Problem z bratem

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
przyciagam26
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2018, o 00:20

Problem z bratem

Post autor: przyciagam26 » 19 lut 2019, o 22:52

Hej wszystkim !
Mam problem i być może jest nietypowy. Od dwóch lat jestem w związku. Dotychczas był to związek na odległość, ale 3 miesiące temu moja dziewczyna wprowadziła się do mnie. Mieszkanie, w którym mieszkamy, dzielimy z moim bratem. Na początku wszystko było ok, ale ostatnio mój brat bardzo często spędza z nią czas. Ona też go bardzo lubi i razem wspólnie często spędzają czas, gdy mnie nie ma w domu. Gdy jestem to chciałabym być z nią sam na sam, ale często on chce spędzać go z nami, a głównie z nią. Próbowałam z nią o tym rozmawiać i też mówić, ze chciałabym być z nią sama, ale to lekceważy to i mówi że przesadzam. Kompletnie nie wiem co mam robić. Pomóżcie!
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Problem z bratem

Post autor: ImaSumak » 20 lut 2019, o 08:33

Ale to mamy zabić twojego brata czy ją?

Twoja dziewczyna jest prawdopodobnie biseksualistką i kocha człowieka a nie płeć.

Następnym razem spróbuj umawiać się z lesbijką (tylko prawdziwą, a nie z gwiazdką, mężem czy przyjacielem).

Skoro Twój brat już wie po co ma penisa, to może warto by się dowiedział po co ma ręce, więc niech ruszy dupę, znajdzie lepiej płatną pracę i wynajmie sobie samodzielnie mieszkanie i w nim robi kasting na panienki.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alita
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2019, o 09:35
Lokalizacja: Gdynia

Re: Problem z bratem

Post autor: Alita » 20 lut 2019, o 09:48

Następnym razem spróbuj umawiać się z lesbijką
WIdze, że bifobia na grupie nadal ma się świetnie.

A co do twojej dziewczyny i chlopaka - nie myslisz, ze mozesz troche przesadzac? To, że twoja dziewczyna go lubi jeszczen ie znaczy ze chce z toba zrywac i skakac mu do lozka. Porozmawiaj z nia, wyznaczcie sobie jakieś np. wyjścia albo wieczorowe seanse tylko we dwoje w waszym pokoju. Na spokojnie.
Awatar użytkownika
Melbo
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 573
Rejestracja: 25 mar 2013, o 10:36

Re: Problem z bratem

Post autor: Melbo » 20 lut 2019, o 15:40

moze twoj brat chce ci udowodnic ze kazda les da sie poderwac i zaciagnac do lozka.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Problem z bratem

Post autor: biedronca » 20 lut 2019, o 17:41

Może spróbuj umawiać się z Twoją dziewczyną na randki poza domem a w domu spędzać czas razem. Skoro mieszkacie razem wiekszą rodziną, dla brata musiałoby być przykre, gdybyście go konsekwentnie wykluczały. Możecie też spróbować mu pomóc znaleźć jakieś inne towarzystwo, czy hobby. Może jest po prostu samotny, a w Twojej dziewczynie znalazł przyjaciółkę.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Problem z bratem

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 18:45

A na seks wynajmicie pokój w hotelu, żeby bratu przykro nie było.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Problem z bratem

Post autor: ImaSumak » 20 lut 2019, o 19:02

dobranocka14 pisze:
20 lut 2019, o 18:45
A na seks wynajmicie pokój w hotelu, żeby bratu przykro nie było.
To bratu by przykro było. Seks powinny uprawiać z nim.
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Problem z bratem

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 19:08

A tak, ważne by zapobiegać wykluczeniu.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Problem z bratem

Post autor: biedronca » 20 lut 2019, o 22:43

dobranocka14 pisze:
20 lut 2019, o 18:45
A na seks wynajmicie pokój w hotelu, żeby bratu przykro nie było.
No nie przesadzajmy. Ale wydaje mi się, że jeśli mieszka się z rodziną, to czas w domu spędza się raczej razem, a nie każdy pozamykany u siebie. I raczej nikt nie spędza każdego popołudnia na uprawianiu seksu.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Problem z bratem

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 22:53

biedronca pisze:
20 lut 2019, o 22:43
dobranocka14 pisze:
20 lut 2019, o 18:45
A na seks wynajmicie pokój w hotelu, żeby bratu przykro nie było.
No nie przesadzajmy. Ale wydaje mi się, że jeśli mieszka się z rodziną, to czas w domu spędza się raczej razem, a nie każdy pozamykany u siebie. I raczej nikt nie spędza każdego popołudnia na uprawianiu seksu.
A mi się wydaje, że prawo do prywatności ma każdy, bez względu na stopień pokrewieństwa. Poza tym, zakładając, że ta historyjka jest prawdziwa, to brat ma raczej gdzieś spędzanie czasu z rodziną a zainteresowany jest dziewczyną siostry. Dla mnie to kompletny brak wyczucia.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Problem z bratem

Post autor: biedronca » 21 lut 2019, o 06:56

Ja nie widzę, żeby było tu jakieś naruszenie prywatności. Wydaje mi się, że brat po prostu lubi dziewczynę, do tego pewnie jest trochę samotny, a dziewczyna też go lubi. Raczej mało prawdopodobne, żeby brat chciał odbić dziewczynę siostrze.
BeautifulThings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 18 lut 2013, o 16:56
Lokalizacja: DALEKO

Re: Problem z bratem

Post autor: BeautifulThings » 21 lut 2019, o 07:47

Kiedyś miałam dziewczynę ale się rozstałyśmy.


Po jakimś czasie dowiedziałam się że się stukała sucz z moim bratem. Na szczęście nie była wtedy już ze mną bo bym jej chyba wszystkie włosy powyrywała. Uważaj.
marylkaa
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2019, o 09:17

Re: Problem z bratem

Post autor: marylkaa » 21 lut 2019, o 09:24

Ilu pokojowe mieszkanie macie?
Nie prościej pogadać z bratem, że potrzebujecie czasu tylko dla siebie niż z dziewczyną? Poza tym możecie też gdzieś wyjść sami, żeby nie siedzieć cały czas w domu z dodatkowym towarzystwem.
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Problem z bratem

Post autor: buzi_zabci » 21 lut 2019, o 13:54

BeautifulThings pisze:
21 lut 2019, o 07:47

Po jakimś czasie dowiedziałam się że się stukała sucz z moim bratem.
Ciekawe to z genderowego punktu. Jak jest zdrada zawsze kobieta jest winna. Odbija, uwodzi. Czemu nie nazwalas brata skurwielem? Tylko dziewczyne suka? Nie chce odpowiedzi, bo bedzie i tak na poziomie szamba. Just saying..
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
Hanni-Bunny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2019, o 15:17

Re: Problem z bratem

Post autor: Hanni-Bunny » 21 lut 2019, o 15:33

buzi_zabci, zgadzam się z Toba maksymalnie ;/ dziewczyna może być i za chwile jej nie być, natomiast serio.. własny brat żeby odwalił taki shit to już jest po prostu... Tak czy inaczej współczuję ;/
Można? MOŻNA!
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Problem z bratem

Post autor: buzi_zabci » 22 lut 2019, o 18:28

Zasadniczo chodzilo mi o nazewnictwo osob (kiedys) bliskich. Babie sie zawsze obrywa, chlopom wybacza. I nie wazne czy to brat, ojciec, czy kuzyn. Kazde z nich zrobilo swinstwo wiec wyzwijmy oboje a nie tylko jedna osobe. Ale co mi tam, jalowa dyskusja tak czy siak. Koncze.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Utenjou
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2019, o 06:19

Re: Problem z bratem

Post autor: Utenjou » 23 lut 2019, o 06:48

A tak w ogóle ile lat ma Twój brat?
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Problem z bratem

Post autor: ola39 » 23 lut 2019, o 21:45

Cześć
Czy nie prościej od razu ustalić: W dni parzyste jest z bratem A W pozostałe z Tobą? Oczywiście W co drugi weekend chata macie tylko dla siebie.

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Problem z bratem

Post autor: dobranocka14 » 24 lut 2019, o 01:43

ola39 pisze:
23 lut 2019, o 21:45
Cześć
Czy nie prościej od razu ustalić: W dni parzyste jest z bratem A W pozostałe z Tobą? Oczywiście W co drugi weekend chata macie tylko dla siebie.

Ola
Zapomniałaś dodać, że w każde wakacje u brata dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Problem z bratem

Post autor: ImaSumak » 24 lut 2019, o 12:45

buzi_zabci pisze:
21 lut 2019, o 13:54
BeautifulThings pisze:
21 lut 2019, o 07:47

Po jakimś czasie dowiedziałam się że się stukała sucz z moim bratem.
Ciekawe to z genderowego punktu. Jak jest zdrada zawsze kobieta jest winna. Odbija, uwodzi. Czemu nie nazwalas brata skurwielem? Tylko dziewczyne suka? Nie chce odpowiedzi, bo bedzie i tak na poziomie szamba. Just saying..
Beautiful wyraźnie napisała, że to ta sucz się stukała z jej bratem. Brat prawdopodobnie był w tym czasie związany i zakneblowany. Nie miał nic do powiedzenia.
Istnieje też duże prawdopodobieństwo- biorąc pod uwagę nauki biedroncy- że brat był samotny i laska zwyczajnie nie chciała by było mu smutno.
Poza tym powszechnie wiadomo, że kobiety to k... Przecież praktycznie żaden facet nie jest zainteresowany seksem. Oni są tylko smutni i samotni.
dobranocka14 pisze:
24 lut 2019, o 01:43
ola39 pisze:
23 lut 2019, o 21:45
Cześć
Czy nie prościej od razu ustalić: W dni parzyste jest z bratem A W pozostałe z Tobą? Oczywiście W co drugi weekend chata macie tylko dla siebie.

Ola
Zapomniałaś dodać, że w każde wakacje u brata dwa tygodnie.
Dwa tygodnie to za mało. Podoba mi się wersja z parzystymi i nieparzystymi dniami. Ja bym wybrała nieparzyste, bo jestem egoistką.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Problem z bratem

Post autor: Wiosennagwiazda » 24 lut 2019, o 21:34

Brat pewnie jest mlody i :czerwononosyrenifer:
ale dziewczyna, chyba ma swiadomosc....chyba, ze tez jest mlodsza to moze ich sparuj i poszukaj sobie kobiety.
Awatar użytkownika
Hanni-Bunny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2019, o 15:17

Re: Problem z bratem

Post autor: Hanni-Bunny » 28 lut 2019, o 14:33

nie wiem czy brat jest młody, ale tak czy inaczej odwalił manianę RAZEM z dziewczyną. Dziewczyna sobie go nie przywiązała do wyra ;) Tak czy inaczej ta dwójka byłaby dla mnie skończona.
Można? MOŻNA!
ODPOWIEDZ