Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
irga
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 21 maja 2009, o 02:00

Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: irga » 10 kwie 2010, o 23:34

Myślę, że powinno być miejsce, gdzie można by wyrazić swój żal, czy wyrazy współczucia dla rodzin pasażerów lotu do Smoleńska. Proponuję zamknąć ten wątek po tygodniu, po zakończeniu żałoby narodowej.
irga
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 21 maja 2009, o 02:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: irga » 10 kwie 2010, o 23:36

Więc ja pierwsza. Nie mogę nadal w to uwierzyć, serdecznie współczuje rodzinom ofiar, to straszna strata dla Polski, zginęło tak wielu wspaniałych ludzi.
KaFor
super forma
super forma
Posty: 1617
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: KaFor » 11 kwie 2010, o 06:30

Kampania Przeciw Homofobii łączy się w żalu z powodu katastrofy w Smoleńsku:
http://www.youtube.com/watch?v=gDxrIa8g2X0
---

Drodzy Przyjaciele i Przyjaciolki,

Dzisiaj w Smolensku miala miejsce prawdziwa tragedia, ktorej nie jestesmy w stanie ogarnac ludzkim rozumiem. Dla wielu z nas, osoby, ktore zginely w tej katastrofie byly przyjaciolmi, znajomymi, autorytetami. Zginela dzisiaj Jolanta Szymanek-Deresz - poslanka klubu Lewicy, z ktora nie tylko pracowalem od lat, ale poznalem jako osobe bardzo otwarta i zyczliwa naszym problemom. Zginal Jerzy Szmajdzinski, malo kto wie, ze to m.in. dzieki jego zaangazowaniu udalo nam sie zorganizowac w Sejmie pierwsza konferencje na temat praw osob homoseksualnych. Jako wicemarszalek Sejmu udzielil jej tez patronatu.
Przede wszystkim wspominam Izabele Jaruge-Nowacka, z ktora wiele osob w KPH laczyly nie tylko relacje zawodowe. Laczyla nas wielka przyjazn, a ze strony Izy poswiecenie dla naszych problemow. Docenialismy to, a ona doceniala nas. Zawsze byla przy nas. Pamietam, gdy w 2005 roku bylismy w Krakowie. Iza szla ze mna trzymajac sie za rece, a w naszym kierunku lecialy kamienie. Balem sie, a ona dodawala mi otuchy. "Robert, idziemy! Oni maja tylko kamienie, my mamy za nami tyle osob. Popatrz!" - mowila. A za nami szedl tlum ludzi. Kto by sie bal, gdy obok kroczyla odwaznym krokiem Iza?!

Wiem, ze wielu z nas nie zgadzalo sie polityka rzecznika praw obywatelskich, Janusza Kochanowskiego. Z pewnoscia mielismy odmienne zdanie na wiele kwestii. Przypomniec nalezy jednak, ze byl to pierwszy rzecznik, ktory zainteresowal sie naszymi problemami. Warto o tym pamietac, gdy go bedziemy wspominac .

Domyslam sie, ze ciezko nam solidaryzowac sie z wieloma osobami, ktore w otwarty sposob byly przeciwne naszym idealom, swiatopogladom, wyznawanym wartosciom. Dzisiaj jednak stanelismy w obliczu tragedii, przy ktorej spory i inne zdanie nie powinny nas zwalniac od szacunku wobec zaloby, jaka przezywaja ich bliscy. Pozwolmy wszystkim przezywac te dni w zadumie i skupieniu.

W pelni solidaryzuje sie z decyzja Zarzadu KPH w sprawie odwolania do 18 kwietnia wszelkich wydarzen publicznych organizowanych przez nasza organizacje. Robie to nie tylko ze wzgledu na oficjalna zalobe narodowa, ale takze jako osoba, ktora stracila dzisiaj przyjaciol. Prosze Was o szacunek dla nich i godne upamietnienie ich smierci.

Dziekujac Wam za zrozumienie i wsparcie,

Robert Biedroń

[facebook.pl]
KaFor
super forma
super forma
Posty: 1617
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: KaFor » 11 kwie 2010, o 06:44

"Do dzisiaj czasami swoją radość i szczęście trzeba ukrywać nawet przed najbliższymi, ale chciałabym powiedzieć, że mając szansę działania jako członek Rządu na rzecz prawa do szczęścia dla wszystkich, będę starała się dążyć do tego, żeby z tym szczęściem nie trzeba było się chować."

I dążyła. Do samego końca. Zginęła 10 kwietnia 2010 w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

Będzie nam jej brakowało. Na zawsze zostanie w naszych sercach i pamięci. Cześć jej pamięci.

[http://lesbijka.org/?p=4611]
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: Joey » 11 kwie 2010, o 10:32

Serce mi się kraje. Niezależnie od sympatii czy antypatii politycznych - zginęli ludzie - czyiś i czyjeś żony, mężowie, rodzice, dziadkowie, dzieci, bracia, siostry. Ludzie dla naszego kraju ważni. Ludzie, którzy pojechali tam w służbie Polski. Ludzie, których znałam z pierwszych stron gazet, z mediów.
Najbardziej boli mnie śmierć trzech osób, które bardzo ceniłam, szczególnie Izabeli Jarugi Nowackiej. Niepowetowana strata.
Współczuję wszystkim bliskim ofiar, chyba najbardziej Marcie Kaczyńskiej, bo ona tam, w jednej chwili straciła nie parę prezydencką RP, ale oboje rodziców.

[*][*][*]
Awatar użytkownika
maszmnie
super forma
super forma
Posty: 1032
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: maszmnie » 11 kwie 2010, o 11:20

Najgorszemu wrogowi nie życzę [*][*][*]
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: Japonka » 11 kwie 2010, o 13:01

Śmierć prezydenta oraz ważnych osobistości z rządu (osób na wysokich stanowiskach państwowych) ZAWSZE jest stratą dla kraju. Tutaj w wielu Polakach chociaż ta odrobina patriotyzmu powinna zapłakać. We mnie płacze.
Ponadto zginęli tragicznie. żal mi ludzi, ich rodzin. I niezależnie od zajmowanych stanowisk, poglądów i tego, co robili w życiu wszyscy są równi wobec śmierci.
A z drugiej strony wszyscy wspominają prezydenta, polityków, generałów. A załoga? Czy ich rodziny nie cierpią?
Mną osobiście wstrząsnęła ta tragedia, i jest mi po prostu smutno. Mnie - jako Polce, mnie - jako człowiekowi.
[*]
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: zosia24 » 11 kwie 2010, o 13:16

nie tylko Polska przeżywa tą tragedię, ale także inne kraje składają kondolencje. [*]
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: selma1 » 11 kwie 2010, o 14:25

Mnie jest poprostu tak po ludzku przykro i strasznie smutno. Wspolczuje Rodzinom ofiar. To straszny cios. Nagla smierc i do tego jeszcze w plomieniach. Tam zginal Ktos, kogo znalam osobiscie. Bardzo prawy , uczciwy i madry czlowiek. Non omnis moriar!
Czesc Ich pamieci! [*] [*] [*][/b]
Rozumienie wyklucza nienawisc.
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: shadowland » 11 kwie 2010, o 16:17

jest mi bardzo smutno z powodu smierci wszyskich znajdujacych sie na pokladzie tego samolotu osob;
roznice swiatopogladowe nie maja w tym momencie dla mnie zadnego znaczenia; tym bardziej, ze cala delegacja, bez wzgledu na opcje polityczna leciala tam zjednoczona wspolnym celem- oddac hold pomordowanym polskim oficerom i choc fizycznie nie udalo im sie doleciec to symbolicznie oddali czesc pomordowanym i caly swiat uslyszal prawde o Katyniu...
nie glosowalam na prezydenta Kaczynskiego i sposob prowadzenia przez niego polityki nie podobal mi sie ale mysle, ze byl on w gruncie rzeczy czlowiekiem uczciwym i kierowaly nim dobre intencje
bardzo szanowalam pania Prezydentowa za inteligencje, poczucie humoru, brak pozy
najwieksza strata dla naszego srodowiska jest oczywiscie smierc Izabeli Jarugi- Nowackiej, nie znam w polskiej polityce osoby, ktora z takim zaangazowaniem wspieralaby srodowisko lgbt:(((
osobna kwestia to utrata j generalicji, mamy szczescie, ze granice Polski wydaja sie byc bezpieczne bo taka masakra w dowodztwie armii to naprawde precednes w skali swiatowej
FarfallaOmbra
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2009, o 01:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: FarfallaOmbra » 11 kwie 2010, o 16:29

[*]

To nie tylko osobistości. To również ludzie, ludzie którzy mieli rodziny. I przede wszystkim tragedia ludzka, a nie polityczna. To byli dobrzy ludzie. Najlepsi w rządzie polskim. A przede wszystkim Izabela Jaruga Nowacka, która walczyła o nas, o kobiety. :(

{*}
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: marinnaWR » 11 kwie 2010, o 16:44

Współczuję rodzinom ofiar.
Zginął Polski Prezydent, to nie powinno się stać.
Smutno mi z powodu rozpaczy Ich Bliskich.
Trudno będzie zastąpić takich ludzi jak Izabela Jaruga-Nowacka.
[*]
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: shadowland » 11 kwie 2010, o 17:31

jesli tragiczna smierc pary prezydenckiej, wszyskich najwazniejszych generalow, poslow i przedstawicieli ofiar katynskich to dla Ciebie przesada by oglaszac zalobe narodowa to moze powiesz co bylby wystarczajacym powodem? naprawde glupota ludzka nie zna granic
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: Sims » 11 kwie 2010, o 17:49

Ot i przypomniała mi się dyskusja po śmierci papieża . Wtedy było jednak więcej ogólnonarodowej histerii , teraz niedowierzania . Były w tym samolocie osoby , które ceniłam , jedną znałam osobiście oraz ludzie , z którymi się nie zgadzałam , jednak żal wszystkich . Może niektórych razic żałoba narodowa , ale nie można mówic , że ich śmierc jest korzystna dla Polski !
bellona1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2009, o 01:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: bellona1976 » 11 kwie 2010, o 19:33

Moje drogie Panie czytam sobie i nie wiem , co myśleć. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale ja myślę ,że cisza będzie tu odpowiednia ! Należy się szacunek zmarłym niezależnie od poglądów politycznych.
Awatar użytkownika
Absolut6na9
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 374
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:46
Lokalizacja: Gdynia

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: Absolut6na9 » 11 kwie 2010, o 22:37

Witam,

Potrzeba jest nam miejsca gdzie możemy wspólnie łączyć się w tych dniach. W samolocie leciały osoby z wszelkich frakcji politycznych, a przede wszystkim lecieli tam ludzie, którzy zostawili wielu innych pogrążonych w żałobie.

Zginęła nasza przyjaciółka i rzeczniczka naszych praw Izabela Jaruga-Nowacka. Jak nikt inny w sejmie postulowała o respektowanie naszych praw...

Zginął Lech Kaczyński, nie zapominamy jego słów i czynów z którymi wielokrotnie się nie zgadzaliśmy jednak pamiętajmy teraz o ludziach, których zostawił...

Tylu ludzi zginęło. Jeśli ktoś tego nie czuje, niech nie pisze w tym wątku.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: Japonka » 11 kwie 2010, o 23:21

Byłam dzisiaj oddać hołd: prezydentowi RP.
Nie głosowałam na niego, nie jestem zwolenniczką PIS. Ale czuję się Polką, uważam, że jestem patriotką. Dzisiaj oddałam hołd nie tylko prezydentowi, ale wszystkim ludziom, którzy zginęli w tej katastrofie. Polakom, światłym ludziom, naszym przedstawicielom w wielu ważnych instytucjach, orędownikom niesienia prawdy o Polakach, ludziom pracy. Tłumy Warszawiaków wyległy dziś na ulice: młodzi, starzy, prawicowcy, lewicowcy. Dlaczego tak trudno nam czuć się Polakami na co dzień?
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Absolut6na9
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 374
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:46
Lokalizacja: Gdynia

Kobiety wybitne, liderki

Post autor: Absolut6na9 » 12 kwie 2010, o 11:00

Tragedia w Smoleńsku pozbawiła państwo polskie wybitnych kobiet, które brały czynny udział w życiu publicznym.

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... derki.html
Awatar użytkownika
Absolut6na9
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 374
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:46
Lokalizacja: Gdynia

Wyjątkowy żart Marii Kaczyńskiej - wspomina Magdalena Środa

Post autor: Absolut6na9 » 12 kwie 2010, o 11:09

Wyjątkowy żart Marii Kaczyńskiej - wspomina Magdalena Środa

Była aktywna, dużo czytała, była wrażliwa i... zakochana w swoim mężu. Nie była piękna, nie była dobrym mówcą, ograniczała ją lojalność. Ostatni raz gdy z nią rozmawiałam powiedziała: "czytam pani teksty, zgadzam się prawie ze wszystkim, tylko dlaczego pani tak krytykuje mojego Leszka". Chciałam powiedzieć: "bo jest prezydentem", ale powiedziałam tylko, "przepraszam, wiem że go pani kocha...".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... ieton.html
dideridu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 2 paź 2008, o 02:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: dideridu » 12 kwie 2010, o 11:34

Trudno zaakceptować tą wiadomość, trudno przyswoić, trudno w nią uwierzyć.

Nie damy rady zmienić już biegu wydarzeń.
Pozostaje nam być twardymi, niezłomnymi Polakami.
Tak, jak Ci wszyscy, którzy zginęli w katastrofie - bronić, dbać i walczyć o Polskę.
Nie dosłownie, nie tak jak 70 lat temu, ale godnie reprezentować kraj.

Niech spoczywają w pokoju wiecznym...
A my przykładnie, bez sporów, bez waśni włączmy się w życie tego państwa.


Wyrazy głębokiego współczucia.
bogdan38
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: bogdan38 » 12 kwie 2010, o 12:11

Czesc miłe Kobiety wiem że nie jestem mile widziany na forum dla lesbijek ale mnie śmierć Pani Jarugi -Nowackiej jak i reszty osób ogromnie poruszyła ,dlaczego właśnie jej ?dlatego że sam jestem biseksualny mieszkam w małym miescie i wiem na jakie szykany ze strony współmieszkanców spadają na głowy tych kochających inaczej .....chciałbym w imieniu wszystkich bi złożyć najszczersze kondolencja wam Kobiety wiem że straciłyscie kogoś bliskiego ,kogoś kto starał się aby życie osób homoseksualnych zmieniło się na lepsze ....Cześć Jej Pamięci
silentnight
Posty: 3
Rejestracja: 4 cze 2009, o 02:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: silentnight » 12 kwie 2010, o 22:58

Witam
Pragne za pomoca tego wlasnie portalu zlozyc wyrazy mojego glebokiego wspolczucia rodzinom wszystkich,ktorzy zgineli w tej tragedii...nie ma slow, ktore najtrafniej opisalyby ogrom straty jaka ponioslo panstwo polskie, narod, my wszyscy...
W zwiazku z powyzszym pragne prosic wszystkie osoby,ktore zapomnialy czemu sluzy "ksiega kondolencyja", aby swoje niezbyt wyszukane, a juz na pewno nie na miejscu komentarze odnosnie zmarlych osob zachowaly sobie na inne okazje. Dziekuje...
anyko
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2010, o 01:44

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: anyko » 13 kwie 2010, o 01:47

Przez kolejne grudnie, maje
Człowiek goni jak szalony
A za nami pozostaje
Sto okazji przegapionych
Ktoś wytyka nam co chwilę
W skwar czy w upał, w zimie, w lecie
Szans nie dostrzeżonych tyle
I ktoś rację ma, lecz przecież

Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy
Jeszcze któregoś ranka odbijemy się od ściany
Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną
Jeszcze zimowe śmieci na ogniskach wiosny spłoną
Jeszcze w zielone gramy, jeszcze wzrok nam się pali
Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali
My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie
Jeszcze nie, długo nie

Więc nie martwmy się, bo w końcu
Nie nam jednym się nie klei
Ważne, by choć raz na końcu
Mieć dyktando u nadziei
Żeby w serca kajeciku
Po literkach zanotować
I powtarzać sobie cicho
Takie prościuteńkie słowa

Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy
Jeszcze się spełnią piękne sny, marzenia plany
Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom
Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją
Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa
Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa
Różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie
Jeszcze nie, długo nie

Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął
Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera
Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera
W najróżniejszych sztukach gramy, lecz w tej, co się skończy źle
Jeszcze nie, długo nie! Przez kolejne grudnie, maje Człowiek goni jak szalony A za nami pozostaje Sto okazji przegapionych Ktoś wytyka nam co chwilę W skwar czy w upał, w zimie, w lecie Szans nie dostrzeżonych tyle I ktoś rację ma, lecz przecież Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze któregoś ranka odbijemy się od ściany Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną Jeszcze zimowe śmieci na ogniskach wiosny spłoną Jeszcze w zielone gramy, jeszcze wzrok nam się pali Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie Jeszcze nie, długo nie Więc nie martwmy się, bo w końcu Nie nam jednym się nie klei Ważne, by choć raz na końcu Mieć dyktando u nadziei Żeby w serca kajeciku Po literkach zanotować I powtarzać sobie cicho Takie prościuteńkie słowa Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią piękne sny, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa Różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie Jeszcze nie, długo nie Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera W najróżniejszych sztukach gramy, lecz w tej, co się skończy źle Jeszcze nie, długo nie!
Awatar użytkownika
AniolCiemnosci
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 02:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: AniolCiemnosci » 14 kwie 2010, o 11:28

Moje najszczersze kondolencje :( to wielka strata dla nas i świata.
anka_zet
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2007, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: anka_zet » 14 kwie 2010, o 11:49

Rodzinie oraz Najbliższym

Pani Premier Izabeli Jarugi-Nowackiej
wyrazy najgłębszego współczucia

składają

Fundacja Anka Zet Studio

i Stowarzyszenie Pro Femina


Była Pani zawsze tam, gdzie toczyły się najgorętsze dyskusje o prawa kobiet.
Obecna na każdej demonstracji i wiecu, wspierając dyskryminowanych.
Z podniesionym czołem znosząca niesprawiedliwą i nieuzasadnioną krytykę,
odważnie podejmując merytoryczną dyskusję z oponentami.
Cierpliwie tłumacząc nieuświadomionym i edukując tych,
którzy przez niewiedzę byli przeciwnikami nowoczesnych rozwiązań prawnych
dla kobiet i mniejszości społecznych.

Pozostanie Pani prawdziwą Bohaterką kobiet i taką Panią zapamiętamy.

Cześć Pani pamięci.
Awatar użytkownika
marta7
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 15 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Jednak Ziemia

Mozna sie przylaczyc...

Post autor: marta7 » 14 kwie 2010, o 11:57

Awatar użytkownika
plimpton322
super forma
super forma
Posty: 1611
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: plimpton322 » 14 kwie 2010, o 15:49

selma1 pisze:Nagla smierc i do tego jeszcze w plomieniach. [*] [*] [*][/b]
Nie potęgujmy grozy. Nie wiemy co ich zabiło.
Pewien pilot wypowiedział się wręcz, że jego zdaniem jedynie piloci zdążyli się przestraszyźć sytuacją. Reszta o niczym nie miała pojęcia i zginęli momentalnie od uderzenia w ziemię.
nie ma postępu bez herezji
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: selma1 » 14 kwie 2010, o 17:45

plimpton322 pisze:
selma1 pisze:Nagla smierc i do tego jeszcze w plomieniach. [*] [*] [*][/b]
Nie potęgujmy grozy. Nie wiemy co ich zabiło.
Pewien pilot wypowiedział się wręcz, że jego zdaniem jedynie piloci zdążyli się przestraszyźć sytuacją. Reszta o niczym nie miała pojęcia i zginęli momentalnie od uderzenia w ziemię.

Tu juz nie ma co potegowac.
Rozumienie wyklucza nienawisc.
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: ama » 14 kwie 2010, o 23:46

... życie niedokończone gdy oczy mi zamkną i zapalą świecę miłość spełnioną i nieudaną płacz między mądrością i zabawą Bożej powierzam opiece... Śpieszmy się kochać ludzi...

Śpieszmy się kochać ludzi -Teatr ES, sł. ks. Jan Twardowski

Niech IM ziemia lekką będzie[*][*][*]
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
KaFor
super forma
super forma
Posty: 1617
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 00:00

Re: Księga kondolencyjna (w związku z katastrofą samolotu)

Post autor: KaFor » 15 kwie 2010, o 18:27

Zablokowany