czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 14 mar 2019, o 08:27

Zdecydowałam się to napisać..być może niektórym z Was da to do myślenia.
Jak czytam Wasze ogłoszenia matrymonialne (większości z Was) to coraz częściej zastanawiam się czy piszą je osoby zrównoważone psychicznie i emocjonalnie.
Już pomijam wypisywanie 1500 wymaganych zalet od potencjalnej partnerki..ale jak czytam ogłoszenie pisane wierszykiem czy o chodzeniu w strugach deszczu albo w promieniach słońca :shock: :shock: what the fuck!! w życiu bym się z kimś takim nie umówiła! - ze strachu! Juz pomijam ogłoszenia które są referatem akademickim pisanym na caaałą stronę.
Dziewczyny zastanówcie się!

Zapodaje temat: przybliżcie kochane, czego oczekiwałybyście w ogłoszeniu poszukującej.. ułatwcie życie tym dziewczynom które sie ogłaszają i nie wiedzą dlaczego nikt nie odpisuje.

Pozdrawiam serdecznie :wink:
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: mayawaska » 14 mar 2019, o 12:41

a skąd założenie, że większości z nas? może właśnie w ogłoszeniach większość jest tych kobiet, które zarejestrowały się tylko po to, by się ogłosić, wszak na forum rozmowom nadaje się inny tok, proszę nie wrzucać nas do jednego wora! :D
a co do treści, to mnie bardziej by zniechęcały zdawkowe, oschłe ogłoszenia, które sugerować by mogły podobny charakter spotkania. ogłoszenie chyba ma zachęcić do nawiązania relacji i na wstępie dobrze nas zaprezentować. w końcu prezencja - jeśli wyglądasz zachęcająco i sprawiasz dobre pierwsze wrażenie, to prędzej ktoś do Ciebie podejdzie i zagada, niż jakby ujrzał zaniedbaną postać o gburowatej twarzy. myślę, że romantycznych wpisów nie ma co przekreślać, chyba że wspomina się w nich o jednorożcach i latających kotkach, to faktycznie może niepokoić :D wiersze, zwłaszcza na wesoło, mogłyby mnie zainteresować, bo sama lubię śmieszkować, ale referaty faktycznie mogłabym ominąć - w ogłoszeniach nie przykują uwagi. ale co kto szuka ;)
ej, a co do chodzenia w strugach deszczu - fakt, tak średnio, ale w promieniach słonecznych, to całkiem przyjemna sprawa - ja bym się skusiła ;D
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 14 mar 2019, o 16:14

mayawaska pisze:
14 mar 2019, o 12:41
a skąd założenie, że większości z nas? może właśnie w ogłoszeniach większość jest tych kobiet, które zarejestrowały się tylko po to, by się ogłosić, wszak na forum rozmowom nadaje się inny tok, proszę nie wrzucać nas do jednego wora! :D
a co do treści, to mnie bardziej by zniechęcały zdawkowe, oschłe ogłoszenia, które sugerować by mogły podobny charakter spotkania. ogłoszenie chyba ma zachęcić do nawiązania relacji i na wstępie dobrze nas zaprezentować. w końcu prezencja - jeśli wyglądasz zachęcająco i sprawiasz dobre pierwsze wrażenie, to prędzej ktoś do Ciebie podejdzie i zagada, niż jakby ujrzał zaniedbaną postać o gburowatej twarzy. myślę, że romantycznych wpisów nie ma co przekreślać, chyba że wspomina się w nich o jednorożcach i latających kotkach, to faktycznie może niepokoić :D wiersze, zwłaszcza na wesoło, mogłyby mnie zainteresować, bo sama lubię śmieszkować, ale referaty faktycznie mogłabym ominąć - w ogłoszeniach nie przykują uwagi. ale co kto szuka ;)
ej, a co do chodzenia w strugach deszczu - fakt, tak średnio, ale w promieniach słonecznych, to całkiem przyjemna sprawa - ja bym się skusiła ;D
To porsze poczytać przez jakiś czas ogłoszenia.. i stanąć w prawdzie czy umówiłaby się Pani z 5% dziewczyn ogłaszających się, czytając ich treść. Nie musi tutaj Pani odpowiadać. Wystarczy przed samą sobą. Rozumiem że Pani jest z tych które już z samego ogłoszenia chcą "wyczytać" jakim kto jest człowiekiem. Proszę pamietać papier przyjmie wszystko, rzeczywistość już nie do końca.. a takie pier...o Szopenie.. może jest dobre w wieku 16-17 lat - nikogo nie obrażając bo bardzo czesto w tym wieku ogłaszające się dziewczyny piszą poważniej i bardziej zachęcająco niż te koło i po 30tce. Jeżeli Pani uznaje tego typu wpisy za poważne pozostaje pytanie...co jeszcze Pani tu robi? i dlaczego nie umawia się z "tymi" dziewczętami na randki :lol:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: justsomebody10 » 14 mar 2019, o 17:21

A skąd takie założenie, że każda kobieta jest tu tylko po to, żeby kogoś znaleźć? :wink:
Ogłoszenia są różne, tak samo, jak i kobiety, które się ogłaszają, dlatego zapewne te, które spodobają się jednym, zupełnie nie będą odpowiadać innym. Zapewne tak samo, jak autorki ogłoszenia, dlatego od razu jest "odsiew". Są też osoby, które czytają ogłoszenia dla czystej rozrywki. :wink:

Temat ogłoszeń i ich zawartość były na forum wałkowane wiele razy. Podejmowane były kwestie wygórowanych wymagań, forma, styl itp. Wszystko już było. Już nie wspominając o prostym fakcie: ogłoszenie, które będzie dla Ciebie treściwe, dla kogoś innego będzie mało interesujące, a nawet odpychające. Nie ma jednego prostego klucza do napisania "dobrego" ogłoszenia, tym bardziej że i tak znajdą się osoby, które po prostu napiszą, same nie wiedząc czemu, bo profil osoby zupełnie im nie odpowiada, a po jednym mailu nawet nie odpowiedzą. Ogłoszenia to specyficzny dział i można tam znaleźć różne kwiatki, i to bynajmniej nie tylko na KK. :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 14 mar 2019, o 19:05

Tak Just, temat był tu wałkowany wiele razy, ale po raz pierwszy dowiedziałam się, że piszę ogłoszenia matrymonialne. To pewnie ta moja lepsza strona osobowości, dlatego ufam, że piszę wierszem.
Lubię kiedy kobieta...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: jasandra » 14 mar 2019, o 20:31

Tematy pod tytułem "jakie panie piszące ogłoszenia są niepoważne" nieodmiennie mnie bawią. Nie podoba Ci się styl ogłoszenia - cóż, spora szansa, że osoba też Ci się nie spodoba. Uważasz, że osoba ma wygórowane wymagania? Też nie pisz, spoko. Mnie bawią pytania w mailu: "ej, chcesz się poznać?", bo z jakiej, na litość, racji miałabym chcieć poznać kogoś, o kim nic nie wiem? Ale to już mówi mi coś o tej osobie - nie szuka znajomych ze względu na zainteresowania czy poczucie humoru, które można wyczytać z maila - a zatem, prawdopodobnie, w normalnej rozmowie będzie równie drętwo. Nie oczekujcie, że osoby, które by Wam nie odpowiadały w realu, napiszą tu fascynujące ogłoszenia xD. Z kolei na Tinderze, tej aplikacji zła i zepsucia, prowadziłam fascynujące rozmowy i już po tygodniu wiedziałam, czy mam ochotę się z kimś spotkać czy nie. Skądinąd, znacznie bardziej odpowiada to realnej rozmowie, gdzie masz twarz danej osoby, podstawowe o niej informacje i piszecie w czasie rzeczywistym, niż wymienianie maili z bliżej nieokreśloną istotą z drugiej strony ogłoszenia. Często zresztą zupełnie skądinąd, bo ograniczanie zasięgu ogłoszenia do swojego obszaru z żałośnie małego grona sensownych ogłoszeń zmniejsza ich ilość do liczby znikomej...
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 14 mar 2019, o 21:53

Czy osoba zakładająca ten temat zakłada również, że ktokolwiek po przeczytaniu powyższej dyskusji puknie się w głowę i powie sobie: "kurczaki, naprawdę źle napisałam ostatnie ogłoszenie, muszę to ogarnąć..."?
Odrealnione ; )
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: mayawaska » 14 mar 2019, o 22:04

miekka1123 pisze:
14 mar 2019, o 16:14
mayawaska pisze:
14 mar 2019, o 12:41
a skąd założenie, że większości z nas? może właśnie w ogłoszeniach większość jest tych kobiet, które zarejestrowały się tylko po to, by się ogłosić, wszak na forum rozmowom nadaje się inny tok, proszę nie wrzucać nas do jednego wora! :D
a co do treści, to mnie bardziej by zniechęcały zdawkowe, oschłe ogłoszenia, które sugerować by mogły podobny charakter spotkania. ogłoszenie chyba ma zachęcić do nawiązania relacji i na wstępie dobrze nas zaprezentować. w końcu prezencja - jeśli wyglądasz zachęcająco i sprawiasz dobre pierwsze wrażenie, to prędzej ktoś do Ciebie podejdzie i zagada, niż jakby ujrzał zaniedbaną postać o gburowatej twarzy. myślę, że romantycznych wpisów nie ma co przekreślać, chyba że wspomina się w nich o jednorożcach i latających kotkach, to faktycznie może niepokoić :D wiersze, zwłaszcza na wesoło, mogłyby mnie zainteresować, bo sama lubię śmieszkować, ale referaty faktycznie mogłabym ominąć - w ogłoszeniach nie przykują uwagi. ale co kto szuka ;)
ej, a co do chodzenia w strugach deszczu - fakt, tak średnio, ale w promieniach słonecznych, to całkiem przyjemna sprawa - ja bym się skusiła ;D
To porsze poczytać przez jakiś czas ogłoszenia.. i stanąć w prawdzie czy umówiłaby się Pani z 5% dziewczyn ogłaszających się, czytając ich treść. Nie musi tutaj Pani odpowiadać. Wystarczy przed samą sobą. Rozumiem że Pani jest z tych które już z samego ogłoszenia chcą "wyczytać" jakim kto jest człowiekiem. Proszę pamietać papier przyjmie wszystko, rzeczywistość już nie do końca.. a takie pier...o Szopenie.. może jest dobre w wieku 16-17 lat - nikogo nie obrażając bo bardzo czesto w tym wieku ogłaszające się dziewczyny piszą poważniej i bardziej zachęcająco niż te koło i po 30tce. Jeżeli Pani uznaje tego typu wpisy za poważne pozostaje pytanie...co jeszcze Pani tu robi? i dlaczego nie umawia się z "tymi" dziewczętami na randki :lol:
ale powiem Pani, że dzisiaj z pracy wracałam na rowerze w strugach deszczu, w sumie nie strugach, bo czułam bardziej szpileczki kropli na mojej twarzy, i tak sobie myślałam o tym uczuciu - uczuciu zmagania się z siłami natury oraz siłami własnymi, i doszłam do wniosku, że ta jazda w takich warunkach jest super. czuje się satysfakcję i jakąś przygodę, doświadczanie "życia na krawędzi" - bo jechałam dość ruchliwą jezdnią, a przez sam siekący deszcz ledwo widziałam. wszędzie kałuże, które próbowałam omijać, a buty raczej letnie. no i tak sobie myślę: pokonywanie tych trudów i odczuwanie z tego przyjemności jest super. do czego zmierzam - gdybym ze swoją partnerką jechała na rowerach w tych strugach deszczu, to to by było cholernie romantyczne! więc cofam - chodzenie, ba - jechanie bez zadaszenia, w strugach deszczu jest romantyczne :D taki tam referacik wrzucam, w ramach lekcji o dystansie i poczuciu humoru. i naprawdę proszę docenić moje starania, by nie napisać tego wierszem!
SympatycznaOna2
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2018, o 22:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: SympatycznaOna2 » 15 mar 2019, o 09:18

Dobrze napisane :D

Tym bardziej,że 80% ogłoszeń jest tych samych ponawianych albo napisane przez tą samą osobę w innej treści. :roll:

Czasem wydaje mi się,że większości to desperatki. :|

Ja lubię ogłoszenia, krótkie, zwięzłe i na temat.
Żadne laboraty,żadne opisywanie sobie, charakteru.. po co to ? Nie lepiej samemu to odkrywać? :podbite oczko:
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 15 mar 2019, o 12:51

SympatycznaOna2 pisze:
15 mar 2019, o 09:18
Dobrze napisane :D

Tym bardziej,że 80% ogłoszeń jest tych samych ponawianych albo napisane przez tą samą osobę w innej treści. :roll:

Czasem wydaje mi się,że większości to desperatki. :|

Ja lubię ogłoszenia, krótkie, zwięzłe i na temat.
Żadne laboraty,żadne opisywanie sobie, charakteru.. po co to ? Nie lepiej samemu to odkrywać? :podbite oczko:
I właśnie o to chodzi!! Brawo, chociaż jedna zrozumiała o co mi chodzi!.
Bardzo dziękuję i winszuję inteligencji :)

Do pozostałych Pań hmmm czytając wypowiedzi dotyczące tematu śmiem twierdzić że Panie bronią zamieszczanych przez siebie ogłoszeń właśnie o treści o jakiej mówie ;)
Jeżeli ten temat nie był w stanie takim osobom otworzyć oczy i sie zastanowić to już chyba nic nie pomoże.

Droga Pani która pisała o ogłoszeniu matrymonialnym i znaczeniu tego pojęcia. Radzę zaglądnąć do słownika języka polskiego ;)

Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również. A niektóre z tych ogłoszeń mogą nasuwać takie spostrzeżenie.

I winszuje Pani która czyta te "wypociny" dla rozrywki... musi być Pani szalenie nuuudno że Pani to robi ;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej reszty dnia. Wracam do pracy :P
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: justsomebody10 » 15 mar 2019, o 19:54

miekka1123 pisze:
15 mar 2019, o 12:51
Do pozostałych Pań hmmm czytając wypowiedzi dotyczące tematu śmiem twierdzić że Panie bronią zamieszczanych przez siebie ogłoszeń właśnie o treści o jakiej mówie ;)
Jeżeli ten temat nie był w stanie takim osobom otworzyć oczy i sie zastanowić to już chyba nic nie pomoże.

Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również. A niektóre z tych ogłoszeń mogą nasuwać takie spostrzeżenie.

I winszuje Pani która czyta te "wypociny" dla rozrywki... musi być Pani szalenie nuuudno że Pani to robi ;)
Widać u Ciebie brak czytania ze zrozumieniem. Napisałam, że wielu ludzi czyta takie ogłoszenia dla rozrywki, bo i często forumowiczki pisały, że tak właśnie robią. Jeśli nie bywałaś wcześniej na forum, to być może z takimi wypowiedziami się nie spotkałaś. Masz ewidentnie problemy z rozróżnianiem między liczbą pojedynczą a mnogą, skoro uznałaś, że ta wypowiedź oznacza, że ta właśnie osoba tak robi. Wcześniej czytałam ogłoszenia częściej, bo byłam nimi zainteresowana. Teraz przeglądam je od czasu do czasu. Nie mam jednak alergii na słowo pisane, bo ogólnie dużo czytam. :wink: Nawet gdybym się bardzo nudziła, to nie zachowywałabym się jak np. pewna pani z zakładki blogowej, która za najwidoczniej życiowy cel obrała sobie prześladowanie innej osoby, która z kolei uporczywie zamieszczała jedno i to samo ogłoszenie przez wiele lat. Nie wiem, która z nich jest bardziej niezrównoważona. :wink:

Zawsze też interesowało mnie, czemu ktoś kończy swoją wypowiedź stwierdzeniem, że "serdecznie" pozdrawia, skoro z wypowiedzi wynika, że serdeczności wobec innych w wypowiedzi nie było ani grama, oprócz pochwały jednej osoby, która zgodziła się z autorką. I te śmieszne (typowe) oskarżenia, że jak ktoś takich ogłoszeń broni, to znaczy, że na pewno sam je pisze. A to kolejne niezrozumienie. Po prostu nie pojmujesz znaczenia słowa "wolność". Mnie nie przeszkadzają dziwne ogłoszenia na KK. O ile nie łamią regulaminu, nie są obraźliwe, nie szkodzą innym, to dlaczego miałabym naruszać czyjąś wolność wypowiedzi? Pewnie niejeden raz z tych ogłoszeń żartowałam na forum, we wcześniejszych latach dzieliłam się tu różnymi dziwnymi sytuacjami, które związane były z odpowiadaniem na ogłoszenia, ale wychodzę z założenia "żyj i daj żyć innym".
Oczywiście, jeśli ktoś oszukuje innych za pomocą ogłoszeń, a są na to dowody, to jak najbardziej ogłoszenie powinno być usuwane, z dodatkową informacją dla innych, żeby nie padły ofiarą oszusta/oszustki.
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: mayawaska » 15 mar 2019, o 20:44

justsomebody10 pisze:
15 mar 2019, o 19:54
miekka1123 pisze:
15 mar 2019, o 12:51
Do pozostałych Pań hmmm czytając wypowiedzi dotyczące tematu śmiem twierdzić że Panie bronią zamieszczanych przez siebie ogłoszeń właśnie o treści o jakiej mówie ;)
Jeżeli ten temat nie był w stanie takim osobom otworzyć oczy i sie zastanowić to już chyba nic nie pomoże.

Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również. A niektóre z tych ogłoszeń mogą nasuwać takie spostrzeżenie.

I winszuje Pani która czyta te "wypociny" dla rozrywki... musi być Pani szalenie nuuudno że Pani to robi ;)
Widać u Ciebie brak czytania ze zrozumieniem. Napisałam, że wielu ludzi czyta takie ogłoszenia dla rozrywki, bo i często forumowiczki pisały, że tak właśnie robią. Jeśli nie bywałaś wcześniej na forum, to być może z takimi wypowiedziami się nie spotkałaś. Masz ewidentnie problemy z rozróżnianiem między liczbą pojedynczą a mnogą, skoro uznałaś, że ta wypowiedź oznacza, że ta właśnie osoba tak robi. Wcześniej czytałam ogłoszenia częściej, bo byłam nimi zainteresowana. Teraz przeglądam je od czasu do czasu. Nie mam jednak alergii na słowo pisane, bo ogólnie dużo czytam. :wink: Nawet gdybym się bardzo nudziła, to nie zachowywałabym się jak np. pewna pani z zakładki blogowej, która za najwidoczniej życiowy cel obrała sobie prześladowanie innej osoby, która z kolei uporczywie zamieszczała jedno i to samo ogłoszenie przez wiele lat. Nie wiem, która z nich jest bardziej niezrównoważona. :wink:

Zawsze też interesowało mnie, czemu ktoś kończy swoją wypowiedź stwierdzeniem, że "serdecznie" pozdrawia, skoro z wypowiedzi wynika, że serdeczności wobec innych w wypowiedzi nie było ani grama, oprócz pochwały jednej osoby, która zgodziła się z autorką. I te śmieszne (typowe) oskarżenia, że jak ktoś takich ogłoszeń broni, to znaczy, że na pewno sam je pisze. A to kolejne niezrozumienie. Po prostu nie pojmujesz znaczenia słowa "wolność". Mnie nie przeszkadzają dziwne ogłoszenia na KK. O ile nie łamią regulaminu, nie są obraźliwe, nie szkodzą innym, to dlaczego miałabym naruszać czyjąś wolność wypowiedzi? Pewnie niejeden raz z tych ogłoszeń żartowałam na forum, we wcześniejszych latach dzieliłam się tu różnymi dziwnymi sytuacjami, które związane były z odpowiadaniem na ogłoszenia, ale wychodzę z założenia "żyj i daj żyć innym".
Oczywiście, jeśli ktoś oszukuje innych za pomocą ogłoszeń, a są na to dowody, to jak najbardziej ogłoszenie powinno być usuwane, z dodatkową informacją dla innych, żeby nie padły ofiarą oszusta/oszustki.
o, jaka ładna, zgrabna i mądra wypowiedź. właśnie te myśli miałam w głowie, tak miło jest czytać je w takiej formie. pokój i spokój, ład i harmonia - serce uradowane :)
Awatar użytkownika
irokaro
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 17 mar 2013, o 22:52

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: irokaro » 15 mar 2019, o 21:32

Zgadzam sie z autorką.
Pare lat temu probowałam sie umawiac z ogloszen kk i 1 przypadek na 100 to była normalna osoba. Reszta to desperatki, wariatki, osoby niepełnosprawne umysłowo.
Z biegiem lat zauważylam , że zjawisko dysocjacji społecznej w ogloszeniach się poglebilo. Teraz w kolko pisza te same panie, ktore sie uzalają sie nad soba, nawet grożą samobójstwem, albo kochają i potrzebuja juz Ciebie w samym ogloszeniu (sic!).
Znalezienie normalnej kobiety na kk graniczy z cudem.
Dlatego czytam ogloszenia przy porannej kawie i mysle , ze lepiej byc samej niż z taką wariatką.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 15 mar 2019, o 21:35

miekka1123 pisze:
Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również.
Na szczęście psychotropów starczy dla każdego! <3
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: jasandra » 16 mar 2019, o 02:41

abecaduo pisze:
15 mar 2019, o 21:35
miekka1123 pisze:
Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również.
Na szczęście psychotropów starczy dla każdego! <3
Cóż, nie czuję się wariatką, ani desperatką, jestem całkiem szczęśliwa, ale nie uważam za uczciwe traktowania psychotropów/upośledzenia umysłowego jako oręż przeciwko komukolwiek i przyznam, że triggeruje mnie to porządnie. Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 16 mar 2019, o 06:26

jasandra pisze:
16 mar 2019, o 02:41
abecaduo pisze:
15 mar 2019, o 21:35
miekka1123 pisze:
Zgadzam się z jednym ile ludzi tyle treści...natomiast tak jak autorka tego postu uważam że desperatek nie brakuje.. dodam od siebie że psychopatów również.
Na szczęście psychotropów starczy dla każdego! <3
Cóż, nie czuję się wariatką, ani desperatką, jestem całkiem szczęśliwa, ale nie uważam za uczciwe traktowania psychotropów/upośledzenia umysłowego jako oręż przeciwko komukolwiek i przyznam, że triggeruje mnie to porządnie. Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Doprawdy nie rozumiem o co Ci chodzi.. co rani? jeżeli ktoś jest psychopatą.... to nim jest. To choroba (niemalże) jak każda inna i nikt tu nikogo nie stygmatyzuje! Problem w tym że czytając niektóre ogłoszenia, mam wrażenie że osoby piszące je, nie poddają się leczeniu i tutaj jest problem! Ja jestem w stanie poniekąd rozpoznać skłonności psychopatyczne i stronie od takich ogłoszeń....ile dziewcząt nie :|
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: Ella_Bronia » 16 mar 2019, o 09:08

miekka1123 pisze:
16 mar 2019, o 06:26
jasandra pisze:
16 mar 2019, o 02:41
abecaduo pisze:
15 mar 2019, o 21:35


Na szczęście psychotropów starczy dla każdego! <3
Cóż, nie czuję się wariatką, ani desperatką, jestem całkiem szczęśliwa, ale nie uważam za uczciwe traktowania psychotropów/upośledzenia umysłowego jako oręż przeciwko komukolwiek i przyznam, że triggeruje mnie to porządnie. Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Doprawdy nie rozumiem o co Ci chodzi.. co rani? jeżeli ktoś jest psychopatą.... to nim jest. To choroba (niemalże) jak każda inna i nikt tu nikogo nie stygmatyzuje! Problem w tym że czytając niektóre ogłoszenia, mam wrażenie że osoby piszące je, nie poddają się leczeniu i tutaj jest problem! Ja jestem w stanie poniekąd rozpoznać skłonności psychopatyczne i stronie od takich ogłoszeń....ile dziewcząt nie :|
W jaki dokladnie sposob rozpoznajesz sklonności psychopatyczne? Poprosze o konkretne przyklady. Bardzo mnie to interesuje.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 16 mar 2019, o 09:18

jasandra pisze:Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Nikt nie mówi, że tak nie jest. Nie ma się o co spinać. Zakładam, że każdy kiedyś potrzebuje/będzie potrzebował psycho/farmakoterapii.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 16 mar 2019, o 09:22

Ella_Bronia pisze:
16 mar 2019, o 09:08
miekka1123 pisze:
16 mar 2019, o 06:26
jasandra pisze:
16 mar 2019, o 02:41

Cóż, nie czuję się wariatką, ani desperatką, jestem całkiem szczęśliwa, ale nie uważam za uczciwe traktowania psychotropów/upośledzenia umysłowego jako oręż przeciwko komukolwiek i przyznam, że triggeruje mnie to porządnie. Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Doprawdy nie rozumiem o co Ci chodzi.. co rani? jeżeli ktoś jest psychopatą.... to nim jest. To choroba (niemalże) jak każda inna i nikt tu nikogo nie stygmatyzuje! Problem w tym że czytając niektóre ogłoszenia, mam wrażenie że osoby piszące je, nie poddają się leczeniu i tutaj jest problem! Ja jestem w stanie poniekąd rozpoznać skłonności psychopatyczne i stronie od takich ogłoszeń....ile dziewcząt nie :|
W jaki dokladnie sposob rozpoznajesz sklonności psychopatyczne? Poprosze o konkretne przyklady. Bardzo mnie to interesuje.
Piszą ogłoszenia kursywą :roll:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 16 mar 2019, o 09:33

abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 09:18
jasandra pisze:Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Nikt nie mówi, że tak nie jest. Nie ma się o co spinać. Zakładam, że każdy kiedyś potrzebuje/będzie potrzebował psycho/farmakoterapii.
Brniesz dalej abecaduo. Może już niczego nie zakładaj.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: biedronca » 16 mar 2019, o 10:05

Ja troszkę nie rozumiem, o co to czepianie się. Jeśli ogłoszenie nie zainteresuje, to nie odpisuj. Mnie też zastanawia, na jaki odzew może liczyć osoba, która w ogłoszeniu nie napisze o sobie absolutnie nic, ale z drugiej strony może są użytkowniczki, które odpowiadają na każde ogłoszenie i dopiero na dalszym etapie dowiadują się czegoś o nowej znajomej.

Natomiast jeżeli komuś wydaje się, że potrafi zdiagnozować chorobę psychiczną czytając ogłoszenie, to gratuluję zarozumialstwa.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 16 mar 2019, o 10:35

dobranocka14 pisze: Brniesz dalej abecaduo. Może już niczego nie zakładaj.
Niczego? :>
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 16 mar 2019, o 15:49

abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 09:18
jasandra pisze:Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Nikt nie mówi, że tak nie jest. Nie ma się o co spinać. Zakładam, że każdy kiedyś potrzebuje/będzie potrzebował psycho/farmakoterapii.
Powiedzenie mówi, że wszyscy jesteśmy nienormalni tylko niektórzy z nas są niezdiagnozowani.
Myślę że bycie normalnym musi być strasznie nudne. Ale co kto lubi.
Inne powiedzenie z kolei mówi, że lepiej płakać w życiu niż potem śmiać się u psychiatry.
Ale czyż to nie brzmi ekscytująco?
abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 10:35
dobranocka14 pisze: Brniesz dalej abecaduo. Może już niczego nie zakładaj.
Niczego? :>
Ja proponuję ładną, czarną, seksowną bieliznę plus pończochy, żeby było co ściągać.
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 16 mar 2019, o 17:59

ImaSumak pisze:
16 mar 2019, o 15:49
abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 09:18
jasandra pisze:Nie łączmy bycia dupkiem/nudną osobą/nieogarnięcia życiowego z chorobami psychicznymi. To może spotkać każdego i każdą i nie musi miec związku z naszym życiem codziennym, sytuacją w związku, sytuacją materialną, zawodową czy rodzinną. Takie słowa ranią i stygmatyzują. Nie.
Nikt nie mówi, że tak nie jest. Nie ma się o co spinać. Zakładam, że każdy kiedyś potrzebuje/będzie potrzebował psycho/farmakoterapii.
Powiedzenie mówi, że wszyscy jesteśmy nienormalni tylko niektórzy z nas są niezdiagnozowani.
Myślę że bycie normalnym musi być strasznie nudne. Ale co kto lubi.
Inne powiedzenie z kolei mówi, że lepiej płakać w życiu niż potem śmiać się u psychiatry.
Ale czyż to nie brzmi ekscytująco?
abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 10:35
dobranocka14 pisze: Brniesz dalej abecaduo. Może już niczego nie zakładaj.
Niczego? :>
Ja proponuję ładną, czarną, seksowną bieliznę plus pończochy, żeby było co ściągać.
I tak od ogłoszeń gładko przeszłyśmy do seksu. Wszystko jest jak być powinno ;)
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 16 mar 2019, o 19:38

No i tak trzeba żyć!
Kłaniam się niziutko.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: Ella_Bronia » 17 mar 2019, o 01:51

Mnie najbardziej razi i zasmuca w ogłoszeniach, że wiele dziewczyn nie potrafi sklecić poprawnie kilku zdań. Pełno błędów ortograficznych, gramatycznych, interpunkcyjnych, stylistycznych. Masakra...

Ja rozumiem, że wśród homoseksualistów jest pełen "przekroj spoleczny", czyli najliczniej reprezentowani są ludzie z najnizszych sfer, a więc najslabiej wykształceni, ale litości, tych kilka zdań jest waszą wizytówką. Czy poziom szkolnictwa w Polsce jest naprawdę taki niski?

Dlaczego oznaką psychopatii miałoby byc pisanie kursywą? To jakiś żart?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 17 mar 2019, o 09:12

Ella_Bronia pisze:
17 mar 2019, o 01:51
Dlaczego oznaką psychopatii miałoby byc pisanie kursywą? To jakiś żart?
Ella_Bronia, a jak myślisz?
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 17 mar 2019, o 09:57

biedronca pisze:
16 mar 2019, o 10:05
Ja troszkę nie rozumiem, o co to czepianie się. Jeśli ogłoszenie nie zainteresuje, to nie odpisuj. Mnie też zastanawia, na jaki odzew może liczyć osoba, która w ogłoszeniu nie napisze o sobie absolutnie nic, ale z drugiej strony może są użytkowniczki, które odpowiadają na każde ogłoszenie i dopiero na dalszym etapie dowiadują się czegoś o nowej znajomej.

Natomiast jeżeli komuś wydaje się, że potrafi zdiagnozować chorobę psychiczną czytając ogłoszenie, to gratuluję zarozumialstwa.
Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Ludzka psychika jest jednak bardziej skomplikowana.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 17 mar 2019, o 11:06

miekka1123 pisze:
17 mar 2019, o 09:57

Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą.
Zastanawiam się co mogłoby mnie skłonić do odpowiadania na owe dziwaczne ogłoszenia a następnie wchodzenie w dialig ze zdiagnozawanymi przez siebie, nieleczącymi się psychopatkami...
Wychodzi mi, że nic.
@Miekka1123, może sama napisz ogłoszenie albo poszukaj dziewczyny w innym miejscu. Postaraj się zaintersować kogoś sobą.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 17 mar 2019, o 12:00

ImaSumak pisze:
14 mar 2019, o 19:05
Tak Just, temat był tu wałkowany wiele razy, ale po raz pierwszy dowiedziałam się, że piszę ogłoszenia matrymonialne.
Działasz podprogowo spryciulo :cool:
ODPOWIEDZ