Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: triko777 » 22 kwie 2014, o 14:02

Oliwka89 pisze:obejrzałam wczoraj film pt "Koneser" Pewnie sporo grono Nas oglądała ten film. Jak sądzicie. Czy film jest aż tak przewidywalny czy tylko ja tak uważam ? Już w połowie filmu można się domyśleć jakie będzie zakończenie...

"Koneser" to była czysta przyjemność :D
Rzeczywiście, zakończenie było przewidywalne ale nie w tym rzecz. Większość filmów jest przewidywalnych a ten film miał coś więcej. Miał Rusha, przekonująco i przejmująco grającego człowieka tak samotnego, znajdującego jedyną bliskość podczas kontaktu ze sztuką. Wie na ten temat wszystko, wszak jest koneserem a nie potrafi porozmawiać z drugą osobą, być z nią blisko. I ten człowiek się zakochuje. A potem, jak to w miłosci często bywa, zostaje oszukany.
Mnie po tym filmie cały czas kołacze się myśl, owszem stracił wszystko ale zyskał życie, takie prawdziwe, z całym jego uniesieniem i upadkiem. I myślę, że jednak było warto.
A poza tym wspaniali aktorzy, piękne zdjęcia i muzyka i scenariusz pierwsza klasa. Troszkę bajkowy, troszkę staroświecki, uroczy.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: dobranocka14 » 22 kwie 2014, o 18:59

To nie miłość oszukuje, tylko ludzie. Od samego początku główny bohater dał sobą manipulować w (jak dla mnie) zbyt oczywisty i naiwny sposób zwłaszcza jak na kogoś, kto cynicznie oszukując zdobywał cenne dla siebie eksponaty. Żeby nie streszczać fabuły - do samego końca liczyłam jednak na jakieś mniej oczywiste, może bardziej finezyjne zakończenie i tylko ta nadzieja sprawiła, że nie skończyłam oglądać filmu w połowie. Czy koneser zyskał prawdziwe życie? Myślę, że co najwyżej kilka chwil ulotnych. Czy było warto – możliwe, choć rozczarowanie nie dość, że kosztowne to było również bardzo, bardzo bolesne.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: triko777 » 23 kwie 2014, o 12:21

dobranocka14 pisze:To nie miłość oszukuje, tylko ludzie.
I tu trochę się nie zgodzę. Miłość potrafi otumanić, pozbawić zdrowych zmysłów i rozumu. Nawet tu, na forum czytając niektóre wpisy można się stuknąć w głowę. Łatwo to zrobić gdy serce spokojne ale czasem gdy oszaleje...
Oczywiście ludzie też oszukują, najczęściej mówiąc, że kochają choć tak nie jest.
dobranocka14 pisze:
Od samego początku główny bohater dał sobą manipulować w (jak dla mnie) zbyt oczywisty i naiwny sposób zwłaszcza jak na kogoś, kto cynicznie oszukując zdobywał cenne dla siebie eksponaty. Żeby nie streszczać fabuły - do samego końca liczyłam jednak na jakieś mniej oczywiste, może bardziej finezyjne zakończenie i tylko ta nadzieja sprawiła, że nie skończyłam oglądać filmu w połowie. Czy koneser zyskał prawdziwe życie? Myślę, że co najwyżej kilka chwil ulotnych. Czy było warto – możliwe, choć rozczarowanie nie dość, że kosztowne to było również bardzo, bardzo bolesne.
No właśnie z tych powodów Ciebie film zawiódł a mnie jak najbardziej ucieszył. Fabuła była na tyle przewidywalna, że mogłam od niej wręcz odpocząć, uwagą obdarzając grę Rusha i emocje jego bohatera. Ów tak bardzo bał się jakiejkolwiek relacji z kimkolwiek, że jedyne uniesienia przeżywał zdobywając piękne portrety kobiet, które podziwiał w samotności. Taką osobę, raczej dość kulawą emocjonalnie bardzo łatwo zmanipulować, trzeba tylko wymyślić jakąś tajemniczą historię. Każda normalna osoba szybko się połapie w czym rzecz. Natomiast ktoś taki jak ów Koneser żyjący w swoim dziwnym świecie szybko da się wciągnąć w grę bo jego życie jest wyrafinowaną grą. Cała ta akcja budowania robota, tajemnice, napady lęków i histerii tej kobiety połączone z agorafobią to wszystko tak dziwaczne, że aż bliskie bohaterowi Rusha. I to właśnie mnie zaciekawiło.
Prawdziwe życie w tym wypadku oznaczało dla mnie jedynie poddanie się uczuciom i zbliżenie z drugą osobą. Czyli coś co do tej pory się nie wydarzyło w jego życiu. I na to potrzeba było całej tej sztucznej dziwaczności. W tym sensie coś zyskał. Symbolicznie zaś aby być z kimś, choć na chwilę, musiał oddać to co było do tej pory jego życiem. Piękne choć przecież sztuczne portrety kobiet na jedną żywą. Czy to dużo czy mało, opłacalne czy nie, to pytanie w filmie zostaje bez odpowiedzi. Mnie się wydaje, że było warto ale myślę, że każda inna odpowiedź jest równoprawna :D
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: zosia24 » 23 kwie 2014, o 19:06

Lektor - film wart uwagi.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: dobranocka14 » 24 kwie 2014, o 00:36

triko777 pisze:
dobranocka14 pisze:To nie miłość oszukuje, tylko ludzie.
I tu trochę się nie zgodzę. Miłość potrafi otumanić, pozbawić zdrowych zmysłów i rozumu. Nawet tu, na forum czytając niektóre wpisy można się stuknąć w głowę. Łatwo to zrobić gdy serce spokojne ale czasem gdy oszaleje...
Oczywiście ludzie też oszukują, najczęściej mówiąc, że kochają choć tak nie jest.
Myślę, że miłość czy raczej zauroczenie może zaślepić, zmienić optykę ale oszustwo rozumiem jako celowe, ludzkie jednak działanie, wprowadzające w błąd i w tym przypadku tak właśnie było :).
triko777 pisze: (...) uwagą obdarzając grę Rusha i emocje jego bohatera.
Tu się zgodzę – talent Rush’a jest niewątpliwie najmocniejszym punktem tego filmu. Jest wiarygodny i jako samotny, chłodny, opanowany dyrektor domu aukcyjnego (oraz oszust) i jako mężczyzna, który nagle, po raz pierwszy w życiu doświadcza realnej i tak niezwykle silnej fascynacji kobietą…

ale:
Taką osobę, raczej dość kulawą emocjonalnie bardzo łatwo zmanipulować, trzeba tylko wymyślić jakąś tajemniczą historię. Każda normalna osoba szybko się połapie w czym rzecz. Natomiast ktoś taki jak ów Koneser żyjący w swoim dziwnym świecie szybko da się wciągnąć w grę bo jego życie jest wyrafinowaną grą. Cała ta akcja budowania robota, tajemnice, napady lęków i histerii tej kobiety połączone z agorafobią to wszystko tak dziwaczne, że aż bliskie bohaterowi Rusha.
w to, że inteligentny, perfekcyjny, niepoddający się łatwo emocjom znawca sztuki daje się tak łatwo wciągnąć w intrygę tylko dlatego, że jak po nitce do kłębka, niby przypadkiem ciągle znajduje brakujące elementy robota – to już budzi mój sprzeciw i irytację, podobnie jak wydumana historia z tajemniczą kobietą, jej histeryczne zachowanie i nagłe uzdrowienie.
Prawdziwe życie w tym wypadku oznaczało dla mnie jedynie poddanie się uczuciom i zbliżenie z drugą osobą. Czyli coś co do tej pory się nie wydarzyło w jego życiu. W tym sensie coś zyskał.
Rozumiem co masz na myśli i też podobnie myślę, choć nasz koneser w konsekwencji zyskał świadomość bycia wyłącznie środkiem do celu, bycia oszukiwanym w przyjaźni i miłości.Dlatego pisałam o chwilach ulotnych :).
Awatar użytkownika
kompot
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:02

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: kompot » 26 kwie 2014, o 21:13

Tylko i wyłącznie dla fanek gatunku horroru polecam "Contracted"
W skrócie: lesbijka jednej niefortunnej nocy przesypia się z facetem i załapuje koszmarnego wirusa, który ją pożera i doprowadza do obłędu. Przesłanie jest jasne :wink:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: zosia24 » 23 lip 2014, o 01:36

Chloe - najpierw zrobiłam wielkie oczy z powodu miłego zaskoczenia :cool: , później zrobiłam wieeeelkie oczy z przerażenia :shock:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: noemimoabit » 23 lip 2014, o 09:45

a co tam takiego strasznego :?:
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: zosia24 » 23 lip 2014, o 10:18

Trzeba obejrzeć :wink: ... na koniec się śmiałam z okna.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: noemimoabit » 23 lip 2014, o 10:22

:mrgreen: oglądałam ale watek z oknem -nie za bardzo.
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: zosia24 » 23 lip 2014, o 12:05

tak ją popchnęła, że całe okno z ramą wypadło, a ona razem z tym oknem :cojest:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: bonz » 23 lip 2014, o 13:53

Ale spojlerujecie, bardzo nieładnie. Grzech niewprawnego kinomana.
A sam filo Chloe niezły, na piątkowy wieczór całkiem spoko. I ładna obsada.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: noemimoabit » 23 lip 2014, o 17:26

to ja już wolę ,,Pocałuj mnie"
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: Rilla » 23 lip 2014, o 18:20

Obejrzałam "Franka" i jestem zachwycona. Jak nie wypuszczą oficjalnego soundtracku to będę niepocieszona.
Awatar użytkownika
dorawu
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2014, o 15:25

Re: POLECAM [filmy o tem. braXnżowej] aktualności

Post autor: dorawu » 29 lip 2014, o 10:17

ponpok pisze:Zdecydowanie polecam film "Her" - świetnie zagrany i zrobiony film, nie tylko dla wrażliwców na wiosnę ;) według mnie również może się spodobać "Sekretne życie Waltera Mitty" - jak nie cierpię Bena Stillera tak w tym filmie warto go zobaczyć, no i te obłędne kadr z Islandii...
Mnie film "Ona" nie zachwycił. Przyjemnie się ogląda Joaquina Phoenixa, są ładne zdjęcia i muzyka, ale liczyłam, że film powie coś ciekawego na temat współczesnego świata. Zamiast tego, dostajemy garść banałów, które można przeczytać w pierwszej lepszej gazecie (ludzie są coraz bardziej autystyczni, nie potrafią nawiązywać trwałych relacji, potrafią kochać tylko siebie itd.).
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: POLECAM [filmy o tem. braXnżowej] aktualności

Post autor: bonz » 29 lip 2014, o 14:27

dorawu pisze:
ponpok pisze:Zdecydowanie polecam film "Her" - świetnie zagrany i zrobiony film, nie tylko dla wrażliwców na wiosnę ;) według mnie również może się spodobać "Sekretne życie Waltera Mitty" - jak nie cierpię Bena Stillera tak w tym filmie warto go zobaczyć, no i te obłędne kadr z Islandii...
Mnie film "Ona" nie zachwycił. Przyjemnie się ogląda Joaquina Phoenixa, są ładne zdjęcia i muzyka, ale liczyłam, że film powie coś ciekawego na temat współczesnego świata. Zamiast tego, dostajemy garść banałów, które można przeczytać w pierwszej lepszej gazecie (ludzie są coraz bardziej autystyczni, nie potrafią nawiązywać trwałych relacji, potrafią kochać tylko siebie itd.).

Widać, że w pisaniu scenariusza maczał palce Arcymistrz Paulo Coelho :cool:

Ja polecam film, o którym piszecie. Przemówił do mnie, znalazłam w nim wiele barw. Od (u)śmiechu po wzruszenie i dzięki temu ten film oceniam 8/10.

Wczoraj widziałam film Skazaniec, który spokojnie mogę polecić ludziom lubiącym mało wymagające, ale pełne wartkiej akcji kino. Jak można się domyślić, akcja dzieje się w więzieniu, więc kwiatków i piękna w nim nie będzie, ale dzieje się i bohaterowie są dobrze rozrysowani.
Podobało mi się też to, że nie rozdmuchiwali i nie rozciągali niepotrzebnie wstępu, celem zbliżenia widza do postaci,
tylko po chwili przeszli do rzeczy i było już tylko lepiej. 7,5/10
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: Rilla » 4 sie 2014, o 23:11

Z polecenia przyjaciela obejrzałam "Walk the line", czyli biograficzny film o Johnnym Cashu.
Trochę się zmartwiłam, kiedy ów przyjaciel powiedział mi, że główne role grają Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon - ona we wszystkim co widziałam była tępą blond dzidą, on tyle razy grał psycholi, że z trudem przychodziło mi wyobrażenie sobie go w jakiejkolwiek innej roli (trochę zmienił to wspominany wcześniej film "Her", ale jednak mimo wszystko nie byłam jego fanką). Ale - o bogowie - jaki kawał dobrej roboty odwalili!
Film sam w sobie jest bardzo dobry, może miejscami trochę papkowato romantyczny, ale jest - wydaje mi się - wierny realiom. Muzycznie też jest zaskoczeniem, bo aktorzy sami śpiewali... Joaquin jest wokalnie tak bardzo podobny do oryginału, że ode mnie za samo to ma Oskara ;). Reese nie przypomina June, ale śpiewa bardzo dobrze i ma przeuroczy akcent, który w jakiś dziwny sposób dodaje jej postaci charakteru.

W skrócie: jeśli ktoś ma ochotę na dobre kino, sporo bluesa, to nawet jeśli nie jest fanem Johnny'ego Casha, "Walk the line", powinno mu się podobać :).
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: triko777 » 6 sie 2014, o 11:39

"Her" mnie urzekł ładną scenografią i ciepłymi, nasyconymi kolorami. Lubię Joaquina Phoenixa i miło było go zobaczyć w innej nie psychopatycznej roli, głos Scarlett jak i ja samą bardzo a nawet jeszcze bardziej :D . Generalnie film sprawił mi przyjemność choć po miesiącu nic z niego, prócz powyższych wrażeń, nie zostało. Ale i niczego więcej się nie spodziewałam.

Wielbicielkom filmów gangsterskich z lat 70' oraz Cliva Owena i Marion Cotillard, polecam "Więzy krwi". Dwaj bracia, gangster i policjant. Może nie jest to "arcydzieło jakie kiedyś wyszłoby spod ręki Scorsese"a z taką opinią się gdzieś spotkałam ale całkiem niezły. Klasyka gatunku plus świetni aktorzy o dość nieoczywistej, zakapiorskiej urodzie oraz piękne aktorki. Dwie godziny dobrej rozrywki. No i ta muzyka, ach, ach.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
alababa321
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2014, o 13:27

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: alababa321 » 14 sie 2014, o 13:45

Ostatnio oglądałam film pt. Closer - Adaptacja sztuki Patricka Marbera. Film opowiada o dwóch parach: dermatologu Larrym i fotograf Annie oraz pisarzu Danie i striptizerce Alice. Ich historie się krzyżują. Alternatywny film nie dla wszystkich, ale myślę, że tematyka wam się spodoba. Nie chcę za bardzo spoilerować, żeby nie wyjawić wszystkiego. Oglądałam go razem z moją dziewczyną - idealny na romantyczny wieczór ;)
kasiowaona
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2014, o 11:01

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: kasiowaona » 21 sie 2014, o 11:06

Ja ostatnio oglądałam film "Flicka" opowiada o przyjaźni dziewczyny i jej konia. Piękny, magiczny film :) Oczywiście na domowym TV nie mogłam tego obejrzeć, bo zajęty był. Musiałam skorzystać z telewizji online. Udało się obejrzeć za darmo i nic się nie zacinało. Uratował mnie e-screen i jestem szczęśliwa że mogłam obejrzeć "Flickę" http://pl.e-screen.tv/
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: Akumu » 21 sie 2014, o 12:37

obejrzałam wczoraj zachwalane przez przyjaciela "Życie Adeli" i powiem szczerze - jestem zawiedziona. film mi się dłużył, sceny erotyczne przesadnie bezpośrednie, a sama relacja Adele - Emma potraktowana strasznie płytko. właściwie twórcy zaserwowali nam trzy godziny zagubionej dziewczynki z wiecznie otwartą buźką i tępym spojrzeniem. i jeszcze te irytujące cięcia fabularne i przeskoki - no koszmarek z tego filmu wyszedł, a mogło być tak pięknie..
ale nie żeby plusów nie było - aktorka grająca Emmę niezwykle przyciągająca :)

dla równowagi wspomnę jeszcze o filmie, na którym w kinie byłam w poniedziałek, a mianowicie "Guardians of the Galaxy". polecam każdemu, kto lubi filmy akcji i kreskówkowy humor. film uchronił się przed wzniosłością, która z takich chociażby Avengersów wręcz kipi - i to mi się chyba najbardziej spodobało. absolutnie przezajefajny :D wskoczył na pierwsze miejsce wśród moich ulubionych produkcji Marvela.
I AM GROOT!
Awatar użytkownika
DK8
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2014, o 17:55

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: DK8 » 23 sie 2014, o 13:25

Akumu pisze:obejrzałam wczoraj zachwalane przez przyjaciela "Życie Adeli" i powiem szczerze - jestem zawiedziona. film mi się dłużył, sceny erotyczne przesadnie bezpośrednie, a sama relacja Adele - Emma potraktowana strasznie płytko. właściwie twórcy zaserwowali nam trzy godziny zagubionej dziewczynki z wiecznie otwartą buźką i tępym spojrzeniem. i jeszcze te irytujące cięcia fabularne i przeskoki - no koszmarek z tego filmu wyszedł, a mogło być tak pięknie..
ale nie żeby plusów nie było - aktorka grająca Emmę niezwykle przyciągająca :)
Ja nie dałam rady tego obejrzeć normalnie, tj. przeskakiwałam ze sceny na scenę (czasem tak mam, z Czarnym łabędziem też tak miałam) Zdaję sobie sprawę z tego, że to kiepski sposób oglądania filmów i później nie jest się w stanie właściwie odnieść rzetelnie do tak oglądanego filmu, bo a nuż coś się przeskoczyło co było właśnie "tym czymś" za co kto inny uważa ten film za dobry czy wręcz rewelacyjny, ale czasem nie potrafię się zmusić.
Wracając do "Życia Adeli"...
Tyle dobrego się o tym filmie naczytałam, a dla mnie to wyglądało tak:
- nudne gadki, pseudo głębsze (tudzież tej głębi nie wychwyciłam, bo oglądałam "po rusku") przeplatane wykładami z lesbijskiej kamasutry (sporo pozycji przerobiły...) i chyba nie dam rady do niego wrócić i obejrzeć po ludzku.

Co ostatnio oglądałam normalnie... "Niebiańskie stworzenia" - szczerze, spodziewałam się czegoś więcej, trochę mnie rozczarował. "I twoją matkę też" - taki sobie. "Smażone zielone pomidory" i "To nie jest kraj dla starych ludzi" na plus, ale bez jakichś rewelacji.
I taką baję "Zaklęta w sokoła" z Michelle Pfeiffer, bo mnie wzięło na baje. Całkiem sympatyczna.
... a jak dorosnę to zostanę czarownicą.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Do obejrzenia

Post autor: Interlokutorka » 13 lis 2014, o 19:52

Jutro w telewizorni "Żegnaj, królowo" z les wątkiem. Ciekawe, czy warto? [I tak nie mam telewizorni. :podbite oczko: ]
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Do obejrzenia

Post autor: moja_alchemia » 13 lis 2014, o 20:32

Interlokutorka pisze:Jutro w telewizorni "Żegnaj, królowo" z les wątkiem. Ciekawe, czy warto? [I tak nie mam telewizorni. :podbite oczko: ]
na którym kanale?
azzardo-eta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 352
Rejestracja: 26 sty 2014, o 18:23

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: azzardo-eta » 13 lis 2014, o 20:50

Niedawno obejrzałam film "Lucy"- zaufałam pozytywnie wystawionej opinii przez mojego kolegę. Sama też stwierdziłam, że niezły, pomimo szczerości absurdu, w sam raz dla nastolatków. Pomysł według mnie jest oryginalny i warto zobaczyć :roll:
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Do obejrzenia

Post autor: Interlokutorka » 14 lis 2014, o 19:30

moja_alchemia pisze:
Interlokutorka pisze:Jutro w telewizorni "Żegnaj, królowo" z les wątkiem. Ciekawe, czy warto? [I tak nie mam telewizorni. :podbite oczko: ]
na którym kanale?
Canal +
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Do obejrzenia

Post autor: moja_alchemia » 14 lis 2014, o 20:19

Interlokutorka pisze:
moja_alchemia pisze:
Interlokutorka pisze:Jutro w telewizorni "Żegnaj, królowo" z les wątkiem. Ciekawe, czy warto? [I tak nie mam telewizorni. :podbite oczko: ]
na którym kanale?
Canal +
a ja nie mam Canal+ :(
Katta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2014, o 11:58

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: Katta » 2 gru 2014, o 11:25

Ostatnio katuje polskie kino i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
"Miasto44'
"Kamienie na szaniec"
"Bogowie"
"Służby Specjalne"
Wszystkie filmy godne polecenia ( "Miasto" i Bogowie" obowiązkowe pozycje).
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: ama » 7 gru 2014, o 22:52

Katta pisze:Ostatnio katuje polskie kino i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
"Miasto44'
"Kamienie na szaniec"
"Bogowie"
"Służby Specjalne"
Wszystkie filmy godne polecenia ( "Miasto" i Bogowie" obowiązkowe pozycje).
Ja niestety jeszcze nie widziałam żadnego z tych filmów, po prostu tam gdzie mieszkam nie ma kina niestety :cry: Ostatnio w nasze TV obejrzałam "Pokłosie" Pasikowskiego, jak dla mnie genialne kino, od początku do końca film trzyma w napięciu, genialna gra aktorska. Sztur absolutnie doskonały! Dawno nie widziałam tak dobrego współczesnego, polskiego filmu, no ale nie widziałam tych powyżej.
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Co ostatnio oglądałyście? [filmy]

Post autor: dalidaa » 22 gru 2014, o 19:48

"Czarna Venus" - dobry film, ale jak dla mnie nieco za mocny i ciut przydługi... Jednak wspaniale pokazuje okrutne czasy rozpasanego kolonializmu w Europie
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ