Aerobiczna 6 weidera

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 1 paź 2011, o 17:17

Jest to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę. Sześć aerobowych ćwiczeń fitness pomaga w krótkim czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. A6W pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową a także w widoczny sposób kształtować mięśnie. Program nadaje się dla osób, którym zależy na wyrzeźbieniu brzucha, lecz także dla tych, którzy chcą pozbyć się „oponki” i zbędnych kilogramów.
Obrazek


Witam :)

Czy któraś z Pań ma już ją za sobą lub jest w trakcie jej wykonywania? Jeżeli tak to poproszę info o wynikach.

http://www.6weidera.com/
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 1 paź 2011, o 17:37

tak, dawno temu ćwiczyłam i po kilku dniach było widać efekt. Musiałam przerwać, bo nie dałam rady :lol:
Ogólnie ciężka jest szóstka, lżejszy jest ABS II :)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Rilla » 1 paź 2011, o 18:05

Próbowałam, nie wytrwałam. Zabiła mnie monotonia chyba.
Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu Program 300 Brzuszków (http://www.miesniebrzucha.pl/), bo niejako jest systemem samonagradzającym. Dla mnie przynajmniej to, że mogłam po tygodniu ćwiczeń wskoczyć na kolejny poziom, czy tym bardziej dwa-trzy poziomy wyżej, było czymś mocno motywującym do dalszych intensywnych działań. Zajmuje to też mniej czasu, co przy zabieganych osobach jest dodatkowym atutem. Jeden minus - brzuszki to dużo większe obciążenie dla kręgosłupa niż a6w, przez co niestety ja nie skończyłam programu. Ot, mój i tak już zwichrowany, powiedział "dość" :(
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 1 paź 2011, o 18:19

Ja powoli zbieram się do 6. Jak nie dam rady to spróbuje powyższe metody :))
mooonka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 4 lut 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: mooonka » 1 paź 2011, o 18:45

Ćwiczyłam swego czasu, najdalej dobrnęłam do 29 dnia...później już monotonia zrobiła swoje i zaprzestałam. Efekty po kilku dniach :cool: . Ciężko było.
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 1 paź 2011, o 20:41

Hm a długo się utrzymują? ;>
mooonka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 4 lut 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: mooonka » 1 paź 2011, o 23:13

Mięśnie nie znikną - później łatwiej dojść do formy, zależy na jakim etapie przestaniesz ćwiczyć i jak będziesz się odżywiać. Ciężko powiedzieć - raczej sprawa indywidualna :)
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: enzymowka » 2 paź 2011, o 14:22

Nigdy nie udało mi się dojechać do końca, zawsze musiałam robić przerwę na okres (z reguły tak się zwijam z bólu, że nie ma mowy nawet o 10 najprostszych brzuszkach). Ale może kiedyś się zaprę ;).
Awatar użytkownika
Tensshi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 07:58

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Tensshi » 2 paź 2011, o 14:52

za pierwszym razem skończyłam na 21 dniu a za drugim wytrwałam minimalnie dłużej. Efekty widać a przede wszystkim czuć. Ćwiczenia są bardzo monotonne dlatego przerzuciłam się na robienie brzuszków i pływanie - o wiele przyjemniejsze :)
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 2 paź 2011, o 15:05

enzymowka pisze:Nigdy nie udało mi się dojechać do końca, zawsze musiałam robić przerwę na okres (z reguły tak się zwijam z bólu, że nie ma mowy nawet o 10 najprostszych brzuszkach). Ale może kiedyś się zaprę ;).
Ajć, znam ten ból (na szczęście jak na razie jest ok). Czekam aż bd po i zacznę :cool:
Tensshi pisze:za pierwszym razem skończyłam na 21 dniu a za drugim wytrwałam minimalnie dłużej. Efekty widać a przede wszystkim czuć. Ćwiczenia są bardzo monotonne dlatego przerzuciłam się na robienie brzuszków i pływanie - o wiele przyjemniejsze :)
Na pewno. Spróbować nie zaszkodzi :)
maagdah
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: maagdah » 2 paź 2011, o 18:38

Kazde z tych ćwiczeń bardzo obciąża kregosłup lędźwiowy.. Wiec nie polecam, bo może i mięśnie rzeźbią ale poźniej rehabilitacja :wink:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 2 paź 2011, o 18:40

maagdah pisze:Kazde z tych ćwiczeń bardzo obciąża kregosłup lędźwiowy.. Wiec nie polecam, bo może i mięśnie rzeźbią ale poźniej rehabilitacja :wink:
bez przesadyzmu :P
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
maagdah
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: maagdah » 2 paź 2011, o 18:42

heheh no ok nie przesadzajmy ;) ale milam juz kilka osob do naprawy po tych cwiczeniach ;) wszytko z umiarem ;)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 2 paź 2011, o 18:43

może źle ćwiczyły?
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
WildGirl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:26

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: WildGirl » 2 paź 2011, o 18:44

zakochałam się w moim kaloryferku na brzusiu :oops: , szósteczka to potęga i jak ktoś mam dobrą motywację to wytrwa .
Obecnie zamieniłam szóstkę na 50 brzuszków i tylko 2 powtórzenia szóstki aby utrzymać te szczebelki :serce: :serce:
Artysta musi zatrzeć ślady potu, wylanego przy tworzeniu swego dzieła. Widoczny wysiłek jest bowiem zbyt małym wysiłkiem.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 2 paź 2011, o 18:45

WildGirl, zrobisz zdjęcie i wrzucisz na forum? :cool:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
maagdah
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: maagdah » 2 paź 2011, o 18:46

zosia24 pisze:może źle ćwiczyły?
..nie wiem czy źle ale napewno za duzo ;)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 2 paź 2011, o 18:48

maagdah pisze:
zosia24 pisze:może źle ćwiczyły?
..nie wiem czy źle ale napewno za duzo ;)
za dużo, to znaczy ile? :)

bo jak dla mnie tę serię co trzeba przerobić, to za dużo.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
maagdah
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: maagdah » 2 paź 2011, o 18:57

zosia24 pisze:
maagdah pisze:
zosia24 pisze:może źle ćwiczyły?
..nie wiem czy źle ale napewno za duzo ;)
za dużo, to znaczy ile? :)

bo jak dla mnie tę serię co trzeba przerobić, to za dużo.
hehe no dla mnie tez :lol: ale jak ktoś mocno zdesperowany to ćwiczy dopoki nie padnie :lol:
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 2 paź 2011, o 19:20

maagdah pisze:heheh no ok nie przesadzajmy ;) ale milam juz kilka osob do naprawy po tych cwiczeniach ;) wszytko z umiarem ;)
no jeszcze tego by brakowało;p

Ale to kusi:
WildGirl pisze:zakochałam się w moim kaloryferku na brzusiu
zosia24 pisze:ale jak ktoś mocno zdesperowany to ćwiczy dopoki nie padnie :lol:
Ja jestem szczupła i chciałabym się chociaż troszkę wyrzeźbić. No i mam w sumie dużo wolnego czasu :)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 2 paź 2011, o 19:38

alexp pisze:Ja jestem szczupła i chciałabym się chociaż troszkę wyrzeźbić. No i mam w sumie dużo wolnego czasu :)
no to na Twoim miejscu bym się zastanowiła, czy zastosować szóstkę, bo spalisz kalorie i będziesz wyglądać jak szkieletor :lol:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Shili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 15 sty 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Shili » 2 paź 2011, o 23:35

http://www.miesniebrzucha.pl/ - w momencie gdy 6 Weidera byłaby zbyt wykańczająca/cokolwiek, brzuszki to dobry pomysł. Między innymi, bo ćwiczeń na brzuch jest naprawdę dużo i niekoniecznie nawet trzeba się od razu katować od. Podczas leżenia na plecach unoszenie nóg i utrzymywanie ich dzięki sile mięśni brzucha (ważne, żeby nie czuć nacisku na kręgosłup), czy ćwiczenie, w którym osobiście jestem zakochana: pozycję przyjmujemy jak do pompki, z tym że zamiast na wyprostowanych rękach, opieramy je na łokciach. I... tyle. Proste, a jakie skuteczne :wink:
Awatar użytkownika
Shili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 15 sty 2009, o 01:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Shili » 2 paź 2011, o 23:44

//wysłało mi kawałek posta, co ciekawe ze środka O.o No ale nic, ból braku opcji 'edytuj'. Reszta wiadomości: //

Szóstki nie dokończyłam. Nie dlatego, że potwornie padałam (to jeszcze nie ten etap był), ale po prostu była... zbyt nudna. Powtarzalność, tłuczenie tego samego nonstop, e-e. Not for me. Może jak podtrenuję silną wolę, to do tego wrócę ^^
Shili pisze:http://www.miesniebrzucha.pl/ - w momencie gdy 6 Weidera byłaby zbyt wykańczająca/cokolwiek, brzuszki to dobry pomysł. Między innymi, bo ćwiczeń na brzuch jest naprawdę dużo i niekoniecznie nawet trzeba się od razu katować od. Podczas leżenia na plecach unoszenie nóg i utrzymywanie ich dzięki sile mięśni brzucha (ważne, żeby nie czuć nacisku na kręgosłup), czy ćwiczenie, w którym osobiście jestem zakochana: pozycję przyjmujemy jak do pompki, z tym że zamiast na wyprostowanych rękach, opieramy je na łokciach. I... tyle. Proste, a jakie skuteczne :wink:
A co do chudnięcia po szóstce - tak od razu, to nie. Na pewno trzeba by się ostro w nią wkręcić, żeby to zaczęło być widoczne. Ale żeby zbudować czy wyrzeźbić mięśnie, mięśnie te muszą mieć najpierw jakiś budulec, co przy wyglądzie szkieletorka może być trudne. Dlatego do ćwiczeń najlepiej dodać jakąś dietę* w tym momencie, przytyć.

*Yee, ja swoją zaczynam od jutra.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Rilla » 3 paź 2011, o 01:03

zosia24 pisze:
alexp pisze:Ja jestem szczupła i chciałabym się chociaż troszkę wyrzeźbić. No i mam w sumie dużo wolnego czasu :)
no to na Twoim miejscu bym się zastanowiła, czy zastosować szóstkę, bo spalisz kalorie i będziesz wyglądać jak szkieletor :lol:
Chudnięcie i rzeźbienie mięśni nie zależy od ćwiczeń, tylko od bilansu kaloryaznego. Nawet najbardziej chuda osoba może bez problemu intensywnie ćwiczyć i rzeźbić mięśnie, o ile do tego dołoży odpowiednią dietę, która pozwoli na spalanie kalorii z posiłków, a nie z tkanki tłuszczowej. I na odwrót - jak ktoś chce schudnąć to nawet najcięższe ćwiczenia nie pomogą, jeśli dieta będzie nieodpowiednia, i zamiast spalać tłuszczyk, będą się tylko ćwiczyć mięśnie.
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: alexp » 3 paź 2011, o 16:23

zosia24 pisze:no to na Twoim miejscu bym się zastanowiła, czy zastosować szóstkę, bo spalisz kalorie i będziesz wyglądać jak szkieletor :lol:
Przy okazji właśnie chce przytyć...

Proponują Panie jakąś dietę?
Awatar użytkownika
lilika
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 174
Rejestracja: 15 kwie 2005, o 00:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: lilika » 3 paź 2011, o 18:20

Najprostsza dieta kulturysty: cycki kurczaka i ryż, makaron i cycki kurczaka, cycki kurczaka i cycki kurczaka....płatki owsiane, troche dobrych tłuszczy (oliwa z oliwek, olej lniany, kokosowy) chodzi o stosunek kwasów omega 6 do omega 3, serek biały i jajka :cool:

Mięśnie brzucha najlepiej trenować z obciążeniami (mniejsza ilość powtórzeń, mniej czasu),zaczynając od mięśni dolnych, a żeby "wyciągnąć" je spod warstewki tłuszczu wystarczą aeroby, najlepiej kilka razy w tygodniu po kilkadziesiąt min. :)
_przepraszam wszystko,
że nie mogę być wszędzie_
niepokorna31
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 12 lip 2007, o 00:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: niepokorna31 » 4 paź 2011, o 20:22

"Szóstka" Weidera jest rewelacyjna! Naprawdę warto się przemóc, bo efekt końcowy jest niesamowity:) A że nie jest łatwo? No cóż, life ain't easy:)
Awatar użytkownika
WildGirl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:26

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: WildGirl » 8 paź 2011, o 18:19

zosia24 pisze:WildGirl, zrobisz zdjęcie i wrzucisz na forum? :cool:
myślę ze to nie jest konieczne , każda wie jak kaloryfer wygląda
Artysta musi zatrzeć ślady potu, wylanego przy tworzeniu swego dzieła. Widoczny wysiłek jest bowiem zbyt małym wysiłkiem.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: zosia24 » 8 paź 2011, o 18:47

WildGirl pisze:
zosia24 pisze:WildGirl, zrobisz zdjęcie i wrzucisz na forum? :cool:
myślę ze to nie jest konieczne , każda wie jak kaloryfer wygląda
nie każdy kaloryfer wygląda tak samo. No ale jak nie chcesz, to rozumiem.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Nisinen
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 642
Rejestracja: 20 lip 2007, o 00:00

Re: Aerobiczna 6 weidera

Post autor: Nisinen » 3 lis 2011, o 19:35

A6W jest nudne jak jasna cholera. A 300 brzuszków przypomina mi program 100 pompek, który był dużo sympatyczniejszy w realizacji ;D

Jak ktoś jest bardzo zdeterminowany to niech próbuje, mi się nie udało dotrwać. No i ciężko przy tym ćwiczeniu gadać ;<
ODPOWIEDZ