Jakie lubicie dziewczyny?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mariaawaria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2010, o 19:33

Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mariaawaria » 3 kwie 2011, o 00:02

No właśnie, jak to z wami jest? Wolicie te twardo stąpające po ziemi,zdecydowane, "męskie" czy może subtelne, kobiece, nieśmiałe? Jaki jest wasz ideał dziewczyny? Co was kręci, podnieca? ;)
Ależ oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się naprawdę?
Awatar użytkownika
idontknow
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2011, o 20:10

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: idontknow » 3 kwie 2011, o 15:08

Pod względem aparycji bardziej, a nawet powiem jedynie, podobają mi się przedstawicielki płci pięknej, które są jak najbardziej dziewczęce (sama mam 19 lat, dlatego „dziewczęce”). To zapewne wynik tego, że jestem biseksualna. „Męskie” kobiety jakoś nie przyciągają mojej uwagi.
Jeśli chodzi o styl bycia to naprawdę różnie. Od zimnych i tajemniczych, do przebojowych i zmysłowych ;)
Ostatnio moje myśli nawiedza dziewczyna, która choć nie charakteryzuje się jakąś wyjątkową urodą, to spojrzenie ma tak niesamowite, że nie potrafię oderwać od niej oczu. To naprawdę niesamowite.
Awatar użytkownika
Strawberry77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 6 lut 2011, o 09:31

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Strawberry77 » 3 kwie 2011, o 18:23

zdecydowanie te dziewczęce ;). A no i muszi być przebojowa i gadatliwa xd. Lubię jak dziewczyna ma jakąś pasję ;p
She's like heroin...
so_complicated
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis 2010, o 18:43

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: so_complicated » 4 kwie 2011, o 12:55

A ja lubię te mniej kobiece (ach, nie przepadam za tym rozróżnieniem, ale jak to inaczej określić...), znaczy się- męskie :wink:
To ja ciągle musiałam być osobą która wszystkich wspiera/pociesza, która musi sama się o wszystko zatroszczyć (bo zdarzało się, że zaufane osoby zawodziły, więc już na nikim nie mogłam polegać :| ) Później jeszcze zawiodłam się na swojej dziewczynie ... Tak więc, lubię dziewczyny, które są odpowiedzialne, opiekuńcze i "twarde". O otwartym umyśle (i to nie takim udawanym, ale takim na serio- a często ludzie się a takich uważają, a później wychodzi na jaw ich prawdziwa natura) :D
Zdecydowanie nie lubię wulgarnych & palących.
Awatar użytkownika
Oribia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 23:19
Lokalizacja: Kielce

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Oribia » 5 kwie 2011, o 23:44

Ja zaliczam się do tych kobiet "męskich" i zdecydowanie wole te bardziej kobiece. :D
Lubie jak kobiety są troszkę nieśmiałe, uważam że to słodkie :wink:
She's a virgin.
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Florka » 6 kwie 2011, o 10:16

a mi po prostu musi wpaść w oko :) nie mam ideału.. ale zauważyłam, że podobają mi się zarówno szczupłe jak i te bardziej puszyste (te bardziej), dziewczyna musi mieć ładną buzię (wg mojej oceny) i coś w oczach.. :cool:
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Oribia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 23:19
Lokalizacja: Kielce

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Oribia » 6 kwie 2011, o 18:19

No wszystko zależy również od charakteru :)
She's a virgin.
luna93
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 17:45

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: luna93 » 6 kwie 2011, o 18:34

Myślę że każdy typ ma swój urok.
Mnie podobają się dziewczyny z silnym charakterem, uparte, ambitne, mające własne zdanie, ale jednocześnie wrażliwe i słodkie;) Czyli (prawie) podobne do mnie!
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Ali99 » 6 kwie 2011, o 18:55

Mnie bardzo kreca meskie panny (moja dziewczyna sie na to baaardzo oburza bo nalezy do kobiecych :) ) Ale z drugiej strony... Zwracam duza uwage na wlosy (na glowie, zeby nie bylo niejasnosci... 8) ) A moja ukochana ma ciemne krecone wlosy aaaach.. marzenie. Poza tym patrze na oczy i oczywscie charakter. Kreci mnie inteligencja.
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
Pheebs
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 20 gru 2010, o 19:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Pheebs » 8 kwie 2011, o 17:22

Pod względem charakteru to bywa różnie, bo z jednej strony chciałabym taką słodką, drobną, nieśmiałą, ale z drugiej pewną siebie, nawet trochę pyskatą... xD Ale zdecydowanie nie lubię tych męskich itd. Preferuję chude, drobne, małe, kochane :D
Awatar użytkownika
mariaawaria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2010, o 19:33

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mariaawaria » 8 kwie 2011, o 22:19

Pod względem charakteru to bywa różnie, bo z jednej strony chciałabym taką słodką, drobną, nieśmiałą, ale z drugiej pewną siebie, nawet trochę pyskatą... xD Ale zdecydowanie nie lubię tych męskich itd. Preferuję chude, drobne, małe, kochane :D
No w końcu jakaś lubiąca nieśmiałość i chudość :D Podbudowałaś mi samoocenę, moja była ciągle narzekała że jestem nieśmiała i za chuda.
Ależ oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się naprawdę?
wiking
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2010, o 21:56

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: wiking » 8 kwie 2011, o 22:51

wizualnie raczej męskie. charakter mieszany.
Awatar użytkownika
Pheebs
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 20 gru 2010, o 19:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Pheebs » 9 kwie 2011, o 10:46

mariaawaria pisze:
Pod względem charakteru to bywa różnie, bo z jednej strony chciałabym taką słodką, drobną, nieśmiałą, ale z drugiej pewną siebie, nawet trochę pyskatą... xD Ale zdecydowanie nie lubię tych męskich itd. Preferuję chude, drobne, małe, kochane :D
No w końcu jakaś lubiąca nieśmiałość i chudość :D Podbudowałaś mi samoocenę, moja była ciągle narzekała że jestem nieśmiała i za chuda.
Uwielbiam takie małe chudzinki! :D Można je wiecznie tulić, nosić na rękach czy na barana, no wszyyyystko! xDD
Awatar użytkownika
repress
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: repress » 10 kwie 2011, o 17:17

Pheebs pisze:Uwielbiam takie małe chudzinki! :D Można je wiecznie tulić, nosić na rękach czy na barana, no wszyyyystko! xDD
Byle tylko nie przesadzić :)
Awatar użytkownika
epenteza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 13 mar 2011, o 08:47
Lokalizacja: kraków.

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: epenteza » 10 kwie 2011, o 19:24

wiking pisze: charakter mieszany.
a co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: austin_alex » 10 kwie 2011, o 20:48

epenteza pisze: co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?
Coś jak las mieszany.
Częściowo jałowiec, częściowo lipa.
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dainty » 11 kwie 2011, o 09:27

austin_alex pisze:
epenteza pisze: co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?
Coś jak las mieszany.
Częściowo jałowiec, częściowo lipa.
:hahaha: Bardzo obrazowe tłumaczenie....to chyba o mnie :hahaha:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
wiking
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2010, o 21:56

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: wiking » 11 kwie 2011, o 21:04

epenteza pisze:
wiking pisze: charakter mieszany.
a co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?

Znaczy to, że podoba mi się kiedy kobieta łączy cechy charakteru kobiece i męskie ;)
Awatar użytkownika
Pheebs
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 20 gru 2010, o 19:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Pheebs » 12 kwie 2011, o 17:00

Np. jakie? Jeśli mogę spytać? ;]
Awatar użytkownika
epenteza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 13 mar 2011, o 08:47
Lokalizacja: kraków.

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: epenteza » 13 kwie 2011, o 09:44

austin_alex pisze:
epenteza pisze: co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?
Coś jak las mieszany.
Częściowo jałowiec, częściowo lipa.
czyli taki ni pies, ni wydra?
wiking pisze:
epenteza pisze:
wiking pisze: charakter mieszany.
a co to znaczy charakter mieszany, bo strasznie mnie to zainteresowało. mogłabyś doprecyzować?

Znaczy to, że podoba mi się kiedy kobieta łączy cechy charakteru kobiece i męskie ;)
a jakie są męskie cechy charakteru? :shock: że zdecydowana i władcza to męskie, a płacze nad rozjechanym jeżem - to żeńska? pewnie były miliardy dyskusji o płciowości cech i zaraz ktoś mi podeśle linka z odpowiednim tematem, klnąc na to, że poziom forum spada bo wszyscy wałkują te same tematy od nowa.
wiking
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2010, o 21:56

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: wiking » 13 kwie 2011, o 10:14

epenteza pisze: a jakie są męskie cechy charakteru? :shock: że zdecydowana i władcza to męskie, a płacze nad rozjechanym jeżem - to żeńska? pewnie były miliardy dyskusji o płciowości cech i zaraz ktoś mi podeśle linka z odpowiednim tematem, klnąc na to, że poziom forum spada bo wszyscy wałkują te same tematy od nowa.
Tak. Miałam na myśli przypisywanie cech charakteru do płci przez większość polskiego społeczeństwa. Dlatego tak to ujęłam.
Awatar użytkownika
Seili
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 16:28

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Seili » 14 kwie 2011, o 00:03

Postaram się po krótce napisać o swoim ideale.
W moich marzeniach sennych zawsze pojawia się naturalna i pełna gracji dziewczyna: ma piękne ciało, cudowny uśmiech i duże (kolor bez różnicy) oczy, w których mogę odnaleźć spokój, ale i dziką żądzę. Pachnie wanilią, którą uwielbiam. Ten zapach cudownie mnie otumania. Jej włosy są miękkie w dotyku, przesiąknięte owocową nutą, a ja, z łatwością mogę wpleść w nie swoje palce.

Wiem jedno na pewno - z pewnością moją partnerką będzie anielica, bo za czarny charakter robię Ja :)
Nie mają u mnie szans kobiety bardziej agresywne ode mnie. To jest bardzo ważne, gdyż nie lubię kobiet, gadających jak najęte które prowadzą hulaszczy styl życia. Notabene strasznie mnie to odstrasza.
Dobrze wiedzieć też że, zbyt duża ilość cukru we krwi źle na mnie działa. Zbyt mała dawka adrenaliny -zniechęca mnie do ciągnięcia tego dalej. Ale są wyjątki od reguły. Może zdarzyc się tak, że ONA zmieni moje życie o 360 stopni.

Jednak sama chemia nie wystarcza. Musi mnie czyms zaintrygować, i napędząć mnie pozytywną energią.
Wallflower
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:51

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Wallflower » 14 kwie 2011, o 20:28

Może zdarzyc się tak, że ONA zmieni moje życie o 360 stopni.
No wiesz, tylko że jak się coś przekręci o 360 stopni to to nie zmieni swojego położenia....

A żeby nie robić offtopu... w sumie to nie mam konkretnego ideału. Każda z dziewczyn które mi się kiedykolwiek podobały była zupełnie inna. Trudno mi uogólnić co mi się podoba a co nie.
Awatar użytkownika
Seili
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 16:28

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Seili » 14 kwie 2011, o 23:06

Wallflower pisze:No wiesz, tylko że jak się coś przekręci o 360 stopni to to nie zmieni swojego położenia....
Słusznie :lol: punkt dla Ciebie.
180 miało być
Awatar użytkownika
Lakierka
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 02:58

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Lakierka » 22 kwie 2011, o 03:48

Jeśli chodzi o wygląd to jest mi on obojętny; nie spotkałam się dotąd z prawdziwie brzydką kobietą. Aczkolwiek, nie powiem, mam szczególną słabość do tych bladych, chudych i o rudych włosach. Z pewnością powinna być inteligentna, tolerancyjna i naturalna (!). Mile widziana także kreatywność i niecodzienne spojrzenie na świat :) I cóż, osobiście jestem raczej typem samotnika, który od rozmów z bliskimi często woli zaszyć się w domowym zaciszu z książką w ręku, od wypadów na zakupy pójść do teatru, a więc miło byłoby, gdyby akceptowała to.
Awatar użytkownika
bdb
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 02:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: bdb » 22 kwie 2011, o 12:37

Zabawne , wierne i kobiece :D
Awatar użytkownika
mariaawaria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2010, o 19:33

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mariaawaria » 22 kwie 2011, o 20:57

mam szczególną słabość do tych bladych, chudych i o rudych włosach.
Haha czyli mieszczę się w Twoich kryteriach :mrgreen:
Ależ oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się naprawdę?
demoiselle
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: demoiselle » 23 kwie 2011, o 19:05

ciężko powiedzieć, na ogół mam słabość do zadbanych i typowo kobiecych, często szaleję za heteryczkami, ale moje dwie poprzednie dziewczyny nie były specjalnie kobiece( też nie lubię tego tak rozróżniać) więc możliwe, że udaje mi się patrzeć na osobowość a nie wygląd;p
wiadomo, ideały ideałami, liczy się to coś;)
zapraszam na seans ,ale to nie kino.
Awatar użytkownika
Lakierka
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 02:58

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Lakierka » 24 kwie 2011, o 01:28

mariaawaria pisze:
mam szczególną słabość do tych bladych, chudych i o rudych włosach.
Haha czyli mieszczę się w Twoich kryteriach :mrgreen:
Hah, i patrząc na twoją sygnaturkę wnioskuję, że też lubisz HP :twisted:
Awatar użytkownika
Vessumiree
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2009, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Vessumiree » 24 kwie 2011, o 18:58

Blade, chude, rude potterystki przyjmę od zaraz również. Zaraza jakaś :twisted: A poza tym to kobieta musi być charakterystycznie - niekoniecznie konwencjonalnie - piękna. I bardzo, bardzo kobieca, nie kobiecych nie zniesem. Jeszcze niedawno powiedziałabym, że czarna albo ruda, ale mi się zmieniło i zaczęłam ślinić się do pewnych blondynek. Zresztą, aj jestem z tych, co raz zakochani w osobowości, zaczynają swoja miłość do umsyłu przerzucać na oczy i nagle obiekt pożadania jawi mi się jako bóstwo.
ODPOWIEDZ