Jakich używacie aplikacji randkowych na telefony?

Cafe dla wszystkich
Hocze
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:29

dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: Hocze » 28 lip 2015, o 16:25

serio!
mieszkam we Wrocławiu i ze zdziwieniem odkryłam, że wiele les ma konto na tinderze, aplikacja jest świetna, można poczuć że nie jest się samemu i poznać nowe osoby (to nie grinder, nie chodzi przecież o seks, ale o znajomości), na prawdę polecam i zachęcam do ściągania apki, bo jeszcze nie jest za bardzo rozpowszechniona w naszych kręgach, a szkoda, bo przez 2 dni przejrzałam wszystkie profile w okolicy
Awatar użytkownika
drama_t
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 367
Rejestracja: 25 mar 2014, o 10:47

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: drama_t » 28 lip 2015, o 17:22

Gdyby nie było wymagane podanie numeru telefonu to może bym założyła z ciekawości, ale przesadna inwigilacja mnie odstrasza.
Nie dajcie sobie, drodzy państwo, srać w duszę.
timetolive
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 1 cze 2015, o 21:19

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: timetolive » 28 lip 2015, o 18:32

Każe mi się logować przez fb, czy da się to jakoś ominąć? :| nie ogarniam tych aplikacji.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: takeyoudowntown » 28 lip 2015, o 20:47

Nie i to jest największy błąd, bo jeśli ktoś nie ma fb, to nie może mieć tindera. Tak samo jeśli chcesz przez fejkowe konto, to też bezsens, bo apka wyszkuje na podstawie Twoich zdjęć, a potem zainteresowań, które masz polubione na fb. Taki w sumie fb tylko dla "podrywaczy". Jak się ktoś boi zagadać na fb, to instaluje tindera. Ale z tego co słyszę, to ludzie się tym dość szybko nudzą. Ja nie próbowałam, bo szukanie partnerki tylko po wyglądzie i jakichś lajkach na jakimś portalu jest dla mnie żenująco prostackie.
Be someone who makes you happy
Hocze
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:29

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: Hocze » 29 lip 2015, o 00:32

niestety to chyba jedyna wada, logować się trzeba przez fb (bez podawanie numeru telefonu), natomiast nikt z użytkowników fb nie jest o tym informowany, można zgodzić się na połączenie z listą znajomych i innymi danymi, co ja pominęłam

Ale nie powiedziałabym, że to fb dla podrywaczy, tylko apka do zaczęcia rozmowy, jakoś nigdy nie spotkałam się z tym żeby ktoś nieznajomy napisał coś do mnie na fb, a nie chodzi tu o szukanie partnerki, tylko zapoznanie się z ludźmi, w realu większość z nas nie zaczyna rozmowy z kimś interesującym (chociażby nie wiedząc do końca kto jest les, a kto nie)
a wygląd jednak o czymś świadczy (za to żadnych ilości lajków tam nie ma)

ja dzięki tinderowi poznałam świetne znajome (i nie miało to nic wspólnego z podrywem), nic się nie traci, a można wiele zyskać, dlatego polecam
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: takeyoudowntown » 29 lip 2015, o 10:24

Hocze pisze:w realu większość z nas nie zaczyna rozmowy z kimś interesującym (chociażby nie wiedząc do końca kto jest les, a kto nie)
a wygląd jednak o czymś świadczy (za to żadnych ilości lajków tam nie ma)

ja dzięki tinderowi poznałam świetne znajome (i nie miało to nic wspólnego z podrywem), nic się nie traci, a można wiele zyskać, dlatego polecam
Wygląd świadczy tylko o tym, czy ktoś wygrał na loterii genetycznej, albo mu się nie poszczęściło. Nic nie mówi mi o wnętrzu, w którym to akurat ja zwykłam się zakochiwać, a nie w wyglądzie. Z lajkami chodziło mi o strony, czy artystów, których ktoś polubił, na podstawie których tinder paruje osoby. Ty masz polubione X i ktoś też ma X, to Tinder na tej podstawie was paruje, co też jest imo inwalidztwem, bo dlaczego niby mam się dogadać i polubić kogoś, kto np. lubi takie filmy, czy muzykę jak ja. To tylko gust, a na guście się znajomości raczej nie buduje.
Uważam, że to kolejny ułatwiacz rozpoczęcia kontaktu, czy znajomości przeznaczony dla ludzi o małych umiejętnościach społecznych, interpersonalnych, albo dla takich, którzy nie wiedzą czy dana osoba ma taką samą orientację.
Nie mam dobrego zdania nt. wszystkich spotted, portali randkowych i czatów, bo to zabiera całe emocje i rozrywkę poznawania człowieka w świecie realnym. Pełne są one ludzi tak rozleniwionych byciem na nich, że wyjście z internetu do reala jest jakimś... wielkim osiągnięciem? Dziwne czasy mamy, oj dziwne.
Be someone who makes you happy
timetolive
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 1 cze 2015, o 21:19

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: timetolive » 29 lip 2015, o 11:35

Czy logując się przez facebooka jest możliwośc ustawić sobie jakiś nick ? czy są pobierane dane z profilu FB czyli imię i nazwisko tak jak profilówki.
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: JaSzczurzyca » 30 lip 2015, o 15:32

Osoba, którą czytuję na blogu, taka quasi-znajoma pisała właśnie o tinderze.

Podanie telefonu chyba (musiałabym sprawdzić) można jakoś ominąć, ale konieczność logowania się przez FB? No tego już za wiele.
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: megara » 1 sie 2015, o 10:11

Przeciez to apka dla hetero wiec jakim cudem mam wiedziec kto jest les a kto nie?
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: JaSzczurzyca » 2 sie 2015, o 20:49

megara pisze:Przeciez to apka dla hetero wiec jakim cudem mam wiedziec kto jest les a kto nie?
To nie jedyne utrudnienie - to utrudnia dowiedzenie się kto jest kim.

Ale mało tego. Wchodzę na stronę główną a tam już coś trzeba ściągać - na co mi to?

Tak, że podziękowałam.
Awatar użytkownika
ciha
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 190
Rejestracja: 16 gru 2012, o 18:09
Lokalizacja: LOLsztyn

Re: dziewczyny zakładajcie tindera!

Post autor: ciha » 17 sie 2015, o 10:47

Też miałam, po tym gdy znajoma przyprowadziła na imprezę znajomą z tindera, ale to jedyna osobą, którą poznałyśmy w ten sposób, aplikacja znudziła mnie po 3 dniach. Zwłaszcza że coś mi się zkrzaczyło z wiadomościami.

Z tym czy pokazuje les, to nie wiem, ale na jakiejś podstawie zdecydował, że chce oglądać tylko dziewczyny, więc zakładam, że te które widziałam też były les
Rozzallia
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2015, o 12:16

Jakich używacie aplikacji randkowych na telefony?

Post autor: Rozzallia » 24 sie 2015, o 18:50

Cześć :)
Niedawno kolega pokazał mi jakieś apki randkowe na telefon, akurat standardowo hetero, ale mnie zaciekawiły łatwością działania i poszperałam po aplikacjach dla les. Okazało się, że jest tego sporo, oczywiście wszystkie zagraniczne. Zaciekawiłam się więc, czy u nas są używane, i jeśli tak, to ewentualnie które? Coś polecicie? Nie chce mi się instalować 10 :)
Byłoby przefajnie, gdyby ktoś zrobił taką polską...
Pozdr
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jakich używacie aplikacji randkowych na telefony?

Post autor: dalidaa » 24 sie 2015, o 18:55

Z tego co wiem to jest wersja damsko-damska chyba z edarlinga. Ale czy mają to w wersji apki na telefon to nie wiem, bo nie korzystam...
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Rozzallia
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2015, o 12:16

Re: Jakich używacie aplikacji randkowych na telefony?

Post autor: Rozzallia » 24 sie 2015, o 19:14

zerknęłam, wydaje się, że nie ma. na razie zainstalowałam Tindera, Badoo mnie zdenerwował, czekam na wersję Her na androida :)
Rozzallia
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2015, o 12:16

Re: Jakich używacie aplikacji randkowych na telefony?

Post autor: Rozzallia » 25 sie 2015, o 13:35

o, fajnie, że jest już ten wątek. mi się podoba tinder, jak ktoś używa dużo telefonu, instagramów, tw czy FB to jest bardzo wygodne. smuci mnie jedynie stosunkowo niewielka ilość dziewczyn les w apce.
tinder fajnie działa - pokazuje zdjęcie osoby i masz z nią tylko dwie opcje - możesz polubić, albo odrzucić. jeśli odrzucisz, to nie pokaże jej więcej, a jeśli polubisz to nic się nie stanie do momentu, aż ta druga osoba nie odpowie też polubieniem. wtedy dopiero można sie kontaktować na czacie i zawrzeć znajomość. jest możliwość wstawienia kilku zdjęć i napisania jednego zdania, więc jak wchodzisz na czyjś profil, to coś tam jednak jesteś w stanie wychwycić (o ile jest wiecej zdjęć i opis). logować się trzeba przez fejsa, ale w sumie nic więcej. fejs i tak ma wszystkie wasze dane, więc nie ma się chyba co przejmować ;) szkoda tylko, że zasięg to 160km - w ten sposób nie da się poznać kogoś z drugiego końca PL ;)
ODPOWIEDZ