Wiosna Biedronia

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 16 sie 2019, o 22:06

Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 21:23
Wiara jest prywatną sprawą i nawet p.Biedroń nie ma prawa w to ingerować kto co może. Ktoś chce iść do kościoła proszę bardzo, ktoś na paradę ok. [/quote]
A ingeruje?
On reprezentuje swoje poglądy i szczerze wszyscy ci obiecujący gruszki na wierzbie dla LGBT+ jeszcze nic nie zrobili przez tyle lat. Sam ten jego,,zw.,, z PO to z troski o nasze środowisko czy jednak chęć władzy. Jakoś tak cicho o nim ostatnio. Żadna partia nie zrobiła nic aby ułatwić nam życie.
No OK ale chcesz teraz na Biedroniu skupić żal i złość za to, że wcześniej PO była tak mocno zachowawcza?
Nie bardzo też rozumiem - jaki jest teraz związek Biedronia z PO?
Popatrz też na "naszą" społeczność, kto się będzie liczył z nami skoro nie ma żadnego wspólnego kandydata, bo zawsze ktoś komuś zarzuci, że to dla władzy a nie w interesie wyborców i głosy podzielą się i znikną w tłumie innych. Kto się z takim elektoratem będzie liczył? Zawsze będą ważniejsze sprawy niż choćby związki partnerskie.Poza tym, że jak dla mnie to oba te elementy czyli interes grupy i droga po władzę nie stoją w sprzeczności.
Wbrew pozorom to PiS najbardziej dba o swój elektorat
Tak, tylko zauważ też, że to lojalny elektorat i nie kontestujący pobudek działania polityków z PiS. Wyborcy zadowoleni bo dostaną co im obiecano więc głosują nie zastanawiając się nad pobudkami kandydatów.
Każdy głosuje na kogo chce więc nich mu się wiedzie.
Dlatego potem nie ma co narzekać, że dla polityków jesteśmy mało ważną grupą.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 16 sie 2019, o 22:07

Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 21:23

Wiara jest prywatną sprawą i nawet p.Biedroń nie ma prawa w to ingerować kto co może. Ktoś chce iść do kościoła proszę bardzo, ktoś na paradę ok.
A ingeruje?
On reprezentuje swoje poglądy i szczerze wszyscy ci obiecujący gruszki na wierzbie dla LGBT+ jeszcze nic nie zrobili przez tyle lat. Sam ten jego,,zw.,, z PO to z troski o nasze środowisko czy jednak chęć władzy. Jakoś tak cicho o nim ostatnio. Żadna partia nie zrobiła nic aby ułatwić nam życie.
No OK ale chcesz teraz na Biedroniu skupić żal i złość za to, że wcześniej PO była tak mocno zachowawcza?
Nie bardzo też rozumiem - jaki jest teraz związek Biedronia z PO?
Popatrz też na "naszą" społeczność, kto się będzie liczył z nami skoro nie ma żadnego wspólnego kandydata, bo zawsze ktoś komuś zarzuci, że to dla władzy a nie w interesie wyborców i głosy podzielą się i znikną w tłumie innych. Kto się z takim elektoratem będzie liczył? Zawsze będą ważniejsze sprawy niż choćby związki partnerskie.Poza tym, że jak dla mnie to oba te elementy czyli interes grupy i droga po władzę nie stoją w sprzeczności.
Wbrew pozorom to PiS najbardziej dba o swój elektorat
Tak, tylko zauważ też, że to lojalny elektorat i nie kontestujący pobudek działania polityków z PiS. Wyborcy zadowoleni bo dostaną co im obiecano więc głosują nie zastanawiając się nad pobudkami kandydatów.
Każdy głosuje na kogo chce więc nich mu się wiedzie.
Dlatego potem nie ma co narzekać, że dla polityków jesteśmy mało ważną grupą.
[/quote]
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 16 sie 2019, o 22:10

AAAA jakie argumenty ? Decyzja światowej organizacji zdrowia i podstawowe prawa obywatelskie , a nie żadne tolerancje - srancje ... multikulturowość .. i inne pierdoły :))) i radzę potraktować to poważnie
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: Lexus-1980 » 16 sie 2019, o 22:31

dobranocka14 pisze:
16 sie 2019, o 22:07
Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 21:23

Wiara jest prywatną sprawą i nawet p.Biedroń nie ma prawa w to ingerować kto co może. Ktoś chce iść do kościoła proszę bardzo, ktoś na paradę ok.
A ingeruje?
On reprezentuje swoje poglądy i szczerze wszyscy ci obiecujący gruszki na wierzbie dla LGBT+ jeszcze nic nie zrobili przez tyle lat. Sam ten jego,,zw.,, z PO to z troski o nasze środowisko czy jednak chęć władzy. Jakoś tak cicho o nim ostatnio. Żadna partia nie zrobiła nic aby ułatwić nam życie.
No OK ale chcesz teraz na Biedroniu skupić żal i złość za to, że wcześniej PO była tak mocno zachowawcza?
Nie bardzo też rozumiem - jaki jest teraz związek Biedronia z PO?
Popatrz też na "naszą" społeczność, kto się będzie liczył z nami skoro nie ma żadnego wspólnego kandydata, bo zawsze ktoś komuś zarzuci, że to dla władzy a nie w interesie wyborców i głosy podzielą się i znikną w tłumie innych. Kto się z takim elektoratem będzie liczył? Zawsze będą ważniejsze sprawy niż choćby związki partnerskie.Poza tym, że jak dla mnie to oba te elementy czyli interes grupy i droga po władzę nie stoją w sprzeczności.
Wbrew pozorom to PiS najbardziej dba o swój elektorat
Tak, tylko zauważ też, że to lojalny elektorat i nie kontestujący pobudek działania polityków z PiS. Wyborcy zadowoleni bo dostaną co im obiecano więc głosują nie zastanawiając się nad pobudkami kandydatów.
Każdy głosuje na kogo chce więc nich mu się wiedzie.
Dlatego potem nie ma co narzekać, że dla polityków jesteśmy mało ważną grupą.
[/quote]
No nie ma co narzekać, nie ma. Tylko trochę żal że inni mogą a u nas 100 lat za ....
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: Lexus-1980 » 16 sie 2019, o 22:31

kumata pisze:
16 sie 2019, o 22:10
AAAA jakie argumenty ? Decyzja światowej organizacji zdrowia i podstawowe prawa obywatelskie , a nie żadne tolerancje - srancje ... multikulturowość .. i inne pierdoły :))) i radzę potraktować to poważnie
Jakiś problem masz :shock:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 16 sie 2019, o 22:45

jaaaaa? :) żadnego . a ty po białymstoku ? wasza głupota poraża
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 16 sie 2019, o 22:57

Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 22:31
dobranocka14 pisze:
16 sie 2019, o 22:07
Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 21:23

Wiara jest prywatną sprawą i nawet p.Biedroń nie ma prawa w to ingerować kto co może. Ktoś chce iść do kościoła proszę bardzo, ktoś na paradę ok.
A ingeruje?
On reprezentuje swoje poglądy i szczerze wszyscy ci obiecujący gruszki na wierzbie dla LGBT+ jeszcze nic nie zrobili przez tyle lat. Sam ten jego,,zw.,, z PO to z troski o nasze środowisko czy jednak chęć władzy. Jakoś tak cicho o nim ostatnio. Żadna partia nie zrobiła nic aby ułatwić nam życie.
No OK ale chcesz teraz na Biedroniu skupić żal i złość za to, że wcześniej PO była tak mocno zachowawcza?
Nie bardzo też rozumiem - jaki jest teraz związek Biedronia z PO?
Popatrz też na "naszą" społeczność, kto się będzie liczył z nami skoro nie ma żadnego wspólnego kandydata, bo zawsze ktoś komuś zarzuci, że to dla władzy a nie w interesie wyborców i głosy podzielą się i znikną w tłumie innych. Kto się z takim elektoratem będzie liczył? Zawsze będą ważniejsze sprawy niż choćby związki partnerskie.Poza tym, że jak dla mnie to oba te elementy czyli interes grupy i droga po władzę nie stoją w sprzeczności.
Wbrew pozorom to PiS najbardziej dba o swój elektorat
Tak, tylko zauważ też, że to lojalny elektorat i nie kontestujący pobudek działania polityków z PiS. Wyborcy zadowoleni bo dostaną co im obiecano więc głosują nie zastanawiając się nad pobudkami kandydatów.
Każdy głosuje na kogo chce więc nich mu się wiedzie.
Dlatego potem nie ma co narzekać, że dla polityków jesteśmy mało ważną grupą.
No nie ma co narzekać, nie ma. Tylko trochę żal że inni mogą a u nas 100 lat za ....
[/quote]

Lexus, bawisz się w ciuciubabkę?
Jak dla mnie, piszesz przecząc sama sobie.
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: Lexus-1980 » 16 sie 2019, o 23:04

Po prostu nie wierzę w żadne obietnice i tyle.
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 16 sie 2019, o 23:22

paradne :)) ty zapomnij o obietnicach , ty módl się do najświętszej panienki co by cie jutro bezkarnie i w imię najwyższych wartości nie skopali na ulicy : bo jak twierdzi korwin, to jest bardzo prawdopodobne i ja tez tak uważam i pospolituję się tutaj bo mi was żal ,tak po prostu po ludzku :)))
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: Lexus-1980 » 16 sie 2019, o 23:55

Mam się bać :P daj spokój. Politycy swoje, społeczeństwo swoje.
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 00:08

nie bać - myśleć .. Społeczeństwo .. ? mieszkam typowo , mam typowych sąsiadów . mocno się napracowałam żeby zaakceptowano moja drobną" nietypowość " .. i miej świadomość -moje zaprzyjaźnione ze wszech miar pozytywne koleżanki i sąsiadki .. o samcach w ogóle nie wspomnę . ..nie kiwną palcem jak was będą pałować .. takie społeczeństwo ! - obudźcie się..nienawidzą was zastępczo jako te kozły ofiarne
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 17 sie 2019, o 00:15

Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 23:55
Mam się bać :P daj spokój. Politycy swoje, społeczeństwo swoje.
A tak, Białystok tego najlepszym przykładem.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 17 sie 2019, o 00:20

Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 23:04
Po prostu nie wierzę w żadne obietnice i tyle.
Trudno będzie Biedroniowi zrealizować obietnice skoro nie dostanie głosów.
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 00:37

bez względu na prawdopodobieństwo realizacji obietnic -głosy ma dostać !!!! a kto mu z lgbtq nie da głosu jest durniem
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 17 sie 2019, o 00:58

kumata pisze:
17 sie 2019, o 00:37
bez względu na prawdopodobieństwo realizacji obietnic -głosy ma dostać !!!! a kto mu z lgbtq nie da głosu jest durniem
Wprowadzenie zw. partnerskich jest postulatem uzależnionym jedynie od dobrej woli. Realizacja byłaby wysoce prawdopodobna.
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 01:07

i ja wierzę że on ma tę dobrą wolę.. i że ne da znęcać się nad ... upośledzonymi intelektualnie :))))
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: dobranocka14 » 17 sie 2019, o 01:10

kumata pisze:
17 sie 2019, o 01:07
i ja wierzę że on ma tę dobrą wolę.. i że ne da znęcać się nad ... upośledzonymi intelektualnie :))))
I wtedy nie będziesz się martwić o swoje bezpieczeństwo :)))
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 01:15

sorry :) to pewnie moje złe doświadczenie życiowe .. ale myślę, że wy tzn lbgtq " walczycie "obecnie nie o związki partnerskie
( chociaż oczywiście i słusznie i o to chodzi)tylko o podstawowe przetrwanie fizyczne ,społeczne i jakieś tam jeszcze ..
spuśćie z tonu dzieci .. :))))
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: malina_grey » 17 sie 2019, o 09:42

kumata pisze:
17 sie 2019, o 01:15
sorry :) to pewnie moje złe doświadczenie życiowe .. ale myślę, że wy tzn lbgtq " walczycie "obecnie nie o związki partnerskie
( chociaż oczywiście i słusznie i o to chodzi)tylko o podstawowe przetrwanie fizyczne ,społeczne i jakieś tam jeszcze ..
spuśćie z tonu dzieci .. :))))
Z Twoich ( dość chaotycznych, jak dla mnie ) wypowiedzi nie za bardzo rozumiem czy piszesz też o sobie czy nie. Bo raz piszesz " my" a innym razem " wy"
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: malina_grey » 17 sie 2019, o 09:51

dobranocka14 pisze:
17 sie 2019, o 00:15
Lexus-1980 pisze:
16 sie 2019, o 23:55
Mam się bać :P daj spokój. Politycy swoje, społeczeństwo swoje.
A tak, Białystok tego najlepszym przykładem.
Społeczeństwo inaczej postrzega establishment niż resztę społeczeństwa. Biedroń, jako polityk może sobie być nieheteronormatywny, bo to dla niektórych takie " egzotyczne" - sąsiad albo nauczycielka dzieci juź nie.
I widać to teź było, porównując skalę niechęci / nienawiści na paradzie w Białymstoku a w Płocku. To, źe w Plocku pojawili się politycy na pewno miało wplyw na przebieg tej parady ( chocby ilosc i nastawienie policji )
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 15:51

Z tym "my" i "wy" rzeczywiście mam problem bo "my " jako społeczeństwo w drodze do demokracji, ale na pewno nie "my" jako fan klub piękna i wdzięku begowskiego i towarzyszki panienki jako ikony lewicowego stylu , oraz alicji tysiąc z córką na platformie na paradzie jako ikony feminizmu .Może właśnie nie za to dostajecie aktualnie po dupach . No niestety tego nikt zdrowy nie łyknie, a nawet jak mu siłą wepchną, to wyrzyga Bo nieheteronormatywność to dla mnie banalna norma
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 16:27

Wracają do Biedronia .. a jakie macie inne wyjście ? Wybory i tak przesrane , więc zróbcie z niego swojego tęczowego wałęsę ,wszystko się jakoś potoczy ,a na końcu wyjdzie ze kolaborował .. z rydzykiem .. i przynajmniej wreszcie będzie naprawdę śmiesznie
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: malina_grey » 17 sie 2019, o 21:07

Nadal chaos, ale staram się zrozumieć.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: malina_grey » 17 sie 2019, o 21:08

kumata pisze:
17 sie 2019, o 16:27
Wracają do Biedronia .. a jakie macie inne wyjście ? Wybory i tak przesrane , więc zróbcie z niego swojego tęczowego wałęsę ,wszystko się jakoś potoczy ,a na końcu wyjdzie ze kolaborował .. z rydzykiem .. i przynajmniej wreszcie będzie naprawdę śmiesznie
Ale kurna czy my chcemy źeby było śmiesznie ?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 17 sie 2019, o 21:37

A myśmy chciały? Żeby nas towarzyszka panienka po polonistyce w stanie wojennym :) jako ikona na koniec stylu uczyła? A stary komuch i agent wystawiał tłusta łapę do pocałunku i szeptał mów mi anna ? Tu wszystko jest skazane na śmieszność czy nam się to podoba czy nie. Biedroń jest jeszcze znośny, a jego obecność w polityce mimo wszystko znacząca
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 18 sie 2019, o 10:09

To nie my dokonujemy wyborów .
Biedroń już został wybrany na przewodnika tęczowego targetu ( przez to samo zresztą towarzystwo ), bo nie da się mu wyciągnąć kompromitującej przeszłośći ( jest na to za młody) i po linii własnej nieheteronormatywności
( wyautowany ), a do tego ładny miły .. idealny produkt . Jak nie dacie mu poparcia ,to będzie
" niewdzięczna hołoto sama nie wiesz czego chcesz". Dając mu poparcie obciążacie go odpowiedzialnością za swój los w tym kraju i wyznaczacie drogę politycznej i legislacyjnej realizacji swoich interesów - przez niego . Im większe poparcie, tym większa jego odpowiedzialność ale i mocniejsze argumenty .
Jeszcze jakieś pytania ?
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: malina_grey » 18 sie 2019, o 12:16

Co do R.Biedronia to masz rację, ale nie mozna zapiminać, ze on nie jest Matką Teresą i realizuje teź swoje cele. Ale skoro Biedroń ma juź mandat do PE to na ile zdalnie bedzie w stanie realizować " nasze" cele ? Czy ludzie z jego partii teź mają taką moc sprawczą ??

Ps. Ale ten, jak piszesz stary komuch to chyba nie Tobie podstawia tłustą łapę ( cyt.) do całowania ?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 18 sie 2019, o 14:52

A kto ma mieć moc sprawczą, jak nie partia mandatariusza do PE ? Wyciągnięta z lamusa i przefarbowana na niebiesko Kazia Szczuka z hasłem wyborczy,m " Mów mi Kazik ".. ?
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 18 sie 2019, o 15:17

PS Mnie nie śmiała ale jeden mój kolega chciał ujawnić w ramach akcji mitu że go molestowała
kumata
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2019, o 20:57

Re: Wiosna Biedronia

Post autor: kumata » 18 sie 2019, o 21:23

Nie ma we mnie nienawiści,uprzedzeń, nawet nie jestem zgorzkniała .Nie cieszy mnie, że ktoś nie dostanie tego, co bardzo chce.Ale wy tych związków partnerskich nie dostaniecie od żadnego Biedronia i same też ich sobie nie "wywalczycie " i już zawsze na paradach będą jaja i bejsbole. I nie jest to efekt "polskiej ciemnoty". To jest oczywista konsekwencja sytuacji społeczno - politycznej ostatnich dziesięcioleci .Być może jesteście ofiarami tej starej najobrzydliwszej komuny.Wytypowali was na nową klasę rewolucyjną, zajęli pierdołami ,żeby zasłonić grabieżcą transformację ustrojową i gospodarczą. Wałęsa dał wolne związki zawodowe jak przestały być potrzebne , bo już żadnej roboty nie było . I miliony poszły w biedę albo i nędzę, Polska "nowa lewica" zajmowała się w tym czasie feminizmem , ciałem , płcia i terytorium "Jak się już trochę poprawiło, to nikt ze strachu o robotę o żadnej wolności i demokracji nie śmiał pisnąć. I te miliony w biedzie miały dzieci a dzieci kolejne dzieci ,a te kolejne to są właśnie ci wyklęci narodowcy i nawiedzone kościółkowe . Frustracja rodzi agresję . a ta wyładowuje się na obiektach zastępczych. Banał. Konkordatami wywołali nieograniczone bogacenie się KK i przejęcie przez niego funkcji dawnej PZPR, kładąc świecką szkołę i rozkradając resztki świeckiego państwa.KK przejął władzę i nie ma się co dziwić - jakbym miała jego majątek ( i oczywiście Boga po swojej stronie:)to bym tu carycą była :)Ale władzę trzeba jeszcze utrzymać i tu przydaje się wróg zewnętrzny (unia) i wewnętrzny ( ideologia lgbt, ateizm i herezje )z którym trzeba bohatersko walczyć . I jest to co widać . Żeby coś się zmieniło musiałby nastąpić totalny krach ekonomiczny, głód i nędza, które przekierowaly by chłopców z bejsbolami na kościoły - no rewolucja :)
Ale czy związki partnerskie są tego warte ?:)
Boże . jakie to banalne
ODPOWIEDZ