pomoc

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
tulipan97
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2019, o 05:22

pomoc

Post autor: tulipan97 » 16 sie 2019, o 05:25

Witam mam 22 lata jestem kobietą zdiagnozowaną z nerwicą lękową leczę się już od paru lat przyjmuje lęki ostatnio pierwszy raz w życiu nadużyłam alkoholu i to bardzo z powortu do domu pamiętam tylko jak byłam w samochodzie i znajoma mnie odwoziła w sensie początek potem nie pamiętam jak weszłam nawet do domu ale to odzwiezienie trwało 5 min bo mieszkam z koleżanką co miała urodziny na jednej wsi . Obudziło mnie wymiotowanie pierwszy raz w życiu coś takiego miałam zawsze się pilnowałam. Ostanio jednym z moich natręctw lęków jest to że mogłam uprawiać sex i tego nie pamiętam chociaż jestem dziewicą . I oczywiście boję się że może mogło do czegoś dojść chociaż nie zdaję sobie z tego sprawy bo naprawdę nie pamiętam jak dotarłam do domu w senie pamiętam urywek jak siedzę z tyłu i ta znajoma jedzie i nawet jak rozmawiałam potem z koleżanką to powtierdziła że to ona ze swoim narzeczonym który wtedy był mnie odwozili , nie wiem nawet skąd wiedzieli gdzie dokładnie mieszkam ale obudziłam się w swoim łóżku rodzice spali i oczywiście tego się boję że może ktoś mnie wykorzystał a ja tego nie pamiętam bardzo się boję wiem że źle zrobiłam przecież biorę leki ale to był pierwszy i ostatni raz czy Państwa zdaniem mogło dojść do czegoś i nie pamiętam nie odczuwam jakiegoś bólu w miejscach intymnych bielizny dokładnie nie sprawdzałam tylko umyłam się i poszłam spać a teraz myję się w tych okolicach bardzo dokładnie i męczy mnie to miesiączkę powinnam mieć około 20. Oczywiścię chodzę na terapię ale sezon wakacji urlopy a ja jestem cały czas zdenerwowana. Proszę o odpowiedź . Czy jest to możliwe ? Nie obudziałam się w żadnym obcym miejscu w jakiś krzakach czy coś w tym stylu tylko we własnym łóżku . Nie mieszkamy też daleko od znajomej gdzie był grill jakiś niecałe 5 min jazdy samochiodem nie mieszkam na wsi tylko w mieście . Może wiedzieli gdzie w przybliżeniu mieszkam bo jeździ jej narzeczony z kolegą moim z dzieciństwa co mieszka 2 domy dalej i jeszcze obok mojego kuzynostwa Wiem że nie powinnam tyle pić ale zdażyło się to pierwszy raz boję się . Proszę o pomoc. Trochę może chaotycznie ale z nerwów jak o czymś zapomniałam to uzupełnię.
DosycSprytnie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2018, o 19:59

Re: pomoc

Post autor: DosycSprytnie » 16 sie 2019, o 09:01

Skoro jesteś dziewicą to idź do ginekologa, ktòry sprawdzi czy błona została na miejscu.
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: pomoc

Post autor: Lexus-1980 » 16 sie 2019, o 16:27

To chyba nie jest najlepsze miejsce na publiczne ukazywanie twoich dylematów co było i czy było.
Chyba że to kolejny trolik
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
ODPOWIEDZ