Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
PaniFejkowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 22 cze 2018, o 19:54

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: PaniFejkowa » 26 lip 2018, o 13:52

osiol pisze:
26 lip 2018, o 12:20
ImaSumak pisze:
25 lip 2018, o 15:04

Istnieją też miejsca przyjazne dla zwierząt, tylko trzeba poszukać. Są całe przewodniki dla turystow ze zwierzakami. Co do hoteli- bardzo rzadko korzystałam, bo nie lubię zostawiać zwierząt w obcym miejscu. Niemniej zdarzało się, ale miałyśmy bardzo zaufane miejsce i wiem, że psy się tam dobrze czuły. Co do wielkości- psy do kolana mnie średnio interesują. Zawsze więc były duże. Nigdy nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że do 10 kg. Może dlatego, że ja jednak szukałam miejsc z dużymi wybiegami i przy wetach- to było główne założenie. Z założenia jednak zwierzeta z nami podróżowały przystosowanym autem. Samolotu też sobie nie wyobrażam. Teraz zaś jeśli pies musi zostać, to zostaje w domu, i na czas ludzkiej nieobecnosci wprowadza się do nas ktoś znajomy i się psem zajmuje.
Widzę to wszystko z trochę innej perspektywy niż Ty.
W zeszłym roku chciałyśmy pojechać w góry Opawskie, zadzwoniłam w 20 miejsc żeby zapytać czy można z psem przyjechać - w jednym się zgodzili "jeśli to nie jest duży pies". W końcu znalazłyśmy Panią która bez problemu przyjęła Kłopota za niewielką dopłatą. Jako że już wtedy w planach był drugi pies w rodzinie - zapytałam czy będzie możliwość przyjazdu z dwoma, Pani Kasia odpowiedziała że oczywiście, żaden problem. Jako jedyna w okolicach Głuchołazów. W Wiśle mamy już swoje stałe miejsce do którego zapraszają pieski za darmo ;) a i warunki dla ludzi całkiem fajne. Rzadko jeździmy do hoteli, częściej korzystamy z pensjonatów. Czasem trzeba długo szukać miejsca gdzie przyjmą z psami ale w końcu coś się znajduje. Albo zmienia się kierunek podróży ;) Teraz mamy dodatkowe utrudnienie, bo musimy wybierać te rejony w których bez problemu damy radę poruszać się z wózkiem Kłopotliwej - ale da się jeździć z psami. Może nie są to podróże egzotyczne, może jeśli chcemy zwiedzić jakiś obiekt to trzeba wchodzić pojedynczo, raz jedna, raz druga, może nie do każdej knajpy wpuszczą psa - chociaż do ogródka, ale da się.
Jeśli już jedziemy bez psów zostają u swojego dziadka a taty spama. A jako, że jeździmy do taty regularnie i spędzamy u niego 1/3 każdego miesiąca to psiaku czują się jak u siebie. Tym bardziej, ze dziadek jest królem smakołyków i jak przystało na dziadka - rozpieszcza dzieciaki do granic :)

Tak! A później zwierzak wygląda jak mała beczułka. :lol: Znamy temat.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: ImaSumak » 26 lip 2018, o 14:00

PaniFejkowa pisze:
26 lip 2018, o 13:52
osiol pisze:
26 lip 2018, o 12:20
ImaSumak pisze:
25 lip 2018, o 15:04

Istnieją też miejsca przyjazne dla zwierząt, tylko trzeba poszukać. Są całe przewodniki dla turystow ze zwierzakami. Co do hoteli- bardzo rzadko korzystałam, bo nie lubię zostawiać zwierząt w obcym miejscu. Niemniej zdarzało się, ale miałyśmy bardzo zaufane miejsce i wiem, że psy się tam dobrze czuły. Co do wielkości- psy do kolana mnie średnio interesują. Zawsze więc były duże. Nigdy nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że do 10 kg. Może dlatego, że ja jednak szukałam miejsc z dużymi wybiegami i przy wetach- to było główne założenie. Z założenia jednak zwierzeta z nami podróżowały przystosowanym autem. Samolotu też sobie nie wyobrażam. Teraz zaś jeśli pies musi zostać, to zostaje w domu, i na czas ludzkiej nieobecnosci wprowadza się do nas ktoś znajomy i się psem zajmuje.
Widzę to wszystko z trochę innej perspektywy niż Ty.
W zeszłym roku chciałyśmy pojechać w góry Opawskie, zadzwoniłam w 20 miejsc żeby zapytać czy można z psem przyjechać - w jednym się zgodzili "jeśli to nie jest duży pies". W końcu znalazłyśmy Panią która bez problemu przyjęła Kłopota za niewielką dopłatą. Jako że już wtedy w planach był drugi pies w rodzinie - zapytałam czy będzie możliwość przyjazdu z dwoma, Pani Kasia odpowiedziała że oczywiście, żaden problem. Jako jedyna w okolicach Głuchołazów. W Wiśle mamy już swoje stałe miejsce do którego zapraszają pieski za darmo ;) a i warunki dla ludzi całkiem fajne. Rzadko jeździmy do hoteli, częściej korzystamy z pensjonatów. Czasem trzeba długo szukać miejsca gdzie przyjmą z psami ale w końcu coś się znajduje. Albo zmienia się kierunek podróży ;) Teraz mamy dodatkowe utrudnienie, bo musimy wybierać te rejony w których bez problemu damy radę poruszać się z wózkiem Kłopotliwej - ale da się jeździć z psami. Może nie są to podróże egzotyczne, może jeśli chcemy zwiedzić jakiś obiekt to trzeba wchodzić pojedynczo, raz jedna, raz druga, może nie do każdej knajpy wpuszczą psa - chociaż do ogródka, ale da się.
Jeśli już jedziemy bez psów zostają u swojego dziadka a taty spama. A jako, że jeździmy do taty regularnie i spędzamy u niego 1/3 każdego miesiąca to psiaku czują się jak u siebie. Tym bardziej, ze dziadek jest królem smakołyków i jak przystało na dziadka - rozpieszcza dzieciaki do granic :)

Tak! A później zwierzak wygląda jak mała beczułka. :lol: Znamy temat.
I udają, że nie jadły od miesiąca...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: osiol » 26 lip 2018, o 17:35

Harold zawsze udaje że nie jadł co najmniej od roku ;) Ale jest przeraźliwie chudy więc się mu wybacza :)
https://drive.google.com/file/d/15f1rq2 ... sp=sharing
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: ImaSumak » 26 lip 2018, o 18:01

osiol pisze:
26 lip 2018, o 17:35
Harold zawsze udaje że nie jadł co najmniej od roku ;) Ale jest przeraźliwie chudy więc się mu wybacza :)
https://drive.google.com/file/d/15f1rq2 ... sp=sharing
Ładne :)
Ja też swoje zwierzaki zawsze karmiłam w upały arbuzami. Dodatkowo Sprocket uwielbiał jabłka.

Nasze zwierzęta już poumierały. Został tylko Hugeusz, który w tym roku ledwo co uniknął śmierci. Z powodu ataków wymazały mu się wspomnienia. Umarł więc Model nr 1. Model nr 2 walczył o życie, był ślepy i głuchy i nie potrafił chodzić. Z niego wyewoulował obecny Model nr 3. Model ten, mimo niewątpliwie wielu zalet, ma jedną przytłaczajacą wadę, a mianowicie jest Stręczycielem Spożywczym i w ogóle się tego nie wstydzi.

Co do tematu watku mam pytanie:
Czy idealne życie nie byłoby nudne?
Lubię kiedy kobieta...
PaniFejkowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 22 cze 2018, o 19:54

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: PaniFejkowa » 26 lip 2018, o 18:20

ImaSumak pisze:
26 lip 2018, o 18:01
Co do tematu watku mam pytanie:
Czy idealne życie nie byłoby nudne?
Możliwe. Wolę jednak narzekać na nudę niż na brak czegokolwiek. Fajne hobby można zawsze znaleźć, a stałą partnerkę, mieszkanie, dom czy dobrze płatną pracę już nie tak łatwo. Nie każdy ma to szczęście i taki sam start.
Ponudzić się także warto. To rozbudza w nas kreatywność. :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: ImaSumak » 26 lip 2018, o 18:33

PaniFejkowa pisze:
26 lip 2018, o 18:20
ImaSumak pisze:
26 lip 2018, o 18:01
Co do tematu watku mam pytanie:
Czy idealne życie nie byłoby nudne?
Możliwe. Wolę jednak narzekać na nudę niż na brak czegokolwiek. Fajne hobby można zawsze znaleźć, a stałą partnerkę, mieszkanie, dom czy dobrze płatną pracę już nie tak łatwo. Nie każdy ma to szczęście i taki sam start.
Ponudzić się także warto. To rozbudza w nas kreatywność. :wink:
Ale zdajesz sobie sprawę, ze nawet alkohol występuje tylko w 98%? :)

Ja tam jednak stawiam bardziej na ekscesy i niedoskonałości. :)
Lubię kiedy kobieta...
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: wojtek » 26 lip 2018, o 18:34

PaniFejkowa pisze:
26 lip 2018, o 18:20
Fajne hobby można zawsze znaleźć, a stałą partnerkę, mieszkanie, dom czy dobrze płatną pracę już nie tak łatwo.
czy ja wiem? ciągle słyszę teksty od ludzi którzy mają stałych partnerów, dom, pracę, że... nie wiedzą co chcą w życiu robić , co by ich naprawdę kręciło :wink: znać siebie, swoje preferencje, wiedzieć co się lubi, to widać wcale nie taka łatwa rzecz :wink: czasem łatwiej żonę znaleźć, pracę i dom wybudować :)
PaniFejkowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 22 cze 2018, o 19:54

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: PaniFejkowa » 26 lip 2018, o 19:25

wojtek pisze:
26 lip 2018, o 18:34
PaniFejkowa pisze:
26 lip 2018, o 18:20
Fajne hobby można zawsze znaleźć, a stałą partnerkę, mieszkanie, dom czy dobrze płatną pracę już nie tak łatwo.
czy ja wiem? ciągle słyszę teksty od ludzi którzy mają stałych partnerów, dom, pracę, że... nie wiedzą co chcą w życiu robić , co by ich naprawdę kręciło :wink: znać siebie, swoje preferencje, wiedzieć co się lubi, to widać wcale nie taka łatwa rzecz :wink: czasem łatwiej żonę znaleźć, pracę i dom wybudować :)
Zgadzam się z Tobą. :wink: Też mam mnóstwo takich znajomych. Są nieszczęśliwi, kiedy czegoś nie mają lub do tego dopiero dążą, a jak już jakimś cudem uda im się to osiągnąć, to zwykle niepotrafią utrzymać, bo źle sprecyzowali swoje życzenia.
ImaSumak pisze:
26 lip 2018, o 18:33
Ja tam jednak stawiam bardziej na ekscesy i niedoskonałości. :)
Nikt nie jest doskonały. Mi emocji nie brakuje, jednak wolę żyć poza sinusoidą uczuć. Nie zawsze musi być srogi ogień, ale im mniej ekscesów (bo te dla mnie są nacechowane pejoratywnie) tym dla mnie lepiej. No ale co kto lubi. 8) Niektórzy potrzebują tego złego, by docenić dobre. I to też jest w porządku.
Automaniaczka
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2018, o 00:21

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Automaniaczka » 27 lip 2018, o 00:30

Idealne życie z kobietą. Hmm... ja to mam w dużym stopniu coś z faceta to czasem mam poczucie, że ja to bym bardziej była takim facetem w związku. Żeby się przytulić, pogawędzić o dupie maryni.
ilovepierogi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, o 21:39

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: ilovepierogi » 19 paź 2018, o 20:22

Mały domek, koniecznie ze szklarnią! Pies, albo dwa, ewentualnie 40. Samochód co ma 4 koła, terenowy i jeździ.
Zaufanie, SZACUNEK, i rozwijanie swoich pasji. Ale kazda ma swoja drogę, raczej się uzupełniamy. Bez korpo-parcia, pogoni za kasą i więcej więcej itd. Ona zadowolona ze swojej kariery, artystka, tlumaczka? Rozmawiamy, rozmawiamy, słuchamy, dajemy i oczekujemy. Romantyczka lekka ;)
Jakaś grupka prawdziwych przyjaciół i wspólny sylwester, narty, biwaki, rowery itp.
Dużo podróżowania! Bez luksusów, no czasami :D
Weekend w Paryżu, Wielkanoc w Hiszpanii, spontaniczny wypad wrześniowy gdzieś, gdzie tanie bilety. Ja mogę się tym zająć. Ona zmieści swoje rzeczy w 10 kilowym bagażu podręcznym :D
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: neutrall » 20 paź 2018, o 19:51

Nie muszę sobie tego wyobrażać, wystarczy że włączę sobie pierwszą lepszą telenowele brazylijską czy meksykańską...
A tak na poważnie, wystarczy żeby była całkowicie sobą. A przede wszystkim własna przestrzeń i luz. Nie wyobrażam sobie związku w którym dwie osoby, są jakimś boleśnie zrośniętym bytem.
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
blackneli
Posty: 2
Rejestracja: 9 lis 2018, o 13:33

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: blackneli » 9 lis 2018, o 14:07

Ważne byśmy się kochały i szanowały nawzajem.
Colourful
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lut 2018, o 16:19

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Colourful » 10 lis 2018, o 15:59

Nie wyobrażam, unikam rozczarowań :lol:
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: DotykChwili » 23 mar 2019, o 08:12

Przede wszystkim bedzie to azyl.Moj i jej i naszych dzieci.( jesli beda)Bedzie on oparty na zaufaniu,zrozumieniu,umiarkowaniu ,dawaniu i braniu.Otule wszystko murem by poczula sie bezpiecznie.
W późniejszym czasie zdecydujemy czy bedzie to dom,czy mieszkanie.Czy się wybudujemy na moim skrawku ziemi.Czy odnowimy jakies stare lokum.
Tera zachowam sie jak typowy byk materialista i zadbam o stronę finansowa naszego azylku.a ona mnie dokarmi bo bedzie świetną kucharka😅👌
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: osiol » 23 mar 2019, o 12:40

Moje idealne życie, nie jest idealne, ale nie zamieniłabym go na żadne inne :) No chyba że można byłoby wrócić mi Kłopota, na taką zmianę zgodzę się w każdej chwili :)
Awatar użytkownika
Queera
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 1 kwie 2019, o 14:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Queera » 1 kwie 2019, o 14:42

Wspolny drewniany domek z kominkiem pod lasem, własne stadko psów, najlepiej dobrze platna i zdalna praca z domu :D Do tego wspolne wieczory i weekendy i wiecej mi do szczescia nie potrzeba, moze jeszcze wlasny ogrodek :P
whiskey09
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 12 gru 2017, o 22:21

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: whiskey09 » 5 cze 2019, o 00:34

Musi wiecej zarabiac, ademnie, a to nie takie trudne, szczególnie teraz😌. Miejsce zamieszkania w rozwijającej się społeczności. Daleko od domów rodziców. Blisko natury i moich znajomych 🙂. Atmosfera w domu wyrozumiala i swobodna oraz ufna z domieszką adrenaliny😎. Dzielenie choć jednego wspolnego hobby🍻. I miłości do świętego spokoju😊. Czy wyobrażam sobie tak wiele? Oczywiscie musi być śliczna ta baba 😆
Awatar użytkownika
Elika
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2019, o 12:46
Lokalizacja: Toruń

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Elika » 10 cze 2019, o 12:57

Duży dom w starym stylu, z gankiem i ogrodem. Do tego duzo zwierzat i spotkan ze znajomymi. Poza tym musi lubic jesc, bo ja lubie gotowac dla innych :D Poza tym fajie jakbysmy po prostu dzielily wspolne hobby i potrafily sie dogadywac. Wystarczy.
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: AniaMac » 13 cze 2019, o 07:28

Idealne życie z kobietą wyobrażam sobie jako kompromis poglądów, przyzwyczajeń, wartości, celów, chcenia i niechcenia. Nieustanny dialog nastawiony na osiąganie zgody, nie mnożenie nieporozumień.
Jato40
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 283
Rejestracja: 20 mar 2017, o 13:15

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Jato40 » 13 cze 2019, o 08:34

osiol pisze:
23 mar 2019, o 12:40
Moje idealne życie, nie jest idealne, ale nie zamieniłabym go na żadne inne :) No chyba że można byłoby wrócić mi Kłopota, na taką zmianę zgodzę się w każdej chwili :)
Miałam kiedyś piesia,który wabił się Kłopot.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: osiol » 13 cze 2019, o 11:18

Mój Kłopot była dziewczynką :)
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Jak sobie wyobrażacie idealne życie z kobietą?

Post autor: Hanny » 11 lip 2019, o 13:37

Mi do idealnego zycia wystarczy po prostu sytuacja w ktorej zawsze bedziemy sie cieszyc swoim towarzystwem, dzielic pasje i zawsze odczuwac przyplyw ciepla gdy o sobie pomyslimy.
ODPOWIEDZ