Czy wyglądacie lesbijsko?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
niepokorna31
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 12 lip 2007, o 00:00

Post autor: niepokorna31 » 23 gru 2008, o 22:25

Hihi, a ja kiedyś pisałam z dziewczyną z miasta K., która po dokładnych ogędzinach mojej osoby stwierdziła, że wyglądam jak typowa heteryczka i pewnie i tak prędzej czy później zostawię każdą babę dla faceta:))) (wcześniej pytała mnie miliony razy czy jestem kobieca, czy babochłop, bo woli kobiece.) Po tym jakże przykrym dla mnie doświadczeniu ścięłam włosy, kupiłam glany do kolan i demonstracyjnie zaczęłam nosiś obrączki na kciukach. Na szczęście potem mi przeszło i wyglądam po swojemu, za stara jestem na przebieranki:)))
allaboutmeall
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 22 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Biala Podlaska/ Poznań

Post autor: allaboutmeall » 24 gru 2008, o 07:31

Moim zdaniem nie ma reguly:) Moja dziewczyna wyglada na 100 % hetero, dopiero odkad jest ze mna nosi obraczke na kciuku.. A jesli chodzi o mnie? O mnie mowia,ze od razu widac po koszulach, ktore uwielbiam..
axamitek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2006, o 00:00

Post autor: axamitek » 26 gru 2008, o 23:20

tak zwane "subtelności" mnie zdradzają. Ostatnio powiedziałam bliskiej mi koleżance pracowej..a ona na to : wiesz gdybyś nie powiedziała nie domyśliłabym się...NATOMIAST OGROMNIE ŻAŁUJĘ,ŻE NIE POTRAFIĘ ROZPOZNAĆ LESEK TYCH NIEROZPOZNAWALNYCH :(....tyle atrakcji mnie omija :(((((........choć czasami przyglad się tym paniom co noszą obrączki na kciukach..hmmm...mozna czasami zaliczyć wpadkę wiec nie próbuję.
Awatar użytkownika
linda86
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 413
Rejestracja: 2 lip 2008, o 02:00

Post autor: linda86 » 27 gru 2008, o 00:42

Dziwię się, że znowu powracamy do kwestii "lesbijskiego wyglądu". Gdyby ludzie wyglądali na lesbijki i gejów, to coming outy stałyby się zbędne :wink: Znam parę kobiet, mężatek, które noszą krótkie włosy, wybrał styl sportowy, czyli kierując się stereotypami, można by je uznać ze lesbijki. Na podstawie długości włosów trudno określić orientację seksualną.
"Co jest pieczęcią osiągniętej wolności? Przestać wstydzić się samego siebie"
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 27 gru 2008, o 07:59

Mi dzisiaj barman w kurwidole(5 lat się znamy)powiedział że się zmieniłam i tak jakoś lesbijsko, coś w tym chyba jest hmm może to kwestia bierności na wpływy otoczenia :roll:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Post autor: Dainty » 27 gru 2008, o 12:37

Moje dwie przyjciółki z LO stwierdziły wczoraj, że od początku o mnie wiedziały..I chociaż obie są hetero to podobno wiedziały to po moim spojrzeniu na niektóre koleżanki z klasy...teraz no cóż wyglądam jak typowa "lesba" :wink:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
indygo36
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2005, o 00:00

Post autor: indygo36 » 27 gru 2008, o 13:42

Dotad nie zdazylo mi sie zeby ktokolwiek "wyczul" moja lesbijskosc. Podobno zupelnie sie nie kojarze.
Natomist ja mam jakis swoj wewnetrzny les radar, czesto wiem od pierwszego spojrzenia.
Awatar użytkownika
armand
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: armand » 28 gru 2008, o 20:40

Raczej nie wyglądam, chociaż kto wie. Radar mam, inne też mnie rozpoznają, ale raczej nie ze względu na wygląd... chyba patrzę dość specyficznie na inne kobiety (ale nic na to nie poradzę ;) ).
nieistniejaca
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2008, o 01:00

Post autor: nieistniejaca » 29 gru 2008, o 20:36

Ja ponoć nie wyglądam, ale zachowanie mówi samo za siebie -,- cóż, no.
za to patrząc na moją Lejdi to od razu wiedziałam, że jest les. No i potem się okazało no i ten no, wyszło.
kateO_o
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: kateO_o » 29 gru 2008, o 23:02

a co to znaczy wyglądać na les? Męska chłopczyca z ogoloną głową ? echhh nie lubię tak... no to ja nie wygladam ;/
Awatar użytkownika
flesz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Post autor: flesz » 30 gru 2008, o 19:53

No właśnie ciężko jest jednoznacznie sprecyzować "wygląd i zachowania lesbijskie". Ja osobiście ze swojego otoczenia znam jedną les (po jej zachowaniu w sumie można było to wywnioskować - totalna "chłopczyca", ale 100%-owej pewności nabrałam dopiero po jednej z lekcji religii na temat homoseksualizmu ;)) i jedną bi. A jeśli chodzi o mnie to raczej nikt nie ma pojęcia... Mimo, iż noszę szerokie spodnie i luźne koszule ;)
Awatar użytkownika
loud_thought
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 29 gru 2008, o 01:00
Lokalizacja: ¦ląsk

Post autor: loud_thought » 30 gru 2008, o 20:22

Po mnie można stwierdzić, żem hetero o.O Niekiedy tylko charakter pokazuje, że może to nie do końca być prawdą :wink:
Ale wyglądanie jak hetero ma swoje plusy :evil: szczególnie, że wyglądam na bardzo przyjazną osobę :evil: zawsze znajdzie się jakiś chętny do pomocy facet hihi :wink:
Zdarza się, że jak jestem w branżowym klubie to się na mnie dziwnie patrzą o.O
Awatar użytkownika
sumiregusa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 02:00

Post autor: sumiregusa » 31 gru 2008, o 11:40

wydaje mi się, że wyglądam jak najbardziej dziwnie, ale chyba nie na lesbijkę. wyglądam jak typowa zbuntowana małolata - koszulka zespołu metalowego, glany, głównie cała na czarno, naszywki i te sprawy.... czasami coś mi odwali i ubiorę spódniczkę - i glany, off course.
raz spotkałam lesbijkę z torbą Murderdolls ;)
generalnie nie umiałabym chyba rozpoznać lesbijki na ulicy i sama chyba nie jestem rozpoznawana.
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 24 sty 2009, o 14:32

xxSamotnaxx pisze:Co o tym myślicie.Związalibyście się z dziewczyną o krótkich włosach?
Bo moja takie ma, i chcę z nią zerwać :?
nie wierzę...
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 24 sty 2009, o 14:37

Pinkberry pisze:
xxSamotnaxx pisze:Co o tym myślicie.Związalibyście się z dziewczyną o krótkich włosach?
Bo moja takie ma, i chcę z nią zerwać :?
nie wierzę...
A w co konkretnie :)?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Wampcia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 705
Rejestracja: 14 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja:

Post autor: Wampcia » 24 sty 2009, o 14:41

Pinkberry pisze:
xxSamotnaxx pisze:Co o tym myślicie.Związalibyście się z dziewczyną o krótkich włosach?
Bo moja takie ma, i chcę z nią zerwać :?
nie wierzę...
Smutne to i w ogóle jakieś nie takie :(
Natomiast jedyną osobą z którą chce tak faktycznie zerwać to jestem ja :P
Nie sztuka powiedzieć: "Jestem!". Trzeba jeszcze być.
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 24 sty 2009, o 14:41

Ireth pisze:
Pinkberry pisze:
xxSamotnaxx pisze:Co o tym myślicie.Związalibyście się z dziewczyną o krótkich włosach?
Bo moja takie ma, i chcę z nią zerwać :?
nie wierzę...
A w co konkretnie :)?
w ten post. to był osobny temat.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 24 sty 2009, o 14:46

Pink, naprawde nie znasz ludzi, ktorzy zrywaja ze soba, bo sie jedno na przyklad roztylo, pomarszczylo itp.? To krotkie wlosy sa rownie dobrym powodem ;).
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 24 sty 2009, o 15:20

Ireth pisze:Pink, naprawde nie znasz ludzi, ktorzy zrywaja ze soba, bo sie jedno na przyklad roztylo, pomarszczylo itp.?
Nie znam, nie chcę znać, a jak kiedyś poznam przypadkiem to skutecznie o nich zapomnę.
Awatar użytkownika
An_brozja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: An_brozja » 27 sty 2009, o 15:21

Czytając niektóre z poprzednich postów czuję się trochę... może nie dziwna, ale przynamniej nietypowa :). Na ich podstawie mogę stwierdzić, że wygladam raczej "alesbijsko" - długie włosy, spódniczka czy jakieś tam kolczyki.
Awatar użytkownika
loud_thought
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 29 gru 2008, o 01:00
Lokalizacja: ¦ląsk

Post autor: loud_thought » 27 sty 2009, o 19:28

An_brozja pisze:Czytając niektóre z poprzednich postów czuję się trochę... może nie dziwna, ale przynamniej nietypowa :). Na ich podstawie mogę stwierdzić, że wygladam raczej "alesbijsko" - długie włosy, spódniczka czy jakieś tam kolczyki.
Ja jeszcze do tego dodam, że faceci uważają, że na nich lecę :shock: no comments
Awatar użytkownika
jusiaabc
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Żory...

Post autor: jusiaabc » 27 sty 2009, o 19:36

loud_thought pisze:Ja jeszcze do tego dodam, że faceci uważają, że na nich lecę :shock: no comments
A mnie posądzają o podrywanie! Pff.. :roll:
[size=75]"Close your eyes and see, When there ain't no light.Come on save the night.Because i don't believe..."[/size]
Awatar użytkownika
kleop
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 25 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wro.

Post autor: kleop » 27 sty 2009, o 19:38

jusiaabc pisze:
loud_thought pisze:Ja jeszcze do tego dodam, że faceci uważają, że na nich lecę :shock: no comments
A mnie posądzają o podrywanie! Pff.. :roll:
bo to jest myślenie facetów: mogę mieć każdą bo każda na mnie leci...
Awatar użytkownika
loud_thought
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 29 gru 2008, o 01:00
Lokalizacja: ¦ląsk

Post autor: loud_thought » 27 sty 2009, o 20:10

Mnie śmieszy jeden kumpel,który zaczął się do mnie ostro dowalać jak się dowiedział, że "gram w tej drugiej lidze" xD Niekiedy mam ochotę mu natrzaskać, bo samo mówienie, że mnie faceci nie kręcą nie pomaga o.O
Awatar użytkownika
An_brozja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: An_brozja » 28 sty 2009, o 09:46

jusiaabc pisze:
loud_thought pisze:Ja jeszcze do tego dodam, że faceci uważają, że na nich lecę :shock: no comments
A mnie posądzają o podrywanie! Pff.. :roll:
A mnie posądzają, że ja i mój przyjaciel lecimy na siebie nawzajem, mało tego, moja koleżanka na siłę chce nas ze sobą wyswatać, twierdząc, że nie potrafię dążyć do szczęścia (oczywiście przez termin "szczęście" mam rozumieć "dożywotni szczęśliwy związek z owym przyjacielem, notabene, gejem). :?
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 30 sty 2009, o 18:51

ooo mam tak samo. mój najlepszy przyjaciel to gej, jestesmy bardzo blisko, na imprezach śpimy razem, łazimy razem do łazienki i takie tam. połowa moich przyjaciółek ciągle sie dopytuje kiedy bedziemy razem. Niektorzy dalsi znajomi myślą, że ze sobą sypiamy, albo, co lepsze, że mamy trójkąt: ja, moja dziewczyna i on :D nie zaprzeczam :P
"Wchodzę w nieznane
w rozkoszo-cierpienie,
w mozaikę trwania."
Awatar użytkownika
ameliaola
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 236
Rejestracja: 7 sty 2009, o 01:00

Post autor: ameliaola » 30 sty 2009, o 19:16

Myślę, że gdybym zobaczyła samą siebie gdzieś z boku to od razu nasunęły by mi się jakieś podejrzenia :twisted:... a jakbym jeszcze trochę bardziej "się poznała", to już w ogóle...
Mimo to, do tej pory jakoś nie spotkałam się jeszcze z pytaniami na temat mojej orientacji. A czy ktoś coś podejrzewa - nie wiem. :? :P
Awatar użytkownika
Malf
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 226
Rejestracja: 6 paź 2008, o 02:00
Lokalizacja: ZSZ

Post autor: Malf » 31 sty 2009, o 12:44

Mnie kumpel zapytał, nie wprost, ale jednak :cool:

ameliaola poka się, ocenimy :D
[img]http://img6.imageshack.us/img6/5188/3437.gif[/img]
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 31 sty 2009, o 13:06

svefn pisze:a ja mam ochotę wybrać się do jakiejś fryzjerki z branżowym sznytem w ręku, co by zacząć trochę wyglądać ;)
Ja tam same komplementy słyszę na temat mojej boskiej fryzurki(a ponoć lesbijska), wczoraj mi nawet pan drinka postawił dzięki niej :P
czytając przymruż oko;-)
ODPOWIEDZ