Kluby w Wawie

woj. mazowieckie
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Kluby w Wawie

Post autor: osa » 18 lip 2006, o 18:47

Czesc!

Wiem ze temat to juz byl przerabiany... ale normalnie juz nie wytrzymuje w tej wawie. Poszlysmy z kolezanka w sobote do klubu- na stronach branzowych m.in. lesbijka.net znlazlam kilka klubow ponoc lesbijskich np Barbie Bar, galeria, Toro... W Barbie barze i owszem duzo dziewczyn bylo tylko ze totalnie heteryckie... W galerii selekcjoner Piotrus stwierdzil ze jest za duzo dziewczyn i nas nie wpusci mimo ze przy nas wlazlo 5 lasek z facetami... no a w Toro to wiadomo... duzo dymu ale przynajmniej muza do tanczenia, duzo facetow no i troche lasek. No to jak sie juz pozalilam to teraz pytanie- czy w tej naszej stolicy zycie klubowe lesbijek ogranicza sie tylko do TT w niedziele wieczorem?
Pozdrawiam i zazdroszcze dziewczynom z innych miast:-) 8)
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 19 lip 2006, o 19:28

niestety tak...


imprezy w TT w niedziele raz na jakis czas,
to najlepsze imprezy les w stolicy...

no chyba,
ze jakiś portal
lub z jakiejś okazji organizowane są
gdzieś indziej imprezy okolicznosciowe..

ja z rozmazeniem wspominam takie w Le madam..
no i CDQ
( tam byłam na najlepszej w życiu)

a tak na codzień..to gucio...

w 100licy nie ma ani 1 miejsca dla kobiet...

i nawet do gejklubów lesbijki nie sa zawsze wpuszczane..
a własiciwie sa wpuszczane czasem
i to nawet mniej chetnie niz heteryce...

czasem panie umawiają się i grupka udaja do jakiegos frendli miejsca..
i tak czasem mozna znalesć je w barbi bar, M25,..itp...

a do Toro radzę chodzic jedynie
z paroma osobami no i
bez cennych rzeczy...
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 19 lip 2006, o 19:46

ale moze nie bedzie do konca tak zle... otworzyli Paradis wiec moze bedzie w koncu miejsce gdzie leski moga wejsc bez problemu i znalezc tam inne leski:-) tego nam wszystkim w Stolicy zycze :cool:
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 19 lip 2006, o 20:01

ooorany..otworzyli??

no to chyba trzeba pójść
zwizytować
i ocenić..;)
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 19 lip 2006, o 21:04

ja do klubów nie chodzę więc nie znam, ale byłam kilka razy w życiu w Rasko w środę.. głośno od muzyki, dym z papierosów, a poza tym kameralnie i tak jakoś spokojnie.. do TT bym poszła na karaoke, ale jakoś się zebrać nie mogę :roll: mówicie, że fajnie?? chyba się zmobilizuję.. a co mi tam :wink:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 20 lip 2006, o 12:51

osa pisze:...otworzyli Paradis...
ten stary, poczciwy na Skrze :?:
o raaaanyyyy...
tesserakt
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 20 lip 2006, o 15:11

nic o tym nie slyszalam
bardzo prosze o dokladne informacje na ten temat
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 20 lip 2006, o 16:23

Oto, co znalazłam:
http://www.gaylife.pl/news.php?id=1020

NA MIEJSCU PARADISE OTWORZYŁ SIĘ IDOL

odmalowana dyskoteka
Na miejscu zamkniętej pod koniec zeszłych wakacji kultowej, istniejącej od wielu lat dyskoteki gejowskiej Paradise na stadionie Skry otwarto wczoraj w piątek 14 lipca 2006 r. nowy lokal taneczny o nieco pretensjonalnej nazwie Idol.

Nie było uroczystego otwarcia, ani zaproszeń, otwarto po prostu i już. Zjawiło się sporo fanów byłego Paradise, którzy chcieli zobaczyć co nowi właściciele zrobili ze starym Para. Układ klubu w ogóle nie zmienił się pomalowano tylko i posprzątano. W pomieszczeniu, gdzie była pakamera na szczotki i rupiecie w korytarzyku obok pisuarów urządzono niewielki darkroom, w którym jednak jest dosyć jasno (dobiega jaskrawe światło z korytarza).
Muzycznie ekipa z DJ Perosem Morelove (gra często w BB) i kilku mało znanych Djów zaserwowali misz-masz: leciało zarówno YMCA, jak i World hold on Sinclaira, ale generalnie pop z lekką domieszką house. Brak electro.

Przykładowe ceny
 wódka BOLS (40 g) – 8 zł
 piwo 0,5 l – 8 zł
 Cola – 5 zł
 Wódka + Cola – 13 zł
tesserakt
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 20 lip 2006, o 16:46

Dziekuje Szaron.

Wiec ja z sentymentu do Para, w najblizszy weekend przetestuje to miejsce i opisze, czy warto. :D
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 20 lip 2006, o 18:51

Japonka pisze:Wiec ja z sentymentu do Para, w najblizszy weekend przetestuje to miejsce i opisze, czy warto. :D
Dziękujemy za pełne wiary poświęcenie :D Oby trud się opłacił... :lol:
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 20 lip 2006, o 20:06

rudra pisze:ja do klubów nie chodzę więc nie znam, ale byłam kilka razy w życiu w Rasko w środę.. głośno od muzyki, dym z papierosów, a poza tym kameralnie i tak jakoś spokojnie.. :wink:
to potwierdza moja teze ze w piatkowy i sobotni wieczor leski nie maja gdzie w Stolicy pojsc potupac noga :? sorry ale jak ktos tak jak ja pracuje od poniedzialku do piatku od 8-16 to nie chce mi sie isc na dyskoteke w srodku tygodnia czy w niedziele i siedziec do 3 nad ranem bo po poprostu nie dam rady wstac do pracy i normalnie w niej funkcjonowac... MOze zcas to zmienic... moze w koncu kobiety zaczna chodzic do klubow w weekend ( nie w niedziele) to wtedy bedzie wiecej klubow w ktorych leski sa milo widziane i jest szansa poznac kogos...
Pozdrawiam i do zobaczenia w Idolu :cool:
Awatar użytkownika
kocica31
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 310
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: warszawa

Post autor: kocica31 » 21 lip 2006, o 14:56




Czekam z niecierpliwością na opinie o IDOLU .
jakość nie ilość ma znaczenie
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 22 lip 2006, o 11:50

ja chyba się w końcu wybiorę do Tomby w niedzielę.. tyle się dobrego słyszy.. i zachęta jest.. może się zmobilizuję raz na ruski rok :)
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 22 lip 2006, o 11:59

Ja przetestowalam prawie wszystkie kluby warszawskie - to do potanczenia.
I chyba najbardziej lubie Galerie. Mile, w miare spokojne miejsce, z mila obsluga. Nie jest tam za tloczno, zawsze mozna sie gdzies przytulic, toalety czyste.
Toro jak dla mnie jest za bardzo zatloczone i wiekszosc stanowia faceci. Rezyduja tam tez znajome grupy heteroseksualne. Problem polega, ze obsluga niechetnie wpuszcza same kobiety, zdecydowanie wola facetow.
Rasco jest mile wpasc na piwko wieczorem czy na wystepy. Ale malo miejsca i bardzo duszno.
Tomba za to jak dla mnie jest taka ciemna, duszna i sprawia wrazenie "brudnego" klubu. Bywam tam czasami, ale to nie jest moj ulubiony klub.
Dlatego dzisiaj wybieram sie do Idola przetestowac.
A swoja droga marzy mi sie taki mily klub, w miare przestronny, czysty, z klima, gdzie zarowno kobiety jak i faceci moga przysc sie pobawic i gdzie obsluga bedzie mila.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 22 lip 2006, o 12:02

Japonka pisze:A swoja droga marzy mi sie taki mily klub, w miare przestronny, czysty, z klima, gdzie zarowno kobiety jak i faceci moga przysc sie pobawic i gdzie obsluga bedzie mila.
Do listy marzeń dorzucę: z wyodrębniona częścią dla niepalących...
tesserakt
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 22 lip 2006, o 12:06

A czy któraś z Was pamięta jeszcze "stary" Mykonos przy Rondzie Babka?
To były czasy :tancze:
tesserakt
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 22 lip 2006, o 12:18

szaron pisze:A czy któraś z Was pamięta jeszcze "stary" Mykonos przy Rondzie Babka?
To były czasy :tancze:
ja pamiętam, bo mieszkałam w Babka Tower swego czasu i widziałam z okna :) raz nawet poszłam z kolegą.. ale nudno było jakoś i drętwo..
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 22 lip 2006, o 12:53

Ja chodziłam w babskim towarzystwie i nigdy nie było nudno :lol:
tesserakt
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 22 lip 2006, o 13:01

:D poszliśmy z kolegą, a przysiadły się do nas jakieś tłumy dziewczyn i każda narzekała i każda marudziła ;) he he.. byliśmy dość wcześnie, może z czasem się atmosfera rozkręcała, ale ja nie jestem nocnym markiem i zwinęliśmy się do domku :) tyle pamiętam..
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 22 lip 2006, o 20:39

Japonka pisze:Ja przetestowalam prawie wszystkie kluby warszawskie - to do potanczenia.
I chyba najbardziej lubie Galerie. Mile, w miare spokojne miejsce, z mila obsluga. Nie jest tam za tloczno, zawsze mozna sie gdzies przytulic, toalety czyste.
\Toro jak dla mnie jest za bardzo zatloczone i wiekszosc stanowia
.
Widze ze Japonko nie czytalas uwaznie mojego wstepu :) no coz... chodzi o to ze wlasnie w ta pamietna sobote nie wpuszczone mnie i moejj kolezanki do tej "wspanialego" lokalu z "mila" obsluga... tylko i wylacznie dlatego ze bylysmy same- 2 laski bez facetow...
I dlatego uwazam ten klub za skreslony. :!:

Mam nadzieje ze Idol bedzie rownie sympatyczny jak byl Para...
Pozdrawiam i milego wiczorku Paniom zycze :cool:
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 23 lip 2006, o 09:48

Sorry Osa. Widac zdarzaja sie rozne sytuacje. Mnie tez raz nie wpuszczono do Galerii. Ale ogolnie lubie ten klub.
Ale zdecydowanie zupelnie nie lubie BarbieBar, bo dla mnie tam chodza dziewczynki z podstawowki i kolesie w stylu "fafa rafa".
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 23 lip 2006, o 10:09

IDOL
Przetestowalam wczoraj ten klub, i... moge go zarekomendowac.
Wchodzac masz wrazenie, ze ten sam stary klub, ale jednak jest inaczej. Niby male zmiany kosmetyczne, nowe kolory, nowe meble, ale jest jakos tak czysto, przestronnie.
Naprawde mila obsluga, ochrona nie przeszukuje na wejsciu, wjazd za friko.
Ceny w normie: piwo 8 zl, redbull 10 zl, wodka z sokiem 10 zl. Od 21 do 23 happy hours i wtedy piwo kosztuje 5 zl.
Dwa ogrodki zewnetrze, gdzie moga znalesc wytchnienie niepalacy. Dawna sala do karaoke wydaje sie jakas przestronniejsza.
Toalety hmm... jedna damska, gdzie zamek w drzwiach jest popsuty. Za to meska toaleta jest wyjatkow duza. Papier toaletowy i recznik papierowe szybko zniknely, ale potem sie pojawily.
Maly Darkroom za kotara z koralikow, co daje swiatlo z zewnatrz. Nie testowalam, a tylko zwiedzialam, wiec nie wiem, czy przeszkadza, czy pomaga :-P
Z sali tanecznej zniknely podesty i klataka, ale mnie sie podobalo.
Jedyny mankament, to DJ. Niestety DJ nie umial miksowac i zostawial przerwy miedzy utworami, co raczej o jego klasie dobrze nie swiadczy. A muzyka sama w sobie mi sie podobala. Licze, ze to sie poprawi i nastepnyjm razem bedzie jakis lepszy.
I.... lokal nie byl reklamowany a bylo pelno, chociaz nie tlocznie. Spotkalam kilka kolezanek, ktorych sie nie spodziewalam.
Wiec prosze Pan, moze mamy lokal tez dla nas.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 23 lip 2006, o 18:12

he he.. nie lubię soków owocowych :cool:

cola to taka używka, na którą sobie luuubię pozwalać :) ale najlepsza jest pepsi :)

miałam się dzisiaj wybrać do Tomby, ale nie chce mi się ruszać z domu :D

pamiętam lokale w Szczecinie.. swego czasu jeździłam do Szczecina na balety, jako panna jeszcze :cool: ale i potem też przez jakiś czas.. lubiłam Metro - pierwszy lokal w Szczecinie i najlepiej to miejsce wspominam.. Przez czas trwania tego lokalu bywałam tam dosyć często - to były impery.. rety!! na Turzynie się zaczynało, a nad ranem w Metrze kończyło :twisted:

później było Incognito, ale niezbyt mi przypadło do gustu, więc przestałam jeździć do Szczecina..

w moim rodzinnym Gorzowie jakiś czas temu był Zielony Abażur - miejsce przyjazne gejom, byłam tam kilka razy podczas wypadów na stare śmieci :) klimatyczne miejsce..

a we Wawie lokale znam z opowieści koleżanek ;) zdziczałam i zdomatorowałam się straaasznie :P
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 23 lip 2006, o 19:29

rudra pisze: a we Wawie lokale znam z opowieści koleżanek ;) zdziczałam i zdomatorowałam się straaasznie :P
Ja to mam wrazenie (bez urazy prosze) ze wiekszosc lesek doszla do takiego samego stadium w tej Wawie- kobieki ruszcie sie troche to moze marzenie Japonki o fajnym klubie dla pan sie w koncu spelni- niech ci kapitalisci z kasa zobacza ze wato dl anas otworzyc klub i ze przyniesiemy im pieniazki... imprezy czysto kobiece nie w niedziele jak w TT to by bylo fajnie...
Pozdrawiam, :cool:
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 24 lip 2006, o 10:31

Japonko, dzięki za relację, pewnie się wybierzemy całą paczką w którąś sobotę :)
tesserakt
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 24 lip 2006, o 12:31

WSPOMINKOWO
szaron pisze:A czy któraś z Was pamięta jeszcze "stary" Mykonos przy Rondzie Babka?
To były czasy :tancze:
Pamieta pamieta :)
Chociaz ja najbardziej lubilam taki klub Heaven zamkniety chyba z 3 lata temu.
Ale czy ktoras pamieta dawno temu pierwszy lokal w Warszawie - Fjolka?
osa pisze:to potwierdza moja teze ze w piatkowy i sobotni wieczor leski nie maja gdzie w Stolicy pojsc potupac noga [...]
MOze zcas to zmienic... moze w koncu kobiety zaczna chodzic do klubow w weekend ( nie w niedziele) to wtedy bedzie wiecej klubow w ktorych leski sa milo widziane i jest szansa poznac kogos...
A ja sadze, ze moze dlatego leski przegrywaja z gejami w lokalach bo sa gorszym targetem dla wlascicieli klubow, nie sa dobrymi klientami. A wiadomo, ze wlasciciel klubu liczy na zysk i wplywajaca kase, a nie tylko zeby komus zrobic przejemnosc.
Jak czytalam tutaj dyskusje, ze piwo takie drogie i szanowne Panie wola wypic w domu cole zakupiona w sklepie, to nic dziwnego, ze jak sie "sepia" to nie sa mile widziane w lokalach nastawionych na zysk (jakby nie patrzec).
I prosze mnie tu nie przekonywac, ze nie kazdego stac, ze bieda z nedza i ze ubogie studentki, ect.
Bo jakos geje zyja w tym samym kraju i nie licza ceny za piwo w lokalu.
Wiec prosto, ekonomicznie - widac, ze trudno bedzie nam znalesc lokal, jak bedziemy ciagle narzekac na ceny. :!:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Post autor: ruby » 24 lip 2006, o 12:40

Japonka pisze: Chociaz ja najbardziej lubilam taki klub Heaven zamkniety chyba z 3 lata temu:

Bardzo sympatyczny :) Mam miłe wspomnienia z nocy spędzonej w tym lokalu :) To było albo na Hożej, albo w okolicy Hożej ? Dobrze zakodowałam ?

Nie mam za to dobrych wspomnień z 69 na ul. Pięknej, choć byłam tam tylko dwa razy.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 24 lip 2006, o 12:42

ruby pisze: Mam miłe wspomnienia z nocy spędzonej w tym lokalu :) To było albo na Hożej, albo w okolicy Hożej ? Dobrze zakodowałam
Heaven byl na Zelaznej, prawie na rogu z Krochmalna.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Post autor: ruby » 24 lip 2006, o 12:45

Japonka pisze: Heaven byl na Zelaznej, prawie na rogu z Krochmalna.
No tak :) Ale wiedziałam, że w nazwie było "ż" :cool:
Awatar użytkownika
osa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto:)

Post autor: osa » 30 lip 2006, o 22:15

Idol jest super!
Bylam sprawdzilam i polcam- moze muzyka jeszcze nie jest dopracowana w 100% ale spoko- duzo miejsca do siedzenia i przede wszystkim czysto! Mam nadzieje ze to czyto sie utrzyma:)
A czy ktos wie dlaczego TT byl dzis zamkniete? czy jest jakas przerwa wakacyjna czy cos?

POzdrawiam i do zobaczenia w Idola! :cool:
ODPOWIEDZ