Poznać przez internet

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Milo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2010, o 01:43

Re: Poznać przez internet

Post autor: Milo » 19 wrz 2013, o 01:59

Na szczęście ja nie miałam tego problemu, bo jak poznawałam swoją aktualną dziewczynę przez internet właśnie to nie dość, że tylko jako osobę, która interesuje się tym co ja - to jeszcze byłam przekonana, że jest w 100% hetero.
No ale co do tego co piszesz... szczerze mówiąc jak ostatnio chciałam poznać jakąś dziewczynę z branży, która by po prostu chciała porozmawiać, to miałam nie lada problem, bo o ile rozmowa trwała parę dni to potem się urywało. Z kolei jak rozmawiałam z kimś, kto o orientacji nie wspominał (więc szansa, że okazałby się 'tęczowy' była raczej mała) i rozmawiał tak dla zabicia czasu to gdy tylko z moich wypowiedzi powoli dawało wyłapać się, że nie mam 'normalnej' orientacji to zaraz rozmowy robiły się dziwne lub było ich coraz mniej, aż w końcu wcale. Już pomijam jakieś nagłe przypływy agresji czy obrzydzenia.

Szkoda, bo o ile w internecie nie szukam już partnerki, tylko po prostu znajomej, koleżanki, kogoś kogo można potem ewentualnie spotkać i jakoś znajomość pociągnąć - to niestety nikogo znaleźć nie mogę. Nie wiem czy w tym środowisku wzmianka o tym, że się kogoś ma odstrasza, czy może właśnie przez myśli, że rozmowa ma jakiś podtekst i rozmówcy dopatrują się jakiegoś podrywu.
Obrazek

引き寄せて マグネットのように
例えいつか離れても巡り会う
触れていて 戻れなくていい それでいいの
誰よりも大切なあなた
incredible95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 3 maja 2013, o 13:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznać przez internet

Post autor: incredible95 » 27 wrz 2013, o 13:28

po wielu próbach szukania osoby tylko do rozmowy, żadnej miłości i romansów, znalazłam tylko jedną... i to przez przypadek okazało się, że jest "z branży". więc z własnych obserwacji niestety wnioskuję, że ciężko poznać przez internet osobę jedynie, by się poznać, pogadać itd. :D
tak jak wspominałyście - jak już udało się pogadać z kimś kilka dni, po wspomnieniu o tym, że jest się zajętym, niestety, rozmowa się urywała, bo rozmówca nagle przestawał mieć czas. tak, to dziwne, że większość szuka na siłę miłości przez internet, bez chęci po prostu poznawania ludzi, tak o, dla przyjemności czerpanej z rozmów z różnymi osobami. :c
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: Poznać przez internet

Post autor: small_town_girl » 27 wrz 2013, o 17:58

incredible95 pisze: tak jak wspominałyście - jak już udało się pogadać z kimś kilka dni, po wspomnieniu o tym, że jest się zajętym, niestety, rozmowa się urywała, bo rozmówca nagle przestawał mieć czas. tak, to dziwne, że większość szuka na siłę miłości przez internet, bez chęci po prostu poznawania ludzi, tak o, dla przyjemności czerpanej z rozmów z różnymi osobami. :c
Może to problem z oceną intencji. Bo jeśli ktoś, kto jest zajęty, szuka kogoś i nawet jeśli określa, że chodzi tylko o zwykłą znajomość, to być może u drugiej osoby rodzi się podejrzenie, że może jednak niezupełnie o to chodzi, że pomimo zapewnień próbujesz sobie znaleźć kogoś na boku, tylko nie mówisz o tym na początku. I nie chodzi przecież o to, żeby stworzyć związkowe getto, ale jak się kogoś ma, to chyba poszukiwanie nowych znajomych, z którymi będzie łączyć tylko orientacja, jest odrobinkę dziwne. Przecież takich znajomych możesz poszukać wśród realnych znajomych homo/hetero swoich lub swojej dziewczyny, na forach tematycznych, a jeśli tym jedynym kryterium znajomości jest orientacja, to nie dziwię się, że nie spotyka się to z oddźwiękiem :)
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

Re: Poznać przez internet

Post autor: moineau » 28 wrz 2013, o 21:04

poznałam wiele dziewczyn przez internet. nigdy nie był to kontakt z podtekstem, robiłam to z chęci zapoznania się, gdy ktoś wydał mi się interesujący. ze dwa razy może z czegoś takiego była jakaś krótka znajomość. niektóre kontakty nadal utrzymuję.

no i oczywiście moją obecną poznałam na isie/queer - raz mi się nudziło, nie miałam kompletnie co robić to sobie skakałam po profilach. patrzę - o, ta mi na mądrą wygląda. napisałam i przez pierwsze dwa tygodnie koleżeńsko (spotkania prawie od razu, bo tylko odległość dzielnicy do przejechania) a potem zaczęło się robić inaczej. no i tak wyszło potem, że związek. i nadal trwa.

tak więc internet nie gryzie, warto, ale też dystans trzeba zachowywać i nigdy nic na siłę.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznać przez internet

Post autor: Rilla » 29 wrz 2013, o 02:56

small_town_girl pisze:
incredible95 pisze: tak jak wspominałyście - jak już udało się pogadać z kimś kilka dni, po wspomnieniu o tym, że jest się zajętym, niestety, rozmowa się urywała, bo rozmówca nagle przestawał mieć czas. tak, to dziwne, że większość szuka na siłę miłości przez internet, bez chęci po prostu poznawania ludzi, tak o, dla przyjemności czerpanej z rozmów z różnymi osobami. :c
Może to problem z oceną intencji. Bo jeśli ktoś, kto jest zajęty, szuka kogoś i nawet jeśli określa, że chodzi tylko o zwykłą znajomość, to być może u drugiej osoby rodzi się podejrzenie, że może jednak niezupełnie o to chodzi, że pomimo zapewnień próbujesz sobie znaleźć kogoś na boku, tylko nie mówisz o tym na początku. I nie chodzi przecież o to, żeby stworzyć związkowe getto, ale jak się kogoś ma, to chyba poszukiwanie nowych znajomych, z którymi będzie łączyć tylko orientacja, jest odrobinkę dziwne. Przecież takich znajomych możesz poszukać wśród realnych znajomych homo/hetero swoich lub swojej dziewczyny, na forach tematycznych, a jeśli tym jedynym kryterium znajomości jest orientacja, to nie dziwię się, że nie spotyka się to z oddźwiękiem :)
Omg, ty tak na serio?...
Wiesz, krewni-i-znajomi-królika się też kiedyś kończą, czasem nawet w ogóle ich nie ma. Ba! Czasem się jednak okazuje, że nie ma tam wcale lub aż tylu co byśmy chcieli, fajnych ludzi. Kryterium orientacji jest cholernie ważne, bo przynajmniej wiadomo, że nasze światy wyglądają podobnie, nie trzeba robić na siłę coming-outów i zastanawiać się co ktoś pomyśli albo czy jego znajomi nie będą się krzywić, odpada milion różnych rzeczy i nic dziwnego, bo w końcu jednak chcemy żeby z przyjaciółmi czy znajomymi nas jak najwięcej łączyło, a nie dzieliło! A jak wiadomo, znajomych i przyjaciół nigdy za wiele. Swojego życia, poza partnerką, zresztą też.
A co do tekstu o tym, że ktoś sobie wyobraża, że skoro kogoś mam i deklaruję, że nie o seks/związek chodzi, to jednak o ten seks mi właśnie chodzi... Chyba sama słyszysz jak to brzmi? Czyjaś paranoja w głowie, to nie mój problem - ja mam jasne intencje, ciekawe jakie ma taka dziewczyna, która sobie od razu roi w głowie scenariusze :roll:
Awatar użytkownika
Purple_line
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:42

Re: Poznać przez internet

Post autor: Purple_line » 13 lis 2013, o 00:51

Ja uważam, że właściwie najłatwiej poznać kogoś przez internet. Nie chodzi mi o jakieś strony dla zainteresowanych związkiem, tylko takie fora, na których trzeba się integrować. Często łatwiej być sobą online - można swobodnie wypowiadać swoje myśli, nie martwić się tym co ktoś sobie pomyśli, tylko znaleźć osoby, które postrzegają sprawy podobnie jak ty. Albo zupełnie inaczej i zmieniają cię na lepsze. W realnym świecie ludzie nie są na siebie tak otwarci..Bardziej samotna jestem czasem w tłumie ludzi, niż w sieci. Lubię yaoi i miałam postać na online roleplayu, gdzie siłą rzeczy pisze się z innymi osobami, przy czym naprawdę można się do kogoś zbliżyć. Rozmawiasz na tej stronie, wymieniacie się numerami, skype'ujecie... Od wielu miesięcy utrzymuję bliski kontakt w ten sposób i naprawdę dużo to daje. Można się nawet zakochać, w takim przypadku to jeszcze prostsze... W każdym razie, taka metoda moim zdaniem jest świetna i niewymuszona. Gdyby tylko umieć wyrażać swe myśli tak swobodnie twarzą w twarz..
kika1985
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 18:17

Re: Poznać przez internet

Post autor: kika1985 » 15 lis 2013, o 13:19

Jeśli zachowamy właściwą ostrożność (nie ufajmy wszystkim, nie powierzajmy "od razu" swoich największych tajemnic, upewnijmy się, że rozmawiamy właśnie z tą osobą), z pewnością poprzez to forum poznała się niejedna para, warto o tym napisać
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: Poznać przez internet

Post autor: small_town_girl » 15 lis 2013, o 17:58

Rilla pisze: A co do tekstu o tym, że ktoś sobie wyobraża, że skoro kogoś mam i deklaruję, że nie o seks/związek chodzi, to jednak o ten seks mi właśnie chodzi... Chyba sama słyszysz jak to brzmi? Czyjaś paranoja w głowie, to nie mój problem - ja mam jasne intencje, ciekawe jakie ma taka dziewczyna, która sobie od razu roi w głowie scenariusze :roll:
Oj, trochę powikłań już powstało z takich "prób zapoznania", o kilku sama słyszałam. Jest jeszcze jedna prosta opcja: ktoś jest z kimś, ale szuka dalej, udając, ze kogoś chce poznać tak całkiem zwyczajnie. I te nowe znajomości to własnie takie dziewczyny do sprawdzenia, czy coś by z nimi nie wyszło, ewentualnie tzw. zaplecze. Znam kilka takich przypadków. Intencje bywają rozmaite :D
ja_Kometa
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:24

Re: Poznać przez internet

Post autor: ja_Kometa » 21 lis 2013, o 12:44

A ja się wtrącę i również przywitam. Sama jestem z małego miasteczka, ponadto skryta ze mnie osoba, więc o realnych znajomościach nie ma co mówić. Chętnie bym kogoś poznała, od tak, po prostu. Zwykła wymiana myśli or something...
small_town_girl pisze: Jest jeszcze jedna prosta opcja: ktoś jest z kimś, ale szuka dalej, udając, ze kogoś chce poznać tak całkiem zwyczajnie. I te nowe znajomości to własnie takie dziewczyny do sprawdzenia, czy coś by z nimi nie wyszło, ewentualnie tzw. zaplecze. Znam kilka takich przypadków. Intencje bywają rozmaite :D
[/quote]

Ja też znam, co gorsza z autopsji. Dzięki tym wyjątkowym doświadczeniom jestem teraz jeszcze bardziej nieufna niż wcześniej :?
Wśród kwiatów wiśnia, wśród ludzi wojownik.
weronikaless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 10:39

Re: Poznać przez internet

Post autor: weronikaless » 24 lis 2013, o 13:44

Mi osobiście trudno jest nawiązać kontakt przez internet, może to dlatego, że należę do osób dość niesmiałych i nawiązywanie nowych znajomośći nie jest dla mnie najłatwiejsze. Jakiś czas temu jednak, udało mi się poznać naprawdę fajną dziewczynę. Problem jednak w tym, ze mieszka ona na innym kontynencie :<
samosiezrobilo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:17

Re: Poznać przez internet

Post autor: samosiezrobilo » 25 lis 2013, o 10:41

Ja poznałam moją kobietę przez internet, a jestem z Warszawy i nie kryłam się z moją orientacją. :) Po raz pierwszy, pisząc z kimś nie myślałam o żadnym związku, po prostu myślałam, że popiszemy i się rozejdzie. Nawet nie miałyśmy się spotkać. Jednak wyszło pierwsze spotkanie, drugie, piętnaste i tak jakoś się złożyło, że jesteśmy razem już prawie 2 lata, kiedy zupełnie nie myślałam, że cokolwiek z tego będzie. Oczywiście dogadywałyśmy się świetnie, pisałyśmy ze sobą niemal bez przerwy, ale bez żadnej spiny, żeby tej drugiej w jakiś sposób zaimponować.

Niektóre znajomości, które zawarłam przez internet trwają do dziś i wyskakujemy z dziewczynami czasem na piwo.
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Poznać przez internet

Post autor: ella_cotta » 25 lis 2013, o 12:15

samosiezrobilo, ładna historia:)
też trochę wartościowych osób poznałam przez świat wirtualny, ale jeszcze nikogo, kto stałby się mi bliski. Może to faktycznie kwestia tej tzw "spiny". W realnej rzeczywistości samo zauroczenie potrafi się pojawić dopiero po dłuższym czasie znajomości, a tutaj jednak zawsze bardziej lub mniej świadomie pojawia się nadzieja, że pierwszych parę spotkań i coś się poczuje.
Sky20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 10 sty 2011, o 21:51

Re: Poznać przez internet

Post autor: Sky20 » 23 gru 2013, o 13:59

Wydaje mi sie,ze to jest kwestia tego "czegos" Faktycznie ja tez poznałam dosyć miłe charakterki przez internet ale to wszystko kończyło sie szybciej niż myślałam.Tak jak wyżej kolezanka wspomniała nie szukałam na sile.To były rozmowy o wszystkim i o niczym.Po jakimś czasie 2-3 miesięcy ta osoba po drugiej stronie decydowała sie na zakończenie znajomosci bo przeciez to nie "ma sensu"...Nic nie odzwierciedla spotkania kogos w realu,gdzie mozna spojrzeć tej drugiej osobie w oczy i porozmawiac.Jednak moim minusem jest to,ze nie mieszkam w Polsce od paru dobrych lat ale gdybym wiedziała,ze jest warta rakowa znajomość to byłabym w stanie rzucić wszystko :-) Pozdrawiam
mockingbird
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2013, o 23:30

Re: Poznać przez internet

Post autor: mockingbird » 23 gru 2013, o 14:24

Ja poznałam moją dziewczyną przez internet. Wcześniej nie ciągnęło mnie w ogóle do dziewczyn. Jesteśmy razem już 2 lata, żyjemy na odległość, dzieli nas w sumie cała Polska. Za pół roku będziemy w końcu razem :)
Sky20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 10 sty 2011, o 21:51

Re: Poznać przez internet

Post autor: Sky20 » 23 gru 2013, o 14:44

Dziekuje,ze to napisalas :-) Nadzieja jest jakaś zawsze chociaż powiadają,ze "Nadzieja matka głupich" ;-) Chociaz cieżko mi uwierzyć w przetrwanie takich związków na odległość.Mozna nie widzieć sie pol roku,rok ale jeśli chodzi o dłuższy czas to jest to wystawienie takiego związku na próbę czasu :-)
Sky20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 10 sty 2011, o 21:51

Re: Poznać przez internet

Post autor: Sky20 » 23 gru 2013, o 14:45

Dodam jeszcze,ze życzę Tobie i Twojej kobiecie wytrwania.Trzymam kciuki ! :-)
mockingbird
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2013, o 23:30

Re: Poznać przez internet

Post autor: mockingbird » 23 gru 2013, o 15:40

Nie wydaje mi się żeby nadzieja była matką głupich, zależy w co się wierzy ;) Myślę że związki na odległość są ogromną próbą i gdy uda się w tym wytrwać to jest wspaniałe osiągnięcie.

Dziękuję za życzenia ;)
Sky20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 10 sty 2011, o 21:51

Re: Poznać przez internet

Post autor: Sky20 » 23 gru 2013, o 16:00

Ja nie napisałam,ze to jest niemożliwe :-) Poprostu za duzo bagażu doświadczeń mam i tak na to patrzę :-)
mlodagniewna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2012, o 19:09

Re: Poznać przez internet

Post autor: mlodagniewna » 25 gru 2013, o 20:42

Mi udały się 3 związki 'z internetu', a ściślej mówiąc- z tego portalu :) Wszystkie się zakończyły, jeden zaledwie kilka dni temu, ale jednak każdy dał mi szczęście na kilka miesięcy. A to, że żaden nie był do końca życia, to już nie kwestia tego, czy 'z internetu', czy nie- tak sądzę. Więc, podsumowując, wierzę, że w necie można poznać swoją drugą połówkę i na pewno jest to łatwiejsze, niż w realu :)
Awatar użytkownika
wiola_wiola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2013, o 15:57
Lokalizacja: obecnie warmińsko-mazurskie, ale planuję zmiany ;)

Re: Poznać przez internet

Post autor: wiola_wiola » 25 gru 2013, o 21:29

mlodagniewna pisze:Mi udały się 3 związki 'z internetu', a ściślej mówiąc- z tego portalu :) Wszystkie się zakończyły, jeden zaledwie kilka dni temu, ale jednak każdy dał mi szczęście na kilka miesięcy. A to, że żaden nie był do końca życia, to już nie kwestia tego, czy 'z internetu', czy nie- tak sądzę. Więc, podsumowując, wierzę, że w necie można poznać swoją drugą połówkę i na pewno jest to łatwiejsze, niż w realu :)
A tak z ciekawości, jeśli możesz powiedzieć, to poznałaś dziewczyny poprzez ogłoszenia na kk? Czy raczej w grę wchodził chat? Pytam, bo sama bym chciała kogoś poznać, a za cholerę nie umiem ;) :P
mlodagniewna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2012, o 19:09

Re: Poznać przez internet

Post autor: mlodagniewna » 25 gru 2013, o 22:40

2 razy przez ogłoszenia, a raz... nie pamiętam, ale chyba po prostu przeglądałam profile.
Chciałabym tylko dodać, że 3 razy się udało na (mniej lub bardziej, ale) poważnie, ale oczywiście również mnóstwo razy się nie udawało- albo w ogóle do spotkania nie dochodziło, albo kończyło się na pierwszym. Nie należy się poddawać, taki jest mój wniosek :)
A co do ogłoszeń- strasznie mało nas tam jest. Nas, tzn nastolatek, tzn dziewczyn, powiedzmy, przed 20. Zastanawia mnie to. Czy rzeczywiście jest nas tak mało, czy jesteście wszystkie zajęte/ po prostu nikogo nie szukacie, czy może nie wierzycie w to że tam da się kogoś znaleźć?
Awatar użytkownika
wiola_wiola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2013, o 15:57
Lokalizacja: obecnie warmińsko-mazurskie, ale planuję zmiany ;)

Re: Poznać przez internet

Post autor: wiola_wiola » 25 gru 2013, o 23:06

Ja się nie wypowiadam, bo do nastolatek nie należę ;)
Zastanawiałam się tylko, czy te ogłoszenia są sensowe, czy własnie można tam spotkać "normalne" dziewczyny, z którmi można zbudować poważną relację, i z tego co piszesz, mimo że związki były krótkie, to można. Jest to jakieś pocieszenie :)
mlodagniewna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2012, o 19:09

Re: Poznać przez internet

Post autor: mlodagniewna » 25 gru 2013, o 23:23

Czyli w Cafe 16-tka można też spotkać kobiety, którym...hmm... trochę dalej do 16 lat ;) Ja niby też 16 nie mam, ale nie odeszłam tak daleko od tego wieku :P
Ja ze swojej strony polecam ogłoszenia :)
Awatar użytkownika
wiola_wiola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2013, o 15:57
Lokalizacja: obecnie warmińsko-mazurskie, ale planuję zmiany ;)

Re: Poznać przez internet

Post autor: wiola_wiola » 26 gru 2013, o 00:09

Ja do cafe-16 tak przypadkiem trafiłam :P a 16 to już daaaaawno przekroczyłam ;)
a do tych ogłoszeń to mam jakiś lęk!! Przeglądam je od czasu do czasu od jakiegoś czasu (! ;) ) i mam wrażenie, ze zdecydowana większość się powtarza co kilka dni, więc to oznacza, że albo jest słaby odzew, albo komuś jest mało, albo nie ma tam normalnych ludzi :P Trzeba mieć wielkie szczęście, żeby trafić na kogoś z kim warto zawrzeć znajomość. Ehh ciężkie to życie
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Poznać przez internet

Post autor: ella_cotta » 26 gru 2013, o 01:46

no ciężkie ciężkie... nawet nie to, że w ogłoszeniach nie ma fajnych dziewczyn. Wydaje mi się, że jest cały przekrój, bo w naszym przypadku prędzej czy później (prawie) każda, jak sądzę, nie ma wyjścia i próbuje tej drogi... inna sprawa jest taka, że ciężko jest utrzymać taki kontakt. w końcu nawet jak się raz czy dwa spotkamy, jest to osoba w gruncie rzeczy ciągle nam obca, dodatkowo z innego środowiska (na ogół), bez codziennych spotkań na uczelni czy w miejscu pracy... ciężko wytworzyć bliskość w takich sztucznie kreowanych sytuacjach. przez "sztucznie" mam na myśli, że spotkania zawsze muszą być wynikiem intencji, a na początku znajomości przydaje się troche przypadku.. no, przynajmniej tak jest u mnie.
Sky20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 10 sty 2011, o 21:51

Re: Poznać przez internet

Post autor: Sky20 » 26 gru 2013, o 02:16

Aż zaczęłam sie bać...właśnie poznałam kogos przez KK i oby to nie było coś czego bede żałować,chociaż rozmowa jest jaknajbardziej wciągająca...ależ mi strachu narobilyscie ;-)
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Poznać przez internet

Post autor: ella_cotta » 26 gru 2013, o 02:19

sky, ale jakiego stracha - jak poznałaś i jest fajnie to tylko pozazdroscić :D
Awatar użytkownika
wiola_wiola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2013, o 15:57
Lokalizacja: obecnie warmińsko-mazurskie, ale planuję zmiany ;)

Re: Poznać przez internet

Post autor: wiola_wiola » 26 gru 2013, o 02:36

A mi się wydaje, że jeśli się kogoś pozna z kim fajnie się rozmawia, "czuję się" coś dzięki samem pisaniu i ma się możliwość spotykania z taką osobą choćby raz na miesiąc i te spotkania w realu też są satysfakcjonujące, rozmowa dalej sprawia przyjemność, to taki kontakt powinno dać się utrzymać bez większych problemów. Ja nie widzę w tym sztuczności, czy czegoś złego w tym, że spotkania są planowane. Dzięki temu są też wyczekiwane i za nimi się tęskni. Tylko oprócz samego pisania, wydają mi się bardzo ważne częste rozmowy telefoniczne, tak, by nie tylko pisać, ale własnie rozmawiać "na żywo". Tak po prostu zaczyna się związek na odległość, który ma swoje wady i zalety.
Mam nadzieję, że masz rację ella_cotta odnośnie tego, że da się znaleźć, trafić na fajną dziewczynę w ogłoszeniach. Ale na razie to nicznym nie potwierdzona nadzieja ;))
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Poznać przez internet

Post autor: ella_cotta » 26 gru 2013, o 02:45

Ja nie widzę w tym sztuczności, czy czegoś złego w tym, że spotkania są planowane.
ja też nie. ja tylko piszę, że dla mnie jest to trudność i przeszkoda bo mam coś na kształt anoreksji uczuciowej :?

Wiola, powodzenia :slonko:
Awatar użytkownika
wiola_wiola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2013, o 15:57
Lokalizacja: obecnie warmińsko-mazurskie, ale planuję zmiany ;)

Re: Poznać przez internet

Post autor: wiola_wiola » 26 gru 2013, o 02:56

hmm, anoreksji uczuciowej? ukrywasz kawałki fascynajcji pod paznokciami? ;) taki głupi żart.
Ale nigdy się nie spotkałam z takim określeniem. Znaczy, boisz się zaangażowania?
A tak btw to studiujesz psychologię? bo to już drugi post w dość krótkim czasie, który mi nasuwa takie wnioski;)
ODPOWIEDZ