Kobieta w meskim wydaniu

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
likolye
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 183
Rejestracja: 23 maja 2007, o 00:00

Post autor: likolye » 26 sie 2008, o 00:48

porcelain pisze: hetero postępują zgodnie z zasadą "chcesz byc piękna to cierp" :P robią wszystko żeby podobać się facetom.
to jest dość obrzydliwy stereotyp
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 26 sie 2008, o 01:13

likolye pisze:
porcelain pisze: hetero postępują zgodnie z zasadą "chcesz byc piękna to cierp" :P robią wszystko żeby podobać się facetom.
to jest dość obrzydliwy stereotyp
wiem :P generalnie raczej ton mojej wypowiedzi miał być żartobliwy, nie bierzcie wszystkiego tak serio...

a tak do tematu to mi też podobają się raczej chłopczyce, a ostatnia moja miłość to zwiewna blondynka :P czyli mam podobnie jak koleżanka osiol :)

zaczęłam czytać ten wątek od początku i doszłam do wniosku, że jestem facetem, w ciele kobiety, kryptobi transwestytą :lol:
"Wchodzę w nieznane
w rozkoszo-cierpienie,
w mozaikę trwania."
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 26 sie 2008, o 01:18

porcelain pisze: zaczęłam czytać ten wątek od początku i doszłam do wniosku, że jestem facetem, w ciele kobiety, kryptobi transwestytą :lol:
Ja ostatnio doszłam do wniosku że jestem lesbą która ubiera się w dziale męskim w rzeczy gejowskie ale dziecięce buty (rozmiar 35 ;) ) Więc nie wiem - gejem jestem? ;)
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 26 sie 2008, o 01:47

osiol pisze:
porcelain pisze: zaczęłam czytać ten wątek od początku i doszłam do wniosku, że jestem facetem, w ciele kobiety, kryptobi transwestytą :lol:
Ja ostatnio doszłam do wniosku że jestem lesbą która ubiera się w dziale męskim w rzeczy gejowskie ale dziecięce buty (rozmiar 35 ;) ) Więc nie wiem - gejem jestem? ;)
nieee, jesteś crossdresserką, homoseksualną transwestytką, nieokreślona seksualnienie, interseksualna(niepotrzebne skreślić :P) a dziecięce buty to syndrom piotrusia pana :wink:
"Wchodzę w nieznane
w rozkoszo-cierpienie,
w mozaikę trwania."
Awatar użytkownika
cihutka123
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 359
Rejestracja: 16 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: LOLsztyn

Post autor: cihutka123 » 26 sie 2008, o 08:05

tak po facetowemu mi wygodnie, a jak założę spódnicę, to jest szok wśród znajomych. a od dawna szukam szkockiego kiltu, albo chociaż namiastki, to będę nosić :D i obojętne mi co myślą ludzie, którzy mnie tylko widzą a nie znają :P
modelinologia: https://www.facebook.com/pages/Cih-Art/185998758081814
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 26 sie 2008, o 10:19

osiol pisze:Ja ostatnio doszłam do wniosku że jestem lesbą która ubiera się w dziale męskim w rzeczy gejowskie ale dziecięce buty (rozmiar 35 ;) ) Więc nie wiem - gejem jestem? ;)
bycie gejem jest dość powszechne wśród dziewczat :D
http://kobiety-kobietom.com/opowiadania_erotyczne/art.php?art=5989
Awatar użytkownika
pixelgirl
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 286
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Bangkok

Post autor: pixelgirl » 26 sie 2008, o 11:14

No coz, jedni potrafia ztworzyc swoj wlasny styl, inni mniej. Jedni podlegaja bardziej pod stereotyp, drudzy w ogole. Inni zas pragna cos wyrazic swoim wizerunkiem, cos/kogos udaja, albo i sa soba. W kazdym razie reprezentujemy nasza tozsamosc wygladem, a komu sie podobamy to kwestia gustu.

Osobiscie wole kobiece, ale to moja osobista preferencja, tak samo jak moj kobiecy styl. Co ubieraja inni, albo jak sie zachowuja, jest ich sprawa, ale mam prawo miec swoje preferencje, tak jak kadzy inny, prawda?

Nie lubie gdy ktos mi cos narzuca, albo potepia o to, ze wygladam kobieco, co prawda spotykam sie z tymi porazkami wlasnie ze strony meskich lesbijek, przynajmniej w Niemczech. Juz nie raz nie chciano mnie wpuscic do klubu branzowego, bo nie wygladalam na lesbijke. :roll: Czesto tez slysze dyskusje o tym, ze niby podlegam pod heteromatrix albo ukrywam i aby nie "podpasc".

Pzdr,
pixelgirl.
*** http://pixeldiary.wordpress.com ***
Awatar użytkownika
Akiana
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 180
Rejestracja: 14 kwie 2007, o 00:00

Post autor: Akiana » 26 sie 2008, o 13:12

No tak, nie ma to jak "wyzwolone z wszelkich konwenansów" osoby, które stworzyły sobie swój własny, jedyny-poprawny obraz lesbijki... a jak się nie wpisujesz w model to masz pecha :twisted:
sie prosi uprzejmie o nie zwracanie uwagi na brak polskich znakow - moja klawiatura ich nie przewiduje
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 26 sie 2008, o 14:04

pixelgirl pisze:Juz nie raz nie chciano mnie wpuscic do klubu branzowego, bo nie wygladalam na lesbijke. :roll: Czesto tez slysze dyskusje o tym, ze niby podlegam pod heteromatrix albo ukrywam i aby nie "podpasc".
Masz racje, mam mniej wiecej tak samo.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
pikkumyy
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 213
Rejestracja: 13 sie 2008, o 02:00

Post autor: pikkumyy » 26 sie 2008, o 17:42

Adna pisze:
osiol pisze:Ja ostatnio doszłam do wniosku że jestem lesbą która ubiera się w dziale męskim w rzeczy gejowskie ale dziecięce buty (rozmiar 35 ;) ) Więc nie wiem - gejem jestem? ;)
bycie gejem jest dość powszechne wśród dziewczat :D
ahahahahahahahahahahah:))dzizes, wesoło tu dzisiaj :wink: to prawda,
prawie wszystkie moje kolezanki to geje
ssuzi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 00:00

Post autor: ssuzi » 26 sie 2008, o 19:07

lezbochłopcy .-)
kateO_o
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: kateO_o » 26 sie 2008, o 19:32

ssuzi pisze:lezbochłopcy .-)
gejobabki <lol2>
ssuzi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 00:00

Post autor: ssuzi » 26 sie 2008, o 21:11

lezbochłopaki - lepsi .-) gejobabki- kojazy mie sie z gameboy'em ;]
kateO_o
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: kateO_o » 26 sie 2008, o 21:15

hahaha lesbobabki kojarza mi sie z babochlopka a gejobabka z gejowska lesbijka tak czy inaczej wali mi sie chyba :shock: lol
Awatar użytkownika
shumii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 82
Rejestracja: 12 cze 2007, o 00:00

Post autor: shumii » 26 sie 2008, o 21:22

ale dziś lesomania zapanowała w temacie :cool:
kateO_o
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: kateO_o » 26 sie 2008, o 21:24

shumii pisze:ale dziś lesomania zapanowała w temacie :cool:
to źle ? :twisted: :wink:
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 26 sie 2008, o 21:58

nie no jest już słowo :
gejankii funkcjonuje ...
http://kobiety-kobietom.com/opowiadania_erotyczne/art.php?art=5989
kateO_o
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: kateO_o » 26 sie 2008, o 22:11

o nie wiedzialam :shock:
sunshine_1980
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2008, o 00:00

Post autor: sunshine_1980 » 14 wrz 2008, o 15:27

o, a jeżeli ja lubię sukienki tak samo jak spodnie? i do tego makijaż?
Awatar użytkownika
firebolska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 cze 2008, o 02:00

Post autor: firebolska » 17 wrz 2008, o 20:53

Muszę się wycofać... dzisiaj pani Danusia (pomoc dentystki) rzekła na mój widok - a cóż to za uroczy chłopiec :D Dobrze, że chociaż uroczy ;)

A tych znanych łysych i kobiecych to całkiem całkiem... Portman, O'Connor, Demi Moore, Weaver może nieszczególnie na łyso wyglądała akurat ;) Skunk chyba też nie ;)
Awatar użytkownika
DamaPikowa
super forma
super forma
Posty: 1192
Rejestracja: 7 mar 2008, o 01:00

Post autor: DamaPikowa » 17 wrz 2008, o 21:26

.....Britnej....
"W kręgu wiernych i nie-wiernych
Mych przyjaciół znamienitych,
Odszedł rozum od postępu
Czynów durnych-bo przepitych."
Awatar użytkownika
gingerhead
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 12 sie 2008, o 02:00

Post autor: gingerhead » 18 wrz 2008, o 14:14

O'Connor za młodu! ^^ Tożto cudo prawdziwe! ^^
A jeśli chodzi o babcie, to mnie owszem myliły często. Przeżyłam raz historię z prawdziwego dreszczowca. Jesienny poranek, na przystanku tramwajowym tylko ja, dwie emerytki i deszcz... Włosy miałam b. krótkie, na chłopaka (aczkolwiek nie łyso i nie jeż, po prostu krótkie), prochowiec, glany (ech, gimnazjum ^^'''). I nagle (przysięgam, autentyk) słyszę z boku:
- A to jest chłopiec, czy dziewczyna Krysia?
Chwila mrocznej ciszy.
- No nie wiem Genia...
J.w.
- Ja też nie wiem Krysia...
Chwilę perorują, rozważają i analizują. To się wkułam, podchodzę i wypalam:
- Proszę nie rozmawiać o mnie w trzeciej osobie w mojej obecności. Dziękuję.
Wyraz twarzy pań - coś pomiędzy "ojcze Rydzyku chroń" a zawałem. Dziarsko odmaszerowuję pod drugie zadaszenie i z za pleców słyszę:
- Ta młodzież niekulturalna... Nawet przepraszam nie powiedziała!
-.-'''

Poza tym w mojej szkole, liczącej sobie na całe gimnazjum 75 osób, gdzie wszyscy wszystkich znali, także dyrekcja uczniów i wzajemnie, scena następująca - pusty korytarz, pod parapetem siedzę ja i kumpel. Wkracza dyrektorka i do jedynych żywych dusz w pomieszczeniu oznajmia:
- PANOWIE, ławki trzeba przenieść. ==

Plus jeszcze siedziałam z kolegą - kolega akurat urody delikatnej i długowłosy - po lekcjach, a gimnazjum owo połączone było z podstawówką, więc co chwila przebiegało tamtędy coś małego. W końcu jedno małe podchodzi i pyta:
- A ty jesteś chłopak czy dziewczyna?
Konsternacja - nie wiedzieliśmy, do którego z nas pytanie. Do mnie.
- Jestem dziewczyną. - odpowiadam.
- Widzisz!!! Mówiłem!!! - krzyczy małe, a zza rogu słychać dramatyczne - Zabiję Cię!!!

Jeszcze z jakiś milion akcji typu - "ej kolego, masz bilet odsprzedać?" albo "o jaki miły chłopiec, dziękuję młodzieńcze" -.-'''. Naprawdę, zostaję przy długich ;).
Wiar
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 832
Rejestracja: 6 lip 2008, o 02:00

Post autor: Wiar » 31 paź 2008, o 18:53

a mnie nawet bawi takie mylenie ludzi;]
często słyszę :ej kolego,przepraszam Pana,o ups,pomyliłem Panią z chłopcem..ja tam się nie gniewam:]
Awatar użytkownika
lennaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2008, o 01:00

Post autor: lennaa » 19 gru 2008, o 18:10

Zupełnie nie rozumiem skąd zakotwiczył się męski styl w wyglądzie lesbijek. Przecież kochamy kobiety, ze względu na ich kobiecoś, która jawi się jako to, co niemęskie. Jestem typową kobiecą lesbijkę i takie też mnie kręcą. Przecież kobiecość jest extra. Ja kocham się w babkach, a za razem uwielbiam spódniczki, długie ładne włosy itp itd. Jedyną wadą jest to, że mogę być postrzegana jako hetero i może ominąć mnie jakieś przypadkowe wielkie uczucie. To właśnie kobieta ma przywilej bycia ozdobą, noszenia butów na obcasach i przezroczystych rajstop. Pytanie: dlaczego chłopczyce?
Awatar użytkownika
MI$
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2003, o 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: MI$ » 19 gru 2008, o 19:35

lennaa pisze:Zupełnie nie rozumiem skąd zakotwiczył się męski styl w wyglądzie lesbijek. Przecież kochamy kobiety, ze względu na ich kobiecoś, która jawi się jako to, co niemęskie. Jestem typową kobiecą lesbijkę i takie też mnie kręcą. Przecież kobiecość jest extra. Ja kocham się w babkach, a za razem uwielbiam spódniczki, długie ładne włosy itp itd. Jedyną wadą jest to, że mogę być postrzegana jako hetero i może ominąć mnie jakieś przypadkowe wielkie uczucie. To właśnie kobieta ma przywilej bycia ozdobą, noszenia butów na obcasach i przezroczystych rajstop. Pytanie: dlaczego chłopczyce?
1. Skąd wiesz za co ja, czy ktoś inny kocha kobiety?
2. Ozdoba to przedmiot. Kobieta to podmiot!
3. Przywilej nie jest obowiązkiem.
W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Post autor: Eile » 19 gru 2008, o 19:38

lennaa pisze:To właśnie kobieta ma przywilej bycia ozdobą, noszenia butów na obcasach i przezroczystych rajstop. Pytanie: dlaczego chłopczyce?
Ja dziękuję za takie przywileje. Mogę je z ulgą oddać panom.
Awatar użytkownika
koukla
super forma
super forma
Posty: 1199
Rejestracja: 15 cze 2005, o 00:00

Post autor: koukla » 19 gru 2008, o 20:51

Eile pisze:
lennaa pisze:To właśnie kobieta ma przywilej bycia ozdobą, noszenia butów na obcasach i przezroczystych rajstop. Pytanie: dlaczego chłopczyce?
Ja dziękuję za takie przywileje. Mogę je z ulgą oddać panom.
:)

A ja się zastanawiam o co chodzi z tymi przezroczystymi rajstopami? Jak w nieprzezroczystych to znaczy że męska? :lol:
кому-то легче жить с закрытыми глазами
это их выбор а мы свой делаем сами
memoni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 21 mar 2006, o 00:00

Post autor: memoni » 20 gru 2008, o 00:20

taka_panna pisze:
Superzero pisze:Ten temat jest od początku dość ograniczający w myśleniu.
mnie sie wydaje ze wrecz odwrotnie tylko niektore osoby zbyt drazliwie reaguja na pytanie dlaczego tak wiele lesbijek nosi krotkie wlosy, chodzi w meskich ubraniach, nie lubi sukienek i obcasow itp.
nie chodzi o to czy sie to komus podoba czy nie tylko o sam fakt. z czego wynika.
argument "bo tak wygodniej" mnie akurat nie przekonuje bo uzywaja go wlasnie najczesciej lesbijki. hetero nie lubia wygody?
Zgadzam się całkowicie, i nie rozumiem dlaczego dużo lesbijek reaguje agresywnie na prawdę :)

Moi koledzy geje nie reagują tak gdy mówię im że są przegięci (bo są) chodzą i kręcą dupkami jak kobiety, gestykulują wymachując łapką no i tak specyficznie mówią ( nie wspominając o ich ubiorze ) Z daleka widać że idzie dwóch gejków...i oni sami twierdzą że robią to specjalnie własnie po to aby inni ich zauważali ;) ... i jakoś z tym stereotypem nie walczą wręcz go potwierdzają


Męskie lesbijki są i będą i nie ma czemu zaprzeczać. Dla mnie te Panie mogą być przesympatyczne ale są całkowicie aseksualne ... ( mimo swoich najpiękniejszych cech osobowości)
Ja w kobiecie lubię kobiecość i poprostu nie rozumiem dlaczego upodabniają się wizualnie do mężczyzn, przecież właśnie mężczyzn nie lubimy ??

Pozdrawiam
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marinnaWR » 20 gru 2008, o 00:25

memoni pisze:przecież właśnie mężczyzn nie lubimy ??
Pozdrawiam
moze mów za siebie, co?
ja tam lubię mężczyzn
memoni
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 21 mar 2006, o 00:00

Post autor: memoni » 20 gru 2008, o 00:27

marinnaWR pisze:
memoni pisze:przecież właśnie mężczyzn nie lubimy ??
Pozdrawiam
moze mów za siebie, co?
ja tam lubię mężczyzn
no ja też lubię ... ale nie taki miał być wydźwięk :D.
Może sporstuję :) za siebie.

w mężczyznach lubię mężczyzn
a w kobietach kobiety :D
heheh
ODPOWIEDZ