Ubiór homo?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
messa
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2007, o 00:00

Ubiór homo?

Post autor: messa » 11 lip 2007, o 13:48

Nie jestem lesbijką, ale mam, nie wiem czy mogę tak to ująć, podobny problem do wszego. Otóż wyczuwam lesbijki. Nie wiem skąd mi się to bierze, ale tak jest i na ogół się nie mylę. Jest to dla mnie problem, bo te osoby często to jakoś wyczuwają, że ja wiem i myślą, że jestem homo- a nie jestem! Często czuję na sobie takie ich "cięższe" spojrzenia, które staram się ignorować, ale niektóre z was są bardziej odważne i próbują ze mną nawiązać bliższą znajomość i wtedy jest większy problem. Ale do czego zmierzam, chciałabym zapytać się czy jest coś takiego jak specyfika ubierania się lesbijek, może coś takiego istnieje o czym nie wiem. Może zakładam na siebie coś co przyciąga większą uwagę (kolory tęczy nie noszę). Nie wiem może przesadzam, ale chciałabym zminimalizować "swe pole rażenia do minimum" i chwytam się wszystkiego. Biorąc pod uwagę ogół ludzi (nie pochlebiając sobie) ubieram się dość oryginalnie, ale takie mam wyczucie i potrzebę estetyczną. Więc może to przyczyna??? Gdzie tkwi przyczyna, bo powodzenie u lesbijek mam szalone. Na szczęście u płci przeciwnej również.
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 11 lip 2007, o 13:55

Widocznie feromony dobre i w duzych ilosciach wydzielasz 8)
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
minuki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2007, o 00:00

Post autor: minuki » 11 lip 2007, o 14:02

no wiesz, ja uważam siebie za normalnego człowieka i nie ubieram sie specyficznie :D raczej ubieram sie w to co mi pasuje do figury i twarzy. Myślę że za bardzo dajesz po sobie poznac że CI¡¯¡ tobie te "wzroki". Obserwując czy "aby przypadkiem" znowu ONA sie nie patrzy na ciebie dajesz do zrozumienia zupełnie coś innego. Jezeli spotka ciebie taka nieprzyjemna (dla ciebie) sytuacja ze kobieta bedzie poszukiwala twojej bliskosci powiedz jej uprzejmie i cieplym glosem ze niestety ale jestes innej orientacji (pamietaj ze jest to temat dosc drażliwy w naszym kraju, i trudno którejkolwiek otwarcie okazywac zainteresowanie drugiej osobie tej samej plci, bez wzgledu na sytuacje-tak mi sie wydaje)
Awatar użytkownika
SimonTree
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 30 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: SimonTree » 11 lip 2007, o 15:21

:) minuki ma rację
"Robienie zdjęć jest dla mnie drogą dotykania kogoś - formą czułości" (Nan Goldin)
MałyGłód
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 542
Rejestracja: 23 lut 2007, o 00:00

Post autor: MałyGłód » 11 lip 2007, o 15:37

To nie przez ubiór się "rozpoznaje lesbijkę", tylko przez spojrzenie. Jeśli jakaś kobieta zauważy, że jej się przypatrujesz lub że coś w niej odkryłaś, to łatwo może pomyśleć, że jesteś lesbijką.
To ja, Mały Głód. Obrzydliwy typ. Dowalam biednemu Skatowi. Uczepiam się biednego i poszkodowanego Skata. Zbanujcie mnie na zawsze.
Awatar użytkownika
grus87
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: grus87 » 11 lip 2007, o 16:44

rozpoznawać lesbijkę po spojrzeniu...

oj tak, coś w tym jest.. :)

Może po prostu nie rozglądaj się za innymi kobietami, co?? :cool:
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 11 lip 2007, o 16:53

Może chodzi o to, ża zauważasz ich spojrzenia - wiekszość kobiet pozostaje w błogiej nieświadomości tego, że idzie za nia lesbijka i patrzy jej na biodra :cool: albo że ktoś ja ukradkiem obserwuje w tramwaju. Ty widzisz, reagujesz wzrokiem, czyli podejmujesz grę...

Ale nie wykluczalabym tez feromonów :)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 11 lip 2007, o 17:17

A mnie śmieszy zachowanie niektórych pań hetero które myślą ze każda lesbijka na nie leci. Kiedy wyoutowałam sie w swoim mieście różowe panienki gówniary zaczęły sie prężyć przy mnie i wyginać jakby to miało zrobić na mnie wrażenie.

Jasne my - lesbijki - czasem próbujemy flirtu z kobietami hetero - bo przecież nikt nie ma na czole wypisane - jestem hetero czy jestem les - więc flirt czasem się zdarza. Tak jak kobiety les podrywane są przez mężczyzn nieświadomych że zabiegi ich nie przyniosą żadnego skutku. Ale na ducha czatu osobiście nie znam żadnej lesbijki która by rzucała się na wszystko co ma dwie nogi i piersi i na drzewo nie ucieka.

Nie podejmuj gry nie flirtuj nie szukaj ich spojrzeń to skończy się Twój "problem".
Awatar użytkownika
gruszka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 426
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: łódzkie :)

Post autor: gruszka » 11 lip 2007, o 18:26

osiol pisze:
Nie podejmuj gry nie flirtuj nie szukaj ich spojrzeń to skończy się Twój "problem".
Dokładnie, bo tak naprawde po niczym innym się dokładnie nie rozpozna lesbijki jak po spojrzeniach właśnie.. ubiór nie ma tu żadnego znaczenia..
"..Trzeba uprzytomnić sobie, że
nawet kiedy wszystko straci sens
znajdziesz przestrzeń gdzie
wielka wiara tłumi lęk.."
Awatar użytkownika
brak_koncepcji
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 29 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszau baj najt.

Post autor: brak_koncepcji » 11 lip 2007, o 18:37

O ile mnie pamięć nie myli to tego typu topic już pojawił się na forum i miał spory odzwe wśród Pań także może niezłym pomysłem byłoby odszukanie tego tematu i poczytanie :)
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 11 lip 2007, o 18:49

Ewidentnie jakis inny model gaydaru macie, bo moj sie opiera raczej na gestykulacji + zespole ruchowym :lol: (co nie znaczy, ze spojrzenie nic nie znaczy :wink: ) Ale jestem zdania, ze lesbijke mozna "rozpoznac" jeszcze zanim na nas spojrzy. :)

Co do ubioru, to moze koszulke z napisem "100% str8 !" warto sobie sprawic...choc mogloby to i w druga strone zadzialac. :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Re: Ubiór homo?

Post autor: gusto » 11 lip 2007, o 18:50

messa pisze: Otóż wyczuwam lesbijki.
¦wietnie :D Wyraźnie to widzę - przyjeżdżasz do Poznania na początku roku akademickiego, funduję tę wycieczkę, i idziemy w rejs po uczelniach i wydziałach; Ty objaśniasz, ja notuję, względnie pstrykam zdjęcia :D Zresztą możemy zacząć od zaraz - mam takie trzy na oku :D W rewanżu oferuję swoje towarzystwo :D
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 11 lip 2007, o 21:05

Gusto, a te trzy to takie " do sprawdzenia"?
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubiór homo?

Post autor: Japonka » 11 lip 2007, o 22:55

messa pisze:Nie jestem lesbijką, ale mam, nie wiem czy mogę tak to ująć, podobny problem do wszego. Otóż wyczuwam lesbijki. Nie wiem skąd mi się to bierze, ale tak jest i na ogół się nie mylę. [...] Gdzie tkwi przyczyna, bo powodzenie u lesbijek mam szalone. Na szczęście u płci przeciwnej również.
A moze tylko tak Ci sie wydaje? Wiele osob odbiera zachowania innych zupelnie inaczej, niz naprawde. Moze masz tylko sklonnosci do przesady lub egzaltacji?
Nie sadze, ze usmiech dziewczyny na ulicy od razu musi byc zaproszeniem do flirtu.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 12 lip 2007, o 12:57

Ciekawa jestem ile z tych pań uznanych przez Ciebie za lesbijki jest hetero . :wink:
Awatar użytkownika
minuki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2007, o 00:00

Post autor: minuki » 12 lip 2007, o 13:31

heh...ja sie nawet czasami spotykam z dziwnymi sytuacjami ze kobiety (na ogół) hetero pytają się (jak już zdobędą sie na odwagę :P )- strasznie chciała bym ciebie pocałowac...ale tylko tak z ciekawości .

Tak wiec mało kobiet hetero tak na prawde BOI sie kobietek o innej orentacji ;) często i gęsto rozpycha je ciekawośc, czy ONE TE¯ moga zachwycic lesbijke - takie były moje doświadczenia. :wink:
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 12 lip 2007, o 19:05

idealna pisze:Gusto, a te trzy to takie " do sprawdzenia"?
No dokładnie właśnie 8)
Awatar użytkownika
Lilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 491
Rejestracja: 18 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: ze świąt

Re: Ubiór homo?

Post autor: Lilla » 12 lip 2007, o 21:18

gusto pisze:
messa pisze: Otóż wyczuwam lesbijki.
Świetnie :D Wyraźnie to widzę - przyjeżdżasz do Poznania na początku roku akademickiego, funduję tę wycieczkę, i idziemy w rejs po uczelniach i wydziałach; Ty objaśniasz, ja notuję, względnie pstrykam zdjęcia :D Zresztą możemy zacząć od zaraz - mam takie trzy na oku :D W rewanżu oferuję swoje towarzystwo :D
czy ja w ramach lekcji poznawczej mogęsię przyłączyć... oczywiście skrzętnie będę notować:)
Frailty, thy name is woman!
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 12 lip 2007, o 22:30

gusto pisze:
idealna pisze:Gusto, a te trzy to takie " do sprawdzenia"?
No dokładnie właśnie 8)
Przecież ci mówiłam, że ci powiem jak mi je pokażesz na zywo... nikt mnie nie słucha :cry:
niepokorna31
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 12 lip 2007, o 00:00

Post autor: niepokorna31 » 13 lip 2007, o 00:22

No proszę, a ja mam za to "male gaydar", wyczuwam panów stuprocentowo! A kobiet się boję... :oops: Do tego stopnia, że zaprzestałam poszukiwań, bo bałam się po raz kolejny dostać po łapach...

Dobrze, że mnie odnaleziono, Alleluja! :D
Awatar użytkownika
Bzdziagwa
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 23 maja 2007, o 00:00

Post autor: Bzdziagwa » 13 lip 2007, o 10:32

niepokorna31 pisze:No proszę, a ja mam za to "male gaydar", wyczuwam panów stuprocentowo!
Znaczy co, idziesz ulicą i "amagad, tam idzie facet! Patrz, tam też! Niesamowite! I w pracy u mnie jest trzech mężczyzn, wyczułam to nie sprawdzając w dowodzie!"? :lol:
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 13 lip 2007, o 13:00

Heh :D

Pink, słucham, ino mam pamięć dziurawą :D

No nie, znowu pada.
messa
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2007, o 00:00

Post autor: messa » 13 lip 2007, o 20:02

Wybrałam co lepsze kawałki:

"strasznie chciałabym ciebie pocałowac...ale tylko tak z ciekawości"

z ciekawości to można pocałować kozę, mnie się całuje z miłości...

"(...) przyjeżdżasz do Poznania na początku roku akademickiego, funduję tę wycieczkę"
w sumie mam niedaleko...
"W rewanżu oferuję swoje towarzystwo"
w rewanżu pstryknę ci względnie zdjęcie

"Co do ubioru, to moze koszulke z napisem "100% str8 !" warto sobie sprawic"

jedną już mam- z napisem "jestem dziewczyną Bosaka"

"No nie, znowu pada"

po niedzieli zapowiadają poprawę

A tak szczerze mówiąc mojej wypowiedzi nie należało traktować poważnie. Jedyne co się w niej zgadza to pierwsze trzy słowa. A reszta, no cóż chciałam zobaczyć jaki będzie odzew. Jak widać spory....

A tym czasem na pochmurne dni polecam:
http://pl.youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s
http://pl.youtube.com/watch?v=DgUx9l0QcVI
Awatar użytkownika
Superzero
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 795
Rejestracja: 24 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Superzero » 13 lip 2007, o 20:32

Znamy :D
Joasia jest boska :D
No i "Kobieta" z Opola wymiata :lol:
"Przejęty", "Ździrze!", "Chcesz mnie świnią karmić" i "Nie denerwuj mnie mężczyzno" są najlepsze :cool:
Awatar użytkownika
brak_koncepcji
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 29 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszau baj najt.

Post autor: brak_koncepcji » 14 lip 2007, o 09:58

Dziewczęta...to jest jak 6 zmysł....należy się tylko cieszyć:)
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 14 lip 2007, o 12:48

messa pisze: w rewanżu pstryknę ci względnie zdjęcie
Niby czemu względnie?
silent-night
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 18 lut 2007, o 00:00

Post autor: silent-night » 14 lip 2007, o 13:28

Z tą Panią, która występuje w tym kabarecie, mieliśmy mały przegląd aktorski i mini warsztaty w podstawówce. :)
Awatar użytkownika
ersti
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 92
Rejestracja: 24 paź 2006, o 00:00

Post autor: ersti » 16 lip 2007, o 01:08

silent-night pisze:Z tą Panią, która występuje w tym kabarecie, mieliśmy mały przegląd aktorski i mini warsztaty w podstawówce. :)
..zazdroszcze,bo jest po prostu genialna,bedac w liceum i na studiach szwedalam sie po jej wystepach jeszcze w kabarecie Potem.. :wink:
[i]..'wszyscy wiemy, że żywot chmury jest bardzo urozmaicony, ale nadzwyczaj krótki'..[/i]
Awatar użytkownika
franca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 945
Rejestracja: 11 paź 2005, o 00:00

Post autor: franca » 17 lip 2007, o 20:59

gusto pisze:
messa pisze: w rewanżu pstryknę ci względnie zdjęcie
Niby czemu względnie?
bo ignorancja jest w modzie
dziecko przerostu formy nad treścią.
Awatar użytkownika
coffee_girl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 13 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Mosina

Post autor: coffee_girl » 21 lip 2007, o 09:33

Nie jestem lesbijką, ale mam, nie wiem czy mogę tak to ująć, podobny problem do wszego. Otóż wyczuwam lesbijki.
:roll: Kurczę, to naprawdę Ci zazdroszczę takich umiejętności, bo ja nie potrafię, a bardzo bym chciała. Oj, bardzo...
"Kiedy powiem sobie dość, a ja wiem, że to już niedługo..."
ODPOWIEDZ