Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Pierwszy dzień na forum? Zapraszamy do powitalni i zapoznania się z regulaminem forum. Bywalczynie mogą tu dzielić się opiniami i pomysłami dotyczącymi forum i portalu.
ODPOWIEDZ
Neporu
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2017, o 02:34

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Neporu » 9 sie 2017, o 03:16

Witam wszystkich.

Pisząc od razu i prosto z mostu chcę poinformować wszystkich, że na imię mam Dawid. *ba-dum*

Zjawiam się tutaj tylko i wyłącznie w celu dyskusji, nie interesują mnie żadne osobiste kontakty czy znajomości.

Jeśli jednak moja obecność tutaj nie jest mile widziana to jestem w stanie ulotnić się z tego miejsca. Nie mam zamiaru sprawiać tutaj problemu nikomu.

Tak więc witam raz jeszcze i pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Altena_Q » 9 sie 2017, o 09:50

To miejsce jest akurat przestrzenią dyskusyjną wyłącznie dla kobiet, więc życzymy miłej zabawy na innych forach.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
oliwka99
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 10 sie 2017, o 17:30

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: oliwka99 » 10 sie 2017, o 17:35

Hej dziewczyny! Mam 18 lat. Mieszkam w Warszawie. Obecnie uczę się w liceum. Lubię czytać książki historyczne. Poza tym interesuję się kulturą Dalekiego Wschodu, cieszą mnie długie spacery i lody truskawkowe :)
Ludzie mówią "kocham Cię", ale nie każdy ma na myśli to samo
joasia99
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2017, o 13:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: joasia99 » 18 sie 2017, o 15:29

Cześć wszystkim :D Jestem nowa na forum i mam nadzieje, że Nasze dyskusje rozwiną się owocnie ;) :slonko:
Awatar użytkownika
PochmurnaWW
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2017, o 15:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: PochmurnaWW » 18 sie 2017, o 16:07

Hej! Miło mi was powitać, mam nadzieję, że poznam tu wiele nowych i ciekawych osobowości :*
Silnym jest ten, kto pomimo niepowodzeń i braku akceptacji oraz zrozumienia, potrafi nie przejmować się tym i iść przez życie.
ElzbietTTaa
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2017, o 08:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: ElzbietTTaa » 23 sie 2017, o 08:53

Witam :) Mam na imię Ela i jest mi miło dołączyć do waszego grona ;)
minimalka
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2017, o 21:52

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: minimalka » 23 sie 2017, o 21:55

Heja wszystkim :) Pozdrowienia z Trójmiasta i do zobaczenia w forumowych dyskusjach!
Alan159
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2017, o 21:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Alan159 » 26 sie 2017, o 21:33

Witam :)
czlowiek-nikt
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2017, o 11:10

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: czlowiek-nikt » 1 wrz 2017, o 11:31

Dzień dobry wszystkim. :)
Cieszę się, że znalazłam forum w założeniu wyłącznie dla kobiet. Brakuje mi żeńskiego towarzystwa, gdyż dziwnym trafem zewsząd otaczają mnie mężczyźni, wśród których czuję się coraz bardziej zmęczona i nierozumiana, nie wspominając już o moim partnerze.
Ostatnio odkryłam w sobie silny uczuciowy pociąg do wrażliwych kobiet (dzięki pewnej polskiej artystce), co mnie niezmiernie zaskoczyło i podnieciło, ponieważ otwiera on przede mną drzwi do świata, który przez wiele lat w sobie tłamsiłam.
Mam nadzieję, że poznam tutaj wartościowe osoby, dzięki którym poczuję się tutaj jak u siebie. :)
Hanna1000
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 22:56

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Hanna1000 » 2 wrz 2017, o 23:42

Witam wszystkich :D
Jestem Ania, les, na forum zarejestrowałam się bo po 4 latach związku odeszła ode mnie dziewczyna.
Chciałabym poznać kogoś nowego.
Awatar użytkownika
hertora_beta
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 20:31

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: hertora_beta » 8 wrz 2017, o 20:43

Cześć i czołem! Nie było mnie tu, lekką ręką licząc, z 10 lat (No dobra, nie było mnie z 7, ale 10 brzmi bardziej dramatycznie ;)) Zapewne nikt mnie tu już nie pamięta, ale... okrutny los zesłał mnie na weekend do Krakowa i wieczorami mi się sakramencko nudzi (jeszcze mi się nie zaczęło nudzić, ale to też takie podkręcanie dramatyzmu) Także ja pewnie zniknę w poniedziałek na kolejne 10 lat, ale jakby któraś ze Starych Form, czy Młodszych Foremek miała ochotę na jakieś piwo w Krakowie to ja z chęcią. Będę jeszcze o tym nękać w Regionalnych!

Pozdrawiam

(Avatar miał być radioaktywny, ale to TUTEJSZE powietrze sprawia, że jest czorny. Nie, to nie jest brak moich umiejętności. To powietrze.;))
baklazan
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2017, o 21:21

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: baklazan » 10 wrz 2017, o 21:33

Witajcie, jestem Ania, mam 25 lat. Jestem z Krakowa. Pasjonuję się artystycznym fryzjerstwem Francji.
Z chęcią poznam nowe osoby i się spotkam.
Miło mi Was poznać :)
MaggieM
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2017, o 23:32

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: MaggieM » 11 wrz 2017, o 23:35

Hej :)
miło tu być :)
Awatar użytkownika
Jula_S
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 22:52
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Jula_S » 11 wrz 2017, o 23:45

Witam
A, ogólnie jestem młoda dupa więc co ja będę o sobie opowiadać.
Osiemnastkę kończę w sylwestra. Mam to szczęście bycia singielką i niedawno zaczęło mi to lekko przeszkadzać. Jestem otwarta na propozycje :D
Uczę się w technikum, a właściwie to łatwiej byłoby powiedzieć gdzie się nie uczyłam, bo do kolekcji szkół w Polsce brakowałoby mi tylko zawodówki. Aktualnie hotelarka. Jeszcze aktualniej na praktykach, więc można dopisać do moich zalet (zaraz po nieskazitelnej skromności) organizację przyszłościową. Już poważnie patrzę na moją przyszłą karierę zawodową (co prawda chcę otworzyć własną firmę, ale potrzebuje trochę popróbować rożnych różności, bo tak lubię i uwielbiam i najchętniej spróbowałabym wszystkiego). Więc póki co gromadzę doświadczenie, aby CV mieć niczym poezje coby pracodawca czytał to łzy napływały mu do spojówek. Jeśli o sztuce, moim ulubionym nurtem jest trupizm (czasem zanurzam się po kostki nim w trudnych sprawach, majstersztyk). Ja po prostu we wszystkim widzę drugie dno i dostrzegam piękno tak :D
W wolnym czasie, a nie mam go za dużo więc mogę śmiało stosować to jako wymówkę, asa w rękawie na pytanie "Dlaczego nie masz chłopaka?" Lub jak moja ukochana chrzestna z Londonu ostatnio zapytała co mnie ujęło wręcz i kocham ją za to "..A dziewczynę?". Po mojej odpowiedzi "a po co mi hehe" na pytanie "jak tam masz chłopaka?". Jak można zauważyć moja rodzinka niby nie wie, że jestem homo, ale bardziej nie dopuszcza tego do myśli hahaha, bo ja jako 15 latka byłam bardzo bezpośrednia w przekazie :D Więcej nie opowiadam, bo jeszcze ktoś to przeczyta zamiast usłyszeć, ale dodam tylko, że stosunki z moją siostrzyczką kochaniutką od mężusia Mamusi mam kolorowe hahah ;) A i uczę się hiszpańskiego w wolnym czasie, nie dopowiedziałam w tamtym zdaniu :D
ElkaKk
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 10:51

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: ElkaKk » 15 wrz 2017, o 10:54

Witam wszystkich:) Mam na imię Ela i jest mi miło, że mogę dołączyć do grona forumowiczów:)
Awatar użytkownika
pumpkin84
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: pumpkin84 » 29 wrz 2017, o 03:13

Cześć, tutaj pumpkin :D , 32 lata, Warszawa... Jeden z postów powyżej dość dobrze odzwierciedla także i moją sytuację...
Pozdrawiam i mam nadzieję się tutaj trochę rozgościć, jeśli pozwolicie...
Awatar użytkownika
Panda_Shy
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 18:06

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Panda_Shy » 30 wrz 2017, o 19:08

Hejka, miło mi was wszystkich poznać :>
Jestem nowym nabytkiem po tej stronie internetów, do tej pory nie chciałam się pokazywać, że wolę dziewczyny, aczkolwiek stwierdzam, że bycie zamkniętym w sobie samotnikiem dlatego, iż nie kręcą mnie faceci pod każdym względem nie ma sensu, toteż przybywam do was, by miło spędzić czas :D
ARMBD
Posty: 2
Rejestracja: 1 paź 2017, o 12:28

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: ARMBD » 1 paź 2017, o 13:27

Hej, tu Alex :D
Jestem już zmęczona udawaniem hetero :| Założyłam to konto, żeby porozmawiać z kimś takim jak ja (wśród moich znajomych z osób homo są sami geje)
Awatar użytkownika
Viki96
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 19:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Viki96 » 1 paź 2017, o 19:39

Cześć 8)

Zarejestrowałam się tutaj i mam nadzieję na wymianę nie jednej wiadomości i ciekawych konserwacji z wieloma osobami. :roll: Chętnie poznam kobietę bo nie ukrywam że chciałabym się związać na stałe.

Wiktoria...tak brzmi moje imię, zamieszkuję Bydgoszcz i jestem lesbijką.

Pozdrawiam
:*
Mala223
Posty: 1
Rejestracja: 3 paź 2017, o 08:42

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Mala223 » 3 paź 2017, o 09:01

Witam.
Jestem tu nowa. Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie kobiety ale wbrew sobie wyszłam za mąż i urodziłam dzieci. Wiem że to głupie ale strach przed rodziną i otoczeniem wziął górę. Bałam się przyznać do swojej orientacji. Teraz tym bardziej bo nie chcę stracić dzieci, strasznie je kocham a mąż z którym od prawie3 lat nie utrzymuje żadnych"bliskich" kontaktów mógłby zrobić wszystko żeby pozbawić mnie praw rodzicielskich. W sumie nawet jak byłam z nim to bez jakiejkolwiek przyjemności. Częste wymówki że nie dam rady i w ogóle. Nie wiem już co mam robić.
Sabishii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 paź 2017, o 01:12

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Sabishii » 4 paź 2017, o 01:26

Witam się ze wszystkimi tą późną porą! Co by tu o mnie? Lat 21, studentka kierunku medycznego. Z racji wykonywanego w przyszłości zawodu, kocham kobiety i jednocześnie mam ochotę je podusić, choć wciąż są dla mnie wielkim źródłem inspiracji :')
W życiu nie myślałam, że kiedykolwiek dołączę na podobne forum. Wiecie, kiedyś byłam skrajnym homofobem i wszystkich nieheteroseksualnych wepchnęłabym do piachu. Ludzie, ale wstyd! Wiele lat zajęło mi pojęcie, że to jest po prostu... miłość, a wszystko przez pewne anime o łyżwiarzach. Niby taki bzdet, ale otworzył mi oczy. Pierwszą homo-akcję miałam już w podstawówce, gdzie pierwszy raz w życiu zabujałam się w dziewczynie. Potem przez lata miałam wyrzuty sumienia, nienawidziłam siebie za tamto, był to też jeden z powodów mojej homofobii.
Obecnie na życiowym zakręcie. Ostatnie miesiące to silna walka z uczuciami, z rozumem, z samą sobą, bo... zakochałam się w kobiecie. Niezły bigos, co? A najlepsze jest to, że moje uczucie jest odwzajemnione. Z jednej strony miłość, oddanie, wsparcie, dużo rozmowy, a z drugiej strony obawy, lęk. Mam nadzieję, że poznanie innych kobitek kochających inne kobitki i chcących tworzyć rodziny z innymi kobitkami, pomoże mi zaakceptować to, co się w moim życiu zadziało.
Miło mi Was wszystkie poznać! <3
yssa_daria
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, o 07:38

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: yssa_daria » 10 paź 2017, o 08:18

Hej, przyszłam pogadać.
egze77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 10 paź 2017, o 09:57

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: egze77 » 12 paź 2017, o 19:14

Cześć, jestem tu , pozdrawiam Was, lubię to forum . Może kiedyś uda mi się spotkać ta jedyna osobę , a na razie miło mi będzie udzielać się w Szacownym gronie.
mofo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 00:23

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: mofo » 15 paź 2017, o 23:37

Hej! Z tej strony mofo. Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama na tym świecie. Na starość dotarło do mnie, że chyba jednak wszystko jest ze mną całkiem ok. (w rozumieniu, że zwracam uwagę na tą samą płeć) :)
Every artist is a cannibal, every poet is a thief.
Bella2017
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2017, o 09:57

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: Bella2017 » 19 paź 2017, o 14:03

Cześć,
Matka i żona, 26 lat, okolice Wałbrzycha.
Pociąg do kobiet mam od zawsze, szukam bratniej duszy, kobiety, która też dojrzała do tego, żeby nawiązać relację z kobietą.
Pozdrawiam Was :wink:
dzasta4321
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2017, o 19:55

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: dzasta4321 » 28 paź 2017, o 20:01

Hej, me imię brzmi Justyna mam 19 lat, chcesz wiedzieć więcej pytaj, bo chwilo nie chce mi się rozpisywać. :D
VintageGirl
Posty: 3
Rejestracja: 1 lis 2017, o 12:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: VintageGirl » 1 lis 2017, o 12:55

Hej :wink: Jestem z Krakowa i mam 36 lat . Nie wiem czy jestem lesbijką czy biseksualna , ale postanowiłam założyć tu konto .
Nie potrafię się określić , choć nie ukrywam podniecają mnie kobiety :P
Pozdrawiam Was i liczę na miłe pogawędki
mysign
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2017, o 08:47

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: mysign » 2 lis 2017, o 18:59

Witam wszystkich ;d Tutaj od niedawna oficjalnie. Nieoficjalnie trochę dłużej. Jeśli ktos ma ochote pogawedzic zapraszam na P.W ;)
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: bruxxa » 12 lis 2017, o 20:11

Cześć wszystkim.
Awatar użytkownika
carolinas
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, o 13:05

Re: Powitalnia IV - tu witaja sie i przedstawiaja nowe foremki

Post autor: carolinas » 15 lis 2017, o 13:21

Cześć, mam na imię Karolina, nie umiałam ustawić swojego wybranego avatara bo ciągle był za duży, więc wstawiłam jakiś czarny kwadracik bo nie miałam już do tego cierpliwości hahaha. :) Pozdrawiam wszystkich!
ODPOWIEDZ