Gry komputerowe

Cafe dla wszystkich
Mufinek
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2014, o 22:53

Re: Gry komputerowe

Post autor: Mufinek » 26 sty 2014, o 22:57

Ja uwielbiam SImsy od pierwszej części grałam prawie we wszystko :-)
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 26 sty 2014, o 23:48

Liara pisze:Co prawda w Heavy Rain nie grałam lecz znam grę z recenzji i opinii graczy, więc z całego serca polecam Tobie The Walking Dead jeśli gdzieś dorwiesz grę. Wrażenia niesamowite :D
TWD? Znam i oczywiście grałam. Teraz przymierzam się do "400 Days" i 2-go sezonu ;) To jedyna gra (oprócz Mass Effect) przy której na końcu ryczałam jak porąbana, a później chodziłam przez tydzień struta :roll:
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 27 sty 2014, o 14:59

penguin pisze:
Liara pisze:Co prawda w Heavy Rain nie grałam lecz znam grę z recenzji i opinii graczy, więc z całego serca polecam Tobie The Walking Dead jeśli gdzieś dorwiesz grę. Wrażenia niesamowite :D
TWD? Znam i oczywiście grałam. Teraz przymierzam się do "400 Days" i 2-go sezonu ;) To jedyna gra (oprócz Mass Effect) przy której na końcu ryczałam jak porąbana, a później chodziłam przez tydzień struta :roll:
Miałam dokładnie to samo. Takiego kaca moralnego w życiu nie miałam. Niesamowita sprawa.
DLC 400 Days jest okej, ale nic wyjątkowego bo każdej postaci jest poświęcane bardzo mało czasu. Ale warto przejść bo będzie miało znaczenie w drugim sezonie. A drugi sezon... my god... a szczególnie jedna scena kiedy zaciskałam zęby z bólu który "czułam". Boję się co twórcy zrobią z Clementine dalej. To będzie o wiele mocniejsza część.

Sama byłam w szoku że jakaś gra była w stanie przebić zdolność do wywoływania emocji Mass Effecta a jednak :D
juupy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2014, o 15:33

Re: Gry komputerowe

Post autor: juupy » 29 sty 2014, o 14:29

Ja kocham RPG i strategie! Jestem fanką serii Diablo i Anno:)
rwl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2013, o 20:48

Re: Gry komputerowe

Post autor: rwl » 28 lip 2014, o 19:17

penguin pisze:A mnie ostatnio przekonała do siebie Dota 2. Gra któraś z Was? ;)
Ja! I mam wrażenie, że tylko ja... wszyscy jak już w coś grają, to w LoL (który jest zbyt prosty i... trzeba kupować bohaterów)

Poza tym Path of Exile (darmowe, nowozelandzkie Diablo) i Hearthstone :)
Awatar użytkownika
MrsPierce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 16 cze 2014, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: MrsPierce » 28 lip 2014, o 23:40

A gra któraś z was w Assassin's Creed ??? :D
Uwielbiam tą serię :3

Simsy też lubię :> i minecrafta XD
~~
Jesteśmy perfekcyjnie stworzeni do bycia nieperfekcyjnymi.
Awatar użytkownika
Lady_Skyblue
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 30 sty 2014, o 21:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry komputerowe

Post autor: Lady_Skyblue » 29 lip 2014, o 01:24

Assassin jest great :D

Ale aktualnie pogrywam sobie w najnowszego Tomb Raidera, bo w końcu mogę :D
~Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
Kaasia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 30 lip 2014, o 23:12

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kaasia » 31 lip 2014, o 11:43

Ja obecnie gram w Dotę 2, Payday 2, Overlorda, Walking Dead 2, kończę Portala 2 i chcę przejść po tych ostatnich trzech na Bioshocka oraz Dragon Age. Za dużo jest fajnych gier :twisted:
Ma ktoś może profil na Steam??
Obrazek
Luna_
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2014, o 21:02

Re: Gry komputerowe

Post autor: Luna_ » 7 sie 2014, o 22:26

Domyślam się, że na nowego Mass Effecta i nowe Dragon Age trochę osób czeka, jak nastawienie? :wink:
A może ktoś czeka na nowego Tomb Raidera albo Mirror's edge? :-P

Ja na tą czwórkę czekam najbardziej (jeszcze od lat czekam na wszystko co związane z the longest journey, ale no cóż), a w oczekiwaniu nadrabiam Assassin's Creed do którego nie mogłam się przekonać po słabej jedynce, dokańczam Wiedźmina 2 na którego wcześniej miałam za słaby komputer a później za mało czasu (ten wiedźmin wydaje się dziwnie krótki w porównaniu do jedynki, chociaż zadania poboczne dużo ciekawsze), no i szykuję się na bioshocki i the last of us, które czekają na półce.

A może gra ktoś w left 4 dead 2 albo mass effect 3 multiplayer? :wink:
Kaasia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 30 lip 2014, o 23:12

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kaasia » 8 sie 2014, o 15:33

Domyślam się, że na nowego Mass Effecta i nowe Dragon Age trochę osób czeka, jak nastawienie? :wink:
A może ktoś czeka na nowego Tomb Raidera albo Mirror's edge?
Zawsze pozytywne, a potem sama się przekonam czy było warto czekać :podbite oczko:
A może gra ktoś w left 4 dead 2 albo mass effect 3 multiplayer?
Gram w to pierwsze. To drugie mam w planach do zakupowych dopiero :D
Obrazek
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 8 sie 2014, o 23:39

Mass Effect to chyba jedyna seria gier, które kilkukrotnie zaliczałam (czyt. zarywałam noce) i przy każdym podejściu miałam tyle samo fun'u co za pierwszym razem, gdy w 2008 była premiera na PC ;) Jakiś czas temu urządziłam sobie ostateczne pożegnanie z trylogią ME wraz ze wszystkimi DLC, jakie kiedykolwiek wyszły. Uważam, że jeśli grać już w ME (dla fabuły) to koniecznie z dodatkami. W szczególności tyczy się to DLC do dwójki "Lair of the Shadow Broker" (jedno słowo - Liara :serce: - i chyba więcej wyjaśniać nie trzeba ;)) i DLC do trójki "From Ashes", "Omega" (odbicie Omegi wespół z Arią, której głosu użyczyła Carrie-Ann Moss to ciekawe urozmaicenie). Poraża mnie bezczelność i pazerność EA na kasę - te DLC od strony fabularnej to praktycznie integralna część gry (jak można było tak chamsko wyciąć z ME3 postać proteanina Javik'a, ja się pytam? :shock: ) i jako fanka uniwersum ME czuję się oszukana i okradziona. Oczywiście, jeśli chodzi o jaśniejsze strony DLC to "Citadel" jak najbardziej zasługuje na pochwałę dla twórców - świetny hołd dla zakończenia trylogii, masa łez i śmiechu. Stanowczo warte zakupu ;)

Oczywiście z niecierpliwością czekam na jakieś porządne info dot. nowego Mass Effect. Mam takie dziwnie przeczucie, że na "N7 Day" twórcy zrobią jakąś niespodziankę, bo póki co na E3 i Comic Con'ie nie pojawiło się nic ciekawego ;)

A oprócz czekania na ME4 i ostatni epizod drugiego sezonu The Walking Dead zdarza mi się pyknąć w L4D2. Do Doty 2 całkiem niedawno wróciłam po prawie rocznej przerwie, więc mój skill pozostawia wiele do życzenia :lol:
Luna_
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2014, o 21:02

Re: Gry komputerowe

Post autor: Luna_ » 9 sie 2014, o 19:28

Zgadzam się ze WSZYSTKIM odnośnie DLC do mass effecta. I w ogóle nie wyobrażam sobie grania w ME2 bez Lair of the Shadow Broker, może nie mam racji ale wydaje mi się to tak samo wycięte jak i from ashes, może i tak nie jest, ale dla mnie to bardzo ważny wątek w grze, i nie wyobrażam sobie grania w trójkę po zagraniu w dwójkę bez tego DLC.
Zresztą o ile from ashes można było kupić z innymi pierdołami za 5 zł jako rozszerzenie do edycji kolekcjonerskiej tak z lair of the shadow broker w ogóle były w Polsce problemy póki nie było dodatkowego instalatora i fanowskiego tłumaczenia, to jest dla mnie tak samo śmieszne i irytujące jak te same problemy z DLC do dragon age.
DLC Omega też sprawiło mi dużo radości, bo Aria jest jedną z moich ulubionych postaci w całej trylogii, chociaż samo DLC mogło być zrobione lepiej.
W Citadel bardzo mi się podoba, że przewijają się rozmowy dotyczące rzeczy z których od lat się fani nabijają, np. słynne "i should go", taniec Shepard i inne :-P

Za to boli mnie trochę, że twórcy po wyciągnięciu tyle kasy za różne dlc porzucili multiplayera tak szybko, mogli się nim zająć chociaż do czasu wydania następnej części, kiedyś pojawiały się wyzwania weekendowe, mogliby wciąż robić coś takiego chociaż raz na jakiś czas, a jednak nic nie robią, zresztą słyszałam, że teraz już nawet nie banują oszustów. No cóż.
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Gry komputerowe

Post autor: karolynn » 17 sie 2014, o 21:47

Ja od dziecka grałam w strzelanki.. pierwsza gra, to Medal of Honor na PS1 w wieku 5 lat. Poza tym to chyba też przez to, że od kurdupla kochałam się w wojsku i we wszystkim co z tym związane. Bieganie z rurą od odkurzacza i udawanie, że to "bazuka" - bezcenne. :D

Ogólnie, to na dzień dzisiejszy pykam sobie w Battlefielda 3, czasem też COD Black Ops, jak mam z kim to i w Fifę pogram, albo pojeżdżę tirem na kierownicy w ETS2 :P

Któraś chętna pograć ze mną w którąkolwiek z tych gier? :D
VVer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2013, o 22:20

Re: Gry komputerowe

Post autor: VVer » 18 sie 2014, o 00:41

U mnie stałą pozycją jest COD4MW, przez kilka ostatnich lat przewijał się cs 1.6 i the sims zaczynając od 2 części :)
Niekiedy wracam do Spyro na PS1, albo na długie godziny na PS3 w COD: Ghosts. Jednakże jeśli chodzi o strzelanki to konsole się mogą schować przy komputerze 8)
Awatar użytkownika
karolynn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2013, o 18:57
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Gry komputerowe

Post autor: karolynn » 18 sie 2014, o 13:49

Dokładnie tak.. na konsolach to najwyżej mogę grać w Fife, bo pad + strzelanka = beznadziejny ogar. :D
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry komputerowe

Post autor: Akumu » 19 sie 2014, o 19:57

no u mnie konsole to przede wszystkim bijatyki (Tekken, SoulCalibur), wyścigówki (na przykład Gran Turismo) i platformówki z rozwiniętym światem (chociażby moje ukochane Spyro), ale i też te hmm.. platformowe platformówki (jak Pandemonium). strzelanek nie próbowałam. ale no cóż, stały dostęp mam tylko do mojego PSXa, z konsolami nowszej generacji mam styczność raczej rzadko. ale chyba się szarpnę na PS3, teraz już nie jest takie drogie.
maj18
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2013, o 01:12

Re: Gry komputerowe

Post autor: maj18 » 20 sie 2014, o 00:31

Ostatnio wyszedł Risen 3, pykal ktoś? Gra strasznie wciąga. Wydawało mi się że siedzę przed komputerem godzinę a tu minęły 3 :P
Całkiem ciekawa fabuła i strasznie dużo questów. Ogólnie zabijam sobie czas w oczekiwaniu na nowego Dragon Age i Assasyna, bo obie produkcje zapowiadają się niesamowicie.
A co powiecie o 4 części simsow? Na originie daja do ogrania demo kreatora i powiem że wizualnie wygląda to interesująco, ale strasznie mało dodali ubrań.
drut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:02

Re: Gry komputerowe

Post autor: drut » 21 sie 2014, o 18:20

A gra któraś w GTA V?
VVer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2013, o 22:20

Re: Gry komputerowe

Post autor: VVer » 21 sie 2014, o 22:37

drut pisze:A gra któraś w GTA V?
Ja 8)
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 26 sie 2014, o 21:02

Ech, nadchodzący Wiedźmin 3 powoduje u mnie i depresję i momenty uniesienia. Depresję - bo nie będę mogła zagrać w najlepsze RPG w historii (chyba że wygram w lotka :cool: ) a momenty uniesienia - bo ta gra jest doskonała w każdym punkcie. Tu choćby 37 minutowy gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=0Q32kjvAWBQ

I najważniejsze: CIRI!!! Zakochałam się od pierwszego wrażenia. Design jest po prostu boski, wygląda miliard razy lepiej niż w mojej wyobraźni :serce: http://www.vgwallpaper.com/video-games/ ... ld-hunt-23

A teraz idę odpalić ostatni odcinek The Walking Dead Season 2. Opakowanie chusteczek higienicznych jest na biurku, cały litr lodów na pocieszenie w lodówce - jestem gotowa na nadchodzącą depresję i potok łez. On we go! 8)
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 29 sie 2014, o 01:17

Liara pisze:A teraz idę odpalić ostatni odcinek The Walking Dead Season 2. Opakowanie chusteczek higienicznych jest na biurku, cały litr lodów na pocieszenie w lodówce - jestem gotowa na nadchodzącą depresję i potok łez. On we go! 8)
I jak wrażenia po 5 epizodzie? ;)

Moim zdaniem trzymało naprawdę wysoki poziom, chociaż finału 1 sezonu wg mnie nie przebiło.
[SPOILER ALERT] Być może dlatego, że wybrałam zakończenie, w którym Clem zostaje z Jane - jakąś taką słabość do tej postaci mam :oops: i momentami zachowaniem przypominała mi Michonne z serialu, a ją też, cholera, lubię. :D Oczywiście jak zwykle podkusiło mnie, żeby sprawdzić wszystkie możliwe zakończenia i jednak to z Kenny'm i Wellington wydaje mi się po stokroć lepsze... [/SPOILER ALERT].

Zastanawia mnie jeszcze jak twórcy zamierzają połączyć tyle możliwych (i przede wszystkim naprawdę różniących się) zakończeń z fabułą 3 sezonu. :D
Awatar użytkownika
Lady_Skyblue
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 30 sty 2014, o 21:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry komputerowe

Post autor: Lady_Skyblue » 2 wrz 2014, o 19:16

Akumu pisze:no u mnie konsole to przede wszystkim bijatyki (Tekken, SoulCalibur)
Niestety na konsolach jak grałam to tylko u znajomych, ale SoulCalibur bardzo przypadł mi do gustu :D niestety mój kompek jest jeszcze za słaby żeby emulować PS2 żeby móc pograć Kilikiem :P

Ale z innych bijatych to oczywiście Mortal Kombat (najbardziej Trylogy), czy z flipperów jak np. X-men vs Street Fighter, Marvel Super Heroes, ogólnie street fighter i inne pierdołki które można spokojnie dorwać na FinalBurna :D
~Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 4 wrz 2014, o 14:29

penguin pisze:I jak wrażenia po 5 epizodzie? ;)
Chyba nie mam się co zbytnio rozpisywać, bo zrobiłam dokładnie to co Ty :cool: mimo wszystko...

[SPOILER]Mną mocno ruszyło te zakończenie przez to, ze zastrzeliłam Kenny'ego. Gości, który nam towarzyszył od początku. I te jego słowa na końcu... Oczywiście pierwsze co zrobiłam, to obejrzałam inne zakończenia i dla mnie opuszczenie Wellington z nim, jest tym najlepszym. Ale z drugiej strony, ginie w nim Jane, którą naprawdę polubiłam. Zaczyna traktować Clem jak swoją siostrę, odnajduje w końcu sens życia w tak potwornym świecie inny niż przetrwanie z dnia na dzień a tu taki koniec. Szkoda, że oboje nie mogli przeżyć :D Ach, parszywe The Walking Dead.
Myślę, że fabuła przeskoczy o kilka lat do przodu, tak że będziemy grali już mocno nastoletnią Clem (ekstra), która z jakichś powodów nie jest już z tymi osobami z którymi zakończyła sezon 2. O Kennym czy Jane może być tylko jakaś wzmianka. I nawet bym na to nie narzekała, bo jakoś w TWD nie mam problemów z pozostawianiem dużo rzeczy do wyobraźni fanów. [KONIEC SPOILERÓW]

Tak czy siak, gra była wyśmienita, czekam na więcej i dalej kombinuję skąd by tu załatwić Playstation 4 dla nadchodzącego Dragon Age Inquisition i późniejszego Wiedźmina 3.
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry komputerowe

Post autor: Akumu » 5 wrz 2014, o 15:05

Lady_Skyblue pisze:
Akumu pisze:no u mnie konsole to przede wszystkim bijatyki (Tekken, SoulCalibur)
Niestety na konsolach jak grałam to tylko u znajomych, ale SoulCalibur bardzo przypadł mi do gustu :D niestety mój kompek jest jeszcze za słaby żeby emulować PS2 żeby móc pograć Kilikiem :P

Ale z innych bijatych to oczywiście Mortal Kombat (najbardziej Trylogy), czy z flipperów jak np. X-men vs Street Fighter, Marvel Super Heroes, ogólnie street fighter i inne pierdołki które można spokojnie dorwać na FinalBurna :D
w SoulCalibura IV miałam okazję zagrać chociażby na krakowskich CafeConach, które z resztą polecam nawet konwentowym sceptykom, bo jest to siedzenie w knajpie z piwem + bijatyki na PS3 + stare anime. tyle fajnych rzeczy :D

a jeżeli chodzi o Marvel Super Heroes - u mnie w wersji LEGO. oh ile ja godzin straciłam na LEGO games. Star Wars, LOTR, Marvel, Harry Potter, Piraci z Karaibów.. a jeszcze tyle tytułów do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: Gry komputerowe

Post autor: magia_w » 13 wrz 2014, o 17:34

U mnie do łask wróciły The Settlers 10-lecie i wpadł mi w ręce (choć wcześniej w ucho) tytuł Manhunt.
To ostatnie to jakiś... brakuje mi innego określenia na temat tej gry... więc pozostanę w przy tym że to chora gra, łazisz chłopkiem i dusisz siatką ludzi, albo chlastasz jakimś szkłem O_O
To ja już wolę moją trylogię Hitman'a i Maxa Payne'a.
Z wyścigów to F1 sezon 99-00 o ile dobrze to pamiętam, no i NFSMW.
Głównie w opcji na pad'a. Kiedyś była i kierownica ale deko za mocno chciałam skręcić :P
Obrazek
Aurore
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 21:13

Re: Gry komputerowe

Post autor: Aurore » 14 wrz 2014, o 00:00

Oooo The Settlers, gra mojego dzieciństwa :D
A propos nowego Dragon Age, fabuła fabułą, ale może ktoś czeka na multi i wspólną serię porażek? :lol:
andzelika84
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:25

Re: Gry komputerowe

Post autor: andzelika84 » 14 wrz 2014, o 05:50

Ja uwielbiam gry online: 2048, tetris, pasjans. Sporo teraz tego mozna znalezc w internecie.
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: natsi » 15 wrz 2014, o 00:12

Ja lubię gry z Harrego Pottera 8) Poza siódemkami - zwykła strzelanka, tylko zamiast broni jest różdżka a akcja jest bez sensu...
Kaasia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 30 lip 2014, o 23:12

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kaasia » 15 wrz 2014, o 19:28

andzelika84 pisze:Ja uwielbiam gry online: 2048, tetris, pasjans. Sporo teraz tego mozna znalezc w internecie.
Aż zagrałam w Tetrisa i Super 2048, jak zobaczyłam komentarz :lol:
W Pasjansa nie grałam całe wieki, brakuje mi go na komputerze, ech te nowe systemy operacyjne...
natsi pisze:Ja lubię gry z Harrego Pottera 8) Poza siódemkami - zwykła strzelanka, tylko zamiast broni jest różdżka a akcja jest bez sensu...
Zatrzymałam się na części numer 4. Niedawno kupiłam wersję Lego-Potter, wszystkie części. Dzieciaki mnie w szkole namówiły i nie mogłam nie posłuchać moich młodych adeptów gier komputerowych :*
Obrazek
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 1 paź 2014, o 22:56

penguin i Luna_ ja też się z Wami zgadzam we wszystkim na temat ME. Tylko ja nie jestem w stanie zrobić sobie z serią pożegnania. A co do DLC'ków to dobre podsumowanie: LotSB - Liara oczywiście :serce: (login chyba mówi wszystko), Omega byłaby beznadziejna gdyby nie Aria (a fanficki z AriąxTevos to coś świetnego) a Cytadela to czysty fanservice, czyli wszystko co kotki lubią najbardziej. To znaczy, tacy psychofani ME jak ja :cool:

A co do nowego Dragon Age. Włosy sobie z głowy wyrywam na myśl, że nie będę mogła zagrać, bo mój sprzęt za słaby. A zapowiada się najlepiej z całej serii. Chociaż nie spodziewam się, by Inkwizytorka byłaby w stanie przebić zajebistością sarkastyczno-żartobliwą Hawke :mrgreen: No i w końcu znalazłam JEDNĄ wadę gry - czyli brak zaklęć leczniczych. Trochę to się wydaje nie na miejscu ale to nic, czego moderzy nie byliby w stanie naprawić.
ODPOWIEDZ