Metal

Sprawy nastolatek
niepokorna31
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 12 lip 2007, o 00:00

Re: Metal

Post autor: niepokorna31 » 7 lis 2012, o 22:44

Niedaleko przed czterdziestką mam dalej zapędy lekko gotyckie, a koncertu takiego na przykład Jelonka nie potrafię sobie odpuścić:) Muzyka jest dla każdego i nie ma wieku.
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Metal

Post autor: cycha » 7 lis 2012, o 22:50

odbicie pisze:Mnie tylko ciekawi, czy jak osiągniecie pewien wiek, nie odsunięcie tego o czym piszecie w kąt – bo w określonym wieku nie wypada… Będziecie wierne, czy zdradzicie?
a Ty miałaś jakiś określony "image" w wieku nastu lat ?
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 7 lis 2012, o 23:06

Miałam, tak jak zwie się wątek: „metal(ówa)”, później bliżej: „gotyk”. Jest obecnie mieszanka, ale bliżej tego drugiego. :)
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: Metal

Post autor: zurawina32 » 8 lis 2012, o 13:52

Odbicie,za dobra jesteś by się tu udzielać.Karierę zrobiłabyś w Sejmie nie na forum. Odnosząc się do Twoich"merytorycznych uwag"pod moim adresem-naucz się szanować poglądy innych,a potem pozwalaj sobie na krytykanctwo.Ja zawsze wyrażam SWÓJ POGLĄD a nie idę z prądem.A że nie odpowiadam czasem na Twoje zaczepki? No cóż...na tym polega DOROSŁOŚĆ-nie atakować bez powodu.I tego Tobie życzę.
Bakalia95
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2012, o 22:51

Re: Metal

Post autor: Bakalia95 » 8 lis 2012, o 17:12

Nie będę się włączać w małą dyskusyjkę, która powstała wyżej.

Cóż.. ja osobiście jestem na wielkie tak względem kobiet słuchających metalu i ubierających się w tymże stylu. :D Trzy razy TAK. :D
Aniha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2012, o 19:07

Re: Metal

Post autor: Aniha » 9 lis 2012, o 08:11

te dociny to może na priva przeniesiecie co?

a co do tematu, to mi sie urodziło własne pytanie. a co z tymi, ktore słuchaja metalu, ale nie ubierają sie " metalowo"? bo i takie są ;)
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 12:56

Aniha pisze:te dociny to może na priva przeniesiecie co?

a co do tematu, to mi sie urodziło własne pytanie. a co z tymi, ktore słuchaja metalu, ale nie ubierają sie " metalowo"? bo i takie są ;)
Myślę, ż powinny ubierać się jak KOBIETY.... Bo potem płaczą na forum, że nie mogą znależś partnerki ... :) :) :lol:
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 9 lis 2012, o 14:18

koralik pisze:Myślę, ż powinny ubierać się jak KOBIETY.... Bo potem płaczą na forum, że nie mogą znależś partnerki ... :) :) :lol:
Nikt tu nie płacze, a jak dziewczyna chce nosiś glany, bo lubi, to niech nosi. Nie ma to związku z tym czy znajdzie partnerkę, czy nie. Związek z dziewczyną który się narodził po pokazaniu cycków, bo się nosi dekolt i tupie obcasikiem chyba nie ma takiej wartosci, jak wtedy, kiedy dwie kobiety połączy fascynacja muzyką metalową?
P.S Absolutnie nie krytykuję tutaj lesbijek femme (chyba, że lesbijka femme się przyczepia do stylu butch)
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 14:41

Jaskolka666 pisze:
koralik pisze:Myślę, ż powinny ubierać się jak KOBIETY.... Bo potem płaczą na forum, że nie mogą znależś partnerki ... :) :) :lol:
Nikt tu nie płacze, a jak dziewczyna chce nosiś glany, bo lubi, to niech nosi. Nie ma to związku z tym czy znajdzie partnerkę, czy nie. Związek z dziewczyną który się narodził po pokazaniu cycków, bo się nosi dekolt i tupie obcasikiem chyba nie ma takiej wartosci, jak wtedy, kiedy dwie kobiety połączy fascynacja muzyką metalową?
P.S Absolutnie nie krytykuję tutaj lesbijek femme (chyba, że lesbijka femme się przyczepia do stylu butch)
Przyhamuj troszkę, młoda ! To przecież wy płaczecie, że nie macie z kim :!: się kochać ....
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Metal

Post autor: babette » 9 lis 2012, o 14:59

koralik pisze: Przyhamuj troszkę, młoda ! To przecież wy płaczecie, że nie macie z kim :!: się kochać ....

Rada o hamowaniu na pewno doskonała, zwłaszcza od kogoś kto wyprodukował od rana ponad 30 postów o przeróżnych stopniach trzymania się tematu. :lol:
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 15:15

babette pisze:
koralik pisze: Przyhamuj troszkę, młoda ! To przecież wy płaczecie, że nie macie z kim :!: się kochać ....

Rada o hamowaniu na pewno doskonała, zwłaszcza od kogoś kto wyprodukował od rana ponad 30 postów o przeróżnych stopniach trzymania się tematu. :lol:
Tak ! szczególnie, jak się ma czas!szanowna hmmm ...babette... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Metal

Post autor: babette » 9 lis 2012, o 15:17

I wyraźną psychiczną "górkę".
Btw, zdaje się, że już 40 pękło.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 15:18

koralik pisze:
babette pisze:
koralik pisze: Przyhamuj troszkę, młoda ! To przecież wy płaczecie, że nie macie z kim :!: się kochać ....

Rada o hamowaniu na pewno doskonała, zwłaszcza od kogoś kto wyprodukował od rana ponad 30 postów o przeróżnych stopniach trzymania się tematu. :lol:
Tak ! szczególnie, jak się ma czas!szanowna hmmm ...babette... :lol: :lol: :lol:
A o moich postach decyduje JAKOŚĆ - w przeciwieństwie do szanownej hmmmm szanownej foremki. !!!!! :!:
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 15:36

babette pisze:I wyraźną psychiczną "górkę".
Btw, zdaje się, że już 40 pękło.
kompromitujesz się, kobieto ! Ja ci niczego nie liczę, a mogła bym. Ale pomyliłaś sie: pękło 41.... Proponuję podstawówkę - trzecią klasę. Będzie w :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sam raz
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 15:50

babette pisze:I wyraźną psychiczną "górkę".
Btw, zdaje się, że już 40 pękło.
Przepraszam, wiem, ze jesteś gruba, brzydka i zakompleksiona. Ale to nie powód, by obrażac ludzi. Twoje problemy, związane z otyłoscia i bólami kregosłupa nie upoważniają cię do tego. Zróbmy tak : dam ci adres do znakomitego lekarza, który postawi cie na nogi, a ty w zamian nie będziesz wyładowywać swoich frustracji na forum, dobrze ?????
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 9 lis 2012, o 16:01

koralik, uspokój się. Zresztą łaskawie nie zarzucaj mi, że nie mam z kim sie kochać, bo mnie nawet nie widziałaś :P. Przesadzacie. Ja już nie zamierzam pisać nie na temat, a Wy jak chcecie kontynuować, to plis na priv, okej?
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 16:08

Jaskolka666 pisze:koralik, uspokój się. Zresztą łaskawie nie zarzucaj mi, że nie mam z kim sie kochać, bo mnie nawet nie widziałaś :P. Przesadzacie. Ja już nie zamierzam pisać nie na temat, a Wy jak chcecie kontynuować, to plis na priv, okej?
Przepraszam Cie bardzo, ale strasznie się wkurzyłam. To nie ma zadnego związku z Tobą . PEzepraszam, ale nie lubie, jak mi sie jakieś, za przeproszeniem, gówno, czepia do kapelusza. Przepraszam jeszcze raz... :o
Awatar użytkownika
Jaskolka666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 19:21

Re: Metal

Post autor: Jaskolka666 » 9 lis 2012, o 16:14

Luzik :cool:
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Metal

Post autor: babette » 9 lis 2012, o 16:17

koralik pisze:
Jaskolka666 pisze:koralik, uspokój się. Zresztą łaskawie nie zarzucaj mi, że nie mam z kim sie kochać, bo mnie nawet nie widziałaś :P. Przesadzacie. Ja już nie zamierzam pisać nie na temat, a Wy jak chcecie kontynuować, to plis na priv, okej?
Przepraszam Cie bardzo, ale strasznie się wkurzyłam. To nie ma zadnego związku z Tobą . PEzepraszam, ale nie lubie, jak mi sie jakieś, za przeproszeniem, gówno, czepia do kapelusza. Przepraszam jeszcze raz... :o

Gówno..? Muszę przyznać, że się pomyliłam. Osądzałam cię zdecydowanie za wysoko, niż okazuje się to stosowne.
Sorry również za "górkę", to nie mania, tylko paranoja, którą wyzwoliło podliczenie ci postów.
Świadczą o tym zarówno chamskie posty na forum, jak i podobne w charakterze pw, które mi przysłałaś.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 16:36

babette pisze:
koralik pisze:
Jaskolka666 pisze:koralik, uspokój się. Zresztą łaskawie nie zarzucaj mi, że nie mam z kim sie kochać, bo mnie nawet nie widziałaś :P. Przesadzacie. Ja już nie zamierzam pisać nie na temat, a Wy jak chcecie kontynuować, to plis na priv, okej?
Przepraszam Cie bardzo, ale strasznie się wkurzyłam. To nie ma zadnego związku z Tobą . PEzepraszam, ale nie lubie, jak mi sie jakieś, za przeproszeniem, gówno, czepia do kapelusza. Przepraszam jeszcze raz... :o

Gówno..? Muszę przyznać, że się pomyliłam. Osądzałam cię zdecydowanie za wysoko, niż okazuje się to stosowne.
Sorry również za "górkę", to nie mania, tylko paranoja, którą wyzwoliło podliczenie ci postów.
Świadczą o tym zarówno chamskie posty na forum, jak i podobne w charakterze pw, które mi przysłałaś.
Ach, ciociu, jeśli ci tusza nie przeszkadza, jedż ze mnę do Ursusa na Sylwestra! Tak cię kocham ! Bedzie mi milutko objac w tańcu twoja ukochana grubośc....zgódż się, ciociu, proszę :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Metal

Post autor: babette » 9 lis 2012, o 16:46

koralik pisze: Ach, ciociu, jeśli ci tusza nie przeszkadza, jedż ze mnę do Ursusa na Sylwestra! Tak cię kocham ! Bedzie mi milutko objac w tańcu twoja ukochana grubośc....zgódż się, ciociu, proszę :!: :!: :!:
Czy jest na sali lekarz?
Pardon, moderator?
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 9 lis 2012, o 16:49

babette pisze:
koralik pisze: Ach, ciociu, jeśli ci tusza nie przeszkadza, jedż ze mnę do Ursusa na Sylwestra! Tak cię kocham ! Bedzie mi milutko objac w tańcu twoja ukochana grubośc....zgódż się, ciociu, proszę :!: :!: :!:
Czy jest na sali lekarz?
Pardon, moderator?
Na pewno,jest, ale przecież ty jesteś zdrowa... to tylko chwilowe,zaraz dojdziesz do siebie..Trzymam za ciebie kciuki,ciociu ....kocham cię bardzo :!:
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Metal

Post autor: babette » 9 lis 2012, o 16:57

Ja jestem zdrowa, to fakt. Natomiast czytając twoje wypociny dochodzi się do zupełnie odwrotnych wniosków.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Metal

Post autor: cycha » 10 lis 2012, o 02:44

Co się dzieje ? O.O Nie miało być przypadkiem o "metalach" ?
Po co wasze zwady kobiety :)
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 11 lis 2012, o 09:51

zurawina32 pisze:Odbicie,za dobra jesteś by się tu udzielać.Karierę zrobiłabyś w Sejmie nie na forum. Odnosząc się do Twoich"merytorycznych uwag"pod moim adresem-naucz się szanować poglądy innych,a potem pozwalaj sobie na krytykanctwo.Ja zawsze wyrażam SWÓJ POGLĄD a nie idę z prądem.A że nie odpowiadam czasem na Twoje zaczepki? No cóż...na tym polega DOROSŁOŚĆ-nie atakować bez powodu.I tego Tobie życzę.
Nie miałam jakoś czasu ostatnio, i skupiłam się na znajomej, histerycznie reagowała na wizytę u ginekolog, którą w końcu odwiedziłyśmy (ona „bardziej”), gdzie po wizycie, wróciło jej dobre samopoczucie… (wcześniejsze negatywne doświadczenia zrobiły swoje). Więc dopiero teraz pozwolę sobie zareagować na twój tekst.

Zurawino32 znowu mi czegoś życzysz – ale dlaczego? Ja nie chcę abyś mi życzyła tego, w co sama wierzysz. Zdecydowanie.
Wyrażanie swojego poglądu to jedno – a ja chciałabym usłyszeć, już cię o to prosiłam (wątek poleciał do kosza, co ci nawet sprzyja) – obroń swoje przekonanie do tego, że ktoś do czegoś nie ma prawa tylko dlatego że: nie ta płeć, nie ta orientacja, nie ta tożsamość płciowa. I co? Nico, jak zawsze. Zahaczam o twe wypowiedzi, gdy komuś czegoś odmawiasz – bo masz przecież swoje poglądy i chcesz je głosić – i to ma być zaczepka? Czy rzeczowe wskazanie że sobie pozwalasz kogoś i czegoś nie uznawać? Do ciebie jak do ściany – nudzi mnie, że kreujesz rzeczywistość pod swe poglądy w pewnych sprawach jakie nie są do przyjęcia – tobie się zdaje że tylko przeze mnie... Nie bawi mnie to negatywne skupienie tylko na mnie. Ale w porządku, dam radę występować w roli tej jedynej. Ja cię rozumiem, że ty zakładasz że ktoś cię atakuje bez powodu (!) – tak już po prostu postrzegasz świat. Cóż poradzić…
Odróżnij „poglądy” od poglądów. Bo do jednych można mieć prawo, a do innych nie. A ja pewnym poglądom nie daję racji bytu.
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 15 lis 2012, o 13:38

babette pisze:Ja jestem zdrowa, to fakt. Natomiast czytając twoje wypociny dochodzi się do zupełnie odwrotnych wniosków.
Właśnie, wnioski są jednoznaczne - powinnaś się leczyć. Na początek tomografia, gdyz wyczuwam "tam" jakies nieprawidłowości, a potem, zobaczymy.... zastosuj na razie " politykę miłości " , zobaczymy, co z tego wyniknie. Ale rokowania są nie bardzo ciekawe ....powiem wszystko rodzinie - proszę o podanie namiarów .... :( :( :(
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Metal

Post autor: koralik » 15 lis 2012, o 13:39

babette pisze:Ja jestem zdrowa, to fakt. Natomiast czytając twoje wypociny dochodzi się do zupełnie odwrotnych wniosków.
Właśnie, wnioski są jednoznaczne - powinnaś się leczyć. Na początek tomografia, gdyz wyczuwam "tam" jakies nieprawidłowości, a potem, zobaczymy.... zastosuj na razie " politykę miłości " , zobaczymy, co z tego wyniknie. Ale rokowania są nie bardzo ciekawe ....powiem wszystko rodzinie - proszę o podanie namiarów .... :( :( :(
Interferal
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2012, o 13:30

Re: Metal

Post autor: Interferal » 16 lis 2012, o 23:06

Wracając do tematu, mnie cholernie kręcą takie laski, może jednocześnie dla tego, ze sama taka jestem. W sumie pociąg samej do siebie nie jest żadna dewiacją. Reasumując, mi to jak najbardziej odpowiada, i zdecydowanie wolę takie dziewczyny niż zwyczajne, praktycznie niczym nie wyróżniające się z tłumu pospolitej urody dziewczęta :lol:
maria-m
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2012, o 23:35

Re: Metal

Post autor: maria-m » 16 lis 2012, o 23:42

Mnie tak samo. Niestety, nigdy żadnej dziewczyny "metalowej", bratniej duszy nie spotkałam.
rosiedarkheaven
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 17:18

Re: Metal

Post autor: rosiedarkheaven » 17 lis 2012, o 18:29

Miło jest spotkać tutaj właśnie takie bratnie dusze ^^
ODPOWIEDZ