Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób :)

Cafe dla wszystkich
Gość

Post autor: Gość » 26 sie 2004, o 20:27

:lol: :lol: :lol:
...eeeeccchhhhhhhh....ja nie lubię przemocy..!!
..przebaczyłam...niechaj będzie szczęśliwa...!!!!!!!!! :P ..bezemnie.... :lol:
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re:Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób

Post autor: ruby » 28 sie 2004, o 20:29

margo pisze:Jeśli Panie Moderatorki pozwolą to zapraszam...aby tu wyrzucić swoją złość do kogoś na tym forum....przywalić, ale bez pisania komu posyłamy nasze złośliwości, kogo gryziemy? Takie odreagowanie.
Temat CHCESZ W MORDĘ?...jako worek treningowy na wyładowanie się. :D :( :D :(
Margo, ja bym chętniej zobaczyła to wyrzucanie złości w realu :)
Poza tym, chcącym skorzystać z twojej prowokacji-propozycji będzie raczej trudno wyrzucać złość i jednocześnie trzymać się zasad korzystania z forum, o czym niniejeszym, nieśmiało znowu przypominam :)

P.S.
Margo ! proszę o kontakt w sprawie forum na priv : ruby@les.art.pl
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2004, o 09:06 przez ruby, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób

Post autor: Gość » 1 wrz 2004, o 14:53

margo pisze:Jeśli Panie Moderatorki pozwolą to zapraszam...aby tu wyrzucić swoją złość do kogoś na tym forum....przywalić, ale bez pisania komu posyłamy nasze złośliwości, kogo gryziemy? Takie odreagowanie.
Temat CHCESZ W MORDĘ?...jako worek treningowy na wyładowanie się. :D :( :D :(
:twisted:
izdebka

re

Post autor: izdebka » 6 wrz 2004, o 10:48

Margo, a czy nie łatwiej iśc na spacer i w ten sposób odreagowac stres...
pozdrowionka
margo

Re: re

Post autor: margo » 6 wrz 2004, o 11:02

izdebka pisze:Margo, a czy nie łatwiej iśc na spacer i w ten sposób odreagowac stres...
pozdrowionka
....no i widzisz Izdebko,....krzywo coś przeczytałaś,
....skąd wniosek, że ja mam stres :?: ...ja tylko temacik zapoczątkowałam, aby ulżyć cierpiącym :?:

Ale jak się zestresuję to wpadnę tu i sobie pofolguję do wiwatu :evil: :wink: :!:
Piszesz spacerek....hehehe....właśnie za chwilkę pojadę na spacerek ale nie, aby odreagować, ale skoczę nad morze aby się z falami nieco posiłować :lol: :D
Pozdróweczka :D
izdebka

odp

Post autor: izdebka » 7 wrz 2004, o 10:23

Zazdroszczę ci Margo, tez chętnie wyrwałabym się z wawki nad morze.
Pozdrawiam, bede sledzić twoje poczynania w sprawie wyrzucania złych emocji z siebie oczywiście.]
Pozdrawiam Iza
Margo

Re: odp

Post autor: Margo » 7 wrz 2004, o 11:22

izdebka pisze:Zazdroszczę ci Margo, tez chętnie wyrwałabym się z wawki nad morze.
Pozdrawiam, bede sledzić twoje poczynania w sprawie wyrzucania złych emocji z siebie oczywiście.]
Pozdrawiam Iza
Izdebko....to moje emocje...popatrz tylko...cudownie!
Garść ich w ramach pozdrowienia Tobie posyłam do tej wawki gwarnej i męczącej :lol:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

a oto i nasza plaża....właśnie znów pędzę na nią...

Obrazek
Lwica-jaskółka

Post autor: Lwica-jaskółka » 7 wrz 2004, o 22:24

:D pomysł przedni....ale czy wypada....dawać w mordę wirtualną, czy to nie śmieszne? czy przystoi? :roll:

Ale obiecuję,że wykorzystam ten post do ...wykrzyczenia się...wywalenia z siebie złych emocji :evil: tzw. wściekłości z bezradności :? :o , która czasami się rodzi we mnie i kumuluje w dolnych partiach organizmu (czytaj żołądek lub dwunastnica). :twisted: wrrrrrrrrrrr
margo

Post autor: margo » 7 wrz 2004, o 23:13

No i o to Lwico chodzi :D ....każda wedle potrzeb...
izdebka

odp

Post autor: izdebka » 9 wrz 2004, o 08:40

Margo jestes boska...
katze

prośba o usunięcie

Post autor: katze » 9 wrz 2004, o 08:57

Temat „CHCESZ W MORDĘ".

Nieładny, niemiły, nie powinien paść na naszym forum. Złą cenzurkę wystawiamy sobie.
Niedawno, zajrzała na naszą stronę osoba postronna, osoba heteroseksualna i zdziwiona była taką agresją. Powiedziała „ na szczęście nie wszystkie takie jesteście”.
Przecież po twarzy dostajemy w naszych dyskusjach, padają różne słowa, zarzucanie głupoty, wyśmiewanie, ośmieszanie, deptanie, udowadnianie racji- makiawelizm w naszym wydaniu. Nie znając się, często po jednej wypowiedzi beztrosko przykleja się komuś etykietkę.
A może temat: Przepraszam, Kajam się, Skruszę się, Uspokoję - byłby takim chłodzeniem emocji.

P.s. Z taką pewną nieśmiałością- do moderatorek. Temat można usunąć?
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re: prośba o usunięcie

Post autor: ruby » 9 wrz 2004, o 09:11

katze pisze:Temat „CHCESZ W MORDĘ".

Nieładny, niemiły, nie powinien paść na naszym forum.

P.s. Z taką pewną nieśmiałością- do moderatorek. Temat można usunąć?
Wątku nie usuniemy, ale tytuł faktycznie nie był zbyt wyszukany - słuszna racja ;) Usuwać można w całości te wątki, lub posty, które są niezgodne z zasadami korzystania z forum. Myslę, że zmiana nazwy tematu w tym przypadku wystarczy.
Pozdrawiam :)
margo

Re: prośba o usunięcie

Post autor: margo » 9 wrz 2004, o 10:17

Temat „CHCESZ W MORDĘ".

Nieładny, niemiły, nie powinien paść na naszym forum. Złą cenzurkę wystawiamy sobie.

No właśnie....jaką złą cenzurkę wystawiają sobie Polacy pisząc o sobie...głupi

Niedawno, zajrzała na naszą stronę osoba postronna, osoba heteroseksualna i zdziwiona była taką agresją. Powiedziała „ na szczęście nie wszystkie takie jesteście”.

Niestety...wszyscy mamy w sobie dozę agresji, oceniamy innych np; Polaków, że są głupcami....doklejamy innym różne etykietki zapominając o sobie, ze tak naprawdę nie jesteśmy z Wenus, a same pochodzimy z tego społeczeństwa i należymy do tej samej kultury.

Przecież po twarzy dostajemy w naszych dyskusjach, padają różne słowa, zarzucanie głupoty, wyśmiewanie, ośmieszanie, deptanie, udowadnianie racji- makiawelizm w naszym wydaniu. Nie znając się, często po jednej wypowiedzi beztrosko przykleja się komuś etykietkę.
A może temat: Przepraszam, Kajam się, Skruszę się, Uspokoję - byłby takim chłodzeniem emocji.

No cóż, zarzucając komuś makiawelizm należy najpierw zaglądnąć w siebie i zobaczyć własny makiawelizm, bo jeśli ktoś podpisuje się nie swoim nickiem i koresponduje z kimś kogo zna i na dodatek jest lubiany przez tego kogoś.....a udaje inną osobą to jak to można nazwać??? Czy może powinien przeprosić...czy "dostać w przysłowiowy policzek".
Nie wszystko co błyszczy czy chce wydawać się gładkie i uczciwe jest takie naprawdę...Pani Katze, bo to Pani sama dobrze wie...prawda?


P.s. Z taką pewną nieśmiałością- do moderatorek. Temat można usunąć?
Teraz wkleję Twoje Ruby słowa:
ruby pisze:
katze pisze:Temat „CHCESZ W MORDĘ".

Nieładny, niemiły, nie powinien paść na naszym forum.

P.s. Z taką pewną nieśmiałością- do moderatorek. Temat można usunąć?
Wątku nie usuniemy, ale tytuł faktycznie nie był zbyt wyszukany - słuszna racja ;) Usuwać można w całości te wątki, lub posty, które są niezgodne z zasadami korzystania z forum. Myslę, że zmiana nazwy tematu w tym przypadku wystarczy.

Ruby...prawda, temat można usunąć, i może nawet należy gdyż całe forum jest przecież wylewaniem swoich emocji....więc jeszcze poproszę w temacie macierzyństwo o wywalenie obraźliwych do mnie i mojej Pani postów....(tu niżej wklejam ten post)

________________________________________________

ranig
Gość





Wysłany: Czw Lip 15, 2004 9:54 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

All the best and happy birthday
najmadrzejsza na świecie
Babciu
niech ci sie koci w zyciu i zebyc miala pocieche z dzieci i wnucząt ( moj boze zeby tylko nie byly gay:))

hura bura kawal knura
pozdrowienia ze slumsow
dla drogiej opiniotworczej elity pierdzącej bzem i konwaliami
o pani promieniująca inteligencją i doswiadczeniem życiowym
wybacz nam głupim i niegodnym za śmiałość prób dyskutowania z Tobą
obyś o pani nie utopiła się
w kupach wielkości twych zlotych mysli
czego zyczy ci
kura Babs i przyjaciele

___________________________________________

Właściwie stary tytuł tematu: "CHCESZ W MORDĘ" nie ma w sobie nic niesmacznego w porównaniu z powyższym postem, a nawet może być całkiem uzasadniony w odniesieniu do makiawelizmu osoby, która jest ze mną w znajomości jako znajoma pod nickiem M******, z imienia także, a jak szpicel pisze z innego...... w dodatku na GG jest raz do mnie tą, którą znam,...... a raz tą pod innym nickiem.
Ruby....miałaś na forum już taką sprawę i pisałaś o podpuszczaniu i lawirowaniu forum...jednej osoby z różnych nicków????
Niektórym to wchodzi w krew widać...
katze

Post autor: katze » 9 wrz 2004, o 11:13

nigdy nie używałam nicka Rani i wiersza tego nie napisałam. Ruby może potwierdzic jeśli dysponuje taka możliwością. w wierszach jestem kiepska i nie ryzykuję. Ale ubawiłam się powtórnie. Jak łatwo przykleić etykietkę. zaciekawił mnie natomiast twój tok myslenia, w jaki sposób kojarzysz mnie i Rani?


A jeśli masz margo do mnie jakieś pretensje to zapraszam prywatnie, wyjaśnij dokładnie swoje żale, lubienie, nielubienie, bo to miejsce nie jest przeznaczone do tego.
Nie będę więcej z tobą dyskutować bo udowodniłaś, ze każda moja wypowiedź będzie krytykowana, ośmieszana i tłamszona. opinię umiesz wystawić, a jakże.
margo

Post autor: margo » 9 wrz 2004, o 12:18

katze pisze:nigdy nie używałam nicka Rani i wiersza tego nie napisałam. Ruby może potwierdzic jeśli dysponuje taka możliwością. w wierszach jestem kiepska i nie ryzykuję. Ale ubawiłam się powtórnie. Jak łatwo przykleić etykietkę. zaciekawił mnie natomiast twój tok myslenia, w jaki sposób kojarzysz mnie i Rani?


A jeśli masz margo do mnie jakieś pretensje to zapraszam prywatnie, wyjaśnij dokładnie swoje żale, lubienie, nielubienie, bo to miejsce nie jest przeznaczone do tego.
Nie będę więcej z tobą dyskutować bo udowodniłaś, ze każda moja wypowiedź będzie krytykowana, ośmieszana i tłamszona. opinię umiesz wystawić, a jakże.
Pani Katze, Pani Myszyno, Pani A*** (tu nie jestem upoważniona do zamieszczenia Pani imienia), prawda prywatna korespondencja byłaby jak najbardziej wskazana...hmmm...tylko pod jakim nickiem? Co do nicku "Rani", to nie napisałam, że to Pani ukrywa się pod nim...źle to Pani przyczytała, bo Rani to całkiem inna osoba, a do tego zna ją Pani doskonale, wedłóg własnych swoich słów do mnie.

A co do miejsca tego...forum, to prawdziwie nie jest ono do tak zaawansowanej prywaty, jednak mimo to ujawniła Pani delikatnie wprawdzie...tu na forum informacje jakie nie były Pani udziałem tylko mojego prywatnego życia. A IP...prawdziwie pokazuje, że posługuje się Pani dalej nie tylko jednym nickiem, oprócz tego sama Pani odkryła wczoraj to tu na forum w temacie "wolność"...przez przypadek, że jest tą o krórej piszę.
Przepraszam osoby, które mogą poczuć się zdegustowane tym tematem...ja również czuję niesmak i to tym większy, że dotyczy mnie osobiście, co nie było przeze mnie zamierzone. Proszę więc o wybaczenie i ze swojej strony postaram sie juz nie pisać "prywatnie" na forum.

Zakończmy więc tą parodię, a jeśli postanowi Pani celem wyjaśnienia, na które czekam od paru dni, do mnie odezwać (disti@op.pl), to prawdziwie nie będę od tego, aby nie chcieć zrozumiec, gdyż jak mniemam miała Pani jakiś powód, a stało się jak stało, i wiedząc, ze nie jesteśmy doskonałe będę za tym, aby jeśli nie "dobre kontakty"....to zostało zachowane przez nas dwie dobre wspomnienie.
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re: prośba o usunięcie

Post autor: ruby » 9 wrz 2004, o 12:18

margo pisze:No cóż, zarzucając komuś makiawelizm należy najpierw zaglądnąć w siebie i zobaczyć własny makiawelizm, bo jeśli ktoś podpisuje się nie swoim nickiem i koresponduje z kimś kogo zna i na dodatek jest lubiany przez tego kogoś.....a udaje inną osobą to jak to można nazwać??? Czy może powinien przeprosić...czy "dostać w przysłowiowy policzek".
Nie wszystko co błyszczy czy chce wydawać się gładkie i uczciwe jest takie naprawdę...Pani Katze, bo to Pani sama dobrze wie...prawda?
Margo, załatwiaj swoje prywatne porachunki drogą mailową bezpośrednio z zainteresowanymi. Ja mogę tylko potwierdzić jak wynika z IP, że ranig i katze to dwie różne piszące osoby.
margo pisze:Ruby...prawda, temat można usunąć, i może nawet należy gdyż całe forum jest przecież wylewaniem swoich emocji....więc jeszcze poproszę w temacie macierzyństwo o wywalenie obraźliwych do mnie i mojej Pani postów....(tu niżej wklejam ten post)
Margo, czytaj ze zrozumieniem i bez nerwów :) Wklejam ponownie swoją wypowiedź :
Wątku nie usuniemy, ale tytuł faktycznie nie był zbyt wyszukany - słuszna racja ;) Usuwać można w całości te wątki, lub posty, które są niezgodne z zasadami korzystania z forum. Myslę, że zmiana nazwy tematu w tym przypadku wystarczy.

Ciekawe dlaczego wtedy nie protestowałaś, żeby usunąć w/w przez Ciebie post ?:)Dopiero teraz wydał Ci się niesmaczny :) Ale zajrzę tam i ocenzuruję :)
Na przyszłość takie uwagi proszę zgłaszać na bieżąco !

margo pisze:Właściwie stary tytuł tematu: "CHCESZ W MORDĘ" nie ma w sobie nic niesmacznego w porównaniu z powyższym postem,....<ciach>
Dla Ciebie nie ma :) Ale pozwól, że tu na forum ja i Eryka oraz szefowa portalu będziemy decydowały, co smaczne, a co nie. Takie nasze prawa :)
I na koniec : ja bardzo doceniam twój styl i umiejętności pisania różną czcionką i różnymi kolorami, ale jeśli jesteś skonfliktowana, to bądź uprzejma nie przenosić prywatnych rozgrywek na forum
margo

Re: prośba o usunięcie

Post autor: margo » 9 wrz 2004, o 12:30

ruby pisze: Ja mogę tylko potwierdzić jak wynika z IP, że ranig i katze to dwie różne piszące osoby.[/color]

wiem to bo Ranigast i Katze to całkiem inne osoby...proszę dokładniej czytać posty.


Dla Ciebie nie ma :) Ale pozwól, że tu na forum ja i Eryka oraz szefowa portalu będziemy decydowały, co smaczne, a co nie. Takie nasze prawa :)
I na koniec : ja bardzo doceniam twój styl i umiejętności pisania różną czcionką i różnymi kolorami, ale jeśli jesteś skonfliktowana, to bądź uprzejma nie przenosić prywatnych rozgrywek na foru
Zgadzam się całkowicie, że decydowanie o stronie jest w gestii szefostwa...i tak jest słusznie....uznaję zatem wszelkie uwagi i jak wyżej napisałam....zastosuję się do nich z całą przyjemnością...oczywiście z pominięciem tych sytuacji kiedy będę musiała jednak odpowiedzieć. lecz nie będę obrażać, ani nikomu dokuczać.
izdebka

odp

Post autor: izdebka » 9 wrz 2004, o 13:23

Drogie Panie sukces, temat jaki został zaproponowany na początku czyli ... w mordę... okazał się trafny. Przeczytajcie swoje uwagi i wysnujcie wnioski.
Gość

Post autor: Gość » 9 wrz 2004, o 13:37

.Juz raz pisalam......Margo-i Chrzanika----za duzo wszedzie....
....oj dziewczyny...dostaniecie zawalu od tego zaangazowania sie w tym gadaniu,,,,,,DAJCIE LUZ...!!!!!!!..... :lol: :lol: :lol: :lol:
...
chrzanik

Post autor: chrzanik » 9 wrz 2004, o 20:09

Anonymous pisze:.Juz raz pisalam......Margo-i Chrzanika----za duzo wszedzie....
....oj dziewczyny...dostaniecie zawalu od tego zaangazowania sie w tym gadaniu,,,,,,DAJCIE LUZ...!!!!!!!..... :lol: :lol: :lol: :lol:
...
...mamy w domu zestaw reanimacyjny ...spokojna Twoja rozczochrana... :D :D :D :D :D
ona_czyli_ja

za duzo?

Post autor: ona_czyli_ja » 10 wrz 2004, o 00:06

Anonymous pisze:.Juz raz pisalam......Margo-i Chrzanika----za duzo wszedzie...
Nikogo nie jest za duzo :) , to wielkie szczescie nas i tej strony, ze sa osoby zaangazowane i piszace kilka tekstow dziennie, mozemy sie z nimi zgadzac lub nie, ale najgorsza rzecza jest marazm i nuda, a nam to nie grozi :D .
margo/chrzanik

Re: za duzo?

Post autor: margo/chrzanik » 10 wrz 2004, o 01:25

ona_czyli_ja pisze:
Nikogo nie jest za duzo :) , to wielkie szczescie nas i tej strony, ze sa osoby zaangazowane i piszace kilka tekstow dziennie, mozemy sie z nimi zgadzac lub nie, ale najgorsza rzecza jest marazm i nuda, a nam to nie grozi :D .
Obrazek
doświadczona

Post autor: doświadczona » 10 wrz 2004, o 08:28

W kulturze antycznej gość był święty. Nie zwracało się uwagi, czy był dobry czy zły: po prostu gościło sie go. Potrzebował pomocy i przyjęcia...
margo/chrzanik

Post autor: margo/chrzanik » 10 wrz 2004, o 10:50

doświadczona pisze: W kulturze antycznej gość był święty. Nie zwracało się uwagi, czy był dobry czy zły: po prostu gościło sie go. Potrzebował pomocy i przyjęcia...
Obrazek
doświadczona

Post autor: doświadczona » 10 wrz 2004, o 13:33

Dziękuję, bardzo dziękuję i pozdrawiam...
Lwica-jaskółka

Post autor: Lwica-jaskółka » 10 wrz 2004, o 19:32

Jeśli mogę włączyć choć 3 słowa, to wybaczcie miłe Panie, ale powiem tak:


Temat jest trafiony, cudowny :!: :!:

Jeśli postronna osoba wejdzie i po pominięciu 4 wpisów konfliktowo-wyjaśniających margo z pozostałymi Paniami, wczyta się w terść naszych okrzyków związanych z wywalenia żalu, złości, wściekłości i wszystkich innych brudów jakie się w nas zbierają czasami :wink: , to sama dojdzie do wniosku,że jest to świetny temat :D
Z drugiej strony ja osobiście nie widzę przeszkód aby równolegle funkcjonował temat : Przepraszam lub wybacz, wybaczcie :!: :!:
To tyle co do wcześniejszych wpisów. :D

Weszłam tu aby wrzasnąć, ryknąć, że dzisiaj wkurzyła mnie koleżanka w pracy :evil: :evil: :evil: taka jedna... o teraz poleci potok wyzwisk, więc proszę postronne i wrażliwe o nie czytanie :!: :wink:

więc (wdech) i zaczynam:
:x Ty małpo ,wstrętna żmijo, jędzo, sekutnico, potwornico i złośnico, wężu, gadzino wściekła rodem z piekła :evil:

(wydech) ufffffffffffff :lol: :wink:[/b]
jasmine
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 545
Rejestracja: 7 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Obecnie Wyspa

Post autor: jasmine » 5 kwie 2005, o 20:18

Podobno ten wątek jest do wyrzucania złych emocji,więc pozwolę sobie dziś powiedzieć wrrrrr.... :evil: ależ jestem zła! :evil: To tyle!
"Trzeba wysłuchać i drugiej strony"Seneka
O! I tyle mam do powiedzenia!
Awatar użytkownika
tabasco
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 5 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Post autor: tabasco » 5 kwie 2005, o 20:31

jasmine pisze:Podobno ten wątek jest do wyrzucania złych emocji,więc pozwolę sobie dziś powiedzieć wrrrrr.... :evil: ależ jestem zła! :evil: To tyle!
cholera jasna ja też--ale miałam dziś podły dzień :? :? :?
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi
światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Awatar użytkownika
margo
super forma
super forma
Posty: 1602
Rejestracja: 7 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z Wenus

Post autor: margo » 5 kwie 2005, o 20:31

Temat się przydał. A dlaczego takie cichutkie wrr.....?
[img]http://img120.echo.cx/img120/1115/linia348bk.gif[/img] http://teczowyswiatkob.forka.us/portal.php?
jasmine
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 545
Rejestracja: 7 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Obecnie Wyspa

Post autor: jasmine » 5 kwie 2005, o 21:04

Nie wiem jak tabasco ale ja nie lubię krzyczeć :( Ech...
"Trzeba wysłuchać i drugiej strony"Seneka
O! I tyle mam do powiedzenia!
Zablokowany