Tęczowa linia

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
bomaboo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2014, o 11:40

Re: Tęczowa linia

Post autor: bomaboo » 26 mar 2016, o 12:40

NT i dyniowata to jakies zenujace, małe osobniczki. A kysz z nimi. NT szkoda ze cie ten niedzwiedz nie pozarl. bylby spokoj.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tęczowa linia

Post autor: Japonka » 26 mar 2016, o 13:40

dyniowata24 pisze: lub lokal fizyczny w sensie miejsca , taka przytulna kulturalna kawiarnia , gdzie można przyjść posiedzieć porozmawiać spokojnie , normalnie bez gżdzicia się po kątach , obmacywania , czy ten tego w toaletach

A może czas się wybrać do dobrej resaturacji, a nie chodzić po spelunach.
Pozdrawiam Piękne Panie
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Tęczowa linia

Post autor: NewTedy » 26 mar 2016, o 14:38

KOLOROWYCH JAJECZEK
ROZCZOCHRANYCH OWIECZEK
ROZKICANYCH KRÓLICZKÓW
I MOKRYCH STANICZKÓW :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tęczowa linia

Post autor: ImaSumak » 26 mar 2016, o 14:40

Japonka pisze:
dyniowata24 pisze: lub lokal fizyczny w sensie miejsca , taka przytulna kulturalna kawiarnia , gdzie można przyjść posiedzieć porozmawiać spokojnie , normalnie bez gżdzicia się po kątach , obmacywania , czy ten tego w toaletach

A może czas się wybrać do dobrej resaturacji, a nie chodzić po spelunach.
:D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tęczowa linia

Post autor: ImaSumak » 26 mar 2016, o 14:52

NewTedy pisze:Odpisuję pod tym tekstem bo jest krótszy ;)
W Polsce wydaje się być obecnie najbezpieczniej na świecie. Ludzie nie lgną do nas masowo bo ich przeraża wizja naszego języka. I dobrze, ja się cieszę, że nie ma mu nas takiego koglu moglu rasowego jak we Francji czy w Ameryce.
Zapomniałam co chciałam napisać.
A.. ja rozmawiam w myślach z naturą np w lesie czy nad morzem albo w górach. Kiedyś byłam w Zakopanem i słyszałam pomrukiwania niedźwiedzia zapytałam wiatru czy mnie zaatakuje, odpowiedział, że nie ale muszę szybciutko wrócić między ludzi. Zwykle staram się być tam gdzie jest bezpiecznie no i nie narażam się naturze. Nie zabijam owadów, nie łamię gałązek, nie sikam do morza :)
Czasem natura sie wścieka jak człowiek. Wszystko jest podobne mentalnie i ma humory.
Głosy które słyszymy są pewnie w nas samych ale skąd w tym małym mózgu tyle mądrości ;)
To będę pisać krócej żeby Cię nie męczyć.
Nigdy nie rozmawiam z naturą, choć lubię jej słuchać. Znasz taką bajkę: O czym szumią wierzby? To moja ulubiona. Jak byłam dzieckiem, to się jej bałam.
Co do gór, to mogę na nie patrzeć, z ogromną przyjemnością mogę z nich zjeżdżać, ale nigdy, przenigdy po nich łazić! Mam uraz z dzieciństwa, bo moja rodzina pochodzi z gór. Wyobraź sobie że jesteś dzieckiem ale już na tyle dużym, że dorośli mogą Cię wysyłać do sklepu. No a że jesteś najmłodsza, a w dodatku twoja rodzina mieszka na największej górze na samej górze, to nikomu się nie chce latać do sklepu. Wysyłają więc Ciebie. No i ty biedna idziesz te kilometr najpierw w dół, a potem już z zakupami z powrotem do góry. Masz kompletnie dość, ale w końcu udaje Ci się dotrzeć do domu i tu dowiadujesz się, że zapomnieli Ci powiedzieć żebyś kupiła jeszcze masło, które to jest niezbędne w tej chwili. No i wtedy nie wiesz, czy zabić ich wszystkich, czy lepiej siebie....
NewTedy pisze:KOLOROWYCH JAJECZEK
ROZCZOCHRANYCH OWIECZEK
ROZKICANYCH KRÓLICZKÓW
I MOKRYCH STANICZKÓW :)
Nawzajem :)
Lubię kiedy kobieta...
Szczera26
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2016, o 15:51

Re: Tęczowa linia

Post autor: Szczera26 » 28 mar 2016, o 00:20

Wystarczy napisać prawdę a święte krowy się już się denerwują. Czyli wy możecie być chamskie, ordynarne, obrażać i wyrzywac innych a ktoś kulturalnie nie może napisać. Myślicie że wolno bo to net?Śmiesznie to i żałosne.
dyniowata24
Posty: 7
Rejestracja: 8 lis 2015, o 00:13

Re: Tęczowa linia

Post autor: dyniowata24 » 28 mar 2016, o 00:36

Człowieczki ,dobre , tak piszą tylko ignoranci , i ludzie ograniczeni , którzy są za mali by zrozumieć inność , nie chodzę do klubów ani innych miejsc bo jestem porządna , więc czytajcie ze zrozumieniem
ODPOWIEDZ