Chyba mi wyje homoradar?

Cafe dla wszystkich
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 3 maja 2013, o 21:59

Martyna Wojciechowska & Kasia Sokołowska czy ta jej managerka Kaska?
ciamajda2
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2013, o 20:25
Lokalizacja: krak

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: ciamajda2 » 4 maja 2013, o 19:49

no kaska manager martyny...
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 4 maja 2013, o 22:09

Witam serdecznie,

Jestem nową użytkowniczką forum. Tak się składa, że zajmuję się gwiazdami. Doniesienia ze świata blasku fleszy i świateł jupiterów mam w jednym paluszku, śledzę je na bieżąco. Przy takim stanie rzeczy pewnie nikogo moje zainteresowanie showbiznesem i polityką nie zdziwi.

Myślę, iż informacje prasowe dotyczące śmierci rzekomego chłopaka/partnera Anity Werner zostały wyprodukowane na potrzeby showbiznesu. Ten świat jest bezwzględny. Zwróćcie uwagę na wywiady prasowe z Panią Anitą, a wszystko będzie jasne. Ostatnie wypowiedzi Pani Wojciechowskiej – o swojej osobistej sferze życia, zrezygnowaniu z zamążpójścia i tak dalej tylko i wyłącznie potwierdzają tezę postawioną przez widzów, czytelników, którzy tez obserwując popkulturę wnoszą do niej swój wkład, ponieważ czynią to bardzo skrupulatnie. Dodatkowo czytałam w tygodniku "Polityka" JAK KUBA WOJEWÓDZKI OBŚMIAŁ TE SŁABE WYZNANIA WOJCIECHOWSKIEJ. Przepraszam, ale tu musze być bezkompromisowa w ocenie.

WOBEC TEGO:

Szanowne Panie, Drogie forumowiczki:

JAK MYŚLICIE: KTÓRA ZE ZNANYCH PAŃ REDAKTOREK I DZIENNIKAREK UKRYWA JESZCZE SWOJĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ? KTO POWINIEN SIĘ UJAWNIĆ, WYJŚĆ Z SZAFY.

Kto z TVN-U?

Po czym poznajecie, że jest branżowa? Po niepomalowanych paznokciach na konfie ramówkowej?

Szczerze: liczę, że padnie właśnie jedno nazwisko z środowiska Pani Sablewskiej.

Mam nadziję, iż przyzwyczaicie się do mojego absurdalnego poczucia humoru.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 4 maja 2013, o 23:58

ze srodowiska Pani Sablewskiej moj typ to wlasnie PANI SABLEWSKA:) co powiesz w tym temacie MediaLady? :cool:
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: megara » 5 maja 2013, o 10:30

MediaLady pisze:Witam serdecznie,

Jestem nową użytkowniczką forum. Tak się składa, że zajmuję się gwiazdami. Doniesienia ze świata blasku fleszy i świateł jupiterów mam w jednym paluszku, śledzę je na bieżąco. Przy takim stanie rzeczy pewnie nikogo moje zainteresowanie showbiznesem i polityką nie zdziwi.

Myślę, iż informacje prasowe dotyczące śmierci rzekomego chłopaka/partnera Anity Werner zostały wyprodukowane na potrzeby showbiznesu. Ten świat jest bezwzględny. Zwróćcie uwagę na wywiady prasowe z Panią Anitą, a wszystko będzie jasne. Ostatnie wypowiedzi Pani Wojciechowskiej – o swojej osobistej sferze życia, zrezygnowaniu z zamążpójścia i tak dalej tylko i wyłącznie potwierdzają tezę postawioną przez widzów, czytelników, którzy tez obserwując popkulturę wnoszą do niej swój wkład, ponieważ czynią to bardzo skrupulatnie. Dodatkowo czytałam w tygodniku "Polityka" JAK KUBA WOJEWÓDZKI OBŚMIAŁ TE SŁABE WYZNANIA WOJCIECHOWSKIEJ. Przepraszam, ale tu musze być bezkompromisowa w ocenie.

WOBEC TEGO:

Szanowne Panie, Drogie forumowiczki:

JAK MYŚLICIE: KTÓRA ZE ZNANYCH PAŃ REDAKTOREK I DZIENNIKAREK UKRYWA JESZCZE SWOJĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ? KTO POWINIEN SIĘ UJAWNIĆ, WYJŚĆ Z SZAFY.

Kto z TVN-U?

Po czym poznajecie, że jest branżowa? Po niepomalowanych paznokciach na konfie ramówkowej?

Szczerze: liczę, że padnie właśnie jedno nazwisko z środowiska Pani Sablewskiej.

Mam nadziję, iż przyzwyczaicie się do mojego absurdalnego poczucia humoru.
zajmujesz się gwiazdami czy plotkami o nich? Pudelek, kozaczek czy plotek? Chcesz na siłę komuś zrobić coming out czy o co Ci chodzi???
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 5 maja 2013, o 11:13

Uważam, że Majka Sablewska jest jedną z ciekawszych osób w polskim showbizie. Nawet posiadanie przez nią szklanego oka nie jest w stanie odwrócić uwagi od tego fenomenu i zjawiska w branży rozrywkowej. Wręcz przeciwnie. Mamy tutaj przykład, jak poradzić sobie po wypadku. Kobieta ta określana jest mianem celebrytki rozszerzonej. Uzasadnione jest to tym, iż sama rozkręciła swoją karierę odpowiadając za wizerunek i tak zwaną prasę osób publicznych. Przez wiele kojarzona tylko i wyłącznie z tym, że opiekowała się dziećmi Natalii Kukulskiej obecnie będzie miała szansę na pokazanie tego, co potrafi w swoim nowym show na antenie stacji TVN Style. Po tym, jak ponoć Majkę miała wygryźć Agnieszka – Szulim Badziak miejsca w ramówce dla nowego ciała doradczego (na szczęście nie astralnego) nie zabrakło.

Konflikt z Dodą szkoda komentować, bo upadła królowa zmienia menagerów jak rękawiczki. Z żadną osobą nie jest w stanie wytrzymać dużej. Nawet nie potrafi się odwdzięczyć, jak znana i dobra manager załatwiła jej sylwestrowy lans u boku Joanny Krupy. Z resztą obydwie panie sobie wybaczyły:-)))

Co do orientacji; myślę, iż to może być true. Czytałam wywiad z Majką w „Vivie”. Bardzo rozważny, doskonale wiedziała, jaki materiał powinien ukazać się w prasie. Także mamy tutaj sygnał: dbam o swoją pozycję w branży, jestem odpowiedzilna, za to jak postrzegają mnie inni.

Kolejna sprawa: jestem ciekawa, jak jej facet poradzi sobie na antenie radiowej, z względu na nazwisko partnerki dostał angaż:-)))

JA PO PROSTU JESTEM CIEKAWA, JAK WY TO WIDZICIE I OCENIACIE. CIEKAWIĄ MNIE WASZE TYPY:-)))
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Rilla » 5 maja 2013, o 22:20

annabelle69 pisze:mi się podobały dywagacje o Martynie ... widziałam ją ostatnio na żywo na wernisażu Tomaszewskiego - piękna kobieta, i na żywo wygląda lepiej, drobniejsza i niższa niż na zdjęciach czy w telewizji. Gapiłam się trochę na nią i parę razy spojrzała na mnie tak trochę inaczej, zastanawiałam się dlaczego bo nie wiedziała że znam dobrze Tomka (oni współpracują przy tworzeniu National Geographic w Polsce). Teraz mi się trochę rozjaśniło... ciekawe czy jest przynajmniej bi :)
Ostatni wywiad w WO - jasno dementuje wszelkie plotki, zaznacza, że jest hetero. Sorry, dziewczyny ;)
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 5 maja 2013, o 22:31

Rilla pisze:
annabelle69 pisze:mi się podobały dywagacje o Martynie ... widziałam ją ostatnio na żywo na wernisażu Tomaszewskiego - piękna kobieta, i na żywo wygląda lepiej, drobniejsza i niższa niż na zdjęciach czy w telewizji. Gapiłam się trochę na nią i parę razy spojrzała na mnie tak trochę inaczej, zastanawiałam się dlaczego bo nie wiedziała że znam dobrze Tomka (oni współpracują przy tworzeniu National Geographic w Polsce). Teraz mi się trochę rozjaśniło... ciekawe czy jest przynajmniej bi :)
Ostatni wywiad w WO - jasno dementuje wszelkie plotki, zaznacza, że jest hetero. Sorry, dziewczyny ;)
co to jest WO? sorry ale dla mnie takie dementowanie jest tylko strachem przed ujawnieniem prawdy...to samo zrobila jakis czas temu Wojciechowska a chyba zadna z nas nie ma watpliwosci, ze ona hetero to nie jest...

a swoja droga "facet" Sablewskiej mi pachnie gejem na kilometr i to co, mysle to to, ze maja swietna ustawke:)
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 5 maja 2013, o 22:33

MediaLady pisze:
Szczerze: liczę, że padnie właśnie jedno nazwisko z środowiska Pani Sablewskiej.

.
powiedz kogo masz na mysli bo umre z ciekawosci:)
Sedona
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 24 sty 2013, o 10:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Sedona » 6 maja 2013, o 00:05

Przeczytałam kilka stron tematu i muszę przyznać, że nie sądziłam, że tyle z Was chce komuś na siłę zrobić coming out... Nie sądziłam, że ktokolwiek chce się komuś aż tak wpieprzać z buciorami w życie, przerażające.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Rilla » 6 maja 2013, o 20:41

frizidizi pisze:
Rilla pisze:
annabelle69 pisze:mi się podobały dywagacje o Martynie ... widziałam ją ostatnio na żywo na wernisażu Tomaszewskiego - piękna kobieta, i na żywo wygląda lepiej, drobniejsza i niższa niż na zdjęciach czy w telewizji. Gapiłam się trochę na nią i parę razy spojrzała na mnie tak trochę inaczej, zastanawiałam się dlaczego bo nie wiedziała że znam dobrze Tomka (oni współpracują przy tworzeniu National Geographic w Polsce). Teraz mi się trochę rozjaśniło... ciekawe czy jest przynajmniej bi :)
Ostatni wywiad w WO - jasno dementuje wszelkie plotki, zaznacza, że jest hetero. Sorry, dziewczyny ;)
co to jest WO? sorry ale dla mnie takie dementowanie jest tylko strachem przed ujawnieniem prawdy...to samo zrobila jakis czas temu Wojciechowska a chyba zadna z nas nie ma watpliwosci, ze ona hetero to nie jest...

a swoja droga "facet" Sablewskiej mi pachnie gejem na kilometr i to co, mysle to to, ze maja swietna ustawke:)
WO = Wysokie Obcasy. I mówiłam właśnie o Martynie Wojciechowskiej, patrz: cytat.
A takie deklaracje mogą też znaczyć, że ktoś jest po prostu hetero. Nie rozumiem takiego nachalnego dorabiania komuś etykietki opartej wyłącznie na domysłach i wcale się nie dziwię, że wobec takiego traktowania, do tego dementowania plotek dochodzi co jakiś czas.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 6 maja 2013, o 21:57

MediaLady czekam na Twoj glos :cool:
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 7 maja 2013, o 09:18

co to jest WO? sorry ale dla mnie takie dementowanie jest tylko strachem przed ujawnieniem prawdy...to samo zrobila jakis czas temu Wojciechowska a chyba zadna z nas nie ma watpliwosci, ze ona hetero to nie jest...

a swoja droga "facet" Sablewskiej mi pachnie gejem na kilometr i to co, mysle to to, ze maja swietna ustawke:)[/quote]

Czytam i wnioskuję, iż wiesz bardzo dużo o showbizie, regułach, jakie tam obowiązują. Takie spojrzenie na sytuację nie jest typowe dla przeciętnego widza.

Mnie osobiście postawiona przez Ciebie teza pasuje do mechanizmów obronnych ega. Zaprzeczanie przez czyny i słowa ewidentnie jest taką strategią. Przynajmniej z psychologicznego punktu patrzenia spoglądając. To są ruchy stosowane przez osoby sterujące karierami gwiazd. Ustawia się wszystko: od programów telewizyjnych, co zostało opisane w książkach dotyczących telewizji. Tutaj przykładem są „Rozmowy w toku”. Na związkach kończąc.

Wszystko może zdradzić komunikacja niewerbalna, mowa ciała. Szczególnie mam na względzie tak zwane wejścia antenowe na żywo. Zastanawiałyście się kiedyś: hipokryzja gwiazd zaczyna się od tego, iż mimo wady wzroku celebryci wypowiadają się bez okularów na nosie. Z tego względu, iż każdy ruch: poprawienie, ściągniecie okularów zdradza prawdę i ukryte emocje. Na takie szczegóły warto zwrócić uwagę.

Inaczej ubierani i szkoleni są ludzie mający wziąć udział w programie rozrywkowym, inaczej publicystycznym. Gościom maluje się nawet paznokcie według konwencji programu. Na widownię są wpuszczane tylko i wyłącznie osoby odpowiednio ubrane.

Przepraszam, ale ja tak za kulisowo będę jechać.
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 7 maja 2013, o 13:25

Sedona pisze:Przeczytałam kilka stron tematu i muszę przyznać, że nie sądziłam, że tyle z Was chce komuś na siłę zrobić coming out... Nie sądziłam, że ktokolwiek chce się komuś aż tak wpieprzać z buciorami w życie, przerażające.
Dziękuję serdecznie i za krytyczny głos w wątku. Każda opinia jest cenna, po to jest forum.
Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami i sądzili to samo świat byłby potwornie nudny. Zanegowany zostałby sens polemiki, nie nauczylibyśmy się sztuki kontrargumentacji, zostalibyśmy pozbawieni szansy na odkrycie znaczenia wyrażenia riposta.

Jednak proszę wierzyć: jestem w szoku ilu ludzi interesuje prywatne, kuluarowe życie gwiazd. Starczy spojrzeć: jakie gazety mają największy nakład, podkreślić sukcesy wydawców w segmencie people, udane debiuty prasowe nowych tytułów na rynku.

Postanawiam się wybrać do miejsca związanego z kulturą, literaturą, edukacją. Na początku padają pytania o scenę polityczną, rozgrywających w kolejnych partiach, tak zwanych przyszłych delfinów swoich szefów. Następnie: czy to prawda, że Piasek jest gejem. W pierwszej chwili byłam w szoku, bo myślałam, iż to mało istotne dla osoby, z którą komunikowałam się.

Najbardziej jestem w szoku: brak wiedzy Justina Biebera wystarczająco przysłaniają pytania: czy on jest osobą homoseksualną, ludzie nie chcą dopuścić do siebie myśli, iż jest on tylko produktem muzycznym reprezentującym w kiepskim stylu swoją wytwórnię. Żyją jego przesłodzonym wizerunkiem i golą sobie głowy dla gościa…
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 7 maja 2013, o 23:13

MediaLady pisze: Czytam i wnioskuję, iż wiesz bardzo dużo o showbizie, regułach, jakie tam obowiązują. Takie spojrzenie na sytuację nie jest typowe dla przeciętnego widza.

Mnie osobiście postawiona przez Ciebie teza pasuje do mechanizmów obronnych ega. Zaprzeczanie przez czyny i słowa ewidentnie jest taką strategią. Przynajmniej z psychologicznego punktu patrzenia spoglądając. To są ruchy stosowane przez osoby sterujące karierami gwiazd. Ustawia się wszystko: od programów telewizyjnych, co zostało opisane w książkach dotyczących telewizji. Tutaj przykładem są „Rozmowy w toku”. Na związkach kończąc.

Wszystko może zdradzić komunikacja niewerbalna, mowa ciała. Szczególnie mam na względzie tak zwane wejścia antenowe na żywo. Zastanawiałyście się kiedyś: hipokryzja gwiazd zaczyna się od tego, iż mimo wady wzroku celebryci wypowiadają się bez okularów na nosie. Z tego względu, iż każdy ruch: poprawienie, ściągniecie okularów zdradza prawdę i ukryte emocje. Na takie szczegóły warto zwrócić uwagę.

Inaczej ubierani i szkoleni są ludzie mający wziąć udział w programie rozrywkowym, inaczej publicystycznym. Gościom maluje się nawet paznokcie według konwencji programu. Na widownię są wpuszczane tylko i wyłącznie osoby odpowiednio ubrane.

Przepraszam, ale ja tak za kulisowo będę jechać.
ale mowisz teraz konkretnie o Sablewskiej czy ogolnie?
Mnie rowniez ciekawi jej osoba. Nic do niej nie mam, wrecz przeciwnie - robi na mnie pozytywne wrazenie ale z drugiej strony szkoda, ze nie ma odwagi sie przyznac do swojej orientacji jak np.jasno i otwarcie michal pirog. Niby taka silna i niezalezna a chyba jednak lesbijstwo to jej najwiekszy kompleks. No ewentualnie biseksualizm...ja to tak widze. Raczej jako ciekawa lesbijka, patrzaca na wszystko z boku lecz uwaznie a nizeli ktos z tego samego swiatka niestety badz stety :cool:
Awatar użytkownika
Klara25
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 211
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 12:43

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Klara25 » 7 maja 2013, o 23:32

Czy zajmujesz się "Gwiazdami" zawodowo? W ramach tworzenia nowych, absolutnie zbędnych teoretycznych tworów żerując na dziennikarskich popłuczynach? Czy może uzyskasz jeszcze z tego tytuł naukowy, który zwieńczy pięcioletni wysiłek myśli kulturoznawczej (tu w swej wyjątkowo słabej odmianie). Mam cichą nadzieje, że to tylko hobby.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 8 maja 2013, o 00:20

a ja mam cicha nadzieje, ze w koncu znajdziesz watek na forum, w ktorym Twoja wypowiedz cos sensownego wniesie a gorzkie zale polecam wylewac w kosciele:)
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 11 maja 2013, o 16:10

@mediaLady! :)
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 11 maja 2013, o 17:17

Moim skromnym zdaniem Anita Werner jest 100% les...

A słyszałyście plotki o Krystynie Czubównej? Zreszta,sam Wojewódzki zasugerował w jednym ze swoich programów, że Pani Krystyna woli Kobiety
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 12 maja 2013, o 20:34

Klara25 pisze:Czy zajmujesz się "Gwiazdami" zawodowo? W ramach tworzenia nowych, absolutnie zbędnych teoretycznych tworów żerując na dziennikarskich popłuczynach? Czy może uzyskasz jeszcze z tego tytuł naukowy, który zwieńczy pięcioletni wysiłek myśli kulturoznawczej (tu w swej wyjątkowo słabej odmianie). Mam cichą nadzieje, że to tylko hobby.
W związku z tym, iż jestem osobą dość inteligentną, która radzi sobie z krytyką i przyjmuje to wszystko na tak zwane bary odpowiem tak, bo nie brak mi cywilnej odwagi:

Proszę wobec tego o publiczne wytknięcie mi błędów, znaków, przesłanek uzasadniających konkluzje: „wysiłek myśli kulturoznawczej (tu w swej wyjątkowo słabej odmianie)”.
Why? Jestem bardzo ciekawa.

Kolejny argument: na uczelniach wyższych są profesorowie, medioznawczy specjalizujący się właśnie w komentowaniu istnienia celebrytów w przestrzeni, opinii publicznej. Są to specjaliści z powodzeniem wydający swoje książki i publikacje. Nie tylko te potrzebne do uzyskania awansu naukowego.

Pamiętajcie – obraża się tylko służba!
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 12 maja 2013, o 20:42

ale mowisz teraz konkretnie o Sablewskiej czy ogolnie?
Mnie rowniez ciekawi jej osoba. Nic do niej nie mam, wrecz przeciwnie - robi na mnie pozytywne wrazenie ale z drugiej strony szkoda, ze nie ma odwagi sie przyznac do swojej orientacji jak np.jasno i otwarcie michal pirog. Niby taka silna i niezalezna a chyba jednak lesbijstwo to jej najwiekszy kompleks. No ewentualnie biseksualizm...ja to tak widze. Raczej jako ciekawa lesbijka, patrzaca na wszystko z boku lecz uwaznie a nizeli ktos z tego samego swiatka niestety badz stety :cool:[/quote]

Tak ogólnie. Co do Sablewskiej: ja też tak sądzę.
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: utoo » 12 maja 2013, o 21:36

frizidizi pisze:ale z drugiej strony szkoda, ze nie ma odwagi sie przyznac do swojej orientacji jak np.jasno i otwarcie michal pirog. Niby taka silna i niezalezna a chyba jednak lesbijstwo to jej najwiekszy kompleks. No ewentualnie biseksualizm...ja to tak widze.
Wy jesteście szalone :shock:
Dlaczego Sablewska tak skrycie miałaby ukrywać swój homoseksualizm?
Na jakiej podstawie wypisujecie takie rzeczy; wyglądu samej zainteresowanej? A może dała jakieś powody ku temu by tak sądzić, o których nie wiem, może ktoś widział ją w jednoznacznej sytuacji z kobietą (?); jeśli tak, to oczywiście zwrócę honor, ale to, że nie afiszuje się ze swoimi facetami, to jeszcze nie znaczy, że jest lesbijką.
Mi też się ona podoba, ale proszę Was, bez żartów.
MediaLady pisze:to samo zrobila jakis czas temu Wojciechowska a chyba zadna z nas nie ma watpliwosci, ze ona hetero to nie jest...
To już jest kompletna bzdura :roll:
Dzieciata, kilkukrotnie zaręczona z facetami; to wszystko dla przykrywki?
Nie wierzę, że kobieta, która zdobyła koronę ziemi; w tym zdobyła Mount Everest, ukończyła rajd Paryż-Dakar, rajd transsyberyjski i krocie innych rzeczy, które szłoby wymieniać godzinami, nie miałaby na tyle odwagi cywilnej, żeby się przyznać, ze jest homo i mieć opinię publiczną w du.ie, za przeproszeniem.
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: jestes_tu » 13 maja 2013, o 09:33

utoo... racja.. :))
w sumie, cos w tym jest co piszesz..
a mnie ciekawi kto i po co na to forum przysłał mediaLady ; )
haha.,....
:colors: :colors:

Obrazek
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 13 maja 2013, o 18:03

utoo pisze: Nie wierzę, że kobieta, która zdobyła koronę ziemi; w tym zdobyła Mount Everest, ukończyła rajd Paryż-Dakar, rajd transsyberyjski i krocie innych rzeczy, które szłoby wymieniać godzinami, nie miałaby na tyle odwagi cywilnej, żeby się przyznać, ze jest homo i mieć opinię publiczną w du.ie, za przeproszeniem.
A może jest to kwestia jej Pracodawcy, któremu z jakichś powodów nie na rękę, by opinia publiczna dowiedziała się że Martyna jest les?
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: utoo » 13 maja 2013, o 18:45

Antoinette7 pisze:
utoo pisze: Nie wierzę, że kobieta, która zdobyła koronę ziemi; w tym zdobyła Mount Everest, ukończyła rajd Paryż-Dakar, rajd transsyberyjski i krocie innych rzeczy, które szłoby wymieniać godzinami, nie miałaby na tyle odwagi cywilnej, żeby się przyznać, ze jest homo i mieć opinię publiczną w du.ie, za przeproszeniem.
A może jest to kwestia jej Pracodawcy, któremu z jakichś powodów nie na rękę, by opinia publiczna dowiedziała się że Martyna jest les?
Teoretycznie możliwe. Ale pracodawcy jednego przez całe życie nie miała i dopasować swoje całe życie do pracodawcy jakiegokolwiek? Przerysowane. Bardziej mnie przekonuje opinia, że najzwyczajniej na świecie [jeśli już jest lesbijką] nie chce się ujawniać; może jej to nie potrzebne, może nie ten czas jeszcze, może coś jeszcze innego...
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: wilmersdorf » 13 maja 2013, o 19:51

Pracodawcy, któremu z jakichś powodów nie na rękę, by opinia publiczna dowiedziała się że Martyna jest les?
Okej, nie pracodawcy, bo jest de facto freelancerem, ale jej agentce i całemu sztabowi, który robi jej PR może na tym zależy. Nie wiem co chodzi w szołbizie o Wojciechowskiej, oglądam go przez szybkę, ale może pogłoska jest na tyle silna, że trzeba ją wyciszyć, by potencjalni pracodawcy przestali mieć wątpliwości, że ta pani jest "czysta" i spokojnie można ją wziąć do reklamy/programu/whatever? c: Nieprzypadkowo kremy przeciwzmarszczkowe dla pań po 40. reklamuje Brodzikowa, a lansowaną na "rewolucyjną" telefonię komórkową obstawiał Kubuś Wojewódzki. Firmy robią badania. Nikt nie potrafi przewidzieć jak zachowa się opinia publiczna po coming oucie, czy wartość gwiazdy na rynku wzrośnie, czy nie. Może być tak, że publika jeszcze bardziej pokocha odważną gwiazdę, ale bardziej prawdopodobne jest to, że pójdzie na rynkowe dno.

Pragnę zauważyć, że celebryci wyoutowani w polskim szołbizie, to ci, którzy zrobili to we wczesnej młodości i z taką "etykietką" wkroczyli w szołbiz (Michał Piróg?), niektórzy outują się, kiedy presja staję się nieznośna (Jacek Poniedziałek?), bądź też wszyscy dookoła już wiedzą, więc dla poczucia przyzwoitości należy to zrobić (Maciej Nowak). Prostujcie mnie jeśli nazwiska są kiepsko przypasowane do sytuacji, bom młode dziewczę i kiedy Poniedziałek się outował, to ja gapiłam się na bajki na Cartoon Network i nie do końca byłam pewna, czy faktycznie jestem dziewczynką ;)
Nie wierzę, że kobieta, która zdobyła koronę ziemi; w tym zdobyła Mount Everest, ukończyła rajd Paryż-Dakar, rajd transsyberyjski i krocie innych rzeczy, które szłoby wymieniać godzinami, nie miałaby na tyle odwagi cywilnej, żeby się przyznać, ze jest homo i mieć opinię publiczną w du.ie, za przeproszeniem.
Wojciechowska z tego żyje, nie oszukujmy się. I być może chętnie by się wyoutowała, ale to nie pasi do jej brandu, a bez brandu pieniążków nie ma, hajsik się nie będzie zgadzał, a rodzinę trzeba utrzymać. To nie jest kwestia odwagi cywilnej bądź też nie. Zacznijmy żyć w RL - Polacy nie są gotowi na gwiazdę naprawdę wielkiego formatu, popularną, cieszącą się ogólnym uznaniem i sympatią społeczeństwa i takie tam pijarowe bzdury, więc jeszcze długo polskiej prawdziwej homocelebrity nie będzie. Tym bardziej, że lesbijki kojarzą się z lalami z pornosów albo "babochłopami", nic po środku. Sprzedawać newsy o tym, że jest się biseksualnym to może management Rihanny/Keshy, oni nie mają nic do stracenia, bo sława jest kapryśna, a utrzymywać zainteresowanie trzeba, single muszą mieć dobrą reklamę, ale nie managementy statecznych i popularnych pań po 30.

Ach, i żeby nie było - nie wiem czy Martyna Wojciechowska jest faktycznie lesbijką, nie wiem czy jest partnerką Anity Werner, wisi mi Maja "zmieniłam dietę" Sablewska, Kirsten Stewart i Gaba Kulka (z tą ostatnią to nie do końca -ona jest wyoutowana? tak jakoś ostatnio mi w rączki me kaprawe wpadły ciekawe zdjęcia na fejsie z Gabą w roli głównej) - to ich prywatne i osobiste sprawy. Nawet jeżeli są homoseksualne, to świetnie, będą gotowe to ogłoszą to na okładce "Vivy". Mój gaydar jest wątły i raczej skupia się na wypatrywaniu dziewczyn będących na wyciągnięcie mojej ręki ;)
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 14 maja 2013, o 09:49

Antoinette7 pisze:Moim skromnym zdaniem Anita Werner jest 100% les...

A słyszałyście plotki o Krystynie Czubównej? Zreszta,sam Wojewódzki zasugerował w jednym ze swoich programów, że Pani Krystyna woli Kobiety
Popieram. Patrz: mój wcześniejszy post.

Co do Wojewódzkiego:

On powie wszystko, co pozwoli mu zniszczyć innych ludzi. Ten człowiek niszczy swoich medialnych współpracowników. Nie patrzy na koszty tego. Ma gdzieś odpowiedzialność za słowo. JEST DZIENNIKARZEM NA PODSTAWIE PRAWA, ALE POZA JEGO GRANICAMI. Tylko tak można go opisać.

ZOBACZCIE: FIGURSKI I WĘGLARCZYK. Skończyli marnie pracując z kolesiem. Zostali zdeptani, zmienili prace przez Wojewódzkiego. Nie mieli na sushi))

SZANOWNE PANIE, DROGIE FORUMOWICZKI:

Następną medialną ofiarą tego Pana może być Agnieszka Szulim – Badziak. Póki będzie tańczyć, jak on jej zagra wszystko będzie o.k.

No to jakie jeszcze są Wasze typy?
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 14 maja 2013, o 09:51

"Wojciechowska z tego żyje, nie oszukujmy się. I być może chętnie by się wyoutowała, ale to nie pasi do jej brandu, a bez brandu pieniążków nie ma, hajsik się nie będzie zgadzał, a rodzinę trzeba utrzymać. To nie jest kwestia odwagi cywilnej bądź też nie. Zacznijmy żyć w RL - Polacy nie są gotowi na gwiazdę naprawdę wielkiego formatu, popularną, cieszącą się ogólnym uznaniem i sympatią społeczeństwa i takie tam pijarowe bzdury, więc jeszcze długo polskiej prawdziwej homocelebrity nie będzie. Tym bardziej, że lesbijki kojarzą się z lalami z pornosów albo "babochłopami", nic po środku. Sprzedawać newsy o tym, że jest się biseksualnym to może management Rihanny/Keshy, oni nie mają nic do stracenia, bo sława jest kapryśna, a utrzymywać zainteresowanie trzeba, single muszą mieć dobrą reklamę, ale nie managementy statecznych i popularnych pań po 30."

BINGO:-))
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: jestes_tu » 14 maja 2013, o 11:06

http://www.beatapawlikowska.com/intervi ... ,2996.html tą panią uwielbiam ... :)))) uwieeelbiam,,,,,, ( w odróznieniu od Sablewskiej ;p )
kiedyś myśłałam że Mucha jest les... nie wiem.. takie moje widzimisie po prostu
z takikich które chcialabym żeby były les....?.... Steczkowska.... Socha i Koroniewska są sliczne ale.. nie łudze sie w ich wypadku :D
ale mucha wybitnie ;D czy ja nie przegapiłam jej outowania? ;D
http://aleseriale.pl/gid,1977,img,95131 ... aid=61095b
:colors: :colors:

Obrazek
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: jestes_tu » 14 maja 2013, o 11:09

ok, w cizy, dziecko, narzeczony blabla bla.... a mi to pachnie teatrzykiem mimo wszystko ; p ale ...wkręcam sobie pewne w końcu jej facet to taaaaki samiec alfa... ;)
:colors: :colors:

Obrazek
ODPOWIEDZ