MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
innad
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2012, o 17:51

MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: innad » 7 lut 2012, o 18:08

Witam wszystkich. Znalazłam się tutaj ponieważ sama sobie nie poradzę.
Po 25 latach małżeństwa, "sufit spadła mi na głowę".Mój mąż nie zdążył się wylogować i nagle znalazłam się na jego stronie z ogłoszeniami "towarzyskimi". Przedstawia się tam jako - bi - i szuka faceta ......tu następują opisy, których chcę Wam oszczędzić.
Reklamuje się jako tzw. pasyw (musiałam wszystko zbadać i dowiedzieć się o co to chodzi).Tych ogłoszeń było kilka. Niektóre o poszukiwaniu Dominy itd.To było kilka dni temu. Nie rozmawiałam z nim o ty. Chcę się przygotować do tej rozmowy i nie chcę zbędnych emocji.Jestem dość niezależna, mam dorosłego syna. Nie oczekuję cudów ale może ktoś ma pomysł co wogóle powinnam zrobić?.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: agapoem » 7 lut 2012, o 19:16

:shock:
zatkało mnie przyznaję. Kurde, w taki sposób się dowiedzieć, nie powinno tak być, powinien powiedzieć Ci o tym o wiele wcześniej, ale jak widać miał tam swoje powody, żeby tego robić.
Nie wiem jak Ty, ale ja nie zwlekałabym z tą rozmową, bo nie dałabym rady kisić tego wszystkiego w sobie, a po co się tak męczyć skoro można dowiedzieć się co i jak. Nie wydaje mi się, ażeby do takiej rozmowy trzeba było się przygotowywać, ja bym powiedziała, że weszłam na taką i taką stronę, zobaczyłam to i to, i o co tutaj chodzi?
Zastanawiam się też co Ty na tej stronie robiłaś, że go znalazłaś....
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Akumu » 7 lut 2012, o 19:43

koniecznie musisz z nim o tym porozmawiać. niech Ci wytłumaczy swoje uczucia, bo możliwe, że jemu też jest bardzo ciężko, ale nie potrafi sobie z tym poradzić. nie musisz się przygotowywać do tej rozmowy. moim zdaniem powinnaś po prostu zapytać, ale bez zbędnych oskarżeń i wyrzutów. powodzenia..
nelly80
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 319
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: nelly80 » 7 lut 2012, o 19:55

Innad, nie ma innego wyjscia jak konkretna rozmowa i zadanie kilku prostych pytań. masz prawo wiedziec na czym stoisz, mysle ze z takim stażem w związku od razu będziesz wiedziala czy mówi prawdę czy kręci. A może od specjalnie zostawił niewylogowaną stronę by sprowokowac tą rozmowę? co myślisz? Moz chciał pogadac o tym akle nie wiedział jak zaczac? Powodzenia, napisz jak będziesz po rozmowie!pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Logister » 7 lut 2012, o 20:01

Fatalnie, że dowiedziałaś się w ten sposób. Powinien Ci powiedzieć, ale.. każda z nas na tym forum wie, że nie takie to proste czasami. Niektórym trudno się przyznać do bycia bi lub homoseksualnym przed samym sobą, a co dopiero przed bliskimi.
Nie wiadomo, kiedy w ogóle Twój mąz dojrzał do tematu. Może kisił to w sobie latami niczego nie robiąć?
Dlatego myślę, że nie należy go od razu wieszać na suchej gałęzi, po prostu zapytaj go.
I chyba nie da się w ogóle do tak trudnej rozmowy przygotować, zbyt emocjonalne to pewnie dla Ciebie i trudne.
Więc faktycznie, nie zwlekaj. Zanim zaczniesz się się spalać.
Ask him.
Trzymam kciuki.
SecondOneToKnow
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 275
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 21:59

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: SecondOneToKnow » 7 lut 2012, o 20:16

Jest taki film z minionego roku - Debiutanci, nie wspominałabym o nim gdyby nie był na faktach - mężczyzna przeżył ze swoją żoną całe życie, mieli już dorosłego syna kiedy żona zachorowała i zmarła, został z nią do końca. Dopiero po jej śmierci przyznał się synowi, że był gejem. Takie rzeczy się zdarzają. Nie wiem, może Ciebie ten film zainteresuje, jako przykład.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
there is a light and it never goes out
zycie33smierc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2012, o 00:05

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: zycie33smierc » 9 lut 2012, o 04:36

...gejem nie jest-jeżeli macie syna...,ale podziwiam Ciebie za stoicki spokój...jeżeli to prawda to== powodzenia podczas rozmowy...
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Florka » 9 lut 2012, o 07:37

zycie33smierc pisze:...gejem nie jest-jeżeli macie syna..
większej bzdury już dawno nie słyszałam...
... ale to tylko moje zdanie.
Shoot_to_Thrill
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 00:55

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Shoot_to_Thrill » 9 lut 2012, o 11:51

Pierwszą rzeczą którą powinnaś zrobić są badania, w tym na HIV
85walkiria
Posty: 9
Rejestracja: 4 gru 2011, o 21:07

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: 85walkiria » 9 lut 2012, o 12:38

Florka pisze:
zycie33smierc pisze:...gejem nie jest-jeżeli macie syna..
większej bzdury już dawno nie słyszałam...
Przyznam się że ja też! :shock:
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: shadowland » 9 lut 2012, o 12:41

nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu- jesli rozwazasz rozstanie to skonsultuj sie z prawnikiem, nie podejmuj pochopnych decyzji, tym bardziej ze on moze sie wszystkiego wyprzec, konto skasowac i nie bedziesz miala dowodow przy orzeczeniu o winie
jesli nie myslisz o rozstaniu to czeka Was rozmowa, moze terapia malzenska albo rozmowa z seksuologiem- jesli w ogole jest tu co ratowac
napewno nie warto dzialac zbyt pochopnie
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Florka » 9 lut 2012, o 13:19

shadowland ma rację.. dobrze byłoby zrobić printscreeny jego ogłoszeń czy wiadomości jakie wysyła, wszystko zapisać, żeby był w razie czego jakiś dowód..
Dziwnym dla mnie jest to dlaczego najpierw przyszłaś z tym do nas, ja nie wytrzymałabym i od razu pobiegła do męża
... ale to tylko moje zdanie.
zycie33smierc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2012, o 00:05

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: zycie33smierc » 9 lut 2012, o 14:14

Florka i 85walkiria...dla mnie prawdziwy gej!!!nie współz.,i nie kopul.,- czy prawdziwa lesss-(bo taka jestem Ja) nie ma rodziny i dziecka..itp.,a homoseksualna osoba pragnie jednej płci i z nią tworzyć pełen Miłości związek.., Ten owy mąż --można zaliczyć do orient.,biseks.,czyż nie...>?< dla Was widzę- bi-les czy gej --- to samo...,a jednak to potężna różnica...! i dodam ,że osób biseks.,według statyst.,jest więcej od homo.,pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Akumu » 9 lut 2012, o 14:43

zycie33smierc, słyszałaś kiedyś może o presji społecznej, braku samoakceptacji, wyparciu? gej może mieć żonę, dziecko i szczęśliwy dom.. inną sprawą jest jego kondycja psychiczna po wielu latach życia wbrew sobie. nie mówię, że akurat mąż innad jest gejem, bo może faktycznie jest biseksualny, ale generalnie wielu gejów żyje z kobietami, szczególnie w bardzo nietolerancyjnych państwach. świat nie jest taki prosty.
cetera
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 1 sie 2011, o 23:58

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: cetera » 9 lut 2012, o 14:52

pewnie nie słyszała, żyje w świecie gdzie ona jest jedyna prawdziwą lesbijką, a jej dziewczyna prekursorką 4 orientacji bo się w niej zakochała
Myself, I hold your big fat heart in my hands
I hold your bleeding heart in my hands
A supernova
A flame on fire
SecondOneToKnow
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 275
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 21:59

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: SecondOneToKnow » 9 lut 2012, o 15:51

cetera pisze:pewnie nie słyszała, żyje w świecie gdzie ona jest jedyna prawdziwą lesbijką, a jej dziewczyna prekursorką 4 orientacji bo się w niej zakochała

:lol:
there is a light and it never goes out
evuniaaaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 00:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: evuniaaaa » 9 lut 2012, o 16:23

[quote="zycie33smierc"]Florka i 85walkiria...dla mnie prawdziwy gej!!!nie współz.,i nie kopul.,- czy prawdziwa lesss-(bo taka jestem Ja) nie ma rodziny i dziecka..itp.,a homoseksualna osoba pragnie jednej płci i z nią tworzyć pełen Miłości związek.., Ten owy mąż --można zaliczyć do orient.,biseks.,czyż nie...>?< dla Was widzę- bi-les czy gej --- to samo...,a jednak to potężna różnica...! i dodam ,że osób biseks.,według statyst.,jest więcej od homo.,pozdrawiam :-)[/quote

Totalny bezsens co piszesz-orientacja homo nie ma tu żadnego znaczenia odnośnie co do posiadania dzieci.
Droga naturalną oczywiście.Można całe życie np.być w związku heteroseksualnym a mieć orientacje homoseksualną.
zycie33smierc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2012, o 00:05

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: zycie33smierc » 9 lut 2012, o 17:33

evuniaaa bez przesady-być homo i zyć w zw.,hetero...nie wyobrażam sobie takiego związku sypiać dla dobra ogółu i zachcianek faceta do stworz.,niby rodziny"" uważam ,że nawet presja czy strach nie powinny zagłuszyć osobow.,czy wyboru osoby z którą chcę się spędzić piękne chwile swego życia,a życie mamy tylko jedno...,a może jestem zbyt emocjonalna i moje odczucia są zbyt delikatne ...>< cetera--nie znasz mnie i czytaj proszę uważnie-ja tylko zadałam pytanie co do 4-orient.,i nie oceniaj w innym temacie mojego pytania...i nie jest prekusorką jak to wyimag.,><i nie napisałam,że jestem jedyną les.,także tylko proszę...uważaj na słowa wypowiedziane.., a dalej przemilczę...ten tok rozum.,><
evuniaaaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2007, o 00:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: evuniaaaa » 9 lut 2012, o 17:40

zycie33smierc: Ty sobie tego nie wyobrażasz ok.Ale niestety takie rzeczy się zdarzają-i jest to możliwe-pewnie dla Ciebie taka wizja życia jest nie do przyjęcia ale możliwa.
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: drsiwek » 9 lut 2012, o 17:46

Powinnaś z nim porozmawiać. Niech się określi. A tak w ogóle to zrobiłabym badania, bo nigdy nie wiadomo z kim mógł mieć kontakty.
:piwo:
Imperial
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2012, o 18:02

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Imperial » 9 lut 2012, o 19:58

POWIEM TAK WEŹ KOBIETO Z NIM ROZWÓD..


a tak ps - skoro on gej to może ty zostań les ? :ppp
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: drsiwek » 9 lut 2012, o 20:00

Imperial pisze:POWIEM TAK WEŹ KOBIETO Z NIM ROZWÓD..


a tak ps - skoro on gej to może ty zostań les ? :ppp

Tak a dzieci są bi :lol:
:piwo:
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Florka » 10 lut 2012, o 08:33

zycie33smierc pisze:Florka i 85walkiria...dla mnie prawdziwy gej!!!nie współz.,i nie kopul.,- czy prawdziwa lesss-(bo taka jestem Ja) nie ma rodziny i dziecka..itp.,a homoseksualna osoba pragnie jednej płci i z nią tworzyć pełen Miłości związek.., Ten owy mąż --można zaliczyć do orient.,biseks.,czyż nie...>?< dla Was widzę- bi-les czy gej --- to samo...,a jednak to potężna różnica...! i dodam ,że osób biseks.,według statyst.,jest więcej od homo.,pozdrawiam :-)
Matko święta nic nie zrozumiałam. Co się dzieje z tą młodzieżą, że już normalnie złożonych zdań nie potrafi pisać :?:
Nie mówiąc już o lenistwie w pisaniu słów - same skróty :roll:
"współz.,i nie kopul" , "biseks.,według statyst." co to do jasnej anielki ma być??
... ale to tylko moje zdanie.
kharyi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 29 mar 2009, o 01:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: kharyi » 10 lut 2012, o 11:14

innad.
Zacznę od tego co wydaje mi się,że przyniesie Ci lekką ulgę a mianowicie wiadomość, że nie jesteś jedyna z takim doświadczeniem. Nie ja osobiście ale niedaleko mnie odegrała się ta sama historia jakiś czas temu.
Kwestia siły Twojego charakteru, jeśli jesteś w stanie z nim o tym porozmawiać to zrób to.
Przede wszystkim jednak zacznij od badań, a skończ na rozwodzie
i nie wierz mu jeśli powie, że przestanie czy się zmieni bo to nierealne..
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: implant » 10 lut 2012, o 14:04

A mnie zastanawia skąd Pani wzięła się na naszym forum?
Może lepiej na forum gejowskie...
A w temacie.
Najpierw trzeba dowiedzieć się jak długo to trwa, potem dlaczego, dalej ewentualnie terapia, a na koniec rozstanie.
Proszę nie reagować panicznie, proszę poznać przyczyny. 25 lat z człowiekiem, to za dużo żeby radzić się na forum, i że by to ono miało szukać przyczyn i rozwiązania Pani problemu.
Powodzenia życzę, odwagi i spokoju.
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Logister » 10 lut 2012, o 18:29

Eeeeeeeeeeeeee, chyba nie ma znaczenia, które forum - w końcu to problem orientacji, a kobiecie łatwiej rozmawiać z kobietami.. A poza tym widzę, że innad się nie odzywa, więc nie wiemy, czy w ogóle czyta nasze posty.
Florka pisze:Matko święta nic nie zrozumiałam. Co się dzieje z tą młodzieżą, że już normalnie złożonych zdań nie potrafi pisać :?:
Nie mówiąc już o lenistwie w pisaniu słów - same skróty :roll:
"współz.,i nie kopul" , "biseks.,według statyst." co to do jasnej anielki ma być??
:clap:

Ufffffffffffff... a już myślałam, że tylko ja taka tępa jestem i muszę 5 razy czytać, by coś zrozumieć z tego bełkotu.
plastik33
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2012, o 11:44

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: plastik33 » 11 lut 2012, o 11:51

Wierze ze to dla ciebie moze byc szokiem,ale postaw sie na jego miejscu,z jednej strony obawa,dotyczaca tego czy ty zaakceptujesz go tamim jakim on jest,a z drugiej strony jego osobowosc,to o czym on mysli,jest biseksualny,nie wiem tego,musisz z nim porozmawiac i sama zadecydujesz o tym jak dalej bedzioe wygladac wasze zycie,ale nie podejmuj pochopnych decyzjii,bo on tez sie obawia,tego ze ma dwie strony swych pragnien,
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: Japonka » 17 lut 2012, o 23:03

innad pisze:Mój mąż nie zdążył się wylogować i nagle znalazłam się na jego stronie z ogłoszeniami "towarzyskimi". Przedstawia się tam jako - bi - i szuka faceta ......tu następują opisy, których chcę Wam oszczędzić.
Reklamuje się jako tzw. pasyw (musiałam wszystko zbadać i dowiedzieć się o co to chodzi).Tych ogłoszeń było kilka. Niektóre o poszukiwaniu Dominy itd.
Ciekawe, czy jeszcze zaglądasz na to forum, bo nie widzę kolejnych logowań.

Sądzę, że mąż mógł nawet specjalnie zostawić otwartą stronę ogłoszeń towarzyskich, abyś je znalazła.
To co na szybko przychodzi mi do głowy, że coś nie gra u Was w tak zwanej alkowie. Nie przesądza to jednak w żaden sposób o jego orientacji seksualnej. Możliwe, że to tylko jego marzenia erotyczne, i nie wyjdzie nigdy poza ekran komputera, a spełnienie będzie tylko wirtualne.
Ale... najlepiej o tym pogadać w cztery oczy, albo przy mediatorze w postaci seksuologa.
Może jego najskrytszym marzeniem seksualnym jest, aby dominująca kobieta "wzięła go od tyłu" przy pomocy strapiona. Kto wie? A Ty, albo to zaakceptujesz, albo nie. Tak czy siak, musicie o tym porozmawiać.
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: drsiwek » 18 lut 2012, o 13:32

Japonka pisze:Sądzę, że mąż mógł nawet specjalnie zostawić otwartą stronę ogłoszeń towarzyskich, abyś je znalazła.
Jak dla mnie musiałby mieć nierówno pod sufitem, żeby w ten sposób powiedzieć żonie, że być może lubi facetów.
Może jego najskrytszym marzeniem seksualnym jest, aby dominująca kobieta "wzięła go od tyłu" przy pomocy strapiona.
Na samą myśl o tym już się śmieję, a co dopiero jakby miała to zrobić na prawdę. Faktycznie byłaby strapiona :lol:
:piwo:
agatas1204
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2017, o 23:44

Re: MÓJ MĄŻ JEST BISEKSUALISTĄ, A MOŻE GEJEM?

Post autor: agatas1204 » 10 wrz 2017, o 23:48

Dzień dobry,

ja 3 tyg. temu dowiedziałam się, że mój mąż jest biseksualistą, mamy dwoje dzieci: 5,5 i 10 lat. Też nie wiem co mam robić i zastanawiam się, jak potoczyły się Pani losy...Czy tu w ogóle można coś doradzić???
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ