Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 10 lut 2019, o 21:38

Otóż Drogie Panie okazuje się, że istnieje organizacja o nazwie:
Wojownicy Maryi Only4Men.
Padłam.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ola39 » 11 lut 2019, o 21:33

Hej
Wczoraj oberzałam na netflixie standup Ellen Degeneres:Relatable (2018) - tematyczny fragment który mnie rozbawił :
Gdy Ellen relacjonuje swoją rozmowę z koleżanką :

Ellen: “I gotta get going. I gotta get home to feed my cats.”
And… She said: “Oh, how many cats do you have?”
And I said: “Three.”
And she goes: “Oh, you are a lesbian.”
[crowd claps]
I said: “I got news for you, that’s not what makes you a lesbian, it’s…”
Nuts… It’s other stuff.
It’s… I said: “I have three dogs. Does that cancel it out in any way or…”
What if I had two cats, does that make me questioning or am I not quite gay at that point?
I don’t know…
I am still gay by the way. Still…
[crowd cheers]

Pozdrawiam
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 16 lut 2019, o 17:14

1. wykończyłyśmy z moim Cudem ostatnie jabłka z naszych jabłoni, które dzielnie przetrwały w spiżarni nie skażone żadnym konserwantem
2. wypiłyśmy pierwszą tego roku kawę w naszym słonecznym ogrodzie
3. powyższej przyjemności wtórował donośny głos sąsiada, tłumaczącego swoim dzieciom (8 i 9 lat) na czym polega lesbijstwo

- świat jest pełen niespodzianek :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 16 lut 2019, o 18:03

gimmeeverything pisze:
16 lut 2019, o 17:14
1. wykończyłyśmy z moim Cudem ostatnie jabłka z naszych jabłoni, które dzielnie przetrwały w spiżarni nie skażone żadnym konserwantem
2. wypiłyśmy pierwszą tego roku kawę w naszym słonecznym ogrodzie
3. powyższej przyjemności wtórował donośny głos sąsiada, tłumaczącego swoim dzieciom (8 i 9 lat) na czym polega lesbijstwo

- świat jest pełen niespodzianek :D
Na czym polega? Jakieś nowości?

U mnie na ogród jeszcze za wcześnie, ale wiosnę już czuć. To piękne.
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: justsomebody10 » 18 lut 2019, o 16:20

Jakiś czas temu usłyszałam wypowiedź rzecznika praw dziecka, który stwierdził, że lekcje o mowie nienawiści nie powinny się odbywać w szkole, bo przecież mowa nienawiści dotyczy tylko polityków. A skoro dotyczy tylko polityków, to przecież dzieciom takie lekcje nie są potrzebne... Facet mówi dokładnie to, co nominująca go partia chce usłyszeć. Zresztą został wybrany niezgodnie z prawem, gdyż nie posiadał wymaganego pięcioletniego doświadczenia w pracy z dziećmi. Ale zaliczono mu jako "doświadczenie" pracę w Ministerstwie Sprawiedliwości i w sądzie biskupim, udzielającym "rozwodów" kościelnych.

W tym samym temacie wypowiadała się filozofka (nie pamiętam z jakiej religijnej organizacji), która stwierdziła, że to wcale nie jest oczywiste, że mowa nienawiści dotyczy środowiska LGBTQ, feministek czy też uchodźców. Pani ta stwierdziła, że dzieciom trzeba pozwolić nienawidzić i trzeba im pozwolić być "mądrze uprzedzonymi", nie poddającymi się manipulacji. Z kontekstu wypowiedzi wynikało więc, że hejt wobec pewnych grup nie powinien być określany jako mowa nienawiści, bo jest tylko stwierdzeniem faktu, że jakieś zachowanie jest złe, nieodpowiednie (czyli np. osób les/homo).
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 18 lut 2019, o 16:54

justsomebody10 pisze:
18 lut 2019, o 16:20
Pani ta stwierdziła, że dzieciom trzeba pozwolić nienawidzić i trzeba im pozwolić być "mądrze uprzedzonymi", nie poddającymi się manipulacji. Z kontekstu wypowiedzi wynikało więc, że hejt wobec pewnych grup nie powinien być określany jako mowa nienawiści, bo jest tylko stwierdzeniem faktu, że jakieś zachowanie jest złe, nieodpowiednie (czyli np. osób les/homo).
Tak, tak, ponieważ wartości, którym wierni są konserwatyści w Polsce to jedyna szansa na uratowanie naszego kraju, a uleganie modzie, która przyszła z zachodu, służy jedynie dezorganizacji życia społecznego i wprawadzaniu chaosu w młode, nieświadome manipulacji umysły.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 19 lut 2019, o 13:54

Zdziwiło - chyba też zaskoczyło. Negatywnie.
Mamy u nas w firmie praktykantów ze szkół średnich z innych miast. Okazało się, że wśród dziewczyn jest jedna lesbijka. Dziewczyny złożyły protest, że z lesbijką w pokoju mieszkać nie będą.
Myślałam, że nadzieją dla naszego kraju, w światopoglądowym zakresie, jest to młode pokolenie....
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 19 lut 2019, o 21:24

ImaSumak pisze:
16 lut 2019, o 18:03
gimmeeverything pisze:
16 lut 2019, o 17:14
(...)
3. powyższej przyjemności wtórował donośny głos sąsiada, tłumaczącego swoim dzieciom (8 i 9 lat) na czym polega lesbijstwo
Na czym polega? Jakieś nowości?
standard = jedna z pań udaje pana.
niby wszystko jasne -
ale dla wzmocnienia efektu rozważam zapuszczenie wąsów.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: justsomebody10 » 19 lut 2019, o 21:38

dobranocka14 pisze:
19 lut 2019, o 13:54
Zdziwiło - chyba też zaskoczyło. Negatywnie.
Mamy u nas w firmie praktykantów ze szkół średnich z innych miast. Okazało się, że wśród dziewczyn jest jedna lesbijka. Dziewczyny złożyły protest, że z lesbijką w pokoju mieszkać nie będą.
Myślałam, że nadzieją dla naszego kraju, w światopoglądowym zakresie, jest to młode pokolenie....
I jak się zakończyło? Dziewczyna dostała inny pokój? Czy będzie zmuszona znosić ich towarzystwo? Niektórzy mają chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie. Pewnie myślą, że ona przez cały czas będzie je pożerać wzrokiem, podglądać i próbować poderwać. Bo przecież lesbijka leci na każdą kobietę...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: justsomebody10 » 19 lut 2019, o 21:42

gimmeeverything pisze:
19 lut 2019, o 21:24

standard = jedna z pań udaje pana.
niby wszystko jasne -
ale dla wzmocnienia efektu rozważam zapuszczenie wąsów.
A nie lepiej w przeciwnym kierunku, czyli w stronę przejaskrawionej kobiecości? :wink: Żeby trochę zburzyć teorię sąsiada, który musiałby wykładać dzieciom na nowo swoją autorską teorię lesbijstwa.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 19 lut 2019, o 22:08

justsomebody10 pisze:
19 lut 2019, o 21:42
A nie lepiej w przeciwnym kierunku, czyli w stronę przejaskrawionej kobiecości? :wink: Żeby trochę zburzyć teorię sąsiada, który musiałby wykładać dzieciom na nowo swoją autorską teorię lesbijstwa.
nie.

bo wówczas musiałabym dla odmiany rozważyć ogolenie nóg.

Just- ja za bardzo lubię siebie, żeby naprawiać świat własnym kosztem :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: abecaduo » 19 lut 2019, o 22:45

dobranocka14 pisze:
19 lut 2019, o 13:54
Zdziwiło - chyba też zaskoczyło. Negatywnie.
Mamy u nas w firmie praktykantów ze szkół średnich z innych miast. Okazało się, że wśród dziewczyn jest jedna lesbijka. Dziewczyny złożyły protest, że z lesbijką w pokoju mieszkać nie będą.
Myślałam, że nadzieją dla naszego kraju, w światopoglądowym zakresie, jest to młode pokolenie....
Za to w jednym z polskich ogólniaków, na studniówce, wykonano Polonez Równości. Materiał do obejrzenia na youtubie, bardzo ładny, zresztą. I ta młodzież, taka dojrzała i mądra. I choć nie tak dawno sama byłam w liceum, to wiem, że ja byłam głupim smarkiem.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 18:33

justsomebody10 pisze:
19 lut 2019, o 21:38
dobranocka14 pisze:
19 lut 2019, o 13:54
Zdziwiło - chyba też zaskoczyło. Negatywnie.
Mamy u nas w firmie praktykantów ze szkół średnich z innych miast. Okazało się, że wśród dziewczyn jest jedna lesbijka. Dziewczyny złożyły protest, że z lesbijką w pokoju mieszkać nie będą.
Myślałam, że nadzieją dla naszego kraju, w światopoglądowym zakresie, jest to młode pokolenie....
I jak się zakończyło? Dziewczyna dostała inny pokój? Czy będzie zmuszona znosić ich towarzystwo? Niektórzy mają chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie. Pewnie myślą, że ona przez cały czas będzie je pożerać wzrokiem, podglądać i próbować poderwać. Bo przecież lesbijka leci na każdą kobietę...
Niestety nie wiem. Nie widziałam się już z ich "opiekunką".
Panny mocno imprezowe i przekonane o swojej wyjątkowości.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 18:40

abecaduo pisze:
19 lut 2019, o 22:45
dobranocka14 pisze:
19 lut 2019, o 13:54
Zdziwiło - chyba też zaskoczyło. Negatywnie.
Mamy u nas w firmie praktykantów ze szkół średnich z innych miast. Okazało się, że wśród dziewczyn jest jedna lesbijka. Dziewczyny złożyły protest, że z lesbijką w pokoju mieszkać nie będą.
Myślałam, że nadzieją dla naszego kraju, w światopoglądowym zakresie, jest to młode pokolenie....
Za to w jednym z polskich ogólniaków, na studniówce, wykonano Polonez Równości. Materiał do obejrzenia na youtubie, bardzo ładny, zresztą.
Tak, faktycznie. Widać z domów bardziej otwartych.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 20 lut 2019, o 19:22

A ja jestem zszokowana końmi. Na filmach to one w wojach udział biorą, w strzelaniach na dzikim zachodzie, na romantycznych spacerach zakochanych, a prawda jest taka, że te dziady francowate wszystkiego się boją!
Pojechałam po raz pierwszy w teren. To jakaś masakra była i to prawie piłą tarczową! Moja klacz chodziła jak złoto i tu słowa powiedzieć nie mogę, choć jechałam na niej po raz pierwszy. No ale dziad przede mną co chwilę się czegoś przestraszał i albo stawał dęba, albo zaczynał gnać albo podskakiwać. Szybko zrozumiałam pytanie przewodniczki przed wyjazdem: kto ma silne ręce? I tylko pozostało mi przeklinać siebie, że się zgłosiłam! Po każdym bryknięciu konia przede mną moja klacz lub stawała dęba i zaczynała gnać, lub od razu zaczynała gnać. Oczywiście to samo robiła klacz za mną, tylko laska która na niej jechała od razu spadała. Wiem, bo za każdym razem słyszałam łup, a potem już tylko świst w uszach. Co się umordowałam z tą moją klaczą to historia. Zero, absolutne zero przyjemności z jazdy. Laska za mną po czwartym upadku już na konia nie wsiadła. Zresztą nawet chodzić już nie mogła.
To jest jakiś cholerny mit o tych koniach bojowych, albo jest jakaś specyficzna rasa. Konie boją się w s z y s t k i e g o! Prawdopodobnie są największymi tchórzami na świecie!
Oczywiście z jazdy nie zrezygnuję, bo kocham i jazdę i te dziady, ale w teren znowu wyjadę może w przyszłej dekadzie.
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 20 lut 2019, o 23:00

ImaSumak pisze:
20 lut 2019, o 19:22
A ja jestem zszokowana końmi. Na filmach to one w wojach udział biorą, w strzelaniach na dzikim zachodzie, na romantycznych spacerach zakochanych, a prawda jest taka, że te dziady francowate wszystkiego się boją!
Bo one tylko grają odważne.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 20 lut 2019, o 23:59

dobranocka14 pisze:
20 lut 2019, o 23:00
ImaSumak pisze:
20 lut 2019, o 19:22
A ja jestem zszokowana końmi. Na filmach to one w wojnach udział biorą, w strzelaniach na dzikim zachodzie, na romantycznych spacerach zakochanych, a prawda jest taka, że te dziady francowate wszystkiego się boją!
Bo one tylko grają odważne.
To powiem Ci, że są zajebistymi aktorami. Rzeczywistość je przerasta i to nieważne czy jest to maleńki, biały papierek, czy odblaskowa kamizelka, albo inne, niezidentyfikowane przedmioty, w tym drewniane taczki, wiatr etc. One zwyczajnie dostają chyzia i uciekają... A już najlepiej jak straszą same siebie. W dodatku jeden nie może iść z przodu bo coś tam, drugi absolutnie z tylu, bo coś tam, a inny może tylko na końcu, bo coś tam, a on akurat uważa, że jego miejsce jest na początku ale pod warunkiem, że nikt nie będzie za nim szedł. Konie są psychiczne!
A jak się już przygotujesz i widzisz z kilometra (bo wzrok Ci się strasznie wyostrza) białą, wielką balię i się w związku z tym zepniesz w sobie i wiesz, że już Cię nic nie zaskoczy bo już czaisz, ze ten przed Tobą to wpada w panikę gdy widzi coś białego, to on wtedy koło tej bali przechodzi spokojnie, jak gdyby nigdy nic, bo jej NIE ZAUWAŻYŁ!!!
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 21 lut 2019, o 01:43

ImaSumak pisze:
20 lut 2019, o 23:59
dobranocka14 pisze:
20 lut 2019, o 23:00
ImaSumak pisze:
20 lut 2019, o 19:22
A ja jestem zszokowana końmi. Na filmach to one w wojnach udział biorą, w strzelaniach na dzikim zachodzie, na romantycznych spacerach zakochanych, a prawda jest taka, że te dziady francowate wszystkiego się boją!
Bo one tylko grają odważne.
To powiem Ci, że są zajebistymi aktorami. Rzeczywistość je przerasta i to nieważne czy jest to maleńki, biały papierek, czy odblaskowa kamizelka, albo inne, niezidentyfikowane przedmioty, w tym drewniane taczki, wiatr etc. One zwyczajnie dostają chyzia i uciekają... A już najlepiej jak straszą same siebie. W dodatku jeden nie może iść z przodu bo coś tam, drugi absolutnie z tylu, bo coś tam, a inny może tylko na końcu, bo coś tam, a on akurat uważa, że jego miejsce jest na początku ale pod warunkiem, że nikt nie będzie za nim szedł. Konie są psychiczne!
A jak się już przygotujesz i widzisz z kilometra (bo wzrok Ci się strasznie wyostrza) białą, wielką balię i się w związku z tym zepniesz w sobie i wiesz, że już Cię nic nie zaskoczy bo już czaisz, ze ten przed Tobą to wpada w panikę gdy widzi coś białego, to on wtedy koło tej bali przechodzi spokojnie, jak gdyby nigdy nic, bo jej NIE ZAUWAŻYŁ!!!
Może myślami błądził gdzie indziej.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: abecaduo » 21 lut 2019, o 15:17

ImaSumak pisze: W dodatku jeden nie może iść z przodu bo coś tam, drugi absolutnie z tylu, bo coś tam, a inny może tylko na końcu, bo coś tam, a on akurat uważa, że jego miejsce jest na początku ale pod warunkiem, że nikt nie będzie za nim szedł. Konie są psychiczne!
O, to zupełnie jak ludzie w środkach transportu, proszę się przypatrzeć :D.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 21 lut 2019, o 22:03

ImaSumak pisze:
20 lut 2019, o 19:22
A ja jestem zszokowana końmi.

To jest jakiś cholerny mit o tych koniach bojowych, albo jest jakaś specyficzna rasa. Konie boją się w s z y s t k i e g o! Prawdopodobnie są największymi tchórzami na świecie!
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spolec ... uox4UFLsG8
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 22 lut 2019, o 11:24

abecaduo pisze:
21 lut 2019, o 15:17
ImaSumak pisze: W dodatku jeden nie może iść z przodu bo coś tam, drugi absolutnie z tylu, bo coś tam, a inny może tylko na końcu, bo coś tam, a on akurat uważa, że jego miejsce jest na początku ale pod warunkiem, że nikt nie będzie za nim szedł. Konie są psychiczne!
O, to zupełnie jak ludzie w środkach transportu, proszę się przypatrzeć :D.
Dokładnie tak! Nie pomyślałam o tym :)
Choć w tajemnicy muszę przyznać, że konie uważam za szlachetniejsze zwierzęta niż ludzi.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 24 lut 2019, o 20:11

Dwie sprawy:
Postanowiłam być nieprzewidywalna, więc kupiłam lody o smaku miętowo- czekoladowym. Ależ to był błąd!

Południowo koreańskie zombi poruszają się dużo atrakcyjniej niż te europejskie czy amerykańskie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 2 mar 2019, o 16:20

gimmeeverything pisze:
19 lut 2019, o 21:24
ImaSumak pisze:
16 lut 2019, o 18:03
gimmeeverything pisze:
16 lut 2019, o 17:14
(...)
3. powyższej przyjemności wtórował donośny głos sąsiada, tłumaczącego swoim dzieciom (8 i 9 lat) na czym polega lesbijstwo
Na czym polega? Jakieś nowości?
standard = jedna z pań udaje pana.
niby wszystko jasne -
ale dla wzmocnienia efektu rozważam zapuszczenie wąsów.
To może być trudne, ale jeśli chcesz to mogę trzymać kciuki.
Na wszelki wypadek na pytanie sąsiada: czy są tu jakieś kobiety? Zawsze możesz basem odpowiadać: nieee.

Na uniwerek tu w Anglii przyszło wezwanie z polskiego US. Uniwerek ma się wstawić w ciągu 7 dni od daty otrzymania listu do odpowiedniego US w Polsce. Normalna, zwykła, mała koperta, cała czerwona od pieczątek (to chyba dla wzmocnienia grozy). Wezwanie napisano po polsku.
Strach się bać, ale żart fajny. :)

Dla odmiany koleżanka postanowiła powrócić do Polski wraz z rodziną. Niestety nie może się rozwieść w Polsce, ponieważ pani kierowniczka w polskim urzędzie postanowiła nie honorować jej angielskiego rozwodu, gdyż na dokumencie jest napisane że to decyzja sądu angielskiego. Pani urzędniczka przytomnie zauważyła, że nie ma takiego kraju.
Koleżanka z tego powodu ma teraz kilka problemów:
1. W Polsce uchodzi za mężatkę, przy czym na świecie za rozwódkę. Nie może wziąć ślubu ze swoim obecnym partnerem, którego przywiozła z Anglii, bo wg polskiego prawa popełniłaby przestępstwo. Smaczku dodaje info, że z obecnym partnerem ma dwójkę dzieci, które to chcieli zarejestrować w Polsce z nazwiskiem ojca, ale pani w urzędzie się nie zgodziła, bo (i tu znowu przytomnie!) sprawdziła, że przecież koleżanka ma męża, więc do męża wysłała pismo, że ma dwoje nowych dzieci i co on na to?
A on na to, jak klasyczny, dzielny samiec, wpadł w panikę oraz szał, że będzie musiał płacić alimenty na obce dzieci. Przy okazji też dowiedział się po latach, że ma nadal żonę, a przecież też już żyje z inną kobietą i również ma z nią dzieci. Mało tego, planował w tym roku wziąć ślub.
2. Nie ma pojęcia jak wytłumaczyć angielskiemu sądowi, że nie istnieje i że w związku z tym muszą jej przybić pieczątkę z napisem: Wielka Brytania.

Poza absurdem obu tych sytuacji mnie ubawiło jeszcze jedno, a mianowicie, że mężatka w Polsce nie może mieć dzieci z nieprawego łoża. Cudne! :)

Aha, to jeszcze napiszę, że w polskim urzędzie dla imigrantów, w pewnej dużej miejscowości, ani jedna osoba nie mówi po angielsku. Stąd koleżanka musiała wszędzie chodzić ze swoim facetem, by cokolwiek załatwić.
W sumie słusznie: po co angielski w urzędzie dla obcokrajowców?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 9 mar 2019, o 18:46

Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!

Bardzo fajna analiza kobiecych upodobań w kwestii porno. Zaskoczyło mnie, że Polki preferują czeskie, lesbijskie porno. Dlaczego? :)
https://www.donald.pl/artykuly/iJiWbRTx ... ja-kobiety
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 10 mar 2019, o 17:03

ImaSumak pisze:
9 mar 2019, o 18:46
Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!

Bardzo fajna analiza kobiecych upodobań w kwestii porno. Zaskoczyło mnie, że Polki preferują czeskie, lesbijskie porno. Dlaczego? :)
https://www.donald.pl/artykuly/iJiWbRTx ... ja-kobiety
Bo nie mamy narodowych produkcji ;)
Czeski język brzmi niepoważnie ale stękanie w porno jest raczej międzynarodowe.
To ciekawe, że lesbijskie porno oglądają w większości kobiety... Czyżby statystyki kłamały?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 10 mar 2019, o 17:15

dobranocka14 pisze:
10 mar 2019, o 17:03
ImaSumak pisze:
9 mar 2019, o 18:46
Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!

Bardzo fajna analiza kobiecych upodobań w kwestii porno. Zaskoczyło mnie, że Polki preferują czeskie, lesbijskie porno. Dlaczego? :)
https://www.donald.pl/artykuly/iJiWbRTx ... ja-kobiety
Bo nie mamy narodowych produkcji ;)
Czeski język brzmi niepoważnie ale stękanie w porno jest raczej międzynarodowe.
To ciekawe, że lesbijskie porno oglądają w większości kobiety... Czyżby statystyki kłamały?
Moja Droga, czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że tak dochodowy interes jakim jest kręcenie filmów porno ominąłby Polskę? Wpisz sobie proszę w wyszukiwarkę polskie porno produkcje, a się zdziwisz.
Powód oglądania czeskich, lesbijskich pornosów przez Polki musi być jakiś inny, tylko ja sobie nie potrafię wyobrazić jaki, bo a: nie oglądam porno, gdyż wolę uprawiać seks osobiście i na żywo, b: jak spróbowałam, to zaraz zasnęłam- to mnie ogromnie nudzi.

Które statystyki wg Ciebie kłamią?
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 10 mar 2019, o 17:21

ImaSumak pisze:
2 mar 2019, o 16:20
Pani urzędniczka przytomnie zauważyła, że nie ma takiego kraju.
Pani urzędniczka widać, że na lekcji geografii bywała acz dokładnie nie słuchała. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie rodziło negatywnych skutków dla koleżanki.
Poza absurdem obu tych sytuacji mnie ubawiło jeszcze jedno, a mianowicie, że mężatka w Polsce nie może mieć dzieci z nieprawego łoża. Cudne! :)
Śmieszniejsze jest to, że kochanek może zrobić mężatce dziecko a i tak idzie na konto męża.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 10 mar 2019, o 17:30

ImaSumak pisze:
10 mar 2019, o 17:15
dobranocka14 pisze:
10 mar 2019, o 17:03
ImaSumak pisze:
9 mar 2019, o 18:46
Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet!

Bardzo fajna analiza kobiecych upodobań w kwestii porno. Zaskoczyło mnie, że Polki preferują czeskie, lesbijskie porno. Dlaczego? :)
https://www.donald.pl/artykuly/iJiWbRTx ... ja-kobiety
Bo nie mamy narodowych produkcji ;)
Czeski język brzmi niepoważnie ale stękanie w porno jest raczej międzynarodowe.
To ciekawe, że lesbijskie porno oglądają w większości kobiety... Czyżby statystyki kłamały?
Moja Droga, czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że tak dochodowy interes jakim jest kręcenie filmów porno ominąłby Polskę? Wpisz sobie proszę w wyszukiwarkę polskie porno produkcje, a się zdziwisz.
Powód oglądania czeskich, lesbijskich pornosów przez Polki musi być jakiś inny, tylko ja sobie nie potrafię wyobrazić jaki, bo a: nie oglądam porno, gdyż wolę uprawiać seks osobiście i na żywo, b: jak spróbowałam, to zaraz zasnęłam- to mnie ogromnie nudzi.

Które statystyki wg Ciebie kłamią?
Faktycznie. "Polskie dziewczyny" w tytule czy opisie pojawiają się jako zachęta. Widać, że nie jestem w temacie. Znalzłam tytuł, który jak rozumiem stanowi zachętę: "Polskie dziewczyny ruchane w każdy możliwy sposób".
---
Podobno seks lesbijski kręci facetów. A tu wygląda, że preferencje są inne.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 10 mar 2019, o 18:12

dobranocka14 pisze:
10 mar 2019, o 17:30
ImaSumak pisze:
10 mar 2019, o 17:15
dobranocka14 pisze:
10 mar 2019, o 17:03

Bo nie mamy narodowych produkcji ;)
Czeski język brzmi niepoważnie ale stękanie w porno jest raczej międzynarodowe.
To ciekawe, że lesbijskie porno oglądają w większości kobiety... Czyżby statystyki kłamały?
Moja Droga, czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że tak dochodowy interes jakim jest kręcenie filmów porno ominąłby Polskę? Wpisz sobie proszę w wyszukiwarkę polskie porno produkcje, a się zdziwisz.
Powód oglądania czeskich, lesbijskich pornosów przez Polki musi być jakiś inny, tylko ja sobie nie potrafię wyobrazić jaki, bo a: nie oglądam porno, gdyż wolę uprawiać seks osobiście i na żywo, b: jak spróbowałam, to zaraz zasnęłam- to mnie ogromnie nudzi.

Które statystyki wg Ciebie kłamią?
Faktycznie. "Polskie dziewczyny" w tytule czy opisie pojawiają się jako zachęta. Widać, że nie jestem w temacie. Znalazłam tytuł, który jak rozumiem stanowi zachętę: "Polskie dziewczyny ruchane w każdy możliwy sposób".
---
Podobno seks lesbijski kręci facetów. A tu wygląda, że preferencje są inne.
Ale jedno nie wyklucza drugiego. Facetów kręci seks lesbijski i o tym mówią. Jak widać bardziej jednak kręcą ich inne rzeczy.
Kobiety, kręci zaś przede wszystkim seks lesbijski, ale w sekrecie. One się do tego nie przyznają. To tajemnica :)

Reklama ruchania w każdy możliwy sposób na mnie nie podziałała jako zachęta. Raczej budzi moje wątpliwości. Faceci to prostaki.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 13 mar 2019, o 22:56

...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ODPOWIEDZ