jak zareagowalo na Wasza orientacje rodzenstwo?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
ficus88
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 25 mar 2005, o 00:00

Post autor: ficus88 » 30 sie 2005, o 17:52

Sims pisze:
ficus88 pisze:
Sims pisze:
Mój 10-letni syn w ten sposób reaguje na każdy pocałunek , czy homo- czy heteroseksualny. W tym wieku to raczej normalne. :lol:
Hm... nie dotyczy to jednak 10-latka, który juz teraz chwali się swoimi miłosnymi podbojami... :twisted:
Dotyczy,dotyczy..... :lol: .Mój syn juz kilkakrotnie był zakochany. :cool:
Yhm.. mój brat raczej się nie zakochuje, tylko zmienia dziewczyny jak rękawiczki... :twisted:
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najodleglejsze gwiazdy...
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 30 sie 2005, o 19:59

Odpowiem na tytuł wątku, zareagowało zezem. I wciąż tak na mnie patrzy.
kttk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 331
Rejestracja: 20 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: warszawa

.

Post autor: kttk » 30 sie 2005, o 20:06

poznalem kiedys geja ktory mial brata geja, ale nie powiedzial bratu ze sam rowniez jest gejem
strasznie dziwna sytuacja jak dla mnie, stad wlasnie temat tego postu
konserwatysta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 334
Rejestracja: 21 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Górny Śląsk/Małopolska

Re: .

Post autor: konserwatysta » 31 sie 2005, o 05:09

kttk pisze:przesadzasz, ja np nawet teraz nie lubie patrzec jak ktos sie caluje "publicznie"niezaleznie od orientacii, wieku , wygladu itp
to intymna czynnosc ktorej nie powinno sie kalac wzrokiem innych :roll:
O! I tu masz rację... :wink:
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 31 sie 2005, o 13:36

ficus88 pisze:
Sims pisze:
ficus88 pisze: Hm... nie dotyczy to jednak 10-latka, który juz teraz chwali się swoimi miłosnymi podbojami... :twisted:
Dotyczy,dotyczy..... :lol: .Mój syn juz kilkakrotnie był zakochany. :cool:
Yhm.. mój brat raczej się nie zakochuje, tylko zmienia dziewczyny jak rękawiczki... :twisted:
A całuje sie z nimi ?
Awatar użytkownika
Merideth
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 7 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: To tu, to tam..

Re: .

Post autor: Merideth » 3 wrz 2005, o 14:35

konserwatysta pisze:
kttk pisze:przesadzasz, ja np nawet teraz nie lubie patrzec jak ktos sie caluje "publicznie"niezaleznie od orientacii, wieku , wygladu itp
to intymna czynnosc ktorej nie powinno sie kalac wzrokiem innych :roll:
O! I tu masz rację... :wink:
Popieram. Swoja droga ja na szczescie nie mam rodzenstwa
"Więc nie bój się deszczu, bo ja jestem deszczem"
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 4 wrz 2005, o 14:19

Nie mam rodzeństwa.
Awatar użytkownika
MadameButterfly
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 430
Rejestracja: 23 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Powsin City

Post autor: MadameButterfly » 25 wrz 2005, o 14:17

moja siostrzyczka powiedziała że sie domyślała nie rozumie bo ona jest hetero ale akceptuje i jej nieprzeszkadza byłyśmy w wakacje pare dni z nia i jej chłopakiem na działce i było super (tylko ona jest straszny leń i mnie wkurza jak musze po niej sprzątać ale poza tym było ekstra)
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 28 wrz 2005, o 15:12

Mój brat jeszcze o mnie nic nie wie zbytnio nie mam za dobrego kontaktu z Nim. Może dlatego że mieszkamy osobno :> ale no w tym samym mieście i często przychodzę do Niego. Ale nie rozmawiam z Nim o sercowych sprawach. :ysz: Może powinnam mu wreście powiedzieć :?: Ale kilku znajomych o mnie wie :!: To może pora teraz na brata :?:
Awatar użytkownika
a.g.a.t
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 1 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: S-ec

Post autor: a.g.a.t » 2 paź 2005, o 23:43

hm... moja siostrzyczka (4 lata młodsza) oficjalnie nic nie wie, ale ja sie domyślam że ona się domyśla :) zwłaszcza jeśli zauważyła, że czytam to forum. Jakoś nie mam odwagi powiedzieć jej wprost choć myślę że reakcja byłaby pozytywna. Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 15 lis 2005, o 00:34

Moja siostra (młodsza) wie i w sumie też mi się coś zdaje, ze jakto młodsze rodzeństwo pójdzie w ślady siostry i jeszcze będziemy się o kobiety bić ;) hehe
Z bratem (starszym) nie mam aż tak dobrego kontaktu ale ostatnio wpadliśmy na tą samą imprezę i widział mnie z Mą Piękną. W sumie nic nie powiedział, uśmiechnął się tylko, więc i ja się uśmiecham :D (a w ogóle to już myślałam że umrę z zażenowanego śmiechu kiedy wszedł do domu a my od pasa w górę rozebrane :oops: ) hehe
Ach ta rodzinka :roll: :wink:
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 15 lis 2005, o 23:49

MrsMelancholia pisze: (a w ogóle to już myślałam że umrę z zażenowanego śmiechu kiedy wszedł do domu a my od pasa w górę rozebrane :oops: ) hehe
Ach ta rodzinka :roll: :wink:
ciekawi mnie jaka byla Jego reakcja, co zrobil i co powiedzial jak bym mogla sie dowiedziec :>
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 16 lis 2005, o 15:14

hehe w sumie to obydwie się tak panicznie i zażenowanie śmiałyśmy, że on też się uśmiechnął, a my szybciutko owinęłyśmy się jakimś kocykiem i uciekłyśmy na górę. Trochę ze wstydu (a trochę z nieco milszych powodów :oops: ) spędziłyśmy resztę dnia u mnie wpokoju, a wieczorem jak wychodziłysmy siedzieli u niego znajomi, więc nie pogadaliśmy a potem wyjechałam. Ale teraz gadamy normlanie. Nawet niedawno kupił mi książkę, o której marzyłam. Kochany Braciszek :zakochana:
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 16 lis 2005, o 20:55

MrsMelancholia dziękuję za odpowiedź ;) widać że Masz brata w porządku i chce Twego szczęścia (nie obchodzi Go z kim jesteś). Ja nie wiem jak bym się zachowała jak bym miała taką sytuację :P
Puzdro ;)
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 17 lis 2005, o 17:10

hehe teraz jak sobie o tym myślę to też nie wiem ;) Mam nadzieję że już nie będę musiała więcej się o tym przekonywać ;)
Ale w sumie bardziej myślę że on to traktuje jako jakiś mój powiedzmy młodzieńczy wybryk czy coś... kto Go tam wie ;)
W sumie nie wyobrażam sobie, że mogłabym mu to powiedzieć wprost, ale tak jak sam nas zobaczył to spoko (myślę, że większość ludzi woli zobaczyć niż usłyszeć i mieć pewność na 100%)
również pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 17 lis 2005, o 21:52

No tak masz racje większość woli zobaczyć niż usłyszeć a ja nie wiem jak to zrobić, a bym chciała żeby mój tata czy mój brat wiedzieli ze ja jestem szczęśliwa!!
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
insane_maid :)
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 651
Rejestracja: 5 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: z pokoju pełnego electro

Post autor: insane_maid :) » 17 lis 2005, o 22:40

moj brat na szczescie nic nie wie! na szczescie bo.....jest homofobem :( :( :( to strasznie boli jak ilekroc powiedza cos w tv o homoskesualistach to bluzga, krzyczy i nie moze wytrzymac....jak mialam 14 lat to wzial mnie na rozmowe i powiedzial tak:
- wchodzisz w taki wiek ze musze ci cos powiedziec. JEZELI KIEDYKOLWIEK ZOBACZE CIE pijaną, naćpaną lub z petem to dostaniesz w pysk. Jesli KIEDYKOLWIEK ZOBACZE CIE Z chłopakiem i bedziecie sie macac jemu skrece kark a ty dostaniesz w twarz. JESLI KIEDYKOLWIEK spotkam Cie z kobietą i bedziecie sie calowac albo macac to tobie skrece kark!!!!

heh...jak widzicie nie zanosi sie zebym mu miala mowic....coz...musze jakos zyc :roll: :roll:

pozdrawiam

insane_maid *_*
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 18 lis 2005, o 00:52

o kurcze... to przyjemniaczek. No ale wiesz co mówią o zaciekłych homofobach.... (da tych co nie wiedzą ;) ze nie potrafią pogodzić się z własną orientacją)

Cofienka w sumie to pewnie kiedyś samo wyjdzie. Ja długo czekałam na taki moment a teraz przynajmniej się domyślają (i oto chyb ami chodzilo)
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 20 lis 2005, o 21:19

MrsMelancholia u mnie babcia się domyśla i nieraz podsłuchała moją rozmowę z moim serduszkiem ale ja wiem co ona o tym sądzi niestety :( no ale jak by brat czy ojciec by się domyślali to bym była szczęśliwa :)
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
insane_maid :)
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 651
Rejestracja: 5 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: z pokoju pełnego electro

Post autor: insane_maid :) » 20 lis 2005, o 21:41

babcia?? :shock: nie wyobrazam sobie jakby moja babcia zareagowała:D tym bardziej ze to pobożna kobieta jest 8) Za zadne skarby nie chce zeby moj brat sie domyslal [przynajmniej narazie], bo zaraz powie rodzicom a ja chce sobie jeszcze troche pomieszkac :lol: . Chyba jednak cos podejrzewaja bo czytaja mi smsy i sprawdzaja archiwum gg [ktore nie istnieje].

pozdrawiam

insane *_*
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 20 lis 2005, o 22:18

Tak babcia (jestem teraz u niej tym czasowo) no moja też jest bardzo pobożna (i jak będzie wiedziała na 100% to każe mi się leczyć) i wcale się jej to nie podoba to co słyszy i nieraz przeczyta jak zapomnę zamknąć rozmowy z moją. Na szczęście tylko trochę może przeczytać bo nie zna się na komputerach. Ja mam brata takiego że by nie powiedział nic tacie tylko by mi mówił żebym sama mu to powiedziała bo to jest moja sprawa a nie jego :P
pozdrawiam
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 20 lis 2005, o 22:32

Hehe jak ja ostatnio zabrałam Piękną do mojego rodzinnego miasteczka to moja Babcia potraktowała Ją jak moją partnerkę co mnie zdziwiło, bo nigdy tak nie reagowała na moich gości. No cóż może się stęskniła (albo nie zauważyła że to dziewczynka ;P - choć kobieca jest bardzo)
Awatar użytkownika
insane_maid :)
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 651
Rejestracja: 5 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: z pokoju pełnego electro

Post autor: insane_maid :) » 20 lis 2005, o 22:34

Takiego brata to ci zazdroszcze :oops: :oops: moj to by...a zreszta juz wiecie jaki jest.....wytargal by mnie za włosy i zniols do rodzicow i wskazujacym palcem powiedzial - TAK!! TO ONA!!!! WIEDZIAŁEM!!!! :lol: :lol: w asadzie to z babciami/babcmi [nie wiem jak sie odmienia] mogloby byc zabawnie :lol: :lol: moze by zaczela sie modlic nade mna, jakas wodą świeconą nakrapiac :lol: :lol: na pewno uslyszalabym - akysz szatanie :lol: :lol: :cool: :cool:

pozdrawiam

insane *_*
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 20 lis 2005, o 22:52

MrsMelancholia taką babcie to ja tylko mogę sobie wymarzyć. żeby przyjęła mnie i moją jak gości to by był cud


insane_maid tak fakt faktem mogło by być zabawne ale raczej do czasu aż by nie zniosły już tego i by po psychologach ciągały i nie wiadomo gdzie tam jeszcze (co im do głowy by przyszło) i nie wiem czy by było wtedy śmiesznie :evil:
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 20 lis 2005, o 23:59

Taak jeśli chodzi o rodzinkę to ni emogę narzekać, ale wydaje mi się że jakby byli wszyscy pewni na 100% to bym tak miło nie miała. Ale póki co jest dobrze :D

Tak sobi emyślę, że nie wiem jaką masz sytuację i w ogóle Insane_maid, że ja bym się nie pozwoliła tak traktować... Przynajmniej na ten czas jestem tego pewna. Ale to pewnie wszystko zależy od stytuacji...
Awatar użytkownika
insane_maid :)
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 651
Rejestracja: 5 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: z pokoju pełnego electro

Post autor: insane_maid :) » 21 lis 2005, o 07:53

No rzeba przyznać - sytuacje mam mocno średnią :? Ale poki co staram sie z tego smiac, bo czasami nieświadome uwagi brata pod moim badz innych kobiet adresem są tak żałosne ze az smiesznie :lol: :lol: :lol: Zabawna jest ta ich nieświadomość...myślą ze sobie robia jaja a to prawda :lol: :lol: Ale badzmy szczere - w naszym kraju nikt sobie niw yobraza [mamusia, tuatus, braciszek, siostrzyczka, babcia czy dziadek] ze ich córeczka, siostra czy wnuczka bedzie lesbijką. To samo sie tyczy gejów.

Szczerze mowiac, to ja gdybym miala córke bądź syna WOLAŁABYM żeby bylo heteroseksualne, chocby z takiego wzgledu ze na pewno nie cierpialo by tyle. Pewnie tez ja stworzylabym inny dom, dom pelen tolerancji, ale to już inna śpiewka 8) .

Pozdrawiam

insane *_*
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 21 lis 2005, o 16:28

MrsMelancholia życzę Ci że będziesz miała zawsze tak miło bo rodzina powinna wspierać i być zawsze razem na dobre i na złe więc jak się inni dowiedzą to też będziesz miała miło życzę Ci powodzenia i szczęścia :)
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 22 lis 2005, o 19:59

cofienka_86 pisze: życzę Ci powodzenia i szczęścia :)
ooch dziękuję bardzo i nawzajem :D (swoją droga pewnie się przyda ;) )

A odnośnie dzieci i ich orientacji, wiadomo wszystko się zmienia i pewnie jak już nadejdzie nasz czas na macierzyństwo to trochę (tak jakby moim zdaniem całkowicie ;) ) zmieni się nasz światopogląd. Ale ja sobie myślę, że wolałabym mieć córkę, która kocha kobiety... Tak mi sie wydaje przynjamniej na dziń dzisiejszy. A swoją drogą myślę, że cierpi się niezależnie od orientacji... (lajf is lajf ;) )
Awatar użytkownika
cofienka_86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 1 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: ...Lubin

Post autor: cofienka_86 » 22 lis 2005, o 22:43

Mi tam by było obojętne czy bym miała córkę czy syna i jakiej by było orientacji. Ważne dla mnie żeby było zdrowe i szczęśliwe. Tylko pragnę tego żeby mnie i moją partnerkę akceptowało i żeby się nie musiało za nas wstydzić.
szkoda dnia na spanie wiec zostalam nocnym markiem.....
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 22 lis 2005, o 22:46

Bo to musi być okropne kiedy rodzice wstydzą się za szczęście swoich dzieci, prawda?...
ODPOWIEDZ