Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
aimerais
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:06

Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: aimerais » 5 lip 2012, o 20:46

Witam drogie forumowiczki.

Mam do Was pytanie i zwracam je w szczegolnosci do kobiet, ktore maja jakies stycznosci z silownia.
Otoz chcialabym, abyscie polecily mi badz doradzily, efektywne cwiczenia delikatnie wyrzezbiajace rece.
Wiem, ze jest tego mnostwo w sieci, jednak duzo sie naczytalam i naogladalam, az glowa peka. Nie chce mi sie tracic czasu na probowanie tego wszystkiego i wole wykonywac cwiczenia na bicepsy, tricepsy itd. ktore sa juz sprawdzone i daja efekty. Wczesniej troche cwiczylam juz na sztanchelkach, wiec nie jest mi to obce :D Mam nadzieje, ze wsrod naszej spolecznosci znajda sie i takie, ktore jakas wiedze w tym zakresie maja ;)

Pozdrawiam
" Thank good, I'm a women "
Awatar użytkownika
Ripley1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 24 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: USCSS Nostromo

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: Ripley1 » 5 lip 2012, o 23:01

- ćwiczenia z hantalami na "modlitewniku": zginasz serię w łokciach, potem w samych nadgarstkach,
- po 7 powtórzeń, 5 kg: opuszczoną rękę zginasz w łokciu 90 stopni; z prostopadłej pozycji dociągasz do ramienia, i na koniec opuszczoną rękę dociągasz do ramienia, i zmiana ręki
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: moineau » 5 lip 2012, o 23:48

patrychha
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:51

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: patrychha » 14 lip 2012, o 22:27

Trening na rzeźbę charakteryzuje się duża ilością powtórzeń w seriach od 12 do nawet 20.
Najlepiej ułóż sobie plan treningu wypisując sobie co i kiedy. Pamiętaj o dniach wolnych od ćwiczeń, mięśnie muszą mieć czas żeby się zregenerować.
Generalnie najlepsze ćwiczenia na rzeźbę to ćwiczenia izolowane czyli ze sztanga i hantlami, możesz również do nich dodać ćwiczenia na wyciągu.
Biceps: Uginanie przedramion ze sztangą łamaną 4 serie po 12-15 powtórzeń
Uginanie przedramion na dolnym wyciągu 3x15-20
Triceps: Prostowanie ramion na wyciągu górnym 3x12-15
Pompki w podporze 4x15-20
(Jak dla mnie to najlepsze ćwiczenia na triceps)
Barki (skoro robi sie biceps i triceps, to trzeba tez poćwiczyć barki żeby był ładny efekt całościowy;))
Unoszenie sztangielek bokiem stojąc 4x12-15
unoszenie sztangielek przodem stojąc 3x12-15
podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x12-15

Pamiętaj żeby dobrać odpowiedni ciężar dla siebie do tak dużej ilości powtórzeń. Nie chcesz budować masy mięśnia wiec duże ciężary odpadają.
No i żeby było widać efekty ważne są również areoby po ćwiczeniach mięśni, bez tego efekty raczej będą mało widoczne (no chyba, że masz bardzo mała tkankę tłuszczową) polecam bieżnie lub crosstrainer ok 30 min na początek zwiększając z czasem.
W moim przypadku ten plan się sprawdza świetnie, ale oczywiście możesz sobie indywidualnie go dostosować do siebie:)
Życzę sukcesów:)
aimerais
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:06

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: aimerais » 15 lip 2012, o 18:29

Dziekuje bardzo. Postaram sie zastosowac wszystkie porady jakie otrzymalam i za jakis czas moze beda juz jakies efektt.
" Thank good, I'm a women "
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: rafaela » 4 gru 2012, o 11:42

NA wyrzeźbienie rąk czy w sensie że na motylki?
Awatar użytkownika
tia
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 286
Rejestracja: 6 gru 2010, o 19:25

Re: Cwiczenia dla kobiet na wyrzezbienie rak ?

Post autor: tia » 10 gru 2012, o 16:18

haha zniszczyła mnie w tym tempie z ciężarkami 1 kg :P.
ODPOWIEDZ