Homoradar

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Homoradar

Post autor: drsiwek » 6 mar 2012, o 21:42

Za dużo tych "to". Poza tym kontakt wzrokowy nie oznacza zawsze, że kobieta na ciebie leci.
:piwo:
pomorska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:18
Lokalizacja: gdansk

Re: Homoradar

Post autor: pomorska » 7 mar 2012, o 14:59

moja znajoma 3 lata temu, spytala mnie czy jestem lesbijka. Wtedy krecili mnie faceci. Kobiety fascynuja mnie od 1.5 roku. Nie wiem, co myslec o niej (byla w kilkuletnim zwiazku z facetem). A nasze rozmowy, zawsze traktowalam jako czysta przyjazn. W ostatnim czasie mysle o niej, jako les. Raz mialam na koncu jezyka, by powiedziec o mojej orientacji. Ale mam jakies zachamowania...
cabernet
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2012, o 22:09

Re: Homoradar

Post autor: cabernet » 9 mar 2012, o 22:46

Dopiero co zalogowałam się na forum. A to ze względu na ostatnie wydarzenia, które nie dają mi spać.

Zawsze myślałam, że jestem hetero. Byłam w długich związkach z facetami. Lubiłam patrzeć na dziewczyny, ale tylko patrzeć - jakoś zawsze wydawałyśmy mi się estetyczniej skonstruowane. :) Z tego też względu dziekuje losowi, że jestem kobietą. :)
Ostatnio zaczęła podobać mi się moja promotorka - dość młoda, którą podejrzewam o to,że jest les. Nie mogę się skupić mając z nią zajęcia sam na sam, dostaje oczopląsu po prostu. Sama siebie nie poznaje. Wystarczy, że się do mnie uśmiechnie, spojrzy, zażartuje - przechodzą mnie ciarki.
Rany, czy to możliwe, żebym się zauroczyła w kobiecie? Jestem totalnie skołowana, dlatego szukam tutaj, sama nie wiem, wytlumaczenia, wsparcia?

Pozdrawiam.
tilly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2011, o 13:51

Re: Homoradar

Post autor: tilly » 10 mar 2012, o 12:29

cabernet pisze:dość młoda, którą podejrzewam o to,że jest les.
A co za tym przemawia?
pomorska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:18
Lokalizacja: gdansk

Re: Homoradar

Post autor: pomorska » 10 mar 2012, o 15:03

mnie kiedyś, kiedyś fascynowała moja wychowawczyni ze szkoły. Wtedy myślałam, że to ''dziwne'' zauroczenie kobieta. A nauczycielki, i osoby związane z nauczaniem - mają w sobie pewien urok ;)
cabernet
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2012, o 22:09

Re: Homoradar

Post autor: cabernet » 10 mar 2012, o 15:20

pomorska pisze: Wtedy myślałam, że to ''dziwne'' zauroczenie kobieta.
A co teraz o tym myślisz?

tilly - sama nie wiem. Może jej wygląd? Jej powściągliwe zachowanie, może to jak kilka razy z niesmakiem skomentowała kilku mężczyzn? Nie wiem do końca. Z tego, co tu czytałam - Wy, że tak powiem, bardziej "zorientowane" w temacie macie trudności z odgadnięciem tego, jakie są "objawy" bycia lesbijką, a co dopiero ja. Spadło to na mnie jak grom.

Zastanawiałam się tylko skąd u mnie takie emocje, gdy ją widzę. Ba, myślę o niej codziennie. No, czułam to wcześniej tylko, kiedy bardzo podobał mi się potencjalny przyszły mężczyzna. Staram się nic nie dać po sobie poznać, choć cała nieraz dygocze z nerwów.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Homoradar

Post autor: frizidizi » 10 mar 2012, o 15:57

cabernet...a po czym wnioskujesz, ze Twoja promotorka moze lubic kobiety? ;)
cabernet
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2012, o 22:09

Re: Homoradar

Post autor: cabernet » 10 mar 2012, o 16:26

Wyżej napisałam. Nie wiem. Może moja podświadomość mi podsuwa taki podejrzany pomysł. :wink: Może się mylę. Pewnie się mylę. W sumie większe jest prawdopodobieństwo, że sama to sobie zasugerowałam w tej zakręconej aktualnie głowie, niż tak faktycznie jest.
pomorska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:18
Lokalizacja: gdansk

Re: Homoradar

Post autor: pomorska » 10 mar 2012, o 18:14

teraz uśmiecham się do tej fascynacji. Wiem, że taki związek nauczyciel - uczeń, jest mało prawdopodobny.
tilly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2011, o 13:51

Re: Homoradar

Post autor: tilly » 10 mar 2012, o 18:31

Wszystko zależy od sytuacji. : )
pomorska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:18
Lokalizacja: gdansk

Re: Homoradar

Post autor: pomorska » 11 mar 2012, o 00:01

cabernet pisze:
Ostatnio zaczęła podobać mi się moja promotorka - dość młoda, którą podejrzewam o to,że jest les. Nie mogę się skupić mając z nią zajęcia sam na sam, dostaje oczopląsu po prostu.
miałam chwilowy zawrót głowy na egzaminie prawo jazdy. Jeden egzamin odbył się u kobiety-egzaminator. Piękna, wspaniala kobiecina... Mimo, że egzamin oblalam, i już nie pamiętam za co. To miło wspominam te 30 minut na drodze :)
na kolejnym egzaminie prawo jazdy, trafiłam na inna kobiete-egzaminator. Byłam trochę podekscytowana. Żaden z moich znajomych nie trafił na kobietę, podczas egzaminów (a niektórzy zdawali po kilka razy). Egzamin trwał ok. 50 minut. I zaliczylam go! Prawie wpadłam w szał w tym aucie, gdy powiedziała mi o pozytywnym wyniku egzaminu. Gdyby nie kamery w aucie, to może i ucalowalabym ta miła panią ;) taka historia.... A faceci egzaminatorzy, są jacyś niemili. Sporo osóbnarzeka. A beczki na egzaminach mają fajne....
pomorska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:18
Lokalizacja: gdansk

Re: Homoradar

Post autor: pomorska » 11 mar 2012, o 00:11

pomorska pisze: korekta wpisu:
faceci egzaminatorzy, są jacyś niemili. Sporo osób narzeka. A babeczki na egzaminach mają fajne....
Awatar użytkownika
venuslie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 14 lut 2012, o 16:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Homoradar

Post autor: venuslie » 12 mar 2012, o 00:30

ja się modliłam żeby właśnie na egzaminie z prawa jazdy nie dostać kobiety, nie wiem czy bym go wtedy zdała ;P
Et je sais que tu seras dans mon esprit
Awatar użytkownika
free_electron
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 7 mar 2012, o 01:23

Re: Homoradar

Post autor: free_electron » 12 mar 2012, o 23:20

venuslie pisze:ja się modliłam żeby właśnie na egzaminie z prawa jazdy nie dostać kobiety, nie wiem czy bym go wtedy zdała ;P
Oj tam... Mnie egzaminowała kobieta :P. Oblewała wszystkich jak leci, byłam ostatnia u Niej w kolejce. I nie wiem czy miałam po prostu szczęście czy też się jej odmieniło, bo zdałam :D. Sympatyczna babeczka, nie powiem - miło wspominam tamten dzień. :cool:

A co do tematu - u mnie ten homoradar to jakiś felerny jest. Niby coś mi tam sygnalizuje, ale ... no właśnie. Jakiś czas temu poznałam pewną dziewczynę i po prostu dałabym głowę sobie uciąć, że jest branżowa, bo jej zachowanie, to co mówiła - no wszystko na to wskazywało. No i co się okazało? Dobrze, że to dawanie głowy to taka przenośnia, bo do mojej raczej jestem przywiązana, a za tę moją pewność straciłabym ją już dawno. No po prostu porażka. :ysz:
Tak szczerze to czytając to co napisałyście mocno powątpiewam w istnienie owego radaru. Może to po prostu kwestia szczęścia, na zasadzie zgaduj-zgadula? A może ja trafiam na takie osoby, które potrafią się nieźle kamuflować... przynajmniej jeśli chodzi o te naprawdę branżowe, bo generalnie to jedyne co ostatnio zauważam to to, że nagle zrobiła się moda na homoseksualizm. Albo ja tego wcześniej nie zauważałam... :scratch:
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: Homoradar

Post autor: moineau » 19 mar 2012, o 00:23

homoradar? cholerka. mój leży i kwiczy :shock: zepsuty chyba jest.

szkoda...
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Homoradar

Post autor: luluke » 27 mar 2012, o 18:08

ja z kolei mogę się pochwalić fantastycznym homoradarem:) rozpoznaję 95% lesbijek, nawet tych "niewidzialnych" kobiecych ;p widzę też tę "iskierkę" u kobiety, ktora jeszcze nie wie, ze jest lesbijka a jest heheh
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: Homoradar

Post autor: moineau » 27 mar 2012, o 18:14

boże, jak Ty to robisz? zdradziłabyś trochę tajemnicy :lol:
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Homoradar

Post autor: luluke » 27 mar 2012, o 18:18

szczerze ? nie wiem kochana, po prostu tak mam, to widać:) nie mam na to jakiejs szczegolnej recepty po prostu patrze na kogos i to wiem, czasem z rozmowy mozna to wyczytac, czasem z mowy ciala. A tak poza tym to OCZY mówią bardzo wiele:)
Lilith176
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:30

Re: Homoradar

Post autor: Lilith176 » 27 mar 2012, o 18:33

U mnie od 5 lat radar milczy...
Awatar użytkownika
Pufcio
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2012, o 21:37

Re: Homoradar

Post autor: Pufcio » 28 mar 2012, o 22:24

Mój kompletnie nie istnieje :<
Dziewcze musiałoby mieć koszulkę z wielkim napisem: "JESTEM HOMO", albo tęczową flagą, żebym w ogóle pomyślała "hm, może ona jest z branży...?". Zawsze jak mi się wydaje, że już, już drga, to potem okazuje się, że to totalna pomyłka.
Awatar użytkownika
dzons
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2011, o 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Homoradar

Post autor: dzons » 29 mar 2012, o 00:28

Pufcio pisze:Mój kompletnie nie istnieje :<
Dziewcze musiałoby mieć koszulkę z wielkim napisem: "JESTEM HOMO", albo tęczową flagą, żebym w ogóle pomyślała "hm, może ona jest z branży...?". Zawsze jak mi się wydaje, że już, już drga, to potem okazuje się, że to totalna pomyłka.
O maj, to idealnie tak jak u mnie! Rzekłabym nawet, że mam super sprawny antyradar. Każda pani, do której cokolwiek poczuję okazuje się być hetero..
nie otwieraj ust, bo wyskoczy z ciebie wariat
alexia48
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 19 lut 2012, o 00:07

Re: Homoradar

Post autor: alexia48 » 29 mar 2012, o 22:44

dokładnie tak moje panie. żenujące są owe pomyłki... ale cóż, trzeba brnąć przez takie wpadki, nie oglądać się za siebie..
Four-leaf_clove
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2012, o 20:59

Re: Homoradar

Post autor: Four-leaf_clove » 29 mar 2012, o 23:02

mi radar zadziałał tylko raz. wchodzi dziewczyna do pomieszczeni i moja pierwsza myśl " o lesbijka".
następnego dnia usłyszałam zwrot "moja partnerka" w rozmowie.
jusia12
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 412
Rejestracja: 19 lis 2010, o 16:40

Re: Homoradar

Post autor: jusia12 » 3 kwie 2012, o 21:08

homoradar, nie wiem, ale mam wyjątkową umiejętność wyłapywania na ulicy par dziewczyn.
CzarnyKot7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 17 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: W-w

Re: Homoradar

Post autor: CzarnyKot7 » 5 kwie 2012, o 21:30

Każda pani, do której cokolwiek poczuję okazuje się być hetero..[/quote]

A jak się o tym przekonujesz? Przez rozmowę? A czy np. fakt, że jest z facetem może to przesądzać?
kittycoree
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:55

Re: Homoradar

Post autor: kittycoree » 6 kwie 2012, o 20:16

Mi jak sie w pewnym momencie włączył to myślałam, że poprostu mam jakąś obsesję :D
Ale nie - one naprawdę był lesbijkami :)
Liv26
Posty: 3
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 13:43

Re: Homoradar

Post autor: Liv26 » 7 kwie 2012, o 19:34

:)
Awatar użytkownika
sheiscrazy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 22 sty 2012, o 13:33

Re: Homoradar

Post autor: sheiscrazy » 8 kwie 2012, o 10:09

kittycoree pisze:Mi jak sie w pewnym momencie włączył to myślałam, że poprostu mam jakąś obsesję
no właśnie też mam takie wrażenie;P
teribyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:25

Re: Homoradar

Post autor: teribyl » 8 kwie 2012, o 18:53

To dziwne, ale ja chyba wyczuwam bardziej biseksualistki. To znaczy - dwa razy mi się udało, więc szału nie ma. Lesbijki żadnej nie "odkryłam".
W każdym razie mój homoradar budzi się mniej więcej raz na 10 lat.
blackandwhiteee
Posty: 2
Rejestracja: 8 lis 2011, o 19:58

RTG w oczach ;) ?

Post autor: blackandwhiteee » 11 kwie 2012, o 23:45

Czy są jakieś szczególne znaki,sposób bycia i zachowania,po których można rozpoznać czy dana osoba jest homoseksualna.Jak w autobusie,na ulicy czy w szkole takową znaleźć,może niekoniecznie chodzi mi o samo szukanie,ale o umiejętność chociażby podejrzewania,że któraś faktycznie może być les.
ODPOWIEDZ