Moj typ kobiety

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Ali99 » 20 cze 2010, o 13:09

Uwielbiam niebieskie oczy mmm... :D A poza tym kręcone, długie włosy. Ubóstwiam po prostu.
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
Maxxik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: CK - kielce

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Maxxik » 20 cze 2010, o 21:47

Najlepiej inteligentna - choć dla takiego "głupka" jak ja, to IQ może wynieść min 40 :D
Zabawna - choć przy mojej błyskotliwości, dowcipy o Jasiu wystarczą :D
Może lubić chodzić na zakupy - ktoś w związku musi cierpieć :D
Reszta nie ma znaczenia - chyba, że... będzie palić - to się nie polubimy...
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Re: Moj typ kobiety

Post autor: misiam » 21 cze 2010, o 09:40

Skaterin pisze:Kark mnie już od tego boli.
a mnie od ślęczenia nad książką :evil: (to tak na marginesie)
toporek
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2010, o 16:07

Re: Moj typ kobiety

Post autor: toporek » 4 sie 2010, o 17:05

nie mam typu. lubie szatynki o jasnej karnacji, ale czesto umieram z zachwytu nad nie jedną blondynką. naturalne ladne dziewczyny.
Awatar użytkownika
nawet-nawet
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 00:00

Re: Moj typ kobiety

Post autor: nawet-nawet » 5 sie 2010, o 00:02

toporek pisze:nie mam typu. lubie szatynki o jasnej karnacji, ale czesto umieram z zachwytu nad nie jedną blondynką. naturalne ladne dziewczyny.
myślę, że to w moim przypadku słowo kluczowe. Nie chodzi o to, że lubię męskie, ja nie lubię upiększonych pań, a zazwyczaj oznacza to, że dziewczyna zarazem jest gdzieś na pograniczu butcha. Sama, owszem, czasem się maluję, ale jakoś najbardziej podobają mi się zawsze dziewczęta naturalnie piękne (niekoniecznie ładne, piękno jest dla mnie ambiwalentne i może oznaczać za duży, krzywy nos).
_notofrugo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moj typ kobiety

Post autor: _notofrugo » 9 sie 2010, o 08:52

toporek pisze: naturalne ladne dziewczyny.

.

wydaje mi się też, że musi być ode mnie starsza. nie wyobrażam sobie związku z 18-latką (nie umniejszając młodszym dziewczynom, bez urazy).
Awatar użytkownika
pinacolada128
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 15:08
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Moj typ kobiety

Post autor: pinacolada128 » 11 sie 2010, o 18:49

brunetka z piegami o sympatycznym uśmiechu i normalnej kobiecej figurze. ;)
To ideal, a w praktyce --- roznie bywa
;)
Awatar użytkownika
Agnieszka89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 22 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Agnieszka89 » 12 sie 2010, o 01:28

Dziewczyna równa mi wzrostem lub trochę wyższa (eee... niewiele takich widzę :( ), szatynka/brunetka, krótkie włosy, ciemniejsza cera i oczy :roll: Zauważam, że pociąga mnie bardziej typ męski, niż kobiecy. Natomiast odrzucają mnie papierosy i nadmiar kolczyków na twarzy.
Oczywiście aspekt wewnętrzny mojego ideału to całkiem inna sprawa :D
Obrazek
myashtrayheart
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2010, o 18:59

Re: Moj typ kobiety

Post autor: myashtrayheart » 2 lis 2010, o 21:27

Wyższa ode mnie (co raczej problemem nie jest, bo jestem mała...), zgrabna, o ładnym uśmiechu, najlepiej zielonych albo brązowych oczach. Raczej dłuższe, falowane włosy...:)
Awatar użytkownika
marigold
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2010, o 21:41
Lokalizacja: Gdańsk/UK

Re: Moj typ kobiety

Post autor: marigold » 3 lis 2010, o 22:02

Naturalna - to najważniejsze. Niepaląca, niezakolczykowana/wytatuowana po całej powierzchni, długowłosa, zgrabna, dbająca o siebie - w dobrym guście :)
Mająca jakąś pasję, inteligentna, delikatna, spokojna, zrównoważona psychicznie.
..nooo, czyli prawie taka jak ja :D
nika_nika66
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 24 mar 2010, o 17:40

Re: Moj typ kobiety

Post autor: nika_nika66 » 4 lis 2010, o 10:03

Mój typ- właściwie nie mam tak dokładnie sprecyzowanego, mogłaby być podobnego wzrostu, najlepiej długie włosy, i nie chuda. Choć myślę, że można być pewną swego "typu" np. wysoka smukła brunetka a potem zakochać się w niedużej rudowłosej, i wygląd przestanie mieć znaczenie... bo liczyć się będzie to że jest :) i że dla niej jetem jedyna na świecie...
Awatar użytkownika
Abii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 27 mar 2012, o 13:38

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Abii » 31 mar 2012, o 17:39

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny zawsze szalenie podobały mi się długowłose brunetki o włosach jakby "muśnięte wiatrem".Szczupłe,wzrost nie istotny.Chociaż to też nie reguła,bo serce nie sługa chociaż wydaje mi się,że właśnie w takiej kobiecie mogłabym do szaleństwa zakochać,może się myle. (Sarah Shahi :roll: )
Jesli chodzi o wewnątrz to inteligentna,mądra,bystra,nie dająca sobie w kasze dmuchać,stanowcza,kochająca,troskliwa i opiekuńcza,mająca szalone pomysły i przede wszystkim zdecydowana
Laga
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 557
Rejestracja: 8 lut 2011, o 07:18

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Laga » 31 mar 2012, o 19:34

ostatnio, przeglądając zdjęcia znanych kobiet i mężczyzn, którzy mi się kiedyś podobali, zdałam sobie sprawę, że przez całe życie podoba mi się jeden typ kobiety, który tylko nieznacznie podlega modyfikacji. 8)
teribyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:25

Re: Moj typ kobiety

Post autor: teribyl » 9 kwie 2012, o 17:57

Wiar pisze:
Alisson pisze:Lubię kobiety z garbami na nosie, co mnie absolutnie kręci, nie wiedzieć czemu.
O tak, ja też lubię:]
O, to fajnie, że mój nos mógłby się komuś podobać, bo ja sama niekoniecznie za nim szaleję :P

Jakiegoś specjalnego typu nie mam.
Awatar użytkownika
plitvi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 13:34

Re: Moj typ kobiety

Post autor: plitvi » 9 kwie 2012, o 20:50

to ja dorzucę jeden z moich typów :D
postać stworzona przez heather peace w lip service :serce: jak dla mnie, póki co ideał :serce:
Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop.
Zobacz najpierw w co wskoczyłeś.
Awatar użytkownika
cherryoncake
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 25 paź 2011, o 15:13
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moj typ kobiety

Post autor: cherryoncake » 9 kwie 2012, o 22:19

nie mam swojego typu, raz spodoba mi się typowa "męska" kobieta a następnym razem najbardziej kobieca na świecie :)
Awatar użytkownika
xeone_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 1 cze 2011, o 19:00

Re: Moj typ kobiety

Post autor: xeone_ » 13 kwie 2012, o 12:56

Przyznam szczerze, że jeżeli mówimy o wyglądzie - typuje brunetki.
Zaś jeśli chodzi o cechy szczególne - kurcze, chyba w każdej dziewczynie, która mi się podoba znajduję coś innego.
Choć są rzeczy na które zwracam uwagę:
1. zawsze, ale to zawsze patrze na dłonie :P czyste i zadbane (co śmieszne - samej zazwyczaj nie chce mi się z tym bawić :scratch: hmm...) nie lubię długich paznokci :P a to czy pomalowane czy nie - nie ma znaczenia ;)
i lubię jak dłonie są małe i zgrabne ;)
2. buty :P
Poza tym, mój kobiecy typ jest dziwny - lubię dziewczyny zdecydowane, pewne siebie i trochę egoistki :scratch: takie które nie boją się powiedzieć "nie" - sama mam z tym problem :scratch: to pewnie dlatego...
Ale na ulicy obracam się za typem Sarah Shahi :twisted: ciało musi być proporcionalne (już nie ważny jest rozmiar tylko proporcja!), a twarz musi być sympatyczna :) po prostu uśmiechnięta :)
“lesbijki też czasem w głowie mają folklor”
ann /forum KK/Temat: Do mężatek...byłych
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Moj typ kobiety

Post autor: clodine » 15 kwie 2012, o 04:50

Chyba nie posiadam typu kobiety. Zawsze jak sobie jakiś wymyślę(z reguły chodzi o dziewczynę która w danym momencie mi się podoba), to następnym razem jak na złość oczarowuje mnie ktoś zupełnie inny.

Jeśli chodzi o wygląd, nie mam raczej wygórowanych wymagań. Lubię brązowe loki, jednak rzadko się one zdarzają. Poza tym, nie lubię bardzo chudych dziewczyn - to po prostu niewygodne. Mam tak, że mogę się zrobić śpiąca i muszę się o kogoś koniecznie oprzeć. W takim wypadku nie chciałabym aby jej ramię wbijało mi się w skroń - a tak się niestety dzieje kiedy próbuję użyć do celów poduszkowych moją dobrą koleżankę. Ostatnia sprawa, jednak bardzo ważna - lubię kobiety większe ode mnie. Po prostu. Wyższe, lepiej zbudowane. Sama mam 165cm wzrostu i jestem normalnej budowy ciała, więc nie oczekuję niemożliwego. To jednak bardzo mi się podoba i najszybciej na taką kobietę zwrócę uwagę.

Jeśli chodzi o charakter - dużo by pisać. Wiadomo że trzeba nadawać na tych samych falach, a tego nie da się jaśniej sprecyzować. Cechy jej charakteru które zwrócą moją uwagę to głównie pewność siebie oraz widoczna potrzeba dominacji. To ja jestem ta nieśmiała i potulna, polubię dziewczynę którą mogę podziwiać. Tak to już u mnie działa.
Markiza21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:24

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Markiza21 » 30 kwie 2012, o 16:56

Ciemne brązowe oczy :serce:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Moj typ kobiety

Post autor: gimmeeverything » 30 kwie 2012, o 17:28

xeone_ pisze: Poza tym, mój kobiecy typ jest dziwny - lubię dziewczyny zdecydowane, pewne siebie i trochę egoistki
clodine pisze: Cechy jej charakteru które zwrócą moją uwagę to głównie pewność siebie oraz widoczna potrzeba dominacji.
Oooo - jak to miło, że mój charakter i sposób bycia jest w czyimś typie! :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Moj typ kobiety

Post autor: drsiwek » 30 kwie 2012, o 17:32

gimmeeverything pisze:
xeone_ pisze: Poza tym, mój kobiecy typ jest dziwny - lubię dziewczyny zdecydowane, pewne siebie i trochę egoistki
clodine pisze: Cechy jej charakteru które zwrócą moją uwagę to głównie pewność siebie oraz widoczna potrzeba dominacji.
Oooo - jak to miło, że mój charakter i sposób bycia jest w czyimś typie! :cool:
A to co wolna jesteś? :cool:
:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Moj typ kobiety

Post autor: gimmeeverything » 30 kwie 2012, o 17:42

:nie: ...- żeeeeby... :roll:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Endless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 15:17

Re: Moj typ kobiety

Post autor: Endless » 30 kwie 2012, o 18:32

Ja lubię dziewczyny z długimi włosami w dowolnym kolorze, ale tak generalnie jak będzie miała krótkie to też fajnie. Najbardziej podobają mi się dziewczyny, które po prostu akceptują siebie, raczej wiedzą czego chcą i nikogo nie udają.
Awatar użytkownika
plitvi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 13:34

Re: Moj typ kobiety

Post autor: plitvi » 1 maja 2012, o 00:39

wygląd:
zwracam uwagę na kobiety wysokie, o androgenicznej urodzie i swobodnym stylu ubierania.
typowo stereotypowe dziewczyny, tzn. przesadnie wymuskane odpadają (nie lubię gdy ktoś marudzi, że połamie paznokieć lub zdziwienia w oczach i wyrzutów, że 12 cm szpile obcierają stopy podczas spaceru, ani zamęczania pytaniami w stylu 'w co się ubrać' :twisted: )
charakter:
uwielbiam osoby konkretne, zdecydowane, z poczuciem humoru, zdystansowane do świata, złośliwe i nie bojące się używania dobrodziejstwa umysłu. wspominałam o opiekuńczości? :D
jeśli z ww idzie w parze zmysłowy głos, to :sing: :serce: ech. rozmarzyłam się..
Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop.
Zobacz najpierw w co wskoczyłeś.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Moj typ kobiety

Post autor: gimmeeverything » 1 maja 2012, o 13:11

OMG! - moje próżne ego rośnie w siłę :dance: ; oprócz wymienianych wcześniej cech osobowości dysponuję również zmysłowym głosem - ...no i nie noszę szpilek :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: Moj typ kobiety

Post autor: tieudown » 1 maja 2012, o 13:48

Lubię fryzury z charakterem, jak ścięte to w coś konkretnego, jak długie to zadbane, a nie kłaki pozostawione samym sobie. I nie moze obgryzać paznokci.
Lubię piegi. Nienawidzę jęczących i zakompleksionych. I wieszających się. Moja dziewczyna musi być niezależna. Jak kot :)
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
TwiggyRose
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2012, o 16:45

Re: Moj typ kobiety

Post autor: TwiggyRose » 14 maja 2012, o 17:06

naturalna blondynka :)
Awatar użytkownika
plitvi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 13:34

Re: Moj typ kobiety

Post autor: plitvi » 14 maja 2012, o 22:13

gimmeeverything pisze:OMG! - moje próżne ego rośnie w siłę :dance: ; oprócz wymienianych wcześniej cech osobowości dysponuję również zmysłowym głosem - ...no i nie noszę szpilek :cool:

gimmeeverything..zapomniałam o malusim, drobniutkim szczególiku..powinna być wolna :cool:
Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop.
Zobacz najpierw w co wskoczyłeś.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Moj typ kobiety

Post autor: gimmeeverything » 15 maja 2012, o 12:46

...aaaa - to mi zaimponowałaś, że z tak wnikliwą uwagą czytasz moje posty :clap:
- ale tak poza tym "drobniutkim szczególikiem" ...i może jeszcze poza wspólnym miejscem zamieszkania, zbliżonym wiekiem, kolorem oczu i numerem buta (nie będącego, rzecz jasna, na szpilce) oraz tym podobnymi nieistotnymi duperelami (kto by dbał o takie rzeczy? - nie bądźmy drobiazgowe! :roll: ) to chyba jednak mieściłabym się w tytułowym"typie"... :?
nie odbieraj mi złudzeń - p l i i i i s :twisted:
P.S. Zmieniłaś avatar - a już sobie Ciebie prawie wyobrażałam :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
rozabezkolcow
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:16

Re: Moj typ kobiety

Post autor: rozabezkolcow » 15 maja 2012, o 18:37

brunetki :serce: przeważnie niskiego wzrostu-bo małe jest piękne, z poczuciem humoru, wrażliwa, opiekuńcza, stanowcza. Nie przepadam za tzw. tapeciarami (bez obrazy) szanuje je ale osobiście mnie nie pociągają ani nie lubię bardzo wysokich szpilek. Aaaaaaa i co jeszcze uwielbiam jak ma dużo bransoletek i kolczyki w uchu więcej niż jeden, kolczyk w wardze :roll: i to chyba tyle :D
ODPOWIEDZ