POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Skaterin » 24 wrz 2011, o 01:30

Mhm.
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: zosia24 » 24 wrz 2011, o 10:57

żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Skaterin » 25 wrz 2011, o 16:54

Wreszcie, dzięki Zośka :D Żadne inne nie pasowały, a sprawdzałam co najmniej kilka wersji.
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: zosia24 » 25 wrz 2011, o 18:09

nmzc :wink:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: oraya » 25 wrz 2011, o 20:10

Po wszystkich pozytywnych recenzjach spodziewałam się po tym filmie wiecej :?
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: rainbow1891 » 26 wrz 2011, o 12:57

ELENA UNDONE :!: :serce: :serce: :serce: nie wiem jak mam wyrazić zachwyt do tego filmu :oops:
Ile razy bym go nie oglądała zawsze wprawie me ciało w dreszcze ;)
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Skaterin » 26 wrz 2011, o 13:00

Elena Undone mnie, delikatnie powiedziawszy, nie zachwycił. Fabuła mocno naciągana, harlekinowa, nudnawa, na dodatek nie rozumiem pojawiających się komentarzy typu "zobaczysz, poszczęści ci się i będzie jak w tym filmie" [luźny cytat]. Ja bym nie chciała, żeby mi ktoś tak "życzył".
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: zosia24 » 26 wrz 2011, o 15:04

a nie trzymał w napięciu?

jak wcześniej dziewczyny pisały... mnie trzymał w napięciu przez cały czas oglądania. Ciekawy.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 19:30

Zosia, ake kiedy dokładnie trzymał w napieciu? Jak dla mnie absolutnie przewidywalny - no moze poza koncówka, kiedy guru sekty głoszacej miłośc podejrzewałam o trójkacik.
Dobrze ze chociaz na jedna z bohaterek miło było popatrzyć
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: zosia24 » 26 wrz 2011, o 19:49

no ale naprawdę, jedyny film branżowy, który oglądałam w napięciu i nie mówię tu o napięci przedmiesiączkowym.
No i fakt, na jedną można było popatrzeć :cool: ... przez cały czas trwania filmu

nie do końca taki przewidywalny, bo żona pastora jednak mogła zostać z nim - takie były moje myśli, że jednak pozostanie żoną.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: oraya » 26 wrz 2011, o 19:57

I pewnie by pozostała gdyby nie odkrycie synka. Po prostu miałaby romans
Ten synek to tez zagadka - wygladał spokojnie na co najmniej 17 lat a zona główna bohaterka mówiła o 15 latach małżeństwa. Wychodzi na to ze dziwne obyczaje maja zony pastorów :?
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
gierappa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 19:50

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: gierappa » 26 wrz 2011, o 20:53

Po przeczytaniu tych zachwytów nad "Elena Undone" obawiałam się, że bedę jedyną, która wyrazi jakąś negatywna opinię, ale na szczęście tak nie jest. Film był poprostu nudny, przyznaję się, że zdażało mi się co jakiś czas sprawdzać ile jeszcze czasu zostało do końca,nie wyłączyłam go tylko dlatego, bo miałam cichą nadzieję, że wreszcie mnie zaskoczy, a tu nic z tego. Zgadzam się z tym jak ktoś już wyżej napisał, że przynajmniej można było popatrzeć na atrakcyjne aktorki. W tym momencie też bedę odstawać od "grupy", ponieważ uważam, że żona pastora była o wiele bardziej atrakcyjna od "tej drugiej" 8)
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: rainbow1891 » 30 wrz 2011, o 12:22

ds_murray pisze:
rainbow1891 pisze:Zdecydowanie polecam film "Elena undone". Szkoda, ze nie bylo go w naszych kinach. Dla mnie jest piekny. Niesamowicie opisuje uczucie milosci. Delikatny i magiczny film. Pelen swietnych cytatow i niezwyklej muzyki. Polecam.
Jesli ktoras z Was obejrzy niech napisze jak wrazenia. Mnie zaczarowal ;)
Mnie też oczarował.
Nie wiem czy się zgodzisz, ale nastrojem przypomina trochę "When Night Is Falling"... subtelny, trochę magiczny. Świetnie zrobiony! Chemia między bohaterkami jest elektryzująca, a sceny miłosne....uuuuufffff no i ten najdłuższy pocałunek na ekranie!!
Dopiero wczoraj go obejrzałam, ale uważam, że rzeczywiście sensu obu filmów jest podobny i oba mi się niesamowicie podobały ;) Ale wiadomo kino musi być zróżnicowane, jednym podoba się to drugim to. "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" :-P

Obejrzałam też D.E.B.S. - lekki i przyjemny ;] Podobał mi się. :)
Awatar użytkownika
git
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 277
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: git » 1 paź 2011, o 11:23

Widziałyście może ,,Drugie Życie Lucii" ? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Lampi » 1 paź 2011, o 21:15

git pisze:Widziałyście może ,,Drugie Życie Lucii" ? Jak wrażenia?
Jeszcze nie,ale się wybieramy :P
Obrazek
Orihime
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 00:48

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Orihime » 1 paź 2011, o 21:17

"Fine Dead Girls", bardzo ciężkie z emocjonalnego punktu widzenia. I jako "eyecandy" - "The Gymnast"!
cynamonlover
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 6 sty 2008, o 00:00

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: cynamonlover » 1 paź 2011, o 21:42

git pisze:Widziałyście może ,,Drugie Życie Lucii" ? Jak wrażenia?
Bardzo dobry film, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
git
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 277
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: git » 2 paź 2011, o 08:30

Byłam w piątek na seansie, obrazki z Patagonii się bardzo przyjemnie oglądało, aczkolwiek muszę przyznać, że bardziej urzekł mnie film ,,80 dni", któy obejrzałam po Lucii.
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: rainbow1891 » 2 paź 2011, o 13:20

Czy mozecie powiedziec cos wiecej o tym filmie "Drugie zycie Lucii"? Zbieram sie by pojsc, poki co kazdy poleca, wiec pewnie sie wybiore jesli tylko znajde czas :)
Awatar użytkownika
MadameJ
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2010, o 21:40
Lokalizacja: Polska

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: MadameJ » 11 paź 2011, o 20:57

Moje ukochane :
- Loving Annabelle
- Cracks
- 80 dni
- Zagubione
- Lato miłości
- Między kobietami
- Prawda o Jane
- Elena Undone
- Bloomington

Czekam natomiast/szukam :
- Hannah free
- Je te mangerais
- Circumstance
- La robe du soir

:)
"To nie jest dobre miejsce, aby myśleć o Tobie. To mała zbrodnia, a ja nie mam usprawiedliwienia..."
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: babette » 15 paź 2011, o 21:12

Zajawka duńskiego filmu dokumentalnego o lesbijkach. http://www.danishdoc.dk/same_uk.html
Na końcu próbka ślubnego disco-polo, czy raczej disco-duńsko.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Ireth » 22 paź 2011, o 21:51

Zaczal nam sie MIX Festival, to bede pisac o tym, co widzialam. Dzis byl to dokumentalny film Casper Wong pt. "The Lulu sessions", w ktorym ona z kamera towarzyszy swojej przyjaciolce/kochance/partnerce (to jest bardzo skomplikowany zwiazek :wink:) w ostatnich 15 miesiacach zycia. Lulu, ktora przed choroba byla jedna z czolowych badaczek w USA zajmujacych sie rakiem, sama zachorowala na raka piersi, ktory rozwinal sie blyskawicznie mimo operacji i chemii.
Film jest odwazny, bo nie lukrowany, bo rezyserka nie waha sie przed pokazaniem trudnych momentow i nie epatuje wznioslymi tekstami, do jakich sie ma tendencje, gdy stoi sie blisko spraw ostatecznych. Sporo pan na widowni plakalo, ale dla mnie film jest bardziej autoterapia rezyserki niz czyms wiecej. Po projekcji ona sama mowila, ze chciala powiedziec, pokazac cos nowego o smierci i procesie umierania oraz o udziale w tym bliskich. Moim zdaniem to sie nie powiodlo.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Ireth » 24 paź 2011, o 21:42

Szwedzka komedia romantyczno-polityczna, gejowska "Four more years" (Fyra år till). Wyobrazcie sobie romans Jaroslawa Gowina z Robertem Biedroniem i juz mniej wiecej macie wyobrazenie, o czym jest film ;) David, do niedawna pewniak na stanowisko premiera, czlowiek ustabilizowany, z zona, posada lidera partii prawicowej, niespodziewanie przegrywa wybory. Wygrywaja znow socjaldemokraci, a wsrod nich prym wiedzie wschodzaca gwiazda lewicy, Martin. Panowie spotykaja sie przypadkiem raz i drugi, okazuje sie, ze mimo roznic politycznych maja ze soba duzo wspolnego, no i tak jakos ich znajomosc przeradza sie w ognisty romans, a tenze, mimo niewatpliwej fascynacji soba nawzajem, prowadzi do problemow -- bo zona, bo partia, bo wyborcy. Co zrobia?
Film jest przezabawny, fragmenty, kiedy tocza dyskusje polityczne, naleza do najlepszych, glowni aktorzy b. przekonywujacy, slowem polecam goraco. Dla szwedzkojezycznych juz teraz, jako ze film jest w czesciach na youtube, innym polecam ku pamieci, jak sie gdzies kiedys pojawi ;).
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Florka » 26 paź 2011, o 13:09

Oglądała któraś może Without man ?? http://www.filmweb.pl/film/Without+Men-2011-582792 ?
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: tsundere » 26 paź 2011, o 20:02

Florka pisze:Oglądała któraś może Without man ?? http://www.filmweb.pl/film/Without+Men-2011-582792 ?
Na YT są ścinki z tego filmu. Żadne dzieło, ale jak któraś z obowiązku ogląda wszystko co branżowe, to i po to sięgnie :podbite oczko:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, o 20:24 przez tsundere, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Ireth » 26 paź 2011, o 20:20

rainbow1891 pisze:Czy mozecie powiedziec cos wiecej o tym filmie "Drugie zycie Lucii"? Zbieram sie by pojsc, poki co kazdy poleca, wiec pewnie sie wybiore jesli tylko znajde czas :)
Mnie na kolana nie powalil. Taka sobie historyjka o dwoch eksperymentujacych lesbijsko babkach, z ktorych dla jednej to tylko przygoda, dla drugiej poczatek nowego zycia (stad zapewne polski tytul, bo w oryginale i po angielsku ten film sie nazywa "The call"). Lea jest mloda, glupia, szalona i urocza, zyjaca bez trosk tu i teraz, taki wolny ptak. Lucia to zdradzana zona w depresji, jakiej sie nabawila po licznych poronieniach, dodatkowo dobita wiescia o romansie meza i swojej ciezkiej chorobie. Panie poznaja sie przypadkiem, Lucia nie trawi Lei na poczatku, po czym nagle zmienia uczucia o 180 stopni. Rzuca swoje dotychczasowe zycie i w ramach zapewne strategii "zostalo mi juz tak niewiele czasu, a co mi tam" rusza za Lea do Patagonii.
Przed osunieciem w banal film ratuje znakomicie napisana, poprowadzona i zagrana postac Lucii. Jest szalenie dojrzala, wiarygodna w swoich czynach i slowach, przejmujaca momentami.

Milego seansu :)
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Bruise_Pristine
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 19 maja 2010, o 10:51

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Bruise_Pristine » 27 paź 2011, o 16:34

Ja jestem na świeżo po "Od początku do końca" (Do comeco ao Fim). Opis z iplex.pl:
Historia bezwarunkowej, czystej i pięknej miłości między dwoma braćmi Francisco i Thomásem. Rozgrywająca się w Rio de Janeiro akcja filmu pokazuje życie obu braci dorastających wspólnie w kochającej rodzinie.
Kiedy osiągają pełnoletność, odkrywają, że miłość braterska, to nie jedyny rodzaj uczucia, który stanowi o ich nierozerwalnej więzi...
Urzekł mnie ten film i o zgrozo ( :P ) ani trochę nie zbulwersował mimo kontrowersyjnego wątku kazirodczego. Piękny, delikatny; podczas oglądania ma się wrażenie, że naprawdę "love is in the air". Potężny nakład uczuć, który udziela się również oglądającemu. Gorąco polecam! :)

Niestety muszę przyznać, że filmy z wątkiem gejowskim IMHO są często lepsze (jeżeli chodzi o fabułę i wykonanie) od tych, których tematyka jest lesbijska. Pocieszam się tym, że nie widziałam wszystkich z tej pierwszej i drugiej kategorii, ale ostatnio obejrzane "Bloomington" nie pomogło. Zapytam tylko ile już takich gniotów powstało i po co kręcić kolejny? Irytują mnie te amerykańskie, głupie, nudne i przewidywalne produkcyjki. W wyżej wymienionym filmidle czekałam tylko na słowa: " I can fly Jack!".
Z dorobku Ju-Es-Ej jak dla mnie bronią się tylko "Tajemnica Brokeback Mountain", "Samotny mężczyzna" i "Godziny", ale to całkiem inna półka niż wyżej wymienione "Bloomington", "Loving Anabelle", "High Art" czy "Elena Undone" i tego pokroju filmiki uświadamiające społeczeństwo, bo inaczej tego nie potrafię nazwać.
Kino europejskie też ma kilka potknięć, chociażby "Room in Rome", które było dla mnie pseudo-inteligentnym bełkotem, przez co całość jest męcząca. Wybitnie mu czegoś brakowało. Oberwać też musi ukraińska "Safona", niby wszystko pięknie, ale również irytujące jak cholera i tak samo bełkotliwe jak film z Hiszpanii.

Się rozpisałam :P Elaborat jest wynikiem długotrwałej obserwacji i narastającej frustracji w związku z kondycją filmów lesbijskich. Bo zbyt pięknie nie jest.
Wysyłam swoje serce listem poleconym,
O resztę się nie martwię- reszta jest stracona!
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Ireth » 30 paź 2011, o 21:43

Bruise_Pristine pisze:muszę przyznać, że filmy z wątkiem gejowskim IMHO są często lepsze (jeżeli chodzi o fabułę i wykonanie) od tych, których tematyka jest lesbijska.
No ja to od lat mowie...

Dzis bylam na bardzo ladnym i bardzo smutnym filmie gejowskim pt. "Weekend", ktory opowiada krotka historie znajomosci Glena i Russella. Panowie poznaja sie w barze, spedzaja ze soba noc i okazuje sie, ze bardzo sobie przypadaja do gustu. Niestety, oczekiwania maja odmienne: Russell szuka zwiazku, Glen broni sie przed nim rekami i nogami. Atutem filmu sa swietne dialogi i b. ladne sceny milosne, choc rasowe lesbijki beda zniesmaczone, bo pokazane jest dosc duzo. Dawno nie mialam tak ambiwaletnych uczuc przy koncu, gdzie miotalam sie miedzy checia ujrzenia na ekranie happy endu a tym, ze taki happy end to jednak bylaby zenada, w dodatku zupelnie nieusprawiedliwiona przebiegiem akcji. Polecam.
http://www.youtube.com/watch?v=LkC7xHAfxm4
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Lidia777 » 16 lis 2011, o 09:24

nie wiem czy juz to ktos polecal. Serial dokumentalny o transseksualistach, dobry:
http://www.channel4.com/programmes/my-t ... summer/4od
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Awatar użytkownika
Livingstone
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 393
Rejestracja: 23 lis 2010, o 18:46

Re: POLECAM [filmy o tem. branżowej] aktualności

Post autor: Livingstone » 16 lis 2011, o 19:24

Ireth pisze:
Bruise_Pristine pisze:muszę przyznać, że filmy z wątkiem gejowskim IMHO są często lepsze (jeżeli chodzi o fabułę i wykonanie) od tych, których tematyka jest lesbijska.
No ja to od lat mowie...

Dzis bylam na bardzo ladnym i bardzo smutnym filmie gejowskim pt. "Weekend", ktory opowiada krotka historie znajomosci Glena i Russella.
W ubieglym tygodniu obejzalam trzy festiwalowe filmy o tematyce LGBT: She Monkeys, Jamie and Jassie are not together i Weekend. Bez dwóch zdan, Weekend wymiotl. Podzielam zdanie Ireth, bardzo porzadny film. Obecny przed pokazem, pan rezyser, przyznal, ze chcial aby ten film byl jak najbardziej naturalny i prawdziwy - film rzeczywiscie taki jest.

She Monkeys i Jamie and Jassie... to filmy o tematyce lesbijskiej, choc w She Monkeys bardziej stawialabym na wspolne spedzanie czasu dwoch nastolatek, niz klasyfikowala go jako lesbijski, no ale niech juz bedzie. Jamie and Jassie...to dno totalne, ktore mnie wynudzilo koszmarnie. Trzymac sie od niego z daleka.

Obejzalam tez fantastyczny dokument: Married in Spandex. Bardzo cieply, pozytywny, przezabawny film o dwoch dziewczynach, ktore postanawiaja zwiazac sie wezlem ...partnerskim, malzenskim (?) w niebanalny sposób. Dokument mowi rowniez o coming oucie, akceptacji i nieakceptacji rodziny i takie tam.
http://www.youtube.com/watch?v=iW3EN3NUlvo - (ta dziewczyna z pieskiem na samym koncu to siostra jednej z żon i jednoczesnie pani rezyserka filmu).
ODPOWIEDZ