potocznie IS

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Leena
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 3 maja 2012, o 00:41

potocznie IS

Post autor: Leena » 25 cze 2012, o 23:16

Hm...co sądzicie o tym portalu? Szczerze mówiąc, jeszcze go nie ogarniam :cool: Tam nie ma żadnego forum, prawda? Czy pojawi mi się jak założę konto? Patrzę sobie, patrzę..A tu w zasadzie prawie każdy w profilu ma swoje zdjęcie! Gdzieś przeczytałam, że jeżeli nie odważę się ujawnić zdjęcia na Is- będzie kiepsko z poznaniem kogoś. Mówię tu o czekaniu aż ktoś może napisze :D Wieem, że nie muszę. Chciałabym po prostu przeczytać wasze opinię, bo ciągle coś słyszę, że się ludzie poznają na IS i ciągle to IS IS IS. :mrgreen:
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: potocznie IS

Post autor: zium » 25 cze 2012, o 23:27

myślę, że większość osób przeglądających profile innych zaznacza opcję "pokazuj tylko z twarzą", więc jeśli nie dasz zdjęcia to Twój profil może zostać po prostu niezauważony ;-)
jeśli boisz się, że ktoś ze znajomych Cię zobaczy to zawsze możesz dać opcję "pokazuj dla osób tylko ze zdjęciem".

to, że dodasz fotkę na pewno pomoże w poznaniu kogoś, chociaż myślę, że jakiś niekonwencjonalny i ciekawy sposób wypełnienia tych wszystkich rubryczek na profilu też wiele daje ;-)
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: potocznie IS

Post autor: Alfa_Omega » 25 cze 2012, o 23:38

IS to taka Nasza Klasa tudzież Facebook dla "branży" :lol:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: potocznie IS

Post autor: moineau » 26 cze 2012, o 00:40

są tam grupy, w których można zakładać tematy i pisać jak na forum.

mam profil, ale zgubiłam dawno temu hasło :lol: poznałam tam jeszcze w gimnazjum dziewczynę, której nie polubiłam, kontakt się urwał, a tu psikus - jesteśmy w jednej klasie w liceum i się kumplujemy.

fajni ludzie tam są, ale często dziewczyny traktują inne z góry, im ładniejsza/bardziej męska tym więcej serduszek i komentarzy zbiera, a jak ktoś nie wstawi zdjęcia, to rzadko w ogóle otrzymuje jakiekolwiek wiadomości. smutna prawda :lol:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: potocznie IS

Post autor: odbicie » 26 cze 2012, o 09:21

Na teraz: stron profili oznaczonych (płeć) „dziewczyna”:667, „chłopak":369, :trans”(odznaczenie jako „płeć” jest oczywiście żenujące):12.
Na portalu IS jedna rzecz mnie denerwuje, procent takich, które są hetero (nawet zdjęcia z chłopakiem – która les, zamieści foto z facetem?! - może bi?) – musi być duży. Jakoś tak zakładam - choć może błędnie? Jakiś brak świadomości? Moda, zabawa, lans… Jest portal gdzie są profile i można zamieszczać foto – ewentualnie kogoś poznać – no to czemu nie?
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: potocznie IS

Post autor: zium » 29 cze 2012, o 10:41

koleżanka zakładając temat pytała tylko o część społeczną serwisu - zakładanie profili, zdjęcia i tak dalej. myślę, że jeśli chodzi o IS łatwo można oddzielić w/w część od tej z artykułami. na pewno jest multum osób, które nie czytają nawet tytułów tych pisanin, a kierują się od razu, po codziennym, zalogowaniu do powiadomień i wiadomości. więc tą opinię można było pominąć ;-)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: potocznie IS

Post autor: Alpha » 29 cze 2012, o 12:53

A ja na IS jakoś się nie odnajduję. Kupę lat temu chętniej buszowałam na lesbijka.org. Teraz mam KK, które z małymi zastrzeżeniami, uważam za ciekawy portal.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
dzidka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 17 mar 2004, o 00:00

Re: potocznie IS

Post autor: dzidka » 2 lip 2012, o 08:57

ja tam tylko czytam artykuły, profile randkowe mnie nie interesują. Sam portal oceniam bardzo pozytywnie - najbardziej profesjonalna nasza strona w necie.
Awatar użytkownika
Gravity_Heart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:35
Lokalizacja: Katowice

Re: potocznie IS

Post autor: Gravity_Heart » 8 lip 2012, o 23:22

Na początku Innastrona była dla mnie fenomenalna... A teraz jest jedną wielką monotonią ;P Wolę spędzać czas tutaj... :D
Naj­pierw Cię ig­no­rują.
Po­tem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą wal­czą.
Później wyg­ry­wasz.
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: potocznie IS

Post autor: CirpiCirpi » 12 lip 2012, o 00:50

A dla mnie IS, jako portal społecznościowy, był na początku klawy :P Założyłam sobie na nim pierwszy raz profil z fotencją :cool: I jakoś to szło, dopóki nie zaczął mi się nudzić i nie znalazłam na nim alternatywnej formy rozrywki, co nie przysporzyło mi zbyt wielu serduszek :cool:
Na IS-ie jest istny raj dla analfabetek, bo jeśli wstawi się jakieś elo fotencje, nie ma znaczenia, że każda rubryczka przeczy sama sobie :> Z tego co zauważyłam to największe branie mają dziewczyny pozerujące na totalne "mię to zwisa i powiewa, ale masz to wielbić :*", a więc mam wielbić, bo rozkaz to rozkaz, może odwdzięczy się tym samym (ale raczej na to nie licz :twisted: ), typowo męskie dziewczyny, choć nie lubię takiego nazewnictwa, ale inaczej się NIE DA i na wyjadaczki z tysiącem serduszek, że można je już uznać za gwiazdy serwisu. Więc na kolana, bo nie wiadomo, czy możesz cokolwiek napisać na takiej profilu :roll: Ale i tak napiszę :twisted:

W każdym razie - na kobiety-kobietom poznałam najwięcej wartościowych dziewczyn, absolutnie nie piszę, że na IS-ie ich nie ma, więc z sentymentu pozostanę już na kobiety-kobietom.
No i żadne inne lesbijskie forum nie przebije kobiety-kobietom, piąteczka :cool:
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: potocznie IS

Post autor: tieudown » 14 lip 2012, o 23:06

Uważam, że tutaj na forum widzę sto razy więcej kobiet, które mają poukładane w głowach, niż znalazłam kiedykolwiek na IS, na którym jestem z przerwami od trzech lat. Tak naprawdę od tej strony zaczął się mój kontakt z branżą, ale nie, nigdy nie poznałam tam nikogo, z kim znajomość by przetrwała. Tak jak powiedziała CirpiCirpi, jeśli masz ładną fotkę, każdy na IS do ciebie zagada, ale co z tego będzie? Wymiana zdań przez tydzień na temat dupy maryni i może jedno spotkanie z osobą, która... No wiadomo, jest poznana przez internet, więc wszystkie wiemy czym to pachnie :|
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
iki
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 21 mar 2009, o 01:00

Re: potocznie IS

Post autor: iki » 15 lip 2012, o 12:24

Tak, też na IS, brakuje mi forum z prawdziwego zdarzenia, dlatego zaglądam tutaj :)
Może jeśli wszystkie mamy profile na IS to się nimi wymieńmy? Hm? :mrgreen:
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: potocznie IS

Post autor: tieudown » 15 lip 2012, o 13:05

Tja, tylko po co? :wink:
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
iki
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 21 mar 2009, o 01:00

Re: potocznie IS

Post autor: iki » 15 lip 2012, o 18:53

Żeby się po szpiegować ;) :p
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: potocznie IS

Post autor: tieudown » 15 lip 2012, o 20:03

Hahaha, ja mam ten sam nick na IS, ale naprawdę nie ma tam nic ciekawego :wink:
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
Pufek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 11 gru 2011, o 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: potocznie IS

Post autor: Pufek » 15 lip 2012, o 20:17

tieudown pisze:Hahaha, ja mam ten sam nick na IS, ale naprawdę nie ma tam nic ciekawego :wink:
Ja tak samo i też uważam, że IS jest mocno przereklamowane. Jasne, jak się kiedyś tam rejestrowałam, to łał i w ogóle - pierwsza strona branżowa, tacy ludzie jak ja istnieją itp., ale to było dawno temu i szał szybko minął. :)

Właściwie, to mam wrażenie, że większość ludzi tam siedzi tylko po to, żeby zbierać serduszka...
22_22
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, o 22:10

Re: potocznie IS

Post autor: 22_22 » 16 lip 2012, o 22:51

Wolę już inną , ponieważ tam znam się już na rzeczy a tutaj niestety nie wiem co i jak :( A może któraś miła piękna kobietka by mi pomogła w tym ??:)
Bejbik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 lip 2008, o 02:00

Re: potocznie IS

Post autor: Bejbik » 17 lip 2012, o 19:30

22_22 pisze:Wolę już inną , ponieważ tam znam się już na rzeczy a tutaj niestety nie wiem co i jak :( A może któraś miła piękna kobietka by mi pomogła w tym ??:)
Fakt is jest "łatwiejszy" w "obsłudze" - bynajmniej dla mnie :P Sama mam tu konto od 4 lat i też we wszystkim się jeszcze nie odnajduję :?
Awatar użytkownika
cye
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 29 sie 2011, o 10:08
Lokalizacja: Łódź niczym wonderland.

Re: potocznie IS

Post autor: cye » 11 sie 2012, o 13:48

Skasowałam niedawno konto na IS, bo odniosłam wrażenie, że ten portal zalała fala 13-15 latek i zupełnie nazwijmy to "dziwnych" osób. Kiedyś mogłam poznać tam wiele interesujących ludzi, jednak ostatnie miesiące bazowały na profilach, że aż żal mi było patrzeć... Staram się nie oceniać człowieka po pozorach, ale poziom prezentowanych opisów wołał o pomstę do nieba. Zmęczyłam się i stanowczo przeniosłam się tutaj :)
close your eyes and count to seven, when you wake you'll be in heaven.
teribyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:25

Re: potocznie IS

Post autor: teribyl » 17 sie 2012, o 18:32

Ciężko mi się odnaleźć i tu, i tam, ale kk wygrywa z is pod tym względem, że jest forum. Jedno wielkie forum, co przemawia do mnie bardziej niż lawina profili. No i fakt, bez zdjęcia tam nie istniejesz (widać to gołym okiem, choć 'udzielam się' na is dopiero od 2-3 tygodni)... Ale póki co nie natrafiłam na dziewczyny, które miałyby pusto we łbie ;)
Bardzo konkretna ta moja wypowiedź.
neringa
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 09:03

Re: potocznie IS

Post autor: neringa » 14 wrz 2012, o 21:00

Na portalu Inna Strona praktycznie większość osób się ze sobą już zna jeśli ktoś jest nowy to bez ładnego zdjęcia profilowego nie ma co liczyć na odzew od dziewczyn aczkolwiek zawsze można znaleźć jakiś wyjątek od tej reguły .
ODPOWIEDZ