...inne zycie...

Cafe dla wszystkich
Aidma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 355
Rejestracja: 5 cze 2006, o 00:00

...inne zycie...

Post autor: Aidma » 16 gru 2007, o 21:49

Tak sie zastanawiam.. :shock: ..ile z was ma na punkcie heteroseksualnych zwiazkow odraze?...chodzi mi o patrzenie na ich zycie przez pryzmat naszej orientacji?..i jeszcze jedno jaki macie stosunek do gejow???czy patrzycie na nich identycznie tak jak na siebie?..chodzi mi o ich "kochanie"!!!...
akeme
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 9 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: akeme » 16 gru 2007, o 21:59

nie nazwałabym tego odrazą, ale czasami to jakiś kosmos mi się wydaje. Co oni w tym widzą? nie mam zniechęcenia do gejów. raczej nie interesuje mnie jak to ich 'kochanie' wygląda. znałąm jednego bi - fakt, bardzo osobliwie to wygląda, gdy dwaj faceci witają się podając sobie czule obie dłonie, obejmując się w pasie, etc. :shock:
Awatar użytkownika
disposable_teen
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 197
Rejestracja: 21 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ...inne zycie...

Post autor: disposable_teen » 16 gru 2007, o 22:00

Mówiłam, że nabijaczka :P
Aidma pisze:Tak sie zastanawiam.. :shock: ..ile z was ma na punkcie heteroseksualnych zwiazkow odraze?
¯e jak???

Aidma pisze:jaki macie stosunek do gejow???czy patrzycie na nich identycznie tak jak na siebie?..chodzi mi o ich "kochanie"!!!...
Do gejów nie mam żadnego stosunku :shock:
A i na nikogo nie patrzę tak, jak na siebie.
Męskie narządy płciowe (czy geja, czy hetero) okropnie mnie obrzydzają także ani tego nie oglądam, ani o tym nie myślę.
Aidma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 355
Rejestracja: 5 cze 2006, o 00:00

Post autor: Aidma » 16 gru 2007, o 22:01

do twoich postow mi daleko jeszcze;)
Awatar użytkownika
Cha-Cha
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2007, o 00:00

Post autor: Cha-Cha » 16 gru 2007, o 22:09

czasami jak widże na mieście parę hetero "liżących" się na środku ulicy albo w autobusie to mam chęć do nich podejść i powiedzieć,że nie każdy ma ochotę to ogladać i może trochę to za prywatna sprawa żeby się ślimaczyć przy wszystkich!!!!
Tyle się pojeżdża na pary homo,że chodzą po ulicach za rękę ale jakoś nigdy nie widziałam pary homo śliniącej się centrum miasta :(
Więc może niech heterycy swoją sexualność nie wylewają śliną na ulice!!!
Awatar użytkownika
brak_koncepcji
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 29 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszau baj najt.

Post autor: brak_koncepcji » 17 gru 2007, o 15:34

nic mi nie przeszkadza.
brigith
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 13 lut 2006, o 00:00

Post autor: brigith » 17 gru 2007, o 17:34

a dlaczego mowisz że ma byc jakas odraza?
loneliness
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 lis 2007, o 00:00

Post autor: loneliness » 17 gru 2007, o 17:57

...
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, o 11:23 przez loneliness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 17 gru 2007, o 18:14

na gejów patrzę dokładnie tak samo, jak na dwie dziewczyny.
mam bardzo wielu znajomych i przyjaciół hetero, których naprawdę lubię. jednak aby tę sympatię i szacunek dla nich zachować, staram się nie myśleć, co robią ze sobą w łóżku. niestety obrzydza mnie to niewyobrażalnie i mimo usilnej pracy nad sobą - bo skoro nie lubię nietolerancji u innych, nie zamierzam jej "hodować" u siebie - nie jestem w stanie zmienić tego w najmniejszym stopniu. :(
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
franca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 945
Rejestracja: 11 paź 2005, o 00:00

Post autor: franca » 17 gru 2007, o 18:25

Cha-Cha pisze:czasami jak widże na mieście parę hetero "liżących" się na środku ulicy albo w autobusie to mam chęć do nich podejść i powiedzieć,że nie każdy ma ochotę to ogladać i może trochę to za prywatna sprawa żeby się ślimaczyć przy wszystkich!!!!
większość ludzi ma ochotę tak powiedzieć (ale nie tylko w kierunku heteroseksualnych)
Cha-Cha pisze:Tyle się pojeżdża na pary homo,że chodzą po ulicach za rękę ale jakoś nigdy nie widziałam pary homo śliniącej się centrum miasta :(
no błagam
to nie zależy od orientacji
gdzie Ty żyjesz panna?
ja ostatnio w makdonaldzie myślałam, że puszczę pawia jak para gejów poszła w ślinę tak, że mało co się nie powsysali
oczywiście nie chodzi tutaj o nich bo tak samo niedobrze robi mi się, kiedy para heteroseksualna wymienia się bakteriami z jelit
Cha-Cha pisze:Więc może niech heterycy swoją sexualność nie wylewają śliną na ulice!!!
no weź
są pary, że nawet byś nie pomyślała, że są razem a innych masz ochotę powiesić za żebra
oczywiście częściej takie sytuacje dzieją się w parach heteroseksualnych bo jest to powszechnie akceptowane
ale nie wmówisz mi, że lesbijki czy geje nie ślinią się ostentacyjnie (oczywiście nie wszyscy) bo niektórzy robią to jeszcze gorzej manifestując swoją orientację (czyt. jestem gejem i się tego nie wstydzę. patrzcie ludzie patrzcie!)
dziecko przerostu formy nad treścią.
Awatar użytkownika
Gaja99
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 442
Rejestracja: 2 lip 2004, o 00:00

Post autor: Gaja99 » 17 gru 2007, o 18:40

Sama nie chce,zeby ktos czul jakas odraze do mojej "miłości", więc ciężko zebym ja czuła do kogos innego.
Nie zaglądam nikomu do łóżka, jest mi obojętne co kto i jak robi, zadnego zainteresowania, zadnej odrazy.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 17 gru 2007, o 19:16

Gaja99 pisze:Sama nie chce,zeby ktos czul jakas odraze do mojej "miłości", więc ciężko zebym ja czuła do kogos innego.
Bardzo dobre zdanie. I na tym skonczylabym ta dyskusje.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Cha-Cha
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2007, o 00:00

Post autor: Cha-Cha » 17 gru 2007, o 21:16

franca pisze:
Cha-Cha pisze:czasami jak widże na mieście parę hetero "liżących" się na środku ulicy albo w autobusie to mam chęć do nich podejść i powiedzieć,że nie każdy ma ochotę to ogladać i może trochę to za prywatna sprawa żeby się ślimaczyć przy wszystkich!!!!
większość ludzi ma ochotę tak powiedzieć (ale nie tylko w kierunku heteroseksualnych)
Cha-Cha pisze:Tyle się pojeżdża na pary homo,że chodzą po ulicach za rękę ale jakoś nigdy nie widziałam pary homo śliniącej się centrum miasta :(
no błagam
to nie zależy od orientacji
gdzie Ty żyjesz panna?
ja ostatnio w makdonaldzie myślałam, że puszczę pawia jak para gejów poszła w ślinę tak, że mało co się nie powsysali
oczywiście nie chodzi tutaj o nich bo tak samo niedobrze robi mi się, kiedy para heteroseksualna wymienia się bakteriami z jelit
Cha-Cha pisze:Więc może niech heterycy swoją sexualność nie wylewają śliną na ulice!!!
no weź
są pary, że nawet byś nie pomyślała, że są razem a innych masz ochotę powiesić za żebra
oczywiście częściej takie sytuacje dzieją się w parach heteroseksualnych bo jest to powszechnie akceptowane
ale nie wmówisz mi, że lesbijki czy geje nie ślinią się ostentacyjnie (oczywiście nie wszyscy) bo niektórzy robią to jeszcze gorzej manifestując swoją orientację (czyt. jestem gejem i się tego nie wstydzę. patrzcie ludzie patrzcie!)
Nie no weź tylko ja mówię na przykładzie mojego "małego" miasta.A po drugie to jest forum,gdzie każdy może powiedziec co mu na sercu leży.Jeżeli ktoś mieszka w wilekim mieście to może i widzi gejów zalewającyhc śliną chodnik ale w mały mieście nie bardzo.A heteryków widać wszędzie!!!
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 17 gru 2007, o 23:02

Cha-Cha pisze:A heteryków widać wszędzie!
Ojej.
Ale to może nie powód, żeby zbulwersowane środowisko homo też śliniło chodniki? ;)

Trochę kultury i prywatności nikomu jeszcze nie zaszkodziło...

Oraz: Japi ma rację. Gaja bardzo ładnie podsumowała już ten temat.
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 18 gru 2007, o 07:06

Japonka pisze: Bardzo dobre zdanie. I na tym skonczylabym ta dyskusje.
oczywiście, Tobie wolno każdą dyskusję tu zakończyć...tylko, skoro zamyka się tematy gdy ludzie zaczynają sobie skakać do oczu, kończy gdy ktoś trafnie się wypowie, a niektóre są tak zaspamowane wzajemnymi uprzejmościami, że się nie da przez nie przebrnąć, to w zasadzie co zostanie? gadanie o niczym, bo to nikogo nie urazi? :?
http://centaurus.org.pl/
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 18 gru 2007, o 08:31

a ja faktycznie nie lubie patrzeć na pary "uprawiające seks"..

niemniej samo porządnie, zakochanie, czy czułość..

jest dla mnie ładne
bez względu na płeć czy staż pary..
Awatar użytkownika
Silene
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Silene » 18 gru 2007, o 08:48

a ja lubię patrzeć jak ktoś okazuje sobie uczucie, miło jest patrzeć na dwójkę kochających sie ludzi i nie ważne czy to geje, lesbijki, czy ludzie hetero, a co do spraw bardziej intymnych to ja osobiście nie mogłabym z facetem ale nie mam nic przeciwko żeby ktokolwiek inny to robił, i dochodzę do wniosku że nie ważne jak to sie robi ale ważne z kim, takie moje zdanie
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 18 gru 2007, o 11:58

fleurdumal pisze:oczywiście, Tobie wolno każdą dyskusję tu zakończyć...tylko, skoro zamyka się tematy gdy ludzie zaczynają sobie skakać do oczu, kończy gdy ktoś trafnie się wypowie, a niektóre są tak zaspamowane wzajemnymi uprzejmościami, że się nie da przez nie przebrnąć, to w zasadzie co zostanie? gadanie o niczym, bo to nikogo nie urazi? :?
Nie zaczynaj. Już kiedyś była na ten temat dyskusja a propos naszych słodkich buzi i wyszło na to, że w temacie wolno tylko słodzić...
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 18 gru 2007, o 11:58

I trzeba zacząć od tego, że ten temat jest bez sensu.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 18 gru 2007, o 13:49

Pinkberry pisze:I trzeba zacząć od tego, że ten temat jest bez sensu.
a możesz to jakoś uzasadnić, czy możesz tylko powiedzieć "bo tak"? mnie np. ten temat bardzo interesuje.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 18 gru 2007, o 13:52

Pinkberry pisze: Nie zaczynaj. Już kiedyś była na ten temat dyskusja a propos naszych słodkich buzi i wyszło na to, że w temacie wolno tylko słodzić...
nie, wyszło na to, że nie należy nikomu skakać do oczu jedynie dlatego, że jego pojęcie estetyki kłóci się z naszym. jeśli ten sam temat mamy na myśli.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 18 gru 2007, o 14:46

Pinkberry pisze:I trzeba zacząć od tego, że ten temat jest bez sensu.
Powiedziałaś to z wysokości swoich 180 cm?
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
melanije
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 605
Rejestracja: 28 wrz 2007, o 00:00

Post autor: melanije » 18 gru 2007, o 15:15

nie tyle bez sensu, co założenie, że uczucia pomiędzy ludźmi zależnie od ich orientacji seksualnej wywołują w nas takie bądź inne odruchy powinno nam być z gruntu ideowo obce.
bój to jest nasz ostatni. howgh.
Awatar użytkownika
Bzdziagwa
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 23 maja 2007, o 00:00

Post autor: Bzdziagwa » 18 gru 2007, o 15:52

Ja mam podobnie jak fleurdumal. Tyle że nie chodzi raczej o moich znajomych, ale o ludzi obcych. Jak sobie idzie parka i gada, to wszystko jest ok, ale jak widzę dwoje ludzi nachalnie flirtujących ze sobą, to mi to nie pasuje. Nie wiem czy to tylko heteryków dotyczy, bo w sumie nie miałam okazji spotkać gejów w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 18 gru 2007, o 16:17

melanije pisze:nie tyle bez sensu, co założenie, że uczucia pomiędzy ludźmi zależnie od ich orientacji seksualnej wywołują w nas takie bądź inne odruchy powinno nam być z gruntu ideowo obce.
bój to jest nasz ostatni. howgh.
powinno. dlatego wspomniałam, że ze swoimi odczuciami walczę. ale nie zawsze jest. myślę, że warto o tym porozmawiać, a nie zakładać, że jak powinnyśmy, to wszystkie jesteśmy tolerancyjne i już. tak pieknie to nie bywa.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
miss_kitsch
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 11 cze 2007, o 00:00

Re: ...inne zycie...

Post autor: miss_kitsch » 18 gru 2007, o 19:51

Aidma pisze:Tak sie zastanawiam.. :shock: ..ile z was ma na punkcie heteroseksualnych zwiazkow odraze?...chodzi mi o patrzenie na ich zycie przez pryzmat naszej orientacji?..i jeszcze jedno jaki macie stosunek do gejow???czy patrzycie na nich identycznie tak jak na siebie?..chodzi mi o ich "kochanie"!!!...
a kiedy słyszysz, ze ktos czuje odraze do ciebie to grzmisz, że nietolerancja w kraju oO

nie zaglądam ludziom do łóżek. "rób co chcesz do póki do póty nie wyrządzasz krzywdy" - wychodzę z takiego założenia.
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 18 gru 2007, o 19:57

Żyj tak, żeby nikt przez Ciebie nie płakał...mówił stary Talar.
Jak sie podoba, to mówię, okazuję, pokazuję innym.
Jak sie nie podoba - myślę.
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: ...inne zycie...

Post autor: fleurdumal » 18 gru 2007, o 20:36

miss_kitsch pisze: a kiedy słyszysz, ze ktos czuje odraze do ciebie to grzmisz, że nietolerancja w kraju oO

nie zaglądam ludziom do łóżek. "rób co chcesz do póki do póty nie wyrządzasz krzywdy" - wychodzę z takiego założenia.
a gdzie jest napisane, że grzmi? ja widzę tu tylko pytanie.
powiem, jak to wygląda z mojego punktu widzenia.
nie grzmię na nikogo, nie tępię, powstrzymuję swoje negatywne uczucia, jak potrafię. z drugiej strony nie wstydzę się siebie, nie chodzę kanałami, swoją dziewczynę przedstawiam znajomym jako dziewczynę, nie jako koleżankę albo kuzynkę. i wszystko byłoby ok, gdyby tak zostało. tylko, że heteroseksualizm, seksualność jako taka, stała się ostatnimi czasy nieludzko nachalna. popatrzcie na teledyski, reklamy, prasę. wszystko wszędzie ocieka seksem - hetero. jeśli komuś to nie do końca odpowiada, zaczyna budzić odrazę w takich dawkach. może byłoby inaczej, gdyby zewsząd nie zalewał nas heterycki seks. ja nikomu do łóżka nie zaglądam. gorzej, jak to łóżko pcha mi się do domu drzwiami i oknami.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Re: ...inne zycie...

Post autor: idealna » 18 gru 2007, o 20:42

fleurdumal pisze: łóżko pcha mi się do domu drzwiami i oknami.
Mam wrażenie że lesbijki i geje włażą i wyłażą każdą dziurą... :wink:
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
Cha-Cha
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 29 lis 2007, o 00:00

Post autor: Cha-Cha » 18 gru 2007, o 22:11

Ja przedstawiłam swój pogląd oczami osoby mieszkającej w mieście, gdzie wszystko roznosi sie jak ptasia grypa(szybko i cichutko)ale wszyscy wszystko wiedzą.Nie zobaczycie u mnie na ulicy homo za ręce-lincz przez beretowców!!!Ale jak się widzi laskę która mało nie jęczy na gościu(siedzą na ławce w środku miasta)to jest wszystko oki!!!Takie sytuacje mnie wk...denerwują!
ODPOWIEDZ