Jakie lubicie dziewczyny?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
edithao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2011, o 05:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: edithao » 22 sty 2012, o 23:43

wezodplyn pisze:Inteligencja to podstawa.
tu chyba nie ma żadnych wątpliwości.

lubię kobiety pewne siebie, które mnie inspirują, takie które kochają życie :)!!
wygląd sprawa drugorzędna, bo podobają mi się... oj bardzo różne, jednak zazwyczaj są ode mnie starsze, tylko raz była ode mnie młodsza- raz i ostatni! jakoś to się nie sprawdza, bo to ja jestem tą do okiełznania, 8) dwie takie to jakiś SZALONY układ!!

ah i kobietę, taką która pozwoli mi chociaż myśleć, że to ja ją zdobywam! :cool: nawet kiedy tak nie jest
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Anrey » 23 sty 2012, o 14:23

wezodplyn pisze:Inteligencja to podstawa. Uwielbiam rude, są takie ostre o.o inne odpadają :D najlepiej szczupła i wysoka, dobrze też, żeby rządziła w związku :)
O, mam podobny typ :D Chociaż kolor włosów jest dla mnie obojętny. Aczkolwiek często podobają mi się rude, gdy widzę takowe na ulicy :D
A i jeszcze najlepiej żeby miała zielone lub niebieskie oczy :)
humanity is overrated.
prosaen
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 15 sty 2012, o 16:48

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: prosaen » 1 lut 2012, o 18:21

słodkie, kobiece, z długimi włosami i pachnące ^^
Awatar użytkownika
remiliascarlet
Posty: 3
Rejestracja: 4 cze 2011, o 23:06

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: remiliascarlet » 2 lut 2012, o 23:03

Mam tylko trzy wymagania. Ładna, wysoka i wygadana. Tyle mi do szczęścia wystarczy ;) Niestety z moim 170 ciężko znaleźć kogoś wyższego, ale się nie poddaje i wciąż szukam.
Czy nie wystarczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
~Douglas Adams
NamaeNoNai
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2012, o 20:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: NamaeNoNai » 3 lut 2012, o 20:36

nw, nigdy o tym nie myślałam ;p
Gazelkomania
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 5 lut 2012, o 22:32
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Gazelkomania » 5 lut 2012, o 22:39

Ja osobiście uwielbiam szczupłe, kobiece, ale silne, tzn. że potrafią przywalić, podnieca mnie to ;3
zapalniczka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2012, o 00:24

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: zapalniczka » 6 lut 2012, o 01:36

z krótkimi włosami :roll: i piękną duszą :P
"Rozwiąż miłością, co zawiązałeś lękiem" :)
my_world
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2012, o 22:34

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: my_world » 13 lut 2012, o 23:15

musi mieć ten błysk w oku! takie głębokie, namiętne spojrzenie! rozpływam się... ;)
oxox
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2012, o 00:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: oxox » 22 lut 2012, o 00:46

Ja osobiście , lubie twarde dziewczyny . :) Pewne siebie , umiejące dominować . Musi byc damska . Moim zdaniem jeżeli jestem homo, pociągaja mnie dziewczyny to chcę byc z taką która wygląda jak dziewczyna a nie robi z siebie mężczyznę . Taka z pociagajacym spojrzeniem, silna , troskliwa ,starsza , najlepiej blondynka . Lecz mimo wszystko w syt sam na sam słodko się zawstydzająca :oops: :D
Awatar użytkownika
przyjazna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 13 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ostrowiec

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: przyjazna » 22 lut 2012, o 06:33

Naturalne. Sama jestem blondynką z farbowanymi włosami, ale nie mogę zaprzeczyć, że uwielbiam dziewczyny naturalne. Takie piękne na swój zwykły sposób - bez makijażu, włosy długie lub krótkie, ale niefarbowane, swobodne w tym w co się ubierają. I inteligentne. Przede wszystkim muszą mi imponować inteligencją, nawet jeśli na dłuższą metę sprawia to, że czuję się przy nich głupia. Kocham też szczerość, taką w stylu, nie potrzebuje nic więcej niż siebie, żeby Ci się podobać.

I w tym wszystkim niewielkie ma znaczenie, czy będzie męska, czy kobieca. Ale sądzę, że najlepiej byłoby gdyby była wyśrodkowana. Taka ani do końca w jedną ani w drugą. W każdym razie cały czas szukam. Chociaż w tym momencie to może bardziej poluję:)
Nie gryzę... no chyba, że to lubisz:P
mead
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2012, o 14:20

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mead » 22 lut 2012, o 14:12

Mnie kręcą słodki dziewczyny, które są miłe, kochane, ale zarówno żeby w tym wszystkim była stanowcza :)
teczowa1993
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2012, o 14:32

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: teczowa1993 » 26 lut 2012, o 15:02

Mi najczęściej podobają się takie malutkie, może dlatego, że sama mam 158cm :P
Często przyciąga mnie spojrzenie jakiejś dziewczyny albo jej uśmiech. Ideału chyba nie mam, myślę, że każda mądra i (na ogół) miła dziewczyna może mi się spodobać.
zaczarowanaxx33
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2012, o 17:50

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: zaczarowanaxx33 » 27 lut 2012, o 18:31

W sumie to tak pół na pół bo oczywiście nie chce żeby była taka ze sie nie odezwie ani nic tylko taka no fajna, jednak taka fest twarda i mesko to nie chce zeby była bo nie fajne :?
Anika92
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2011, o 21:02

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Anika92 » 28 lut 2012, o 22:31

A mnie kręcą zdecydowanie kobiece dziewczyny,że tak zbocze z ów tematu ktory w miedzy czasie zaistniał :):) . Sama mam kobieca urodę, długie ciemne, krecone włosy i szczupła sylwetke, tylko.....zachowuje sie bardziej jak facet..i w tym ból ;/ gryzie sie to troche z moja dziewczeca uroda,ale tam..jakos nauczylam sie z tym zyc :D
kotcheshire
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2012, o 00:27

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: kotcheshire » 29 lut 2012, o 01:14

ja chciałabym poznać dziewczynę przy której nie czułabym się nieswojo. żeby nie była zbyt nachalna, ale też nie była całkowicie niedostępna... żebyśmy razem pokazywały sobie drogę. nie chcę prowadzić jej za rękę
( bo sama mam niewielkie doświadczenie w związkach z dziewczynami) ale też nie chcę być ciągnięta...
Wiecie o co mi chodzi? :)
Zlota
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2012, o 17:59

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Zlota » 29 lut 2012, o 18:10

Znów ja jestem typem dominującym... [Jak to się mówi? Butch? ;)] ...i nie potrafiłabym być z kobietą, która próbowałaby na siłę obejmować stery. Przyznaję, lubię kobiecą kobiecość, urzeka mnie szczery uśmiech, jednak nawet dla tych rzeczy nie moglabym być uległą. Nie umiem i tyle.
Znów mój typ... Średniego wzrostu, normalnej figury, ze swoim własnym stylem, i z charakterem. Albo opinią. Albo jedno i drugie. I ukochany mój kolor oczu - jasnozielone. Po prostu uwielbiam je. ;)
Letemuta
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2012, o 14:42

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Letemuta » 11 mar 2012, o 15:25

Niskie, z brazylijską pupą, może być ich trochę za dużo. Chudzielce jakoś mnie nie kręcą. Ale przede wszystkim liczy się inteligencja.
Yamiko-kun
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2012, o 20:13

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Yamiko-kun » 16 maja 2012, o 12:24

lubię krótkie włosy, jakieś podgolone.
lecę na piercing,zwłaszcza w ustach /policzkach .sama też zamierzam się przekłuć co nieco.
niższa ode mnie. mam odrobinę ponad 170 :P
mam hopla na punkcie głosu, słodki, piskliwy .lubię to ~~
i ma być raczej typem Neko :3
Markiza21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:24

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Markiza21 » 20 maja 2012, o 12:19

Wrażliwa,brązowe oczy i włosy. Ale ogólnie chodzi o charakter ,a nie o wygląd :)
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: clodine » 27 maja 2012, o 17:05

Subtelna i nieśmiała, to mogę sobie być ja. U kogoś mnie to nudzi, wolę osoby odważne i z silnym charakterem. Ewentualnie coś pomiędzy. Męskie czy kobiece, wszystko jedno.
ma6am
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 27 maja 2012, o 15:31

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: ma6am » 27 maja 2012, o 20:10

Dobre, kochane delikatne. moja właśnie taka jest. subtelna, delikatna, z dobrym serduszkiem i taka kochana :serce: jednak nie boi się wyrażać swojego zdania, mówić co się podoba,a co nie. Jest taka wręcz idealna :)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś."
Awatar użytkownika
tylko-szympans
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2011, o 15:56

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: tylko-szympans » 28 maja 2012, o 02:20

A ja to nie wiem jakie lubię. Sama jestem męska, męskie ubrania, styl bycia, ponoć nawet męsko chodzę :shock:. Lubię jak dziewczyna jest ciepła, delikatna urocza, jak jej nie przeszkadza, że lubię nagle stanąć na środku ulicy i zacząć się straszniemocnoidługo przytulać :oops: . Z drugiej strony, lubię jak pobiegnie, przejdzie przez płot, wskoczy w kałużę i wlezie na drzewo, bez jęczenia w stylu: moja sukienka, moje szpilki :lol: ... Jest też coś uroczego w męskich kobietach. Taka siła i stanowczość, ale wyważona, bez przesady. Lubię kobiecość, ale nie dystyngowanie, zmanierowanie, nobliwość.. Kocham nieśmiałe, uciekające wzrokiem (pomimo swojej męskości ja taka jestem). Fizycznie to pociągają mnie chudzinki, takie wątłe, wiecie, filigranowe, poręczne, tak urocze, że tylko przytulać w nieskończoność. Moja była to miała 10kg niedowagi (ale nie było jakoś strasznie tego widać po niej)to mogłam ją na rękach nosić :D. Ale lubię też, jak dziewczyna jest taka trochę przy kości. Ja mam niecałe 160 wzrostu, ale moja obecna kobieta jest jeszcze niższa. Lubię takie niskie. Strasznie różne kobiety mnie kręcą. W ogóle w niczym nie jestem na tyle stała, żeby jednoznacznie coś określić :? .
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dana_Fairbanks » 29 maja 2012, o 17:49

Another pisze:
Ali99 pisze:
shortbreaths pisze:Albo szaro-niebiesko-zielone.
_notofrugo pisze:Nikt nie ma takich oczu!
shortbreaths pisze:Ktoś ma.
_notofrugo pisze:Wydaje Ci się.
Przedstawiam sie :D To ja, ktora ma szaro-niebiesko-zielone oczy :twisted:
Witam również. :)
ooo, ja też mam takie :D
Brunetkaa94
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:42

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Brunetkaa94 » 7 cze 2012, o 11:23

Powiem banał, ale te tajemnicze są najlepsze ;p
natalia13
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: natalia13 » 7 cze 2012, o 18:51

Strawberry77 pisze:zdecydowanie te dziewczęce ;). A no i muszi być przebojowa i gadatliwa xd. Lubię jak dziewczyna ma jakąś pasję ;p
taaak <3 jesli juz być z dziewczyną to z dziewczyną ! i nareszcie osoba która lubi gadatkiwe osoby ;) :D
natalia13
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: natalia13 » 7 cze 2012, o 18:52

Brunetkaa94 pisze:Powiem banał, ale te tajemnicze są najlepsze ;p
banał czy nie , masz racje ;)
natalia13
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: natalia13 » 7 cze 2012, o 19:15

shortbreaths pisze:Ktoś ma.
ja mam ;) i troszeczke żółtego ;d :D
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dana_Fairbanks » 7 cze 2012, o 19:17

natalia13 pisze:
Brunetkaa94 pisze:Powiem banał, ale te tajemnicze są najlepsze ;p
banał czy nie , masz racje ;)
niestety......
natalia13
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: natalia13 » 8 cze 2012, o 11:22

Dana_Fairbanks pisze:
natalia13 pisze:
Brunetkaa94 pisze:Powiem banał, ale te tajemnicze są najlepsze ;p
banał czy nie , masz racje ;)
niestety......
dlaczego niestety ? ;d
natalia13
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:41

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: natalia13 » 8 cze 2012, o 11:28

Ja tam lubie te dziewczęce , miłe i kochane ... troszeszcze wyższe ode mnie (mam 163 więc mysle że nie bd problemu ;d) z dużymi oczami i pełnymi ustami. No i musi mnie kochać i przytulać ! CAAAAAAŁY CZAS <3 ! Może być podobna do Megan Fox , Christiny Aguilery albo hmmm ... Kim Kardashian ? Wszystkie wyglądają inaczej , ale są idealne ! :serce:
ODPOWIEDZ