Metal

Sprawy nastolatek
Moonspell
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2012, o 20:44

Metal

Post autor: Moonspell » 4 lis 2012, o 17:52

Co sądzicie o kobietach słuchających metalu i ubierających się w tym stylu ? :)
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Metal

Post autor: cycha » 5 lis 2012, o 00:00

to samo co o kobietach, które słuchają hip-hop'u i tak również się ubierają.

Nie etykietuj, generalizuj tylko poznawaj ;)
Dopóki nie poznam, to nie mam zdania. Oceniam według wnętrza, a nie stylizacji.

Pozdrawiam.
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 5 lis 2012, o 08:50

Moja była słuchała metalu, i ubierała się w tym stylu. Miałam na jej punkcie totalnego świra ;P
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 5 lis 2012, o 16:08

Moja była to taka a'la punkówa, ale metalu też jej się zdarzało słuchać. Ja sama słucham rocka, heavymetalu, zależy co w ucho wpadnie :) Myślę, że takie dziewczyny są jak najbardziej super, lecz nie należy uogólniać :)
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 6 lis 2012, o 16:30

rosiedarkheaven pisze:Myślę, że takie dziewczyny są jak najbardziej super, lecz nie należy uogólniać :)
Racja, po takich od razu widać, że mają charakter :cool:
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 6 lis 2012, o 16:51

Jaskolka666 pisze:
rosiedarkheaven pisze:Myślę, że takie dziewczyny są jak najbardziej super, lecz nie należy uogólniać :)
Racja, po takich od razu widać, że mają charakter :cool:

Niestety, mają i to cholernie uparty i nieznośny, ale są przekuszące :D
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: Metal

Post autor: Dana_Fairbanks » 6 lis 2012, o 19:38

rosiedarkheaven pisze:
Jaskolka666 pisze:
rosiedarkheaven pisze:Myślę, że takie dziewczyny są jak najbardziej super, lecz nie należy uogólniać :)
Racja, po takich od razu widać, że mają charakter :cool:

Niestety, mają i to cholernie uparty i nieznośny, ale są przekuszące :D

Nooooo:] ale fajnie kiedy słuchasz tego samego co ona. można słuchac razem...:}
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 07:38

Jestem swego rodzaju punko-grungem, metalu też słucham. Jest super, jak dziewczyna słucha podobnej muzyki, ale jeszcze lepiej, jak można się dzielić nowymi kawałkami :wink:
ohjolene
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2012, o 02:42

Re: Metal

Post autor: ohjolene » 7 lis 2012, o 15:39

zgadzam się z poprzedniczkami, zawsze miło móc z dziewczyną posłuchać razem muzyki, powymieniać się nowościami no i wypaść czasem na jakiś koncert ^^
Dresiaraa
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2012, o 13:38

Re: Metal

Post autor: Dresiaraa » 7 lis 2012, o 16:04

Ja tam słucham rapuuu :)
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 7 lis 2012, o 17:01

ohjolene pisze:zgadzam się z poprzedniczkami, zawsze miło móc z dziewczyną posłuchać razem muzyki, powymieniać się nowościami no i wypaść czasem na jakiś koncert ^^

Małe pogo z kobietą zycia? TAAAK :D
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 17:13

rosiedarkheaven pisze:
ohjolene pisze:zgadzam się z poprzedniczkami, zawsze miło móc z dziewczyną posłuchać razem muzyki, powymieniać się nowościami no i wypaść czasem na jakiś koncert ^^

Małe pogo z kobietą zycia? TAAAK :D
małe pogo, potem (metaforycznie) duże pogo :cool:
Bellatrix000
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:50

Re: Metal

Post autor: Bellatrix000 » 7 lis 2012, o 17:18

Ja kocham jak dziewczyny chodzą w glanach i ogólnie są ubrane na czarno ;) A jeżeli słuchają takiej muzyki jak ja tj. metal czy rock to aż pojawia się uśmiech na mojej twarzy xD
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 7 lis 2012, o 17:23

Bellatrix000 pisze:Ja kocham jak dziewczyny chodzą w glanach i ogólnie są ubrane na czarno ;) A jeżeli słuchają takiej muzyki jak ja tj. metal czy rock to aż pojawia się uśmiech na mojej twarzy xD

w takim razie dzień dobry :D
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 7 lis 2012, o 17:27

Jaskolka666 pisze:
rosiedarkheaven pisze:
ohjolene pisze:zgadzam się z poprzedniczkami, zawsze miło móc z dziewczyną posłuchać razem muzyki, powymieniać się nowościami no i wypaść czasem na jakiś koncert ^^

Małe pogo z kobietą zycia? TAAAK :D
małe pogo, potem (metaforycznie) duże pogo :cool:



Nie takie rzeczy się robiło ^^
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 17:31

Mnie tylko ciekawi, czy jak osiągniecie pewien wiek, nie odsunięcie tego o czym piszecie w kąt – bo w określonym wieku nie wypada… Będziecie wierne, czy zdradzicie?
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 17:33

odbicie pisze:Mnie tylko ciekawi, czy jak osiągniecie pewien wiek, nie odsunięcie tego o czym piszecie w kąt – bo w określonym wieku nie wypada… Będziecie wierne, czy zdradzicie?
rozwiniesz? chodzi Ci o metal, o dziewczynę..?
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 17:38

Nie, nie o dziewczynę :wink:
Chodzi mi o to wszystko: image, zainteresowanie, bywanie na koncertach… itp.
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 17:47

Nie przesadzajmy, ile to ludzi w kwiecie wieku jeździ na Woodstock, do Jarocina itp. Widziałam kiedyś kobitkę na oko 60-letnią, z tatuażami i gitarą :D. Oczywiście, nie mogę powiedzieć, jaka będe za te parenaście lat. Ale myślę, że nie będe się przejmować co wypada, a co nie. Zresztą, jak się ma ambicje i szczeniackie marzenia zostania gwiazdą rocka, to się nie przejmuje niczym. A przecież ja zostanę gwiazdą rocka :mrgreen:
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: Metal

Post autor: zurawina32 » 7 lis 2012, o 17:55

Zawsze uśmiecham się na tekst"bo w pewnym wieku...".Nie ma jakiegoś"wieku" na to czy tamto.Ja osobiście,mimo niemal czterdziestki na karku,słucham gothic rocka i hard rocka,a ostatnio w ucho wpadł mi Oberschlesen z"Must be the music".A co sądzę o kobietach-metalówkach?Nic.Po prostu.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 18:10

No to życzę powodzenia w tym „zostanę gwiazdą rocka”
Ale serio, ludzie jednak dają sobie „siana” w pewnym wieku, szczególnie dotyczy to niestety kobiet. Jakby zakładały, że jednak coś nie wypada… Szkoda, mimo wszystko trudno mi się doszukać takich w pewnym wieku, na koncertach, w klubach przy muzyce z płyty. Gdy padają mi z powodu zużycia glany, kupuję nowe, mam nadzieję, że dożyję np. 60-tki, i nadal będę miała chęć i okazję je włożysz… a następnie zahaczyć o jakiś koncert w klubie, nawet początkujących kapel.

Jeśli chodzi o wypowiedź zurawiny32
zurawina32 pisze:Zawsze uśmiecham się na tekst"bo w pewnym wieku...".Nie ma jakiegoś"wieku" na to czy tamto.Ja osobiście,mimo niemal czterdziestki na karku,słucham gothic rocka i hard rocka,a ostatnio w ucho wpadł mi Oberschlesen z"Must be the music".A co sądzę o kobietach-metalówkach?Nic.Po prostu.
Niestety, w pewnym wieku kobiety (w ogóle ludzie) z czegoś rezygnują (najczęściej). Słuchać coś – to neutralne, image, uczestniczenie w koncertach – to inna bajka. Rozumiesz?
me-gusta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2012, o 15:55

Re: Metal

Post autor: me-gusta » 7 lis 2012, o 18:19

mnie osobiscie nie podoba sie taki styl. kazdy ma swoj typ. nie bede nikogo obrazac, po prostu wole elegancje kobiety.
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 18:26

odbicie pisze:No to życzę powodzenia w tym „zostanę gwiazdą rocka”
Ale serio, ludzie jednak dają sobie „siana” w pewnym wieku, szczególnie dotyczy to niestety kobiet. Jakby zakładały, że jednak coś nie wypada… Szkoda, mimo wszystko trudno mi się doszukać takich w pewnym wieku, na koncertach, w klubach przy muzyce z płyty. Gdy padają mi z powodu zużycia glany, kupuję nowe, mam nadzieję, że dożyję np. 60-tki, i nadal będę miała chęć i okazję je włożysz… a następnie zahaczyć o jakiś koncert w klubie, nawet początkujących kapel.

Jeśli chodzi o wypowiedź zurawiny32
zurawina32 pisze:Zawsze uśmiecham się na tekst"bo w pewnym wieku...".Nie ma jakiegoś"wieku" na to czy tamto.Ja osobiście,mimo niemal czterdziestki na karku,słucham gothic rocka i hard rocka,a ostatnio w ucho wpadł mi Oberschlesen z"Must be the music".A co sądzę o kobietach-metalówkach?Nic.Po prostu.
Niestety, w pewnym wieku kobiety (w ogóle ludzie) z czegoś rezygnują (najczęściej). Słuchać coś – to neutralne, image, uczestniczenie w koncertach – to inna bajka. Rozumiesz?
Jedna prośba- nie uogólniaj. Nie zmienię się- fajnie. Zmienię się- trudno. Nie musisz pouczać, tylko dlatego, że jesteśmy w dziale dla nastolatek. Poza tym, zeszłyśmy z tematu, więc z całym szacunkiem i mam nadzieję, nie obrażając nikogo proponuję przerwać dyskusję i czekać na odpowiedzi innych użytkowniczek forum na pytanie zadane przez założycielkę wątku.
Pozdrawiam. :wink:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 18:49

Jaskolka666 pisze:Jedna prośba- nie uogólniaj. Nie zmienię się- fajnie. Zmienię się- trudno. Nie musisz pouczać, tylko dlatego, że jesteśmy w dziale dla nastolatek. Poza tym, zeszłyśmy z tematu, więc z całym szacunkiem i mam nadzieję, nie obrażając nikogo proponuję przerwać dyskusję i czekać na odpowiedzi innych użytkowniczek forum na pytanie zadane przez założycielkę wątku.
Pozdrawiam. :wink:
Widzę, czytam i słyszę: co za młodu, później przeważnie już tylko na zdjęciach które z ciekawości się ogląda. Nie zakładaj więc że uogólniam – bo „czytam” z rzeczywistości jak mnie otacza.
Oczywiście, nie mogę powiedzieć, jaka będe za te parenaście lat. Ale myślę, że nie będe się przejmować co wypada, a co nie. Zresztą, jak się ma ambicje i szczeniackie marzenia zostania gwiazdą rocka, to się nie przejmuje niczym. A przecież ja zostanę gwiazdą rocka
Wskazuje na zachowania ludzkie – co to ma wspólnego z pouczaniem? Narzucam ci coś? Bo ty mi owszem swoim postem… Właśnie min. piszę co myślę o kobietach słuchających metalu i ubierających się w tym stylu, że w pewnym wieku czegoś zaprzestają… Więc? Tylko rzeczowo.
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 7 lis 2012, o 19:03

Więc jeżeli chcesz porozmawiać o przemijaniu zachowań z wiekiem, załóż nowy wątek, np w 40-stce. Pozdrawiam.
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 7 lis 2012, o 19:04

Spokojnie, dziewczyny:D
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 19:30

Jaskolko666 Myślałam, że będzie rzeczowo, a ty mnie wysyłasz w Kosmos…
W porządku, chętnie odwiedzę inne planety, te znane człowiekowi i te nieznane.

(powinna być 90-tka... pasowałoby, a nie ma)
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: Metal

Post autor: zurawina32 » 7 lis 2012, o 20:41

Aj,jak nie lubię prób wywyższania się i usilnych prób pokazania adwersarzom gdzie ich miejsce.A to mi tu próbuje odstawiać Odbicie.Ok,jestem dorosłą kobietą i nie widzę sensu wymiany zdań z osobą darzącą mnie tu jakąś irracjonalną niechęcią. I na dodatek uogólnia i generalizuje.Może wgł Odbicia jestem za stara na metal i powinnam słuchać np.arii?
Awatar użytkownika
fanta86
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 13 lip 2012, o 22:17

Re: Metal

Post autor: fanta86 » 7 lis 2012, o 21:48

Moonspell pisze:Co sądzicie o kobietach słuchających metalu i ubierających się w tym stylu ? :)
Z mojej perspektywy mogę napisać,że obojętnie mi jakiej słucha muzyki i jak się ubiera kobieta,chociaż wiadomo,że z człowiekiem o podobnych zainteresowaniach można szybciej nawiązać dialog.Ważne jest jaka ona jest dla mnie.
"Na zazdrość trzeba ciężko pracować. Litość dostajesz za darmo."
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 22:14

zurawina32 pisze:Aj,jak nie lubię prób wywyższania się i usilnych prób pokazania adwersarzom gdzie ich miejsce.A to mi tu próbuje odstawiać Odbicie.Ok,jestem dorosłą kobietą i nie widzę sensu wymiany zdań z osobą darzącą mnie tu jakąś irracjonalną niechęcią. I na dodatek uogólnia i generalizuje.Może wgł Odbicia jestem za stara na metal i powinnam słuchać np.arii?
Krytykuj mnie, ale żeby było merytorycznie
Nie poradzę na to, że śnię ci się po nocach odkąd zwróciłam ci 2krotnie uwagę, że kogoś nie tolerujesz dla samego nietolerowania, lub odmawiasz komuś czegoś uważając, że nie należy się im – bo się nie należy, no bo jak ma się należeć? Nie trawisz mnie, bo zwróciłam na coś uwagę – dobrze jest określić sobie wroga. Niektóre nie są wstanie funkcjonować bez porannej kawy i … Źle znoszą czyjeś uwagi.

Na moje oko do czegoś się odnoszę, jest kwestia zrozumienia. Na moje oko ty dajesz sobie prawo wskazać w innych wątkach
adwersarzom gdzie ich miejsce
W kwestii pewnych zdań z twojego postu – żeby w sposób zrozumiały dla ciebie wyłożyć jak nie spójne to to, musiałabym się rozpisać. Po cóż, jak wpadniesz by mi zarzucić że się wywyższam i coś znowuż odstawiam.
Może wgł Odbicia jestem za stara na metal i powinnam słuchać np.arii?
Według jaskolki666 jestem za stara na to by się tu udzielać, a me mundrości powinnam sobie w buty włożyć żeby być jeszcze wyższą. No to na cholerę się tu udzielam wskazując na pewne rzeczy, żebyś mi sugerowała że odmawiam komuś niezależnie od wieku słuchania metalu.
Wymyślasz coś i dopisujesz resztę sama. Ciągnij tak dalej. Ale mnie z głowy wyrzuć bo nie chcę w niej siedzieć. W zamknięciu jest do kitu, cenię sobie wolność.
ODPOWIEDZ