Zakochałam się w kolezance

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Zagubiona1991
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, o 12:57

Zakochałam się w kolezance

Post autor: Zagubiona1991 » 26 maja 2019, o 13:05

Hej mam pewien problem do pewnego czasu myślałam że jestem osobą hetero pół roku temu poznałam pewna dziewczynę bardzo się polubilysmy ona jest lesbijka dużo rozmawialiśmy ona jest bardzo zamknięta w sobie osoba spędzamy że sobą dużo czasu i chyba zaczynam coś do niej czuć :| niewiem jak sobie z tym poradzić :shock:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: biedronca » 26 maja 2019, o 22:13

Ale w czym właściwie jest problem?
Zagubiona1991
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, o 12:57

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Zagubiona1991 » 27 maja 2019, o 12:42

Mam faceta :o :shock: :shock:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: biedronca » 27 maja 2019, o 21:37

No i co z tym facetem? Chcesz z nim być? Nie chcesz? Kochasz? Nie kochasz? Planujesz z nim życie?
karneolit
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2019, o 22:13

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: karneolit » 27 maja 2019, o 22:17

Myślę, że kwestia jest taka sama, gdybyś napisała: zakochałam się w koledze, a mam faceta. Musisz sama sobie odpowiedzieć na parę pytań, głównie odnośnie Twojego obecnego związku.
Zagubiona1991
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, o 12:57

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Zagubiona1991 » 28 maja 2019, o 05:47

W tym momencie sama niewiem co mam zrobić z facetem jestem już bardzo długo ale czuję że to co jest między nami to już tylko przyzwyczajenie a ona jest naprawdę cudwana osoba niechce jej skrzywdzić :|
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: biedronca » 28 maja 2019, o 06:20

To jej nie krzywdź. Zanim coś zaczniesz, zerwij z facetem.
Zagubiona1991
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, o 12:57

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Zagubiona1991 » 28 maja 2019, o 06:56

Dziękuję masz 100%racje :roll:
vitea
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2018, o 21:43

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: vitea » 30 maja 2019, o 04:29

Może jak jej powiesz co czujesz, ona bardziej się otworzy przed Tobą. Pewnie traktuje Cię jak koleżankę hetero która ma chłopaka i z którą miło się rozmawia, niż jak potencjalną dziewczynę z którą mogłaby liczyć na coś więcej.
Zagubiona1991
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, o 12:57

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Zagubiona1991 » 30 maja 2019, o 23:43

A jak się ode mnie odsunie bo się przestraszy i nie będzie mnie chciała już znac :( :shock: :shock:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: biedronca » 31 maja 2019, o 05:27

Jeśli będziesz jej wyznawać miłość będąc w związku z facetem, to pewnie się odsunie, bo co z takim wyznaniem można zrobić.
Zastanów się najpierw, czy chcesz kończyć związek dla fascynacji, która może okazać się chwilowa. Jeśli będziesz tego pewna, rozstań się z chłopakiem, a potem spróbuj ją poderwać. Umówcie się parę razy, spróbuj bliżej poznać. Nie wyskakuj od razu z wyznaniami.
vitea
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2018, o 21:43

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: vitea » 1 cze 2019, o 02:26

Zagubiona1991 pisze:
30 maja 2019, o 23:43
A jak się ode mnie odsunie bo się przestraszy i nie będzie mnie chciała już znac :( :shock: :shock:
A skad pewnosc, ze ona nie lubi Ciebie troche bardziej niz tylko kolezanke, ale wiedzac, ze masz chlopaka i jestes hetero, nie podejmuje zadnych krokow, zeby sie do Ciebie zblizyc. Przeciez nie musisz od razu wyznawac jej milosci, ale zaczac rozmowy o tym czy orientacja seksualna zmienia sie w czasie albo czy ona wyobraza sobie, ze moglaby sie zakochac w mezczyznie itp. Nie sadze, zeby zareagowala tym, ze nie chce Cie znac. No chyba, ze jest niedojrzala emocjonalnie 😉 to lepiej sobie od razu daj spokoj z taka. Z czescia powyzszych komentarzy sie zgodze - nie zaczynaj budowac czegos nowego bedac w tym czasie w relacji z kims innym.
Awatar użytkownika
Silent_silly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 3 cze 2019, o 12:44
Lokalizacja: Tczew

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Silent_silly » 3 cze 2019, o 13:05

Jeżeli twoim tokiem myslenia jest, że masz faceta i czujesz motylki do innej osoby (boojetnie czy kobiety czy mezczyzny) usprawiedliwiajac sie jakims 'byciem z przyzwyczajenia" to oszczędź mu problemów i zostaw go nawet dla jego dobra. ja bym np. nie chciala byc z osobą, ktora jest gotowa zostawic dlugotrwaly zwiazek z powodu niepewnego zauroczenia sie kims innym.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Ella_Bronia » 3 cze 2019, o 14:08

vitea pisze:
1 cze 2019, o 02:26
Zagubiona1991 pisze:
30 maja 2019, o 23:43
A jak się ode mnie odsunie bo się przestraszy i nie będzie mnie chciała już znac :( :shock: :shock:
A skad pewnosc, ze ona nie lubi Ciebie troche bardziej niz tylko kolezanke, ale wiedzac, ze masz chlopaka i jestes hetero, nie podejmuje zadnych krokow, zeby sie do Ciebie zblizyc. Przeciez nie musisz od razu wyznawac jej milosci, ale zaczac rozmowy o tym czy orientacja seksualna zmienia sie w czasie albo czy ona wyobraza sobie, ze moglaby sie zakochac w mezczyznie itp. Nie sadze, zeby zareagowala tym, ze nie chce Cie znac. No chyba, ze jest niedojrzala emocjonalnie 😉 to lepiej sobie od razu daj spokoj z taka. Z czescia powyzszych komentarzy sie zgodze - nie zaczynaj budowac czegos nowego bedac w tym czasie w relacji z kims innym.
Jakbym była lesbijką i jakaś laska hetero zaczęłaby ze mną rozmowę czy wyobrażam sobie, że mogłabym się zakochać w mężczyźnie to poczułabym się urażona i zaatakowana. Nie wiem, może jestem niedojrzała.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: biedronca » 3 cze 2019, o 21:22

To trochę nie na temat, bo tamta dziewczyna jest lesbijką.
Awatar użytkownika
Aphra
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 4 cze 2019, o 11:26
Lokalizacja: Reda

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Aphra » 4 cze 2019, o 11:58

Nie wiem czy cokolwiek ci wyjdzie z tą dziewczyną, niemniej nawet patrząc po opisie twojej sfery uczuciowej tez bylabym za tym zebys zostawila swojego chlopaka i oszczedzila mu przykrosci.
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: hoshi » 5 cze 2019, o 01:09

Najpierw posłuchaj swojego serca. Przemysł najpierw sprawę z obecnym związkiem, wepchnąć się w romans jest łatwo ale szkody mogą być trudne i do przewidzenia i do ogarnięcia. Byłam w identycznej sytuacji jak ty pare naście lat temu, ja świecie przekonana, o byciu hetero, wieloletni związek z facetem i ona. Jak człowiek straci dla kogoś głowę to cóż. U mnie skończyło się to nie za fajnie, ale to moja i tylko moja naiwność. Niczego nie żałuje ale jednak zraniłem 2 osoby mojego i jej faceta, a ja okazałam się jej zabawką :roll: życie. Może dziś z perspektywy wiem, mój związek powinnam zamknąć wiele lat wcześniej niż miałam romans no ale.
Przemysł wszystko i poukładaj sobie, potem umów się z nią. Wyjdzie to wyjdzie nie wyjdzie to nie wyjdzie. Bądź szczęśliwa ale nie kosztem innych.
So sleep sugar
Let your dreams flood in
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Zakochałam się w kolezance

Post autor: Hanny » 11 lip 2019, o 13:41

Ale mam nadzieje autorko, że zdajesz sobie sprawe, że z czasem każdy związek nieco powszednieje i nie ma juz tych motylków w brzuchu? Czy jak twoja ewentualna kolezanka tez ci sie znudzi to masz zamiar lecieć do kolejnej która zapewni ci 5 minut uniesienia?
ODPOWIEDZ