ciało czy twarz?

Cafe dla wszystkich
palacapalaczka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 22:13

ciało czy twarz?

Post autor: palacapalaczka » 16 lip 2012, o 19:38

co według Was jest ważniejsze w wyglądzie u kobiety?
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Saren » 16 lip 2012, o 20:39

Harmonia i dopasowanie.
Styl.
Człowiek jest komplit. U jednej osoby bedzie ważniejsze ciało, u drugiej oczy, u trzecież buty.
W rzeczywistości nie da się odpowiedzieć.

No może- styl- to wszystko co powoduje, że ktoś jest atrakcyjny, a ktoś z pozoru podbny- nie. :czerwononosyrenifer:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: ciało czy twarz?

Post autor: moineau » 16 lip 2012, o 21:20

całość. nie jestem w stanie stwierdzić, co mnie będzie w kimś pociągało (wizualnie rzecz jasna, nie wdając się w tematy charakteru i osobowości). każdy jest inny, ma inne cechy zewnętrzne, każdy człowiek to niepowtarzalny zestaw i wszyscy jesteśmy różni. oczywiście mówię tu o sobie i o tym, co sama przechodziłam; wszystkie osoby, do których jakiś tam pociąg był, stanowią TOTALNIE odmienne od siebie osoby (wygląd, płeć, charakter).
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: ciało czy twarz?

Post autor: puszka » 16 lip 2012, o 21:44

Każda kobieta ma jakieś walory :D Osobiście dla mnie ważne jest zarówno ciało jak i twarz. Oczy, nos, usta, uszy czy szyja, ręce, piersi, ... , nogi :D Trudno stwierdzić. Mnie kobieta wszystkim może zachwycić, a do fascynacji niedaleka droga.
Awatar użytkownika
Pufek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 11 gru 2011, o 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Pufek » 16 lip 2012, o 23:23

Jeżeli już bierzemy pod uwagę wyłącznie wygląd, to można mnie przyciągnąć ciałem, ale zatrzymać tylko twarzą.
Bo jak już pierwsza, fizyczna, fascynacja minie, to jednak chce partnerce patrzeć w oczy, a nie w cycki :wink:

Nie no, a tak na poważnie, to i tak twarz - ładna buzia i często inne niedoskonałości cielesne idą u mnie w zapomnienie :oops:
pati678
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 24 paź 2011, o 17:24

Re: ciało czy twarz?

Post autor: pati678 » 16 lip 2012, o 23:45

Ja zwracam bardzo dużą uwagę na mimikę więc chyba najbardziej jest w stanie przykuć moją uwagę np. szeroki, radosny uśmiech :wink:
Ale ciało naturalnie też gra swoją istotną rolę...najważniejsze by być zadbaną. Ot co!
Nie idź spać, zwłaszcza w dobrych butach. Raczej oszalej !
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: ciało czy twarz?

Post autor: selloi » 17 lip 2012, o 09:53

styl - tak
harmonia - tak

to co zatrzymuje moje zainteresowanie na dluzej to oczy i uśmiech ;)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, o 10:18 przez selloi, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: ciało czy twarz?

Post autor: kalinda83 » 17 lip 2012, o 10:01

selloi pisze: to co mnie zatrzymuje moje zainteresowanie na dluzej to oczy i uśmiech ;)
O tak tak tak...gdy oczy są piękne, to i dusza i ciało :)
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: ciało czy twarz?

Post autor: anglistka90 » 17 lip 2012, o 10:11

kalinda83 pisze: O tak tak tak...gdy oczy są piękne, to i dusza i ciało :)
o nie, nie, to sie wgl nie zgadza.
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: ciało czy twarz?

Post autor: kalinda83 » 17 lip 2012, o 10:15

U mnie się zgadza. Oczy wszystko o człowieku powiedzą, tylko trzeba dobrze się przyjrzeć i umieć z nich czytać. Wystarczy przez ułamek sekundy spojrzeć w czyjeś oczy, by wiedzieć czy dana osoba może zostać bratnią duszą. Bardzo cenię ten dar u siebie i jak dotąd mnie nie zawiódł :) A ciało, to tylko ciało. Zmienia się z wiekiem, a oczy i uśmiech pozostają na zawsze.
amorficzna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 401
Rejestracja: 10 gru 2010, o 19:08
Lokalizacja: UK

Re: ciało czy twarz?

Post autor: amorficzna » 17 lip 2012, o 13:33

Twarz. A zwlaszcza usmiech. I oczywiscie zadbane zeby :mrgreen:
Laga
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 557
Rejestracja: 8 lut 2011, o 07:18

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Laga » 17 lip 2012, o 14:12

twarz
goldin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 17 cze 2012, o 00:11

Re: ciało czy twarz?

Post autor: goldin » 17 lip 2012, o 14:22

dla mnie jeżeli chodzi o wygląd ważna jest ładna buzia, włosy, OCZY, styl.
ale najistotniejsze jest chyba to - czy kobieta jest ogólnie zadbana. nawet mało urodziwa kobieta, która bardzo dba o siebie może uchodzić za atrakcyjną :cool:
Smig11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 102
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:48

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Smig11 » 17 lip 2012, o 15:24

twarz trochu;p cialoo tak
antaxia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2007, o 00:00

Re: ciało czy twarz?

Post autor: antaxia » 17 lip 2012, o 16:48

Twarz to czesc ciala :wink:
Tylko caloksztalt moze zachwycac, no przynajmniej mnie.
mooneyes
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 27 paź 2008, o 01:00

Re: ciało czy twarz?

Post autor: mooneyes » 17 lip 2012, o 20:32

z doświadczenia wiem, że tak ciało jak i twarz mogą w trakcie procesu poznawania w równym stopniu brzydnąć jak i pięknieć. zdarzyło mi się spotkać przepiękne kobiety z twarzą anioła i ciałem diablicy, które po jakimś czasie okazywały się równie atrakcyjne jak elektryczny czajnik. oraz takie, które na pierwszy rzut oka nie zachwycały, a z czasem nabierały cech, którym nie sposób było się oprzeć. bo jeśli mam wybierać między ciałem a twarzą, spod tego głównie wydobywa się to, co może lub nie może być dla mnie seksowne - mózg.
elisabeths
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2012, o 19:32

Re: ciało czy twarz?

Post autor: elisabeths » 17 lip 2012, o 20:54

amorficzna pisze:Twarz. A zwlaszcza usmiech. I oczywiscie zadbane zeby :mrgreen:
Zdecydowanie...ach och :cool:
Awatar użytkownika
Martik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 6 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Martik » 17 lip 2012, o 21:35

wszystko. połączenie piękna i inteligencji. przy braku któregokolwiek z elementów, poziom mojego zainteresowania spada do czysto koleżeńskiego co najwyżej.
http://www.les-rodzina.blog.pl
dorisss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2011, o 13:59

Re: ciało czy twarz?

Post autor: dorisss » 18 lip 2012, o 11:41

ale pieprzycie bzdury, zeby nie wiem jak piękne były te oczy a reszta zajechana to chyba trzeba byc desperatem albo bezgusciem jakimś, zeby w te oczy sie gapic!
oczy zwierciadłem duszy? ha! bzdura! te piekne oczy tak manipulują nieprzytomnie, ze ja osobiście wole gapić sie na cycki, o ile sa ładne rzecz jasna;)

spotkałam sie z jedna laską niedawno, jak w zyciu bywa nie wygladała tak jak na zdjęciu, które mi przysłała z opisem , że ponoć jest ładna....ok, twarz nawet i ładna, obiektywnie podchodze do sprawy, pazurki pieknie czerwone jak lubie, no w sumie nawet, ale jak zobaczyłam jej stopy a była w sandałach, myslałam ze to jakaś kreatura szreka, i co chce powiedzieć?, ze gówno prawda co tu pitolicie o oczach i takich tam...

a moze mam zbyt wysublimowane coś tam.....ale na wspomnienie tych stóp lece do kibla!!!!
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Saren » 18 lip 2012, o 12:37

To ja się poprawię... styl i inteligencja emocjonalna.

O.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ryme
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:12

Re: ciało czy twarz?

Post autor: ryme » 18 lip 2012, o 13:08

Zawsze twierdziłam, że twarz jest najważniejsza....i owszem, ale z wiekiem dociera do mnie, że piękne ciałko to też duży powód do radości drugiej strony :). Tak jak większość powiedziała, całokształt.


Pozdrawiam :)
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: ciało czy twarz?

Post autor: anglistka90 » 18 lip 2012, o 13:39

osobiscie wychodze z zalozenia (uwazam, ze dosc slusznego), ze jesli mamy do wyboru - ladne cialo i przecietna twarz czy przecietne cialo i ladna twarz, to drugie zestawienie jednak jest duzo korzystniejsze. cialo mozna wypracowac, zmieniac w kazdy mozliwy sposob, wystarczy miec checi, silna wole i, w ekstremalniejszych przypadkach, pieniadze na chirurgie estetyczna/plastyczna. przecietnych twarzy jest sporo, ladnych, naturalnie ladnych niewiele. makijazem mozna zdzialac w 99 % przypadkach cuda, ale kiedys uslyszalam piekne stwierdzenie, ze dla mezczyzn (tu:kobiet) najwazniejszy jest wyglad kobiety zaraz po przebudzeniu rano, bez makijazu i ulozonej fryzury i uwazam, ze urode twarzy powinno sie zawsze oceniac bez lub z bardzo lekkim makijazem. znam wiele dziewczyn z ladnymi cialami ale przecietnymi, wrecz czesto brzydkimi twarzami i nie wyglada to fajnie, bo jak wspomnialam, ladnych twarzy jest niewiele, ladnych cial wiele, a i ladne cialo jest w zasiegu prawie kazdego. (ktos powie, ze twarz mozna zoperowac rowniez, ale jest to 20 razy bardziej ryzykowne i klopotliwe - troche ciezko chodzic z opuchnietym jak kartofel np nosem przez kilka miesiecy). a i tak najwazniejsze sa proporcje - oczy proporcjonalne do nosa, ust, obwod ramion proporcjonalny do obwodu bioder itd. ktos moze miec niespecjalny nos, srednie oczy i usta a i tak efekt jest piekny dzieki wlasnie proporcjom.
dorisss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2011, o 13:59

Re: ciało czy twarz?

Post autor: dorisss » 18 lip 2012, o 14:01

anglistka90 pisze:osobiscie wychodze z zalozenia (uwazam, ze dosc slusznego), ze jesli mamy do wyboru - ladne cialo i przecietna twarz czy przecietne cialo i ladna twarz, to drugie zestawienie jednak jest duzo korzystniejsze. cialo mozna wypracowac, zmieniac w kazdy mozliwy sposob, wystarczy miec checi, silna wole i, w ekstremalniejszych przypadkach, pieniadze na chirurgie estetyczna/plastyczna. przecietnych twarzy jest sporo, ladnych, naturalnie ladnych niewiele. makijazem mozna zdzialac w 99 % przypadkach cuda, ale kiedys uslyszalam piekne stwierdzenie, ze dla mezczyzn (tu:kobiet) najwazniejszy jest wyglad kobiety zaraz po przebudzeniu rano, bez makijazu i ulozonej fryzury i uwazam, ze urode twarzy powinno sie zawsze oceniac bez lub z bardzo lekkim makijazem. znam wiele dziewczyn z ladnymi cialami ale przecietnymi, wrecz czesto brzydkimi twarzami i nie wyglada to fajnie, bo jak wspomnialam, ladnych twarzy jest niewiele, ladnych cial wiele, a i ladne cialo jest w zasiegu prawie kazdego. (ktos powie, ze twarz mozna zoperowac rowniez, ale jest to 20 razy bardziej ryzykowne i klopotliwe - troche ciezko chodzic z opuchnietym jak kartofel np nosem przez kilka miesiecy). a i tak najwazniejsze sa proporcje - oczy proporcjonalne do nosa, ust, obwod ramion proporcjonalny do obwodu bioder itd. ktos moze miec niespecjalny nos, srednie oczy i usta a i tak efekt jest piekny dzieki wlasnie proporcjom.
no bełkot poprostu....
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: ciało czy twarz?

Post autor: anglistka90 » 18 lip 2012, o 14:11

dorisss pisze:
no bełkot poprostu....
cos mi sie wydaje ze ty z tych brzydkich... :roll:
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Saren » 18 lip 2012, o 14:19

anglistka90 pisze:
dorisss pisze:
no bełkot poprostu....
cos mi sie wydaje ze ty z tych brzydkich... :roll:
Doris?
O jaaaa. Proszę Cię! Stopy ma ładne!

Nie mów se tak!
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: ciało czy twarz?

Post autor: anglistka90 » 18 lip 2012, o 14:39

Saren pisze:
anglistka90 pisze:
dorisss pisze:
no bełkot poprostu....
cos mi sie wydaje ze ty z tych brzydkich... :roll:
Doris?
O jaaaa. Proszę Cię! Stopy ma ładne!

Nie mów se tak!
no POPROSTU musze zwrocic honor, c'nieeeee?;]
dorisss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2011, o 13:59

Re: ciało czy twarz?

Post autor: dorisss » 18 lip 2012, o 14:46

hahhahaha no riposta była niczego sobie, ale spodziewałam sie papryczki czili....
a tak serio naprawde tak myslisz?

wracajac do zapytania czy ciało czy twarz, wybieram cycki,...rozwinełabym swoja mysl geniusza ale musze spadac...cycki to ciało czy cycki?
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: ciało czy twarz?

Post autor: anglistka90 » 18 lip 2012, o 15:09

dorisss pisze:hahhahaha no riposta była niczego sobie, ale spodziewałam sie papryczki czili....
a tak serio naprawde tak myslisz?

wracajac do zapytania czy ciało czy twarz, wybieram cycki,...rozwinełabym swoja mysl geniusza ale musze spadac...cycki to ciało czy cycki?
ale czy serio mysle ze jestes brzydka czy serio mysle, ze naturalnie ladna twarz jest wiekszym atutem niz naturalnie ladne cialo? a moze jeszcze cos innego, bo troche tego napisalam?

abstrahujac od wygladu, twoje wypowiedzi przywoluja na mysl STEREOTYPOWA lesbijke.

no wez, cycki to twarz.... :roll:
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: ciało czy twarz?

Post autor: Saren » 18 lip 2012, o 15:11

wybieram cycki,...rozwinełabym swoja mysl geniusza ale musze spadac...cycki to ciało czy cycki
To fiksacja wynikła z jednej z faz w rozwoju dziecka.

Ale jak musisz spadać to nara.
Siemka, joł, czy jak tam się na dzielni gada.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
dorisss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2011, o 13:59

Re: ciało czy twarz?

Post autor: dorisss » 18 lip 2012, o 15:13

anglistka90 pisze:
dorisss pisze:hahhahaha no riposta była niczego sobie, ale spodziewałam sie papryczki czili....
a tak serio naprawde tak myslisz?

wracajac do zapytania czy ciało czy twarz, wybieram cycki,...rozwinełabym swoja mysl geniusza ale musze spadac...cycki to ciało czy cycki?
ale czy serio mysle ze jestes brzydka czy serio mysle, ze naturalnie ladna twarz jest wiekszym atutem niz naturalnie ladne cialo? a moze jeszcze cos innego, bo troche tego napisalam?

abstrahujac od wygladu, twoje wypowiedzi przywoluja na mysl STEREOTYPOWA lesbijke.

no wez, cycki to twarz.... :roll:

myślisz ze jestem brzydka ale mam cycki zamiast twarzy? mysle ze jedno przeczy drugiemu...
więcej polotu poprosze
ODPOWIEDZ