Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: biedronca » 1 sty 2018, o 21:55

atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: mayawaska » 1 sty 2018, o 22:34

biedronca pisze:
atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
dziewczyny szły po prostu na złamanie karku :D
atram_md
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 26 lip 2011, o 12:36

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: atram_md » 1 sty 2018, o 22:47

biedronca pisze:
atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
Wampirzyca :twisted: :twisted: hehehehe.

Poza pocałunkiem nic się nie zadziało :roll: :|
atram_md
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 26 lip 2011, o 12:36

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: atram_md » 1 sty 2018, o 22:49

mayawaska pisze:
biedronca pisze:
atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
dziewczyny szły po prostu na złamanie karku :D
Tiaaaa, chyba złamanie serca :pilka: :pilka:
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: MSigma » 2 sty 2018, o 01:04

biedronca pisze:
atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
:hahaha:
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: Sad_Rabbit » 17 mar 2018, o 07:35

Kiedys dla zabicia czasu ( nie mialam wtedy zbyt wiele znajomych w nowym miescie) dalam sie namowic jednemu chlopakowi na spotkanie. Idziemy ulica, ja w trampkach i starej koszulce, sloneczny dzien, wchodzimy na ulice wzdluz ktorej rozchodzily sie piekne apartamenty- z jednego z nich wychodzi kobieta wygladajaca jak z okladki, dopasowana sukienka, perfekcyjne wlosy, no po prostu klasa. Jeszcze w dodatku swiatlo padalo na nia tak, ze dla mnie to wygladalo jak scena z jakiegos filmu- wiec sie na nia po prostu patrze. Gdy sie mijalysmy ona zauwazyla moj wzrok i chwile pozniej za plecami uslyszalam jej glos pytajacy czy my sie przypadkiem nie znamy, i czy ja tez tutaj mieszkam. Zupelnie sie tego nie spodziewalam i nie wiedzialm co mam powiedziec, chyba sie tylko zmieszalam po prostu, a ona na to, ze jakby co to wlasnie tutaj mieszka i bedzie jej milo jeszcze mnie kiedys zobaczyc. Koles z ktorym szlam nie mogl uwierzyc, ze ona go zignorowala jakby byl powietrzem. To byl fajny dzien! 8)
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
monia15
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 14:01

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: monia15 » 17 mar 2018, o 09:49

Sad_Rabbit pisze:Kiedys dla zabicia czasu ( nie mialam wtedy zbyt wiele znajomych w nowym miescie) dalam sie namowic jednemu chlopakowi na spotkanie. Idziemy ulica, ja w trampkach i starej koszulce, sloneczny dzien, wchodzimy na ulice wzdluz ktorej rozchodzily sie piekne apartamenty- z jednego z nich wychodzi kobieta wygladajaca jak z okladki, dopasowana sukienka, perfekcyjne wlosy, no po prostu klasa. Jeszcze w dodatku swiatlo padalo na nia tak, ze dla mnie to wygladalo jak scena z jakiegos filmu- wiec sie na nia po prostu patrze. Gdy sie mijalysmy ona zauwazyla moj wzrok i chwile pozniej za plecami uslyszalam jej glos pytajacy czy my sie przypadkiem nie znamy, i czy ja tez tutaj mieszkam. Zupelnie sie tego nie spodziewalam i nie wiedzialm co mam powiedziec, chyba sie tylko zmieszalam po prostu, a ona na to, ze jakby co to wlasnie tutaj mieszka i bedzie jej milo jeszcze mnie kiedys zobaczyc. Koles z ktorym szlam nie mogl uwierzyc, ze ona go zignorowala jakby byl powietrzem. To byl fajny dzien! 8)
Jakie fajne :-):-) :slonko:
Gnieszka69
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2018, o 14:48

Re: Dziwne/zabawne sytuacje w których was podrywano

Post autor: Gnieszka69 » 17 mar 2018, o 11:34

MSigma pisze:
biedronca pisze:
atram_md pisze:Jej perfum wijący się przy Jej rozchylonej szyi.
Matko, co tam się działo. Widzę, oczyma przerażonej wyobraźni, te rozchylone aorty i tryskającą krew. :shock:
:hahaha:
hahaha dobre :D
ODPOWIEDZ