Jak się dowiedzieć

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Murof123
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2018, o 13:37

Jak się dowiedzieć

Post autor: Murof123 » 3 kwie 2019, o 09:05

Hej,jestem tu nowa więc z góry przepraszam jak piszę nie tam gdzie trzeba.Kilka miesięcy temu wprowadziłam się do Krakowa z małego miasteczka gdzie przez lata nie nabyłam wprawy w podrywaniu kobiet niestety. Ostatnio koleżanka wyciągnęła mnie do sex shopu w którym też nigdy wcześniej nie byłam,miałam opory więc koleżanka znalazła jakiś mały sklepik żebym nie czuła się skrępowana itd nie żebym był nazbyt cnotliwa,ale wiecie jak to jest małe miasteczko szara myszka wiecznie ukrywająca swoją orientacje tak naprawdę dopiero teraz mogę być sobą na 100% ale to nie ważne :) Ważne jest to,że w tym sklepie pracuje kobiet,jak ją zobaczyłam to jakby grom z nieba :) w skrócie - miłość od pierwszego wejrzenia no może nie miłość ale pożądanie na pewno :) Poszłam po kilku dniach jeszcze raz do sklepu tym razem sama bez koleżanki żeby wybadać pracującą tam dziewczynę.I niby wszystko ok jest miła,otwarta,rozmawiając zemną patrzyła mi w oczy,uśmiechała się itd tylko nie wiem czy dlatego że to jej praca czy np wpadłam jej w oko.Trochę mi głupio chodzić do sex shopu co kilka dni żeby spróbować ciężkiej sztuki podrywu,gdyby to była piekarnia było by łatwiej:) I tutaj moje pytanie do was dziewczyny.Jak w nietypowych warunkach dowiedzieć się o niej cokolwiek,ja nawet nie mam pewności że jest les tzn mój radar wyje,że tak ale już kilka razy się mylił.Jest chyba starsza ode mnie na oko ok 30stki i to też mnie nieco peszy ja mam 24.No nie wiem sama jak podejść do tematu:( A może są tu dziewczyny z Krakowa i ktoś zna kogoś kto zna i może ma jakąś wiedzę gdzie można spotkać ja w innych miejscach ? wiem że kombinuje ale kompletnie nie mam pomysłu,proszę pomóżcie.
Julia_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 4 sie 2018, o 21:20

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: Julia_ » 3 kwie 2019, o 14:44

Zawsze możesz zacząć sprzedawać wibratory na allegro. Wizyty się zwrócą :P
Marta1237
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2019, o 14:00

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: Marta1237 » 3 kwie 2019, o 15:40

Ja to bym wprost zagadała, co słychać i czy się na kawę umówi, bo jesteś nowa w mieście i nikogo nie znasz. Albo napisz mejla na stronę internetową sklepu i tam opowiedz o sobie i szczerze, co Ci leży na sercu, ale pewnie pracują w nim też inny ludzie i w miarę jak piszę ten pomysł to widzę jego bezsens. Podsumowując, odwaga jest kluczem do sukcesu!
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: DotykChwili » 3 kwie 2019, o 16:20

Badz chojrakiem najwyżej dostaniesz kosza :-)Radzi Tobie ta co jest ostatnia do takich rzeczy 😊
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: wojtek » 3 kwie 2019, o 16:24

3 marca 2019 miałaś jeszcze wieloletnią partnerkę, a niecały miesiąc później już zakochana w nowej lasce? :scratch: no i jeśli miałaś wieloletnią partnerkę to chyba jednak coś o sprawach lesbijskiego podrywu wiesz :roll:
Murof123
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2018, o 13:37

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: Murof123 » 11 kwie 2019, o 09:54

Niestety miałam,ale to ja zostałam poderwana a nie ja podrywałam więc doświadczenie zerowe.Po 4 latach tak się poukładało,że się rozsypało.Przeniosłam się do Krakowa i amor trafił co zrobić :)
Do rzeczy :) byłam kilka razy w sklepie i za waszymi radami chciałam udać jaki to kozak jestem i zaproszę ja na kawę,podczas rozmowy o gadżetach nieśmiało jak na kozaka przystało niby od niechcenia rzuciłam :
- Tak ciekawie Pani o tym wszystkim opowiada,chyba będę musiała się z Panią na kawę umówić żeby dowiedzieć się wszystkiego
Popatrzyła na mnie ,uśmiechnęła się i powiedziała :
- Dwie butelki wina i cała noc by nie wystarczyła ,ale od czegoś trzeba zacząć
A ja poczułam jak fala rumieńca zalewa mnie całą i wybełkotałam tylko yyyyyyyhhhyyyyyyy :oops:
Raczej już tam nie wrócę bo czuje ,że zachowałam się jak gówniarz i do końca nie wiem nadal czy jest miła bo taka ma prace itd czy jest miła bo jest z naszej drużyny i wpadłam jej w oko.
Czytałam tutaj na forum ,że jak laska patrzy głęboko w oczy i utrzymuje kontakt wzrokowy itd itp
Jak rozmawiamy to patrzy mi naprawdę głęboko w oczy ale ja się peszę jak nastolatka:( Nie mam już pomysłu jak to rozegrać a może dać spokój no nie wiem :( Jestem beznadziejna :(
Awatar użytkownika
Juno
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 10:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: Juno » 11 kwie 2019, o 10:36

Nie wierze, ze ten temat nie jest trollem.
dziq5
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2016, o 20:38

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: dziq5 » 14 kwie 2019, o 18:19

Po prostu zapytaj czy ma ochotę na wspólna kawę, później będziesz sobie w twarz pluc ze nie zdobyłaś się na odwagę. Popraw koronę o dawaj!
scena77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 14 kwie 2018, o 09:36

Re: Jak się dowiedzieć

Post autor: scena77 » 15 kwie 2019, o 09:20

Juno pisze:
11 kwie 2019, o 10:36
Nie wierze, ze ten temat nie jest trollem.
Z całą pewnością jest.
ODPOWIEDZ