Wzrost

Cafe dla wszystkich
drakulka
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2012, o 20:12

Wzrost

Post autor: drakulka » 25 cze 2012, o 11:21

Moje pytanie moze wam sie wydac glupie, ale co tam.. Jakiego wzrostu sa wasze partnerki? Ja zwykle umawialam sie z kobietami mojego wzrostu, bylo mi w ten sposob wygodniej, czy dla was wzrost ma znaczenie?
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Wzrost

Post autor: Alfa_Omega » 25 cze 2012, o 11:35

podobno nie rozmiar się liczy a technika :lol: :lol: :lol:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
drakulka
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2012, o 20:12

Re: Wzrost

Post autor: drakulka » 25 cze 2012, o 11:50

Alfa_Omega pisze:podobno nie rozmiar się liczy a technika :lol: :lol: :lol:
ale mnie nie o 'technike' chodzi :) tylko o wygodne taka codzienna, powinnam dokladniej wyjsnic na poczatku - przepraszam :) lubie byc tulona i przytulana, lubie kiedy kobieta stoi za mna i to ona mnie przytula. Lubie kiedy to ona jest ta 'dominujaca' w zwiazku. Poznalam jednak kobiete nizsza, duzo nizsza, bylo cos miedzy nami, ona byla ta dominujaca z tym, ze tym razem to ja przytulalam, to ona opierala sie o mnie np w pociagu itd... Bylo to dla mnie nowe i musialam sie z tym 'zapoznac'... Nie jestem slaba psychicznie, jestem zdecydowana i bezposrednia jednak w zwiazku lubie kobiety mojego wzrostu lub 170cm+, nie wiem.... czy ja jestem dziwna czy wy tez macie tego rodzaju jazdy?
goldin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 17 cze 2012, o 00:11

Re: Wzrost

Post autor: goldin » 25 cze 2012, o 11:51

ja też wole jak kobieta jest mojego wzrostu. mam 160 wzrostu ale chodzę w butach na obcasach więc jakby była ciut wyższa to myślę że by było ok. myślę że zbyt wysoka kobieta w moim przypadku doprowadziłaby do sytuacji średnio komfortowej jak dla mnie.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Wzrost

Post autor: Gaik » 25 cze 2012, o 12:21

Na początku doskwierało mi w życiu to że z powodu 180 cm niemal z nikim nie mogę porozmawiać na zbliżonym poziomie.Od kilku lat dostrzegam jednak plusy np. dopóki nie mam woli mogę udawać że niższych ludzi po prostu nie zauważam.Patrzę na słońce albo idąc trzymam stale zamknięte oczy.To mi się czasami przydaje we wszelkich relacjach.
badattitude
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:57

Re: Wzrost

Post autor: badattitude » 25 cze 2012, o 12:35

Gaik pisze:Na początku doskwierało mi w życiu to że z powodu 180 cm niemal z nikim nie mogę porozmawiać na zbliżonym poziomie.Od kilku lat dostrzegam jednak plusy np. dopóki nie mam woli mogę udawać że niższych ludzi po prostu nie zauważam.Patrzę na słońce albo idąc trzymam stale zamknięte oczy.To mi się czasami przydaje we wszelkich relacjach.
Nie przesadzaj, znam dużo kobiet o takim wzroście :)
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: Wzrost

Post autor: kalinda83 » 25 cze 2012, o 13:21

Ja też mam tyle :D i przyzwyczaiłam się do tego, ze dominuję i to ja przytulam, a jak chcę być przytulona to się wtulam. I nie wyobrażam sobie być tą niższą, bo całe życie ja górowałam nad innymi i nauczyłam się już z tej perspektywy patrzeć na świat.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Wzrost

Post autor: odbicie » 25 cze 2012, o 14:02

Cóż, też mam 180cm :oops:
Jako że rodzaj żeński do wysokich nie należy, nie wiem czy mi to odpowiada :P
W sensie, że do wysokich nie należy/czy że ja mam tyle... Jak to rozwikłać?
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: Wzrost

Post autor: kalinda83 » 25 cze 2012, o 14:07

Wzrost jedynie mi przeszkadza w dobiorze ubrania. Nie dość, ze długa to i szczupła, za to wszystkie firmy produkujące ciuchy uparcie szyją według schematu: jak dłuższe, to szersze.
Markiza21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:24

Re: Wzrost

Post autor: Markiza21 » 25 cze 2012, o 14:21

Też mam ok.181 i problem z kupowaniem ubrań :/ bo jestem szczupła
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Wzrost

Post autor: odbicie » 25 cze 2012, o 14:25

Odnośnie wstępu drakulki - otóż i niestety i w ogóle i co tam jeszcze - gdy ma się owe jeden osiem zero (lub podobnie): to chęć umówienia się z taką co ma podobne proporcje, jakoś pozostaje tylko chęcią. No, ale po co się smucić... :)
Awatar użytkownika
Lautre
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:41

Re: Wzrost

Post autor: Lautre » 25 cze 2012, o 14:30

Też mam 180 i na upartego, wszystkie które poznaję są niskie. Trochę mi to przeszkadza, no niestety :cry: Moja współlokatorka ma mniej niż 160 i żyjąc z nią tych parę miesięcy doszłam do jednego prostego wniosku, że raczej bym nie mogła być z o wiele niższą ode mnie :cry:

A z ubraniami to samo mam. To zbyt krótkie, to zbyt duże... :evil:
'Jeśli muszę spaść z wysoka
Mam nadzieję, że mój upadek będzie powolny
Pokój znalazłam tylko w obojętności'
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: Wzrost

Post autor: kalinda83 » 25 cze 2012, o 14:34

Jeszcze kilka stu osiemdziesiątek się odezwie i wyjdzie na to, że wcale nie jest nas tak mało, tylko pewnie rozsiane po kraju.

A ja lubię niższe kobiety i w dodatku drobne. To kwestia moich przyzwyczajeń :D
I nie uważam, że wzrost ma jakieś znaczenie. Cóż czasami po prostu trzeba się naschylać, ale co się nie robi dla przyjemności.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Wzrost

Post autor: koralik » 25 cze 2012, o 14:37

A ja mam tylko 162... Ale jak założę szpile, to też jestem wysoka. I nie mam problemów z ciuchami ... :D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Wzrost

Post autor: gimmeeverything » 25 cze 2012, o 15:10

drakulka pisze: lubie byc tulona i przytulana, lubie kiedy kobieta stoi za mna i to ona mnie przytula. Lubie kiedy to ona jest ta 'dominujaca' w zwiazku.
...a ja lubię to wszystko robić :cool: i dlatego przy moim wzroście (162cm + kilka cm obcasów) jakoś sobie nie wyobrażam, żeby moja partnerka była ode mnie znacząco wyższa; chociaż, gdyby pod wieloma innymi względami była dla mnie fascynująca, to pewnie wzrost nie stanowiłby żadnej przeszkody :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
cosabuena
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2012, o 13:49

Re: Wzrost

Post autor: cosabuena » 25 cze 2012, o 18:00

Jezeli kobieta jest za niska to musisz zainwestować w taki podręczny podest:) a tak powaznie to ja akurat mam 170 cm i wole niższe kobiety ale myślę,ze jezeli juz sie kogos kocha to wzrost nie ma żadnego znaczenia:) bo przeciez nie dobieramy sobie partnerek wzgledem tego ile ma cm,i nawet jezeli bycie z kobieta tego samego wzrostu jest po prostu dla nas wygodne to niestety nie zawsze jest to mozliwe.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wzrost

Post autor: Alpha » 25 cze 2012, o 18:16

A mi wzrost nie przeszkadza, po prostu patrzę najchętniej z pozycji horyzontalnej a wtedy nie ma on najmniejszego znaczenia ;)
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Wzrost

Post autor: Saren » 25 cze 2012, o 18:16

mojego wzrostu, bylo mi w ten sposób wygodniej, czy dla was wzrost ma znaczenie?
Ma/nie ma.
W zasadzie napisałaś- byłoby wygodnie.
Byłoby wygodnie, gdyby moja partnerka mieściła się w widełkach pewnych, oscylujących wokół mojego wzrostu- czyli miała 165-175, ale nigdy się nie kierowałam (przynajmniej na poważnie) takim kryterium.



No, ale dobrze- jedna odpowiedź- z wygodny tak, tak wolę.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
badattitude
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:57

Re: Wzrost

Post autor: badattitude » 25 cze 2012, o 19:11

A mi by pasowało żeby moja partnerka była jakieś 10 cm wyższa ode mnie - czyli musiałaby mieć prawie 1,90 m. :cool:
dottore_amore
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 cze 2012, o 20:13

Re: Wzrost

Post autor: dottore_amore » 25 cze 2012, o 21:02

Generalnie napiszę znowu nie na temat. Ale co tam. Nie wiem czy pytanie było głupie czy nie, ale rozwinięcie myśli autorki wątku było fascynujące (cytat):

"lubie byc tulona i przytulana, lubie kiedy kobieta stoi za mna i to ona mnie przytula. Lubie kiedy to ona jest ta 'dominujaca' w zwiazku"

Ech, jedno, proste zdanie, a tak działa na wyobraźnię. I w tym optymistycznym nastroju....:-)
nukke
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2011, o 23:12

Re: Wzrost

Post autor: nukke » 25 cze 2012, o 23:16

Sama mam 180,moja partnerka ma jakieś 166-68cm i co ciekawe to właśnie ona jest tą dominującą i to ona mnie zawsze obejmuje itd. Kiedyś czułam się z tym dziwnie ale tutaj się odzywały po prostu moje kompleksy na temat wzrostu a teraz...po prawie 5latach wisi mi to i powiewa.
Jedyne co mi przeszkadza w moich 180cm to to,że nie mogę nosić butów na obcasach...znaczy się mogę,jasne-jednak nie chce AŻ tak się wyróżniać.
cupoftea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 19:52

Re: Wzrost

Post autor: cupoftea » 25 cze 2012, o 23:36

Moja jest mojego wzrostu (no 3 cm różnicy w każdym razie niewidoczna różnica), a tak jakoś się ułożyło co jest fajne i fajnie pasuje , ale wzrost nie ma znaczenia dla mnie no nie chciałabym jedynie jakiejś ogromnej różnicy wzrostu np. 20cm bo to dziwnie dość wygląda i ja bym się na pewno za taką dziewczyną nie obejrzała jak za potencjalną partnerką. No górna różnica wzrostu jak dla mnie do zaakceptowania to plus minus 10cm.
Awatar użytkownika
h_i_d
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 60
Rejestracja: 23 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: south of Wlkp

Re: Wzrost

Post autor: h_i_d » 26 cze 2012, o 00:08

Między nami uzbierało się ciut ponad 20 cm różnicy,ale mi to kompletnie zwisa,co najwyżej trochę się poschylam ;) Wprawdzie dane mi było usłyszeć "no bo ty jesteś taka wysoka,głupio byśmy wyglądały'', ale nigdy nie postrzegałam wzrostu jako kryterium w wyborze dziewczyny.Odnośnie samego wzrostu to do 1.8 m mi się urosło.
Awatar użytkownika
ania_90
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 16:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Wzrost

Post autor: ania_90 » 26 cze 2012, o 02:28

U nas jest blisko 20 cm różnicy i to ja jestem tą wyższą i jest mi z tym bardzo dobrze:) Mogę przytulić z każdej strony, wziąć w ramiona, podnieść, podać coś tam z góry... :) to jest takie słodkie, jak mogę się tak fizycznie też zaopiekować taką drobną istotą:P

Nie wiem gdyby było odwrotnie, nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Może też byłoby mi dobrze:)
"The truth I have told was silence sometimes
But who's soul does not hide any crimes"
Awulano
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 16:27

Re: Wzrost

Post autor: Awulano » 26 cze 2012, o 02:47

Niby nic, a jednak..
10cm różnicy nie robi. Kobiety powyżej 178cm wzrostu mogą patrzeć na innych z góry, choć słyszałam że mają problemy przy zakupie spodni. Kobietki które mają mniej niż 167cm, yhh.. jak na moje niebieskie oko, są atrakcyjniejsze :cool: takie filigranowe (przy odpowiedniej wadze), delikatne,kruche, takie w sam raz do schowania w ramionach przed całym światem:D
A poważnie to wysokie kobiety wywołują we mnie coś tak dziwnego, hm.. (lęk?) ciężko określić, ale są całkowicie aseksualne. :|
No i jestem niska przy tych wysokich, ratuje się chodzeniem po krawężniku, na ruchomych schodach staje stopień wyżej...udręka, a przeciez nie jestem niska!!! :evil:
Powyższy post wyraża opinię autorki w dniu dzisiejszym.
Nie może służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym i kolejnych.
black_sabath85
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 22 lut 2012, o 18:52
Lokalizacja: dolny slask

Re: Wzrost

Post autor: black_sabath85 » 26 cze 2012, o 09:05

no dobrze to teraz ja. Mam 180cm wzrostu moja partnerka jest nieco nizsza. Dobrze mi z moimi dlugimi nogami choc nr buta mnie dobija bo az 46 wiec wielka stopa jestem. Powiem ze bycie wysoka jest fajne a jezeli chce sie z kims porozmawiac w 4 oczka to zawsze mozna usiasc. Pozdrawiam
dieSonne
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 kwie 2010, o 11:06

Re: Wzrost

Post autor: dieSonne » 26 cze 2012, o 09:29

Ja mam 182 a moja dziewczyna 167. Kiedyś zwracałam mocno uwagę na wzrost, teraz to nie gra roli. No chyba, że dziewczyna jest naprawdę niska (tj. ma poniżej 160 cm).
Awatar użytkownika
lightmotive
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2011, o 12:46

Re: Wzrost

Post autor: lightmotive » 26 cze 2012, o 09:34

czy następny wątek będzie o długości paznokci? dzisiejsza młodzież...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Wzrost

Post autor: odbicie » 26 cze 2012, o 10:18

1.Cóż tu negatywnie osądzać?
2.Skąd przekonanie że rozpisywała się tu tylko młodzież?
3.Skąd przekonanie, że tematy na tym forum muszą być wyłącznie śmiertelnie poważne?
4. Czy to o czym piszą panie powyżej nie może być dla nich istotne?
Awatar użytkownika
lightmotive
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2011, o 12:46

Re: Wzrost

Post autor: lightmotive » 26 cze 2012, o 10:22

jasne, przeciez zawsze można nie czytać.
akcent był na taką perspektywę spojrzenia na miłość, w której się nie "zamawia" jak na allegro, również wzrostu.
ODPOWIEDZ