czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 17 mar 2019, o 20:24

dobranocka14 pisze:
16 mar 2019, o 17:59
ImaSumak pisze:
16 mar 2019, o 15:49
abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 09:18

Nikt nie mówi, że tak nie jest. Nie ma się o co spinać. Zakładam, że każdy kiedyś potrzebuje/będzie potrzebował psycho/farmakoterapii.
Powiedzenie mówi, że wszyscy jesteśmy nienormalni tylko niektórzy z nas są niezdiagnozowani.
Myślę że bycie normalnym musi być strasznie nudne. Ale co kto lubi.
Inne powiedzenie z kolei mówi, że lepiej płakać w życiu niż potem śmiać się u psychiatry.
Ale czyż to nie brzmi ekscytująco?
abecaduo pisze:
16 mar 2019, o 10:35

Niczego? :>
Ja proponuję ładną, czarną, seksowną bieliznę plus pończochy, żeby było co ściągać.
I tak od ogłoszeń gładko przeszłyśmy do seksu. Wszystko jest jak być powinno ;)
Mi się też podoba.
miekka1123 pisze:
17 mar 2019, o 09:57
biedronca pisze:
16 mar 2019, o 10:05
Ja troszkę nie rozumiem, o co to czepianie się. Jeśli ogłoszenie nie zainteresuje, to nie odpisuj. Mnie też zastanawia, na jaki odzew może liczyć osoba, która w ogłoszeniu nie napisze o sobie absolutnie nic, ale z drugiej strony może są użytkowniczki, które odpowiadają na każde ogłoszenie i dopiero na dalszym etapie dowiadują się czegoś o nowej znajomej.

Natomiast jeżeli komuś wydaje się, że potrafi zdiagnozować chorobę psychiczną czytając ogłoszenie, to gratuluję zarozumialstwa.
Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Ludzka psychika jest jednak bardziej skomplikowana.

Otóż mylisz się. Mamy na forum jedną Alfę_Omegę. Ostatnio coś jej tu nie widać, ale to może dlatego, że się ożeniła. :)
Ella_Bronia pisze:
17 mar 2019, o 01:51
Dlaczego oznaką psychopatii miałoby byc pisanie kursywą? To jakiś żart?
Nie, to nie żart. Dobranocka zrobila na tym temacie habilitację, analizując ogloszenia na KK. W dodatku okres badań jej się niebezpiecznie przedłużył, przez co o mało nie wyleciała z uniwerku. Przypłacila to malym załamaniem nerwowym, bo przyzmasz, ze temat jednak zbyt obszerny, ale po okładach ciałami mlodych lesbijek z gwiazdką, doszła, nie tylko do siebie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 17 mar 2019, o 20:26

dobranocka14 pisze:
17 mar 2019, o 12:00
ImaSumak pisze:
14 mar 2019, o 19:05
Tak Just, temat był tu wałkowany wiele razy, ale po raz pierwszy dowiedziałam się, że piszę ogłoszenia matrymonialne.
Działasz podprogowo spryciulo :cool:
I teraz się boję, że mi się jakaś narzeczona do domu wprowadzi, a ja nie będę wiedzieć o co chodzi...
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 17 mar 2019, o 20:33

ImaSumak pisze:
17 mar 2019, o 20:26
dobranocka14 pisze:
17 mar 2019, o 12:00
ImaSumak pisze:
14 mar 2019, o 19:05
Tak Just, temat był tu wałkowany wiele razy, ale po raz pierwszy dowiedziałam się, że piszę ogłoszenia matrymonialne.
Działasz podprogowo spryciulo :cool:
I teraz się boję, że mi się jakaś narzeczona do domu wprowadzi, a ja nie będę wiedzieć o co chodzi...
Nie otwieraj drzwi żadnej kobiecie, która stała będzie z dużą walizką.
Colourful
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lut 2018, o 16:19

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: Colourful » 17 mar 2019, o 23:01

miekka1123 pisze:
14 mar 2019, o 08:27

Zapodaje temat: przybliżcie kochane, czego oczekiwałybyście w ogłoszeniu poszukującej.. ułatwcie życie tym dziewczynom które sie ogłaszają i nie wiedzą dlaczego nikt nie odpisuje.

Pozdrawiam serdecznie :wink:
Nie bardzo rozumiem gdzie jest sens w ułatwianiu czegokolwiek. Przybliżanie czy sugerowanie pożądanej treści rodzi ryzyko kamuflażu, a tak mamy przynajmniej mniej lub bardziej trafne wyobrażenie osoby, która stoi za tego typu ogłoszeniami i wiadomo czego unikać :lol: A, że nie wiedzą dlaczego nikt nie odpisuje zupełnie mnie nie obchodzi, ten kto ma odpisać zapewne odpisze. Zawsze jakiś target się znajdzie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: biedronca » 19 mar 2019, o 22:06

miekka1123 pisze:
17 mar 2019, o 09:57
biedronca pisze:
16 mar 2019, o 10:05
Ja troszkę nie rozumiem, o co to czepianie się. Jeśli ogłoszenie nie zainteresuje, to nie odpisuj. Mnie też zastanawia, na jaki odzew może liczyć osoba, która w ogłoszeniu nie napisze o sobie absolutnie nic, ale z drugiej strony może są użytkowniczki, które odpowiadają na każde ogłoszenie i dopiero na dalszym etapie dowiadują się czegoś o nowej znajomej.

Natomiast jeżeli komuś wydaje się, że potrafi zdiagnozować chorobę psychiczną czytając ogłoszenie, to gratuluję zarozumialstwa.
Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Ludzka psychika jest jednak bardziej skomplikowana.
Nie bardzo rozumiem, co chciałaś przekazać. Myślę, że całkiem nieźle ogarniam sytuację. Mnóstwo jest ogłoszeń na które ja sama nawet w najgłębszej desperacji bym nie odpowiedziała, ale to przecież nie oznacza, że ich autorki cierpią na jakieś zaburzenia psychiczne.
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 20 mar 2019, o 18:21

dobranocka14 pisze:
17 mar 2019, o 11:06
miekka1123 pisze:
17 mar 2019, o 09:57

Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą.
Zastanawiam się co mogłoby mnie skłonić do odpowiadania na owe dziwaczne ogłoszenia a następnie wchodzenie w dialig ze zdiagnozawanymi przez siebie, nieleczącymi się psychopatkami...
Wychodzi mi, że nic.
@Miekka1123, może sama napisz ogłoszenie albo poszukaj dziewczyny w innym miejscu. Postaraj się zaintersować kogoś sobą.
Raczej sama masz z tym problem skoro tutaj jestes.. przyganiał kocioł garnkowi? ;)
letsdoit
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:18

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: letsdoit » 20 mar 2019, o 18:56

Jak ktoś pisze o pierdołach to będzie rozmawiał na spotkaniu o pierdołach. Może lepiej że już na początku możesz odsiać Panie, które nie są dla Ciebie.
Byłam na 3 spotkaniach z ogłoszeń, wszystkie dziewczyny okazały się być "normalne" w moim kryterium "normalności".
Nie mówiły wierszem , nie wyglądały jak faceci , nie paliły , i każda swobodnie przesłała zdjęcie.

a ogłoszenia "chciałabym z tobą poprzeć na Bałtyk" dobrze że są - wiadomo że nie moja bajka :cool:
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: DotykChwili » 20 mar 2019, o 20:56

A ja lubie nawet rozbudowane ogloszenia.Treściwe ogloszenie ma na celu wyeliminowanie nie chcianą grupe kandydatek.Podanie np tylko nr Tel. kojarzy mi sie z desperacją i od takich ogłoszeń stronie:-)
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 20 mar 2019, o 21:27

miekka1123 pisze:
20 mar 2019, o 18:21
dobranocka14 pisze:
17 mar 2019, o 11:06
miekka1123 pisze:
17 mar 2019, o 09:57

Bierdornica odpisz na 10 "dziwaczanych" ogłoszeń jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć sytuacji o których pisze. Oczywiście, że trzeba wejść w to głębiej i to wyczuć! Nikt nie jest alfą i omegą.
Zastanawiam się co mogłoby mnie skłonić do odpowiadania na owe dziwaczne ogłoszenia a następnie wchodzenie w dialig ze zdiagnozawanymi przez siebie, nieleczącymi się psychopatkami...
Wychodzi mi, że nic.
@Miekka1123, może sama napisz ogłoszenie albo poszukaj dziewczyny w innym miejscu. Postaraj się zaintersować kogoś sobą.
Raczej sama masz z tym problem skoro tutaj jestes.. przyganiał kocioł garnkowi? ;)
Ty odpisujesz na dziwaczne ogłoszenia, pisane przez psychopatki więc albo to masochizm albo ciągnie swój do swego :lol:
No i może jeszcze tego nie zauważyłaś - to nie jest dział ogłoszeń więc uwaga w moim kierunku jest bez sensu.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2019, o 11:03

dobranocka14 pisze:
20 mar 2019, o 21:27
miekka1123 pisze:
20 mar 2019, o 18:21
dobranocka14 pisze:
17 mar 2019, o 11:06


Zastanawiam się co mogłoby mnie skłonić do odpowiadania na owe dziwaczne ogłoszenia a następnie wchodzenie w dialig ze zdiagnozawanymi przez siebie, nieleczącymi się psychopatkami...
Wychodzi mi, że nic.
@Miekka1123, może sama napisz ogłoszenie albo poszukaj dziewczyny w innym miejscu. Postaraj się zaintersować kogoś sobą.
Raczej sama masz z tym problem skoro tutaj jestes.. przyganiał kocioł garnkowi? ;)
Ty odpisujesz na dziwaczne ogłoszenia, pisane przez psychopatki więc albo to masochizm albo ciągnie swój do swego :lol:
No i może jeszcze tego nie zauważyłaś - to nie jest dział ogłoszeń więc uwaga w moim kierunku jest bez sensu.
Dobranocko, panna Miękka jest uprzejma mierzyć wszystkich swoim wąskim widzeniem świata. Nie mieści więc jej się w głowie, że na forum mogą być laski bez problemów matrymonialnych i nie piszące ogłoszeń. :D
Czy to nie fantastyczne?
Lubię kiedy kobieta...
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: abecaduo » 21 mar 2019, o 14:27

letsdoit pisze: Nie mówiły wierszem (...)
O matko, przepadałabym za taką ;D
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 21 mar 2019, o 15:45

ImaSumak pisze:
21 mar 2019, o 11:03
dobranocka14 pisze:
20 mar 2019, o 21:27
miekka1123 pisze:
20 mar 2019, o 18:21

Raczej sama masz z tym problem skoro tutaj jestes.. przyganiał kocioł garnkowi? ;)
Ty odpisujesz na dziwaczne ogłoszenia, pisane przez psychopatki więc albo to masochizm albo ciągnie swój do swego :lol:
No i może jeszcze tego nie zauważyłaś - to nie jest dział ogłoszeń więc uwaga w moim kierunku jest bez sensu.
Dobranocko, panna Miękka jest uprzejma mierzyć wszystkich swoim wąskim widzeniem świata. Nie mieści więc jej się w głowie, że na forum mogą być laski bez problemów matrymonialnych i nie piszące ogłoszeń. :D
Czy to nie fantastyczne?
Jeżeli mówisz o mnie zwracaj się proszę do mnie nie przez DObranockę :) będzie grzeczniej, bo tutaj nikt nie ma na celu kogokolwiek obrażać w przeciwieństwie do ciebie ;) Nie masz pojęcia kim jestem, czego szukam a przede wszystim czy odpowiadam na tego typu ogłoszenia...czy wogóle odpowiadam na jakiekolwiek. Zwróciłam uwagę na moim zdaniem pewną specyfikę która jest tutaj na forum. Chociaż wiesz co z jednym masz racje pewne rzeczy tutaj nie mieszczą mi się w głowie. A zgodnie z powiedzeniem co się nie mieści w głowie trzeba miec w dupie ;) pozdrawiam!
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 21 mar 2019, o 16:38

miekka1123 pisze:
21 mar 2019, o 15:45
ImaSumak pisze:
21 mar 2019, o 11:03
dobranocka14 pisze:
20 mar 2019, o 21:27


Ty odpisujesz na dziwaczne ogłoszenia, pisane przez psychopatki więc albo to masochizm albo ciągnie swój do swego :lol:
No i może jeszcze tego nie zauważyłaś - to nie jest dział ogłoszeń więc uwaga w moim kierunku jest bez sensu.
Dobranocko, panna Miękka jest uprzejma mierzyć wszystkich swoim wąskim widzeniem świata. Nie mieści więc jej się w głowie, że na forum mogą być laski bez problemów matrymonialnych i nie piszące ogłoszeń. :D
Czy to nie fantastyczne?
Jeżeli mówisz o mnie zwracaj się proszę do mnie nie przez DObranockę :) będzie grzeczniej, bo tutaj nikt nie ma na celu kogokolwiek obrażać w przeciwieństwie do ciebie ;) Nie masz pojęcia kim jestem, czego szukam a przede wszystim czy odpowiadam na tego typu ogłoszenia...czy wogóle odpowiadam na jakiekolwiek. Zwróciłam uwagę na moim zdaniem pewną specyfikę która jest tutaj na forum. Chociaż wiesz co z jednym masz racje pewne rzeczy tutaj nie mieszczą mi się w głowie. A zgodnie z powiedzeniem co się nie mieści w głowie trzeba miec w dupie ;) pozdrawiam!
Tyle, że Ima pisze do mnie, nie do ciebie.
Dobre sobie - o nieobrażaniu kogokolwiek pisze osoba, która od pierwszego postu obraża innych.
Zwróciłaś uwagę na pewną specyfikę tylko, że nie forum a ogłoszeń. Kolejny raz dostałaś informację, że źle adresujesz swoje uwagi ponieważ ktoś, kto pisze na forum nie musi pisać ogłoszeń i ogłoszeniodawczynie nie muszą być obecne na forum. Nie jesteś w stanie zrozumieć tak nieskomplikowanej informacji - trudno, nic z tym nie zrobimy. Jednym wchodzą informacje łatwiej innym trudniej lub wcale.
letsdoit
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:18

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: letsdoit » 21 mar 2019, o 16:48

abecaduo pisze:
21 mar 2019, o 14:27
letsdoit pisze: Nie mówiły wierszem (...)
O matko, przepadałabym za taką ;D
hahah no właśnie.
Czyli niech każdy pisze takie ogłoszenia na jakie ma ochotę :)))
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2019, o 18:46

dobranocka14 pisze:
21 mar 2019, o 16:38
miekka1123 pisze:
21 mar 2019, o 15:45
ImaSumak pisze:
21 mar 2019, o 11:03

Dobranocko, panna Miękka jest uprzejma mierzyć wszystkich swoim wąskim widzeniem świata. Nie mieści więc jej się w głowie, że na forum mogą być laski bez problemów matrymonialnych i nie piszące ogłoszeń. :D
Czy to nie fantastyczne?
Jeżeli mówisz o mnie zwracaj się proszę do mnie nie przez DObranockę :) będzie grzeczniej, bo tutaj nikt nie ma na celu kogokolwiek obrażać w przeciwieństwie do ciebie ;) Nie masz pojęcia kim jestem, czego szukam a przede wszystim czy odpowiadam na tego typu ogłoszenia...czy wogóle odpowiadam na jakiekolwiek. Zwróciłam uwagę na moim zdaniem pewną specyfikę która jest tutaj na forum. Chociaż wiesz co z jednym masz racje pewne rzeczy tutaj nie mieszczą mi się w głowie. A zgodnie z powiedzeniem co się nie mieści w głowie trzeba miec w dupie ;) pozdrawiam!
Tyle, że Ima pisze do mnie, nie do ciebie.
Dobre sobie - o nieobrażaniu kogokolwiek pisze osoba, która od pierwszego postu obraża innych.
Zwróciłaś uwagę na pewną specyfikę tylko, że nie forum a ogłoszeń. Kolejny raz dostałaś informację, że źle adresujesz swoje uwagi ponieważ ktoś, kto pisze na forum nie musi pisać ogłoszeń i ogłoszeniodawczynie nie muszą być obecne na forum. Nie jesteś w stanie zrozumieć tak nieskomplikowanej informacji - trudno, nic z tym nie zrobimy. Jednym wchodzą informacje łatwiej innym trudniej lub wcale.
Dobranocko, już Just zauważyła, że panna Miękka nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jak w związku z tym miałaby przyswajać informacje? Myślę, że nawet gdybyś pisała drukowanymi literami, to i tak odpowiedź byłaby nie na temat, abstrahując od poziomu irracjonalności.
Inteligencja jest rzeczą wrodzoną. Tego nauczyć się nie można. Nie dasz rady wiec wyjaśnić takiej osobie różnicy między forum a działem ogłoszeń. Dla niektórych cały świat jest toaletą. :)
letsdoit pisze:
21 mar 2019, o 16:48
abecaduo pisze:
21 mar 2019, o 14:27
letsdoit pisze: Nie mówiły wierszem (...)
O matko, przepadałabym za taką ;D
hahah no właśnie.
Czyli niech każdy pisze takie ogłoszenia na jakie ma ochotę :)))
Wydawałoby się to takie oczywiste, a jednak nie jest. :D
Lubię kiedy kobieta...
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: nikimja » 28 mar 2019, o 15:24

Dodam od siebie kilka słów, bo muszę ulżyć swojemu wkurwieniu. Internet ma jeszcze taką wadę, że jak już trafisz na tą 1 odpowiednią na 100 wariatek kandydatkę, to i tak musisz się liczyć z perturbacjami, których "na żywo" byś nie doświadczyła.
Scenariusz-trafiam wreszcie na kogoś interesującego, świetnie się pisze, kontakt jest w miarę intensywny, podobne doświadczenia,podobne potrzeby, jest fajnie. Dochodzi do wymiany zdjęć, jeszcze fajniej. Dochodzi do wymiany numerów tel, pierwsza,druga,trzecia rozmowa i super. Trwa to parę tygodni,niby masz świadomość,że to obcy człowiek,ale w pewien sposób przyzwyczajasz się do tej obecności.
Po czym ustalamy datę spotkania, moja wyobraźnia podsuwa mi już desperackie,wiosenne obrazy nowej relacji i co jest dalej?nic. kontakt słabnie,aż gaśnie. Na prośbę o wyjaśnienie zero odzewu.
Nie znoszę. Wolałabym dostać w twarz tekstem,że jednak jej nie odpowiadam czy cokolwiek.
Czuję się żałośnie,automatem umysł szuka winy w sobie.
Szkoda,że internet daje taką możliwość wyjścia po angielsku. Staniemy się awatarami.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 28 mar 2019, o 15:34

nikimja pisze:
28 mar 2019, o 15:24
Dodam od siebie kilka słów, bo muszę ulżyć swojemu wkurwieniu. Internet ma jeszcze taką wadę, że jak już trafisz na tą 1 odpowiednią na 100 wariatek kandydatkę, to i tak musisz się liczyć z perturbacjami, których "na żywo" byś nie doświadczyła.
Scenariusz-trafiam wreszcie na kogoś interesującego, świetnie się pisze, kontakt jest w miarę intensywny, podobne doświadczenia,podobne potrzeby, jest fajnie. Dochodzi do wymiany zdjęć, jeszcze fajniej. Dochodzi do wymiany numerów tel, pierwsza,druga,trzecia rozmowa i super. Trwa to parę tygodni,niby masz świadomość,że to obcy człowiek,ale w pewien sposób przyzwyczajasz się do tej obecności.
Po czym ustalamy datę spotkania, moja wyobraźnia podsuwa mi już desperackie,wiosenne obrazy nowej relacji i co jest dalej?nic. kontakt słabnie,aż gaśnie. Na prośbę o wyjaśnienie zero odzewu.
Nie znoszę. Wolałabym dostać w twarz tekstem,że jednak jej nie odpowiadam czy cokolwiek.
Czuję się żałośnie,automatem umysł szuka winy w sobie.
Szkoda,że internet daje taką możliwość wyjścia po angielsku. Staniemy się awatarami.
Myślę, że w związku z brexitem i tym wszystkim co się obecnie dzieje w UK, "wyjście po angielsku" nabrało trochę innego znaczenia. :)

Ja się nie znam na tych wszystkich perturbacjach ogłoszeniowo- randkowych, ale obiło mi się o uszy, że laski dość często chętnie piszą czy dzwonią, ale gdy przychodzi do spotkania, to wtedy znikają. Ciekawe zjawisko.
Lubię kiedy kobieta...
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: nikimja » 28 mar 2019, o 16:18

Ciekawe, a zarazem przerażające jest dla mnie to, że jest mi autentycznie bardzo przykro...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 28 mar 2019, o 16:51

nikimja pisze:
28 mar 2019, o 16:18
Ciekawe, a zarazem przerażające jest dla mnie to, że jest mi autentycznie bardzo przykro...
Pomyśl, skoro ta dziewczyna tak się zachowała, to znaczy, że nie była kimś ciekawym i wartym uwagi. Chyba dobrze, że zniknęła. Może tak spróbuj myśleć. Jej raczej przykro nie jest.
Lubię kiedy kobieta...
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: nikimja » 28 mar 2019, o 16:58

Staram się tak myśleć, ale mam podły nawyk myślenia zbyt wiele. Nie mogę pojąć, dlaczego ktoś, kto potrafił sensownie się wypowiadać i zachowywać, wyrażał wielkie chęci zapoznania, tak nagle zmienił zdanie i nie zareagował na prośby o wyjaśnienie. Tak, jestem świadoma,że jej nie jest przykro i to mnie tylko dobija. Bardzo nie lubię w sobie tej cechy, która sprawia,że choć czuję odrzucenie, to naiwnie próbuję tłumaczyć racjonalnie czyjeś zachowanie i łudząc się czekać dalej na odpowiedź. No trudno. Może pisana mi samotność. Dziękuję za zainteresowanie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: ImaSumak » 28 mar 2019, o 17:52

nikimja pisze:
28 mar 2019, o 16:58
Staram się tak myśleć, ale mam podły nawyk myślenia zbyt wiele. Nie mogę pojąć, dlaczego ktoś, kto potrafił sensownie się wypowiadać i zachowywać, wyrażał wielkie chęci zapoznania, tak nagle zmienił zdanie i nie zareagował na prośby o wyjaśnienie. Tak, jestem świadoma,że jej nie jest przykro i to mnie tylko dobija. Bardzo nie lubię w sobie tej cechy, która sprawia,że choć czuję odrzucenie, to naiwnie próbuję tłumaczyć racjonalnie czyjeś zachowanie i łudząc się czekać dalej na odpowiedź. No trudno. Może pisana mi samotność. Dziękuję za zainteresowanie.
To, że trafiłaś na oszustkę, nie znaczy, że jesteś skazana na samotność.
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: marinnaWR » 28 mar 2019, o 22:22

Nikimja, ja myślę, że ta dziewczyna jeszcze się do ciebie odezwie, ale że tak powiem na swoich psychopatycznych warunkach. Ona wie, że jest w twoich myślach i o to w tym wszystkim chodzi-o manipulację twoimi emocjami. Sama piszesz, że wszystko szło gładko i tak normalnie aż tu bez powodu cisza. To nie jest racjonalne zachowanie. Nie daj się zmanipulować. Odrzucenie to niszczące uczucie a w twoim przypadku to było zaplanowane i celowe. Jak śpiewał taki jeden, uświadom to sobie :wink:
A jeszcze jedno, to nie jest wina internetu. Zdrowy człowiek nie przestaje być zdrowy w internecie, serio.

Akurat nasłuchałam się ostatnio kilkugodzinnej psychoterapeutycznej papki i to jak opisałaś swoją znajomość i swoje reakcje wpasowało mi się idealnie w manipulacje emocjami, tzw osobowości psychopatyczne, narcystyczne czy jakoś tak. Taka modliszka ci się trafiła :?
Jasana
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2018, o 13:58

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: Jasana » 29 mar 2019, o 09:07

nikimja pisze:
28 mar 2019, o 16:58
Staram się tak myśleć, ale mam podły nawyk myślenia zbyt wiele. Nie mogę pojąć, dlaczego ktoś, kto potrafił sensownie się wypowiadać i zachowywać, wyrażał wielkie chęci zapoznania, tak nagle zmienił zdanie i nie zareagował na prośby o wyjaśnienie. Tak, jestem świadoma,że jej nie jest przykro i to mnie tylko dobija. Bardzo nie lubię w sobie tej cechy, która sprawia,że choć czuję odrzucenie, to naiwnie próbuję tłumaczyć racjonalnie czyjeś zachowanie i łudząc się czekać dalej na odpowiedź. No trudno. Może pisana mi samotność. Dziękuję za zainteresowanie.


Wiem, o czym piszesz. Mam podobnie.Męcząca burza myśli nie chce odejść :( .
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: nikimja » 29 mar 2019, o 13:27

marinnaWR pisze:
28 mar 2019, o 22:22
Nikimja, ja myślę, że ta dziewczyna jeszcze się do ciebie odezwie, ale że tak powiem na swoich psychopatycznych warunkach. Ona wie, że jest w twoich myślach i o to w tym wszystkim chodzi-o manipulację twoimi emocjami. Sama piszesz, że wszystko szło gładko i tak normalnie aż tu bez powodu cisza. To nie jest racjonalne zachowanie. Nie daj się zmanipulować. Odrzucenie to niszczące uczucie a w twoim przypadku to było zaplanowane i celowe. Jak śpiewał taki jeden, uświadom to sobie :wink:
A jeszcze jedno, to nie jest wina internetu. Zdrowy człowiek nie przestaje być zdrowy w internecie, serio.

Akurat nasłuchałam się ostatnio kilkugodzinnej psychoterapeutycznej papki i to jak opisałaś swoją znajomość i swoje reakcje wpasowało mi się idealnie w manipulacje emocjami, tzw osobowości psychopatyczne, narcystyczne czy jakoś tak. Taka modliszka ci się trafiła :?
Wiesz,ja nawet sobie nie potrafię wyobrazić takiego mechanizmu. Co taka osoba miałaby tym uzyskać? Nie sądzę,by się odezwała,dało się wyczuć w ostatnich dniach,że bardzo chce zniknąć,a ja już tylko czułam,że próbą kontaktu się narzucam,więc przestałam. Może to i lepiej.Pewnie po prostu coś głupiego palnęłam albo pojawił się lepszy towar na horyzoncie. Ja jestem chyba prostą osobą, mam proste myślenie. Kiedyś latami doszukiwałam się win w sobie i analizowałam setki raz każdy gest i słowa. Dziś już nie mam na to siły, a wręcz zniechęca mnie dogłębna psychoanaliza wszystkiego wokół. Po prostu nie mam szczęścia do relacji z kobietami, wyjątkowo mi się nie ukłąda. Jestem długotrwale samotna i pewnie dlatego taka głupia sprawa jak nieudana,choć obiecująca znajomość z internetu tak mocno mnie zabolała. Chciałabym bardzo nauczyć się czuć się przyzwoicie będąc samotną. Teraz taki mam cel. Dzięki za poradę!:)
Kawa89
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 29 kwie 2017, o 23:44

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: Kawa89 » 29 mar 2019, o 13:38

No albo nie są to kobiety też miałam taki przypadek :-) A i jeszcze więcej facetów odpisuje na te ogłoszenia co mnie bawi bardzo czasami dla rozrywki i z nudów czytam te bzdury i zastanawiam się czy oni naprawdę myślą że kobiety są aż tak naiwne.
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: miekka1123 » 29 mar 2019, o 17:04

nikimja pisze:
29 mar 2019, o 13:27
marinnaWR pisze:
28 mar 2019, o 22:22
Nikimja, ja myślę, że ta dziewczyna jeszcze się do ciebie odezwie, ale że tak powiem na swoich psychopatycznych warunkach. Ona wie, że jest w twoich myślach i o to w tym wszystkim chodzi-o manipulację twoimi emocjami. Sama piszesz, że wszystko szło gładko i tak normalnie aż tu bez powodu cisza. To nie jest racjonalne zachowanie. Nie daj się zmanipulować. Odrzucenie to niszczące uczucie a w twoim przypadku to było zaplanowane i celowe. Jak śpiewał taki jeden, uświadom to sobie :wink:
A jeszcze jedno, to nie jest wina internetu. Zdrowy człowiek nie przestaje być zdrowy w internecie, serio.

Akurat nasłuchałam się ostatnio kilkugodzinnej psychoterapeutycznej papki i to jak opisałaś swoją znajomość i swoje reakcje wpasowało mi się idealnie w manipulacje emocjami, tzw osobowości psychopatyczne, narcystyczne czy jakoś tak. Taka modliszka ci się trafiła :?
Wiesz,ja nawet sobie nie potrafię wyobrazić takiego mechanizmu. Co taka osoba miałaby tym uzyskać? Nie sądzę,by się odezwała,dało się wyczuć w ostatnich dniach,że bardzo chce zniknąć,a ja już tylko czułam,że próbą kontaktu się narzucam,więc przestałam. Może to i lepiej.Pewnie po prostu coś głupiego palnęłam albo pojawił się lepszy towar na horyzoncie. Ja jestem chyba prostą osobą, mam proste myślenie. Kiedyś latami doszukiwałam się win w sobie i analizowałam setki raz każdy gest i słowa. Dziś już nie mam na to siły, a wręcz zniechęca mnie dogłębna psychoanaliza wszystkiego wokół. Po prostu nie mam szczęścia do relacji z kobietami, wyjątkowo mi się nie ukłąda. Jestem długotrwale samotna i pewnie dlatego taka głupia sprawa jak nieudana,choć obiecująca znajomość z internetu tak mocno mnie zabolała. Chciałabym bardzo nauczyć się czuć się przyzwoicie będąc samotną. Teraz taki mam cel. Dzięki za poradę!:)
Może warto się zastanowić czy ta osoba czasami kreowała się na kogoś innego niż jest w rzeczywistości. Ludzie dosyć często tak robią bo internet a zwłaszcza odległość na to pozwala. Skąd możesz mieć pewność czy ona przesłała Ci swoje zdjęcie skoro nigdy na żywo jej nie widziałaś. Może powinnaś pójść w tym kierunku niż nie porzebnie się zadręczać. Trzymaj się, nie łam się i powodzenia!
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: nikimja » 29 mar 2019, o 17:19

miekka1123 pisze:
29 mar 2019, o 17:04
nikimja pisze:
29 mar 2019, o 13:27
marinnaWR pisze:
28 mar 2019, o 22:22
Nikimja, ja myślę, że ta dziewczyna jeszcze się do ciebie odezwie, ale że tak powiem na swoich psychopatycznych warunkach. Ona wie, że jest w twoich myślach i o to w tym wszystkim chodzi-o manipulację twoimi emocjami. Sama piszesz, że wszystko szło gładko i tak normalnie aż tu bez powodu cisza. To nie jest racjonalne zachowanie. Nie daj się zmanipulować. Odrzucenie to niszczące uczucie a w twoim przypadku to było zaplanowane i celowe. Jak śpiewał taki jeden, uświadom to sobie :wink:
A jeszcze jedno, to nie jest wina internetu. Zdrowy człowiek nie przestaje być zdrowy w internecie, serio.

Akurat nasłuchałam się ostatnio kilkugodzinnej psychoterapeutycznej papki i to jak opisałaś swoją znajomość i swoje reakcje wpasowało mi się idealnie w manipulacje emocjami, tzw osobowości psychopatyczne, narcystyczne czy jakoś tak. Taka modliszka ci się trafiła :?
Wiesz,ja nawet sobie nie potrafię wyobrazić takiego mechanizmu. Co taka osoba miałaby tym uzyskać? Nie sądzę,by się odezwała,dało się wyczuć w ostatnich dniach,że bardzo chce zniknąć,a ja już tylko czułam,że próbą kontaktu się narzucam,więc przestałam. Może to i lepiej.Pewnie po prostu coś głupiego palnęłam albo pojawił się lepszy towar na horyzoncie. Ja jestem chyba prostą osobą, mam proste myślenie. Kiedyś latami doszukiwałam się win w sobie i analizowałam setki raz każdy gest i słowa. Dziś już nie mam na to siły, a wręcz zniechęca mnie dogłębna psychoanaliza wszystkiego wokół. Po prostu nie mam szczęścia do relacji z kobietami, wyjątkowo mi się nie ukłąda. Jestem długotrwale samotna i pewnie dlatego taka głupia sprawa jak nieudana,choć obiecująca znajomość z internetu tak mocno mnie zabolała. Chciałabym bardzo nauczyć się czuć się przyzwoicie będąc samotną. Teraz taki mam cel. Dzięki za poradę!:)
Może warto się zastanowić czy ta osoba czasami kreowała się na kogoś innego niż jest w rzeczywistości. Ludzie dosyć często tak robią bo internet a zwłaszcza odległość na to pozwala. Skąd możesz mieć pewność czy ona przesłała Ci swoje zdjęcie skoro nigdy na żywo jej nie widziałaś. Może powinnaś pójść w tym kierunku niż nie porzebnie się zadręczać. Trzymaj się, nie łam się i powodzenia!
Rozmawiałyśmy przez video czat,więc myślę,że to jednak była ona. Ech :( ale dziękuję za cieple słowa!
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: dobranocka14 » 29 mar 2019, o 17:48

Może ta dziewczyna nie była tak na poważnie zainteresowana spotkaniem/ zawarciem realnej znajomości. Szukanie powodów, zwłaszcza w sobie, dla których przestała się odzywać nie ma zbytnio sensu. Gdyby było coś z Twojej strony nie tak, to - tak myślę, wasz kontakt nie rozwijałby się.
Nie zadręczaj się.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: marinnaWR » 30 mar 2019, o 00:14

nikimja pisze: Pewnie po prostu coś głupiego palnęłam albo pojawił się lepszy towar na horyzoncie
pewnie tak, coś tam wpłynęło, że zmieniła zdanie w kwestii znajomości i nie miała ochoty dzielić się tą informacją. A może manipulantka. Ciekawe, czy dowiesz się kiedyś prawdy, ale w sumie nie ma to znaczenia
nikimja pisze: Chciałabym bardzo nauczyć się czuć się przyzwoicie będąc samotną. Teraz taki mam cel. Dzięki za poradę!:)
powodzenia-trzymam kciuki :)
andaluzja_ona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2019, o 00:30

Re: czy tak trudno napisać treściwe ogłoszenie? - nie o odstraszających pierdołach

Post autor: andaluzja_ona » 1 kwie 2019, o 22:41

W jaki dokladnie sposob rozpoznajesz sklonności psychopatyczne? Poprosze o konkretne przyklady. Bardzo mnie to interesuje.
[/quote]


Prosze bardzo: wyznanie milosci po kilku spotkaniach na kawie, pretensje , ze druga osoba nie kocha, szantaże emocjonalne i grozby, ze zniszczy rodzine i zycie tej drugiej osoby, ktora nie pokochala- tylko dlatego, ze nie kocha. Po paru kawach oskarzanie, pretensje i szantaz emocjonalny, ze ta druga ja wykorzystala (sic! haha:))

Przezylam to kilka razy, wiem juz jak wyglada psychopatka i wieje od razu gdzie pieprz rosnie
ODPOWIEDZ