Zdobienie Ciała

Cafe dla wszystkich
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: agapoem » 15 wrz 2012, o 11:39

Aniha pisze:
a i skaryfikacja... no efekt jest. podoba mi się.
efekt jest nie przeczę, ale dla mnie osobiście niekoniecznie miły gdy np. mówimy o wycinaniu skóry :shock:
No, za wypalanie, wycinanie, oparzanie.... ja jednak podziękuję :mrgreen:
cogito, ergo sum
Smig11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 102
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:48

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Smig11 » 15 wrz 2012, o 22:59

mam kolczyka jedynie w wardze i mi to wystarczy;P tatuaży nie posiadam i nie chce posiadać...
halohalo
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2011, o 18:57

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: halohalo » 16 wrz 2012, o 11:09

Uwielbiam i piercing i tatuaże , a jedyną modyfikacją jaka mi się podoba są tunele i to nie przesadnie duże . Moje usteczka ozdobione są dwoma kolczykami i to mi wystarczy . Planowałam jeszcze kolczyk w karku , no ale niestety te często migrują i zostawiają bliznę , poza tym to miejsce zarezerwowane jest dla tatuażu :) . Aktualnie rozpycham też uszka prawdopodobnie do 10mm i na tym poprzestanie . Moje prawe ramię zdobi też spory tatuaż - pierwszy i na pewno nie ostatni . Najchętniej prawie całe ciało pokryłabym tatuażami , są dla mnie niesamowitą formą sztuki . Sama chcę się za to zabrać .
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: anglistka90 » 25 wrz 2012, o 23:19

mam tatuaz, mialam kiedys 7 kolczykow, zostaly 2 - w uszach ;] tylko krowa nie zmienia pogladow.

natomiast pociagaja mnie tatuaze i piercing (zwlaszcza w wardze i brwi) tak u kobiet jak i u mezczyzn ;]
SHG90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2012, o 12:58

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: SHG90 » 11 paź 2012, o 13:35

amazoonka pisze: Sama mam w planach na przyszłoroczne wakacje zrobić sobie kolczyk w wardze i tatuaże na nadgarstkach. Na lewym planuję wytatuować sobie nie za duży symbol 'Polski Walczącej', a na prawym jakiś luźniejszy wzór :)
o.O symbol Polski Walczącej ??? To mnie zaintrygowało, nie da się ukryć :)

Tatuaże jak najbardziej są ok, na nadgarstku mam, patrząc os przodu Węża Jormungand'a a od wewnętrznej strony Krzyż Celtycki(czy jak kto woli "oko Odyna") a na ramieniu róże.
Co do kolczyków, też ich trochę mam i nie zamierzam ich ściągać przed 50-tką :P
Nie żyjemy w czasach komuny żeby kobiety wyglądały jak (sorry za określenie) cnotki-niewydymki ale przesada też nie jest na miejscu.
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: cycha » 17 paź 2012, o 06:41

Gotka-Szprotka pisze:Nie wiem czy był tego typu temat.
Ale co sądzicie o wszelakim zdobieniu ciałą? Piercing, tatuaże i inne modyfikacje?
Jakie kolczyki, wzory Wam się podobają, a może macie już jakieś?
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką 9 kolczyków i jednego tatuażu a w poniedziałek dochodzą kolejne dwa kolczyki i planuje kolejny tatuaż :D
Dla mnie to nie żadna dziecinada, tylko coś co robię dla siebie, coś co znaczy coś więcej niż":a zrobię sobie bo jest modne".
Moim zdaniem nie można tego przyrównywać do pofarbowania włosów na różowo czy jakieś dziwnej fryzury bo tego nie robi się "na jakiś czas" tylko na zawsze...

Jestem ciekawa Waszego zdania :D
Uwielbiam ! :serce: mam tatuaże, kolczyki i robie tunele. Miałam kolczyk na biodrze, NAD "małą", 2x w dłoni, 2x w wardze, 11( w uszach (posiadam ) i chrząstce (posiadam) + w języku i planuje między piersiami oraz industrial'a ... no i jeden na drugim biodrze, a i zrobiłam kiedyś w pępku ( by zobaczyć co w tym fajnego -.- ale NIC ! ).
Tatuaże mam chwilowo 2 :( na palcu i kostce. Planuje jeszcze na ręku, nodze, piersi, szyi. :)
Tunele robie 6 mm. Od niedawna, bo jakoś czasu nie miałam, żeby pochodzić za rozpychaczami ( w moim miescie nie ma tego w każdym sklepie ;) ).
Więc uwielbiam modyfikacje ;p :serce:
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
outta_my_system
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 15 paź 2012, o 15:02

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: outta_my_system » 18 paź 2012, o 23:38

o żesz , wszystkie mają tatuaże ..... w sumie, ja też : D
pavements
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 3 sty 2012, o 11:48

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: pavements » 19 paź 2012, o 08:31

lewa chrząstka ucha zakolczykowana, w grudniu będę zamieszczać jakieś cudo pod dolną wargą.

tatuaż mam jeden, klucz wiolinowy na lewym nadgarstku, który będę modyfikować na pierścień z pięciolinii dookoła i wplecione inicjały mojej G.

zimą chcemy wytatuować sobie znak nieskończoności w miejscu niewidocznym, a ja dodatkowo kieszeń zapinaną na guzik na sercu- Amy Winehouse też miała taki, zainspirowała mnie do projektu.
razem za każdym razem.
Neemeste
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 6 lip 2010, o 14:14

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Neemeste » 12 mar 2013, o 21:15

kolczyki - mam, tatuaże- mam....
Co myślę ? Wszystko jest dla ludzi byle odpowiedzialnie i rozważnie.
Jeśli tatuaż to tylko dobrze przemyślany... Za dużo widziałam kobiet rozpaczliwie poszukujących ratunku w coverach inicjałów ex facetów. Pomysły wydziarania sobie np. logo firmy Dolce&Gabbana też nie należą do rzadkości. :wink:
rose81
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:39

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: rose81 » 13 mar 2013, o 00:16

Tatuaże są 2, kolczyki w uszach -9, a tunele jakoś do mnie nie przemawiają :D
pavements1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2012, o 08:48

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: pavements1 » 13 mar 2013, o 09:08

kolczyk pod wargą już się pojawił. tatuaże za 2 tygodnie. nic złego w zdobieniu ciała. zdobienie mówi samo za siebie.
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: ama » 21 mar 2013, o 00:00

Nie podoba mi się skaryfikacja ciała, implanty pod skórą i tym podobne rzeczy, tunele też nie. A co do tatuaży, to kiedyś widziałam program o robieniu ich i na prawdę niektóre z nich były dziełami sztuki. Kolczyki umiarkowanie, sama mam w jednym uchu cztery w drugim dwa, choć rzadko noszę. Tatuażu nie mam i mieć raczej nie będę, nie czuję takiej potrzeby by go mieć.
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Saren » 21 mar 2013, o 10:20

http://artmagik.webs.com/femaleicemummy.htm

Art o moim centralnym na plecach.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: agapoem » 21 mar 2013, o 21:56

halohalo pisze:Uwielbiam i piercing i tatuaże , a jedyną modyfikacją jaka mi się podoba są tunele i to nie przesadnie duże . Moje usteczka ozdobione są dwoma kolczykami i to mi wystarczy . Planowałam jeszcze kolczyk w karku , no ale niestety te często migrują i zostawiają bliznę , poza tym to miejsce zarezerwowane jest dla tatuażu :) . Aktualnie rozpycham też uszka prawdopodobnie do 10mm i na tym poprzestanie .
te tzw. tunele mnie osobiście, po prostu przerażają i wolę nie wiedzieć jak to wygląda po tym rozepchaniu :shock: gdy juz się ściągnie kolczyk. Musi dopiero być koszmar
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Rilla » 21 mar 2013, o 22:01

agapoem pisze:
halohalo pisze:Uwielbiam i piercing i tatuaże , a jedyną modyfikacją jaka mi się podoba są tunele i to nie przesadnie duże . Moje usteczka ozdobione są dwoma kolczykami i to mi wystarczy . Planowałam jeszcze kolczyk w karku , no ale niestety te często migrują i zostawiają bliznę , poza tym to miejsce zarezerwowane jest dla tatuażu :) . Aktualnie rozpycham też uszka prawdopodobnie do 10mm i na tym poprzestanie .
te tzw. tunele mnie osobiście, po prostu przerażają i wolę nie wiedzieć jak to wygląda po tym rozepchaniu :shock: gdy juz się ściągnie kolczyk. Musi dopiero być koszmar
Pooglądaj sobie w necie ;) Poza tym, jak się dobrze to robi, stopniowo, to skóra/tkanki się w zupełności obkurczają do normalnego stanu po jakimś czasie.
Imukrainian
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 13 lut 2013, o 20:37

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Imukrainian » 21 mar 2013, o 22:24

Tatoo!!
Awatar użytkownika
Tsu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 19 mar 2013, o 20:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Tsu » 22 mar 2013, o 00:08

Mmm temat dla mnie. :D
Jestem na tak, bo wszystko jest dla ludzi tylko trzeba znać umiar.
Sama posiadam 10 kolczyków:
- 4 w lewym uchu
- 3 w prawym
- 3 w wardze - labret i snakebites'y
Ale planuje więcej, między innymi w języku no i na uszy to mam już cały plan tylko czekam, aż będę miała na to środki.
Co do tatuaży jestem na tak, ale przemyślane i np. ja nie widzę sensu w robieniu jakiś motylków, czy kwiatuszków jak co druga dziewczyna na plaży, albo imion swoich partnerów...
Co do innych modyfikacji to zależy w jakiej ilości, jak i u kogo. Ogólnie to nie moje ciało nie moja sprawa, każdy niech robi to co chce jeżeli z daną ozdobą czuje się lepiej.
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: triplemint » 22 mar 2013, o 08:44

cycha pisze: Miałam kolczyk na biodrze, NAD "małą", 2x w dłoni ... no i jeden na drugim biodrze
Kolczyk w biodrze? :shock: chyba jestem w ogóle nienowoczesna.
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: triplemint » 22 mar 2013, o 08:45

Tfu "na" biodrze.
O ile to czyni różnicę.
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: agapoem » 22 mar 2013, o 13:03

Rilla pisze: Pooglądaj sobie w necie ;) Poza tym, jak się dobrze to robi, stopniowo, to skóra/tkanki się w zupełności obkurczają do normalnego stanu po jakimś czasie.
kurde, boję się zajrzeć ale skoro to takie niestraszne, to może rzeczywiście powinnam :pilka:
ale zdecydowanie aż tak nowoczesna nie jestem :D
triplemint pisze: Kolczyk w biodrze? :shock: chyba jestem w ogóle nienowoczesna.
podzielam Twoje zdanie w tym temacie i dodam, że ogólnie, kolczyki na ciele są dla mnie na NIE...
brew, nos, okolice ust ok
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: agapoem » 22 mar 2013, o 13:04

Niech będzie, że jestem stara i preferuję umiar, niczego nie za dużo :mrgreen:
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: rainbow1891 » 24 mar 2013, o 18:19

a ja "ozdobiłam" się tatuażami. Trzema, ale niewielkimi :)
"Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Awatar użytkownika
timeless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2013, o 19:24

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: timeless » 24 mar 2013, o 19:38

Sama chyba nie zdecydowałabym się na tatuaż. Przeraża mnie to, że ogromnie trudno jest się go, w razie czego, pozbyć, a biorąc pod uwagę, że jestem raczej niezdecydowana, to obawiam się, że dość szybko poszukiwałabym sposobu pozbycia się takiego zdobienia. Jeśli jednak już miałabym się na coś decydować, to chciałabym mały napis na przedramieniu lewej ręki, by zaczynał się gdzieś blisko nadgarstka i "wchodził" na dłoń.
Kolczyki podobają mi się, zarówno tak, żeby sobie samemu zrobić, jak i u innych kobiet, te na łuku brwiowym. Albo na języku.
loving you is easy, i can do it in my sleep
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: jestes_tu » 24 mar 2013, o 20:39

o tak!!!!! tatuaże to jedna z moich pasji :)))))
uwielbiam je u innych i siebie. to juz od 15 lat coś co mnie niesamowicie kręci :))))
kolczyki już nie tak bardzo , tym bardziej że moje ciało odrzuca nawet te tytanowe.
oczywiście wszystko musi byc wykonane porządnie. słaby tatuaż tylko odrzuca;p
o tak..... poza muzyka to jest smaczek :serce: bez nich życie było by ..bledsze;p
:colors: :colors:

Obrazek
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: annabelle69 » 4 cze 2013, o 09:08

Tatuaż to jest to, chciałabym mieć tylko nie mogę się zdecydować co i gdzie :):) Widziałam pięknie wytatuowane ciała kobiece, ale na coś takiego bym się chyba nie zdecydowała, ale jakiś taki fajny napis w języku "elfickim" na przedramieniu... może kiedyś

Kolczyki tylko w uszach, żaden język czy nad wargą, w nosie. Kojarzy mi się z resztkami jedzenia, ktore pozostały na ustach, czy się przykleiły i wygląda to po prostu ohydnie ... bleee
Awatar użytkownika
hanniballecter
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 9 lut 2013, o 15:21

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: hanniballecter » 4 cze 2013, o 18:38

po moich dzisiejszych cierpieniach przeczytalam ten temat deska do deski , tak sie mowi? :roll:
fajnie że jestesmy otwarte, na ten rodzaj sztuki , zdobienia i ekspresji :D

korzystając z okazji pozdrawiam dziewczynę która dziś przyszła do pewnego studia na septum, i patrzyla z dziwna miną na to co sobie kończyłam :lol: a nuż to czyta :cool: kotku, ta pani ktora ze mną wyszła to nie moja dziewczyna :twisted:
Awatar użytkownika
Maja333
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2013, o 15:10
Lokalizacja: Luboń

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: Maja333 » 5 cze 2013, o 15:56

Ja uwielbiam tatuaże :D Sama na razie nie mam ale mam już skarbonkę do której namiętnie dorzucam trochę grosza i już niedługo będę mogła sobie ufundować tą przyjemność :twisted:
chinaska90
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2012, o 16:56

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: chinaska90 » 5 cze 2013, o 22:50

obecnie posiadam snakebitesy, tunele, dwa industriale- lubię symetrię :>
no i w sutku. na razie w jednym, zbieram kasę na drugi.
no i chciałabym zrobić rękaw.
KasiaKonopik
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2013, o 13:53

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: KasiaKonopik » 7 cze 2013, o 14:00

Ja mam jeden tatuaż ale też planuje zrobienie następnego. Bardzo mi się podobają wytatuowane ciała, przeciwko kolczykom też nic nie mam, chociaż zawsze się zastanawiam jak można sobie radzić z kolczykiem w języku:)
catchmeifucan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 lut 2013, o 22:29

Re: Zdobienie Ciała

Post autor: catchmeifucan » 7 cze 2013, o 22:32

Apropo języka to przekłuwałam w środę i jest ciężko kobietki! Modlę się,żeby opuchlizna zeszła jak najszybciej, bo wariuje.
Poza językiem mam 3 w płatku ucha oraz w brwi. W najbliższym czasie planuję jeszcze coś zrobić, piercing uzależnia :)
ODPOWIEDZ