Londyn - old

zagranica
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 11 lut 2010, o 20:21

I pokazac! :cool:
Miejsca zabokowane, wszystko zrobione na cacy.Teraz nalezy tylko przyjsc i juz.
eufobia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2005, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: eufobia » 11 lut 2010, o 21:43

z samego strachu,ze mi dosypiesz 'kolezanko' tego,czym sie sama faszerujesz-twoja ekscytacja wszystkim,rozbija mnie w drobny mak-nie przyszlabym na to imprezowanie. organizujecie sie jakbyscie chcialy,a nie mogly. trwa to tygodniami. a gdyby ktokolwiek poczytal sobie angielskie strony dla gejow i lesbijek,to zajec,kolek i tym podobnych od groma i jeszcze wiecej. wiec nie wiem czym sie tak podniecac,skoro zamiast organizowac cos pol roku mozna byc dolaczyc do istniejacych juz grup i poznac ludzi,ktorzy wiedza co i jak w tym miescie.
wszystko jak w polsce-bedzie trwalo wiekami i skonczy sie na gadaniu :D
noooo,ale zaskoczcie mnie :D bede osberwowac. bacznie. z ukrycia i cienia :D
bombel
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: Londyn

Post autor: bombel » 11 lut 2010, o 22:11

Coz, Eufobio....Gdybys uwazniej przesledzila nasze posty, to zauwazylabys, ze nie jest tak zle z ta organizacja. Przez dluuuugi czas raczej nic nie wychodzilo, az tu nagle po NW odbylo sie 1sze spotkanie w malej grupie, a teraz odbedzie sie 2gie-o wiele wieksze jesli liczyc, ze kazda przyjdzie. Uwazam to za sukces :)
Poruszylas tez sprawe istniejacych juz grup gejow i lesbijek na angielskich stronach, ktorzy "wiedza co i jak w tym miescie".
Widzisz, podejrzewam, ze wiele z nas wie "co i jak" chociazby ze wzgledu na ilosc lat tutaj przesiedzianych, zainteresowan, wlasnych poszukiwan i kontaktow. Mi/nam chodzi o wychwycenie ciekawych osobowosci z grona polskich osob homo- i biseksualnych oraz stworzenie grupy DZIALAJACEJ. Dzialajacej "JAK" to juz same okreslimy. Moim punktem numer jeden sa ludzie i ciekawe dzialania. Generalnie R OB I E N I E.
Tak wiec obserwuj z kata co sie dzieje i jesli bedziesz miala kiedys ochote sie z niego wychylic to wpadaj. Dosypie Ci gratis :cool:
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: jucha_22 » 11 lut 2010, o 22:26

a ja tak z innej beczki mam pytanie: czy wybiera sie ktos z Was gdzies jutro na jakies piwko lub cos w tym stylu ??
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 12 lut 2010, o 01:01

Ja też się cieszę, że was poznam i zobaczę na żywo :) Miło będzie się spotkać w forumowym gronie. Do zobaczenia w sobotę zatem :cool:
Awatar użytkownika
klaudia01
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: UKland

Re: Londyn

Post autor: klaudia01 » 12 lut 2010, o 12:54

My tez sie strasznie cieszymy:)do zobaczenia jutro:)
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 12 lut 2010, o 15:29

Jucha_22 ja sie moge wybrac na bilard do Blush na Stoke Newington. Tam wczesniej gdzies w postach jest moj numer.

JxJ
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 12 lut 2010, o 17:58

Hehehehe Bombel to mnie rozbawilas- fakt ze przepisujesz mojego nicka z kartki jak osiol bardzo mi sie spodobal :D :D . Jak juz nie chcesz tego robic to mozesz uzywac skrotu jxj :mrgreen:

Babel
Krisznamurti AKA Amanda
Natalia 123
PrincessJ
Edy Dimple
Moment
Busola77
Jucha22
Kobietkaa
Klaudia01
Linkae +2
Gienia +3
Piwnooka +7
Jeyxjey

To najnowsza lista na jutro. A jutro mamy Now Ksiezyca no i wkraczamy w chinski Rok Tygrysa!!!! :cool: :cool:
Takze wszystkie Pusssssy cats urodzone w 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 latach mamy rok na przeobrazenie sie w Tygryski.......

A przy okazji wyglada na to, ze krytykujaca EUFOBIA ma fobie na euforie!!!!!!! :mrgreen:


Do zobaczenia dziewczynki :D

jxj
eufobia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2005, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: eufobia » 12 lut 2010, o 19:27

eufobia jest wzruszona :D az jej :serce: bije dwa razy szybciej,mrrrrrr. eufobia uwielbia euforie,zwlaszcza CK. jednak nie te sztucznie napedzane - uwielbiam obserwowac ludzi,krytykowac?-nie,obserwowac. ale prawda zazwyczaj boli jak ja rzucic jak te przyslowiowe perly przed wieprze-powinnam uzyc rodzaju zenskiego,ale nie bede taka 'swinia' ? :D

eufobia osiagnie stan szczytowej euforii dzisiaj w electric ballroom na camden :) wjazd 7 funtow. ktos niezdesperowany,nieszukajacy na sile swojej 'polowki'-cokolwiek to moze znaczyc( mnie osobiscie kojarzy sie z polmozdzkiem :D),lubiacy ostrrrrre rockowe brzmienia jest mile widziany jako towarzysz naszej niedoli-ostrzegam uwielbiam krzyczec,gryzc i bic :D i mam na to swiadkow.

i dziekuje za WYPISANIE mojego pseudonimu artystycznego :D w duzych literkach-zwroci uwage,a tego potrzebowalam-jako przyszla krolowa balu :D

dla tych,ktorzy zapewne juz przelustrowali moj profil od deski do deski-zajeta,po stokroc zajeta :D i zgolona-tak dla niepoznaki na slubny kobierzec,coby musieli sie troche zastanawiac ktory to on,a ktora to ona :P

ps.bombel-zaskoczylas mnie,uwielbiam glaskac ludzi pod wlos,a ich reakcje zazwyczaj sa odwrotne do tej,ktora mnie spotkala z Twojej strony-dlatego imieslow z duzej litery i jak na razie szacunek :) bede obserwowac :)
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 13 lut 2010, o 01:02

bosze- kobieto- wyluzuj... nie chcesz z nami iść na piwo to ok- nie musisz z tego robić afery jak stąd do Kanady. Każdy robi to na co ma ochotę- my mamy ochotę akurat na sobotnie spotkanie- ty na inne imprezy- i luzik. Wszystko jest dla ludzi.
natalia123
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2010, o 01:24

Re: Londyn

Post autor: natalia123 » 13 lut 2010, o 15:00

oj tak zimno jest a dzisiaj trzeba sie wieczorkiem ruszyc z domku :D jak tam Wasze nastroje? 8)
eufobia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2005, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: eufobia » 13 lut 2010, o 22:46

moj nastroj jest wspanialy :) bo nigdzie nie wychodze :D
a ty princess to nie wiem jakiego kraju,ale troche twojego infantylnego jezyka nie rozumiem,a stad wnosze,ze kolezankami nie bedziemy :D
uwielbiam ta zasade-uderz w stol, a nozyce sie odezwa :)

i nie sadzilam,ze 'moja' impreza moze byc az tak konkurencyjna :D bez obaw,nie zakladam agencji towarzyskiej :D
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 14 lut 2010, o 14:14

Jak nastroje po spotkanku? Zapomnielismy od druzynie chilliderek, ktore dopingowaly by siatkarki.
natalia123
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2010, o 01:24

Re: Londyn

Post autor: natalia123 » 14 lut 2010, o 14:18

hej :) ja moge dopingowac bo siatka to nie jest moj sport...np koszykowka to juz inna bajka :)
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 14 lut 2010, o 14:44

A jak ktoras zgubi rytm dopingu, proponuje skok na bangee bez liny.
ginger_lee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 4 sie 2009, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: ginger_lee » 14 lut 2010, o 14:58

Witajcie :)
Okazuje się jednak,ze posiadam profilek wiec od teraz będę nawiedzac forum :D
Jak pózniej się rozwinęła imprezka?
Kolejnego zlotu już napewno nie opuszczę o tak wczesnej porze,a opcja jakiejś aktywności fizycznej bardzo mi się spodobała i pisze się na wszystko jeżeli oczywiście czas pozwoli :)
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 14 lut 2010, o 15:02

witam!
zapowiada się ciekawie .........ale bardzo prosze o propozycje jakiegoś wypadu trza jechać wiosny szukać............
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 14 lut 2010, o 15:20

Na wschodzie Angli sa niezle trasy rowerowe w dziewiczym lesie. Pogoda jest jaka jest ale blotko jest wskazane przy takim szalenstwie.
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 14 lut 2010, o 21:18

@ eufobio- nie mam zamiaru zostać twoja koleżanką ani nawet twoja znajomą. Nasza impreza się udała- a twoja?

@coffe1- a po Londynie nie możemy sobie pojeździć rowerem? zapraszam do mnie do Chingford do 100 milowego lasu hehe
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 14 lut 2010, o 22:25

Przyjmuje zaproszenie, Ja i Linkae. Marzec odpowiada? Dokladny termin dogadamy. Do tego czasu rowery przygotuje sie do szalenstw. Musze powiedziec, ze ladny ten 100 milowy las. Moze, ktos jeszcze sie dolaczy?
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 15 lut 2010, o 11:28

Halo halo

Ja sie pisze do Chingford na rowery :czerwononosyrenifer: . A ten 100 milowy las to nie jest przypadkiem Epping Forest? A potrzeba 100milowe buty albo kola? :cool:
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 15 lut 2010, o 11:46

ginger_lee pisze:Witajcie :)
Okazuje się jednak,ze posiadam profilek wiec od teraz będę nawiedzac forum :D
Jak pózniej się rozwinęła imprezka?
Kolejnego zlotu już napewno nie opuszczę o tak wczesnej porze,a opcja jakiejś aktywności fizycznej bardzo mi się spodobała i pisze się na wszystko jeżeli oczywiście czas pozwoli :)
Imprezka pociagnela sie do 3 rano dla niektorych :D doszlo jeszcze z 10 dziewczynek spodziewanych, znajomych, nieznajomych i niespodziewanych :mrgreen:
ginger_lee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 4 sie 2009, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: ginger_lee » 15 lut 2010, o 12:39

Uuu to widzę,ze imprezka była przednia :D
Oby każde spotkanie tak wypalalo..hehe :)

Rowerki-spoko tylko muszę zainwestować w nowy.Niestety ktoś ostatnio skradl moja maszynę ;( wiec jak się dorobie nowej posmigam z Wami jeśli można :D
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 15 lut 2010, o 15:20

Jasne ze mozna, co prawda to nie moj pomysl ale czuj sie zaproszona!
ginger_lee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 4 sie 2009, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: ginger_lee » 15 lut 2010, o 15:39

hehehe...alez dziekuje :D
juz wlasnie sie tak czuje ;]
linkae26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: linkae26 » 15 lut 2010, o 15:54

witam!
zpowiada się niezła grupka na te rowery......................... :D
7.03.10 gramy w siatke to może rowerki tydzień pózniej?
pozdrawiam
Ewelina :cool:
jeyxjey
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2010, o 20:52

Re: Londyn

Post autor: jeyxjey » 15 lut 2010, o 18:15

Myslalam ze w sumie rowery mozna zrobic wczesniej niz marzec!!! :shock:

Dla tych Pan co nie slyszaly- Planujemy siatkowke 7go marca (niedziela). Zainteresowane osoby prosimy o znak bo trzeba zarezerwowac sale i wiaze sie to z kosztami. Przypuszczam ze bedzie nam potrzebna tez pilka a najlepiej pare.

Oprocz tego 6/03 (sobota) o 18.40 idziemy z Bablem i Piwnooka do kina na pierwszy film Bansiego!!!!!
http://www.curzoncinemas.com/#/films/ex ... _gift_shop

A to link na samego artyste:
http://www.banksy.co.uk/

Jak ktos sie zdecyduje to polecam zarezerwowac bilety wczesniej, a jak chcecie usiasc kolo nas to zdradze numerki siedzen :cool:


No i przy okazji ( ostatniej) chcialam powiedziec ze postawa Eufobii nikomu sie nie podoba, wiec Eufobio: NIE JESTES TU MILE WIDZIANA (no, na forum chyba może pisać ;) /hrabianka/) ze swoimi komentarzami/obrazami/brakiem szacunku.......lista jest dluga. Mam nadzieje ze grzeczna wiadomosc zostala zrozumiana i kolejny kontakt z twojej strony absolutnie nie jest potrzebny.


Pozdrawiam wszystkie inne Panie

jxj
princessJ
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 132
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: princessJ » 15 lut 2010, o 18:57

@ jxj- 100 milowy las to Epping Forest- koła do niego mogą być normalne hehe. Na siatkę się piszę tylko dajcie znać gdzie to jest i o której. Z rowerem możemy poczekać na łądniejszą pogodę - bo tam błoto wszędzie.

Rower można kupić w miarę fajny w Halfordsie albo używane znajdziesz na gumtree w okolicach L70.

@ wszyscy- drogie Panie- nie karmimy trolla Eufobia
busola77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Londyn

Post autor: busola77 » 15 lut 2010, o 19:20

Cześć Wszystkim :)
Ja też się piszę na siatkówkę.
Pozdrawiam.
coffe1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 26 paź 2003, o 00:00

Re: Londyn

Post autor: coffe1 » 15 lut 2010, o 21:12

ok. Rowery - 28.02. Czy taki termin moze byc? Poprosze tylko o podanie konkretnego adresu zbiorki, tak by mozna bylo dojechac autkiem.
Na siatke tez sie piszemy, bedziemy gwizdac, krzyczec i wkurzac sedziego. Posiadamy pilke, wiec dowieziemy. Prosze o podanie kosztow.
Zablokowany