Podoba mi się moja przyjaciółka

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
ania15335
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2019, o 20:11

Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: ania15335 » 23 lip 2019, o 13:33

Mam 16 lat i od jakiś paru miesięcy podoba mi się moja najlepsza przyjaciółka (nazwijmy ją N).
Nigdy wcześniej nie podobała mi się żadna dziewczyna kochałam się już na prawdę mocno w paru chłopakach ale nigdy żadnego nie miałam + nie całowałam się z żadnym. Miesiąc temu się całowalysmy, N tez nie miała nigdy chlopaka i chciałyśmy zobaczyć jak to jest obu nam się spodobało ona powiedziała w pewnym momencie pol żartem pol serio ze boi się ze się we mnie zakocha, potem rozmawiałyśmy na tematy orientacji i ona powiedziała ze ostatnio bardzo mocno zastanawiała się czy nie jest bi. N tez powiedziała ze kiedy chciałaby nawet spróbować czegos więcej z dziewczyna (mówiła tez to znowu 2 tyg temu). Ja wtedy powiedziałam ze tez się zastanawiam i tez bym chciała, następnego dnia znowu się calowalysmy i było super po tym nasza relacja - przyjaciółek w ogóle się nie zmieniła wszystko pozostało tak jak dawniej. N zaczęła mi się jeszcze mocniej podobać komplementowałam ja cały czas, wszystko mówiłam ze ma piękne charakter, twarz, ciało. Ona się śmiała i mówiła ze jestem ślepa i traktuje je jak jakieś bóstwo. Dużo razy robiłam różne podteksty które mogłyby segurować ze mi się podoba ale nie mam pojęcia czy ona coś podejrzewa po prostu nie da się tego stwierdzić. Dzisiaj znowu gadałyśmy ona mówiła dużo o tym ze już strasznie chce mieć chlopaka, ja mówiłam to samo (dalej podobają mi się chłopcy dlatego myśle, że jestem bi) w końcu temat zszedł na orientacje i ja powiedziałam coś ze najwyżej się okaże ze jestem bi i będę miała dziewczynę ona powiedziała ze osoby bi maja super bo maja największy wybór i szkoda, ze nie jest. Trochę się zdziwiłam bo miesiąc temu mówiła co innego, widząc ze ja nie mówię nic w stylu ze szkoda ze ja tez nie jestem N dodała ze nie wie na 100% ale na 99. Zrobiło mi się na prawdę przykro bo robiłam sobie nadzieje, ze może ona tez do mnie coś czuje w chcoiaz najmniejszym stopniu bo były tez różne małe rzeczy które mogłyby na to wskazywać. Ja sama nie umiem nazwać swoich uczuć i nie wiem co do niej czuje nie mogę chyba tego nazwać zakochaniem ale jak mnie przytula itd mam motylki w brzuchu wiec mogę powiedzieć ze mi się podoba. Mam mętlik w głowie. I teraz moje pytanie czy mówić jej ze mi się podoba czy nie? Mamy tak dobra relacje ze wydaje mi się ze gdybym jej powiedziała to nasza orzyjazn by się nie popsuła ale nadal się boje, ze miałaby to z tylu głowy gdybyśmy się przytulały i by się zdystansowała fizycznie. Jednak strasznie mnie to męczy i chciałabym mieć jasna odpowiedz żeby wiedzieć na czym stoję i nie robić sobie już więcej nadziei.
Przepraszam za wszystkie błędy interpunkcyjne i jeśli jest to chaotycznie napisane. Mam nadzieje ze da się to zrozumieć ale ciężko mi poukładać myśli.
concussion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2014, o 19:40

Re: Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: concussion » 5 sie 2019, o 14:11

Pogadaj z nią szczerze. Trzymam mocno kciuki! Daj znać jak poszło.
Awatar użytkownika
Asuka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 6 maja 2019, o 13:08

Re: Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: Asuka » 7 sie 2019, o 15:32

Skoro ona tez odkrywa swoja seksualnosc to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, powodzenia :D
ania15335
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2019, o 20:11

Re: Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: ania15335 » 24 sie 2019, o 22:13

Dzięki za odpowiedzi!
Działo się dużo co jeszcze bardziej mnie zdezorientowało. Napisze to w dużym skrócie bo boje się, że ona jakimś cudem zobaczy te posty.
A wiec ostatnio była u mnie na pare dni i chciałyśmy spróbować alkoholu (wiem, mamy 16 lat i to strasznie głupio brzmi ale byłyśmy ciekawe i znudzone) gdy pilysmy gadałyśmy ona powiedziała ze mogłaby się całować z dziewczyna itd ale nie być w związku. Potem spytała czy mogłybyśmy się całować dzisiaj ja powiedziałam ze tak. Gdy już byłyśmy trochę upite (miałam świadomość wszystkiego co się dzieje i dalej pamietam wszystko ale nie wiem czasami się zachwialysmy czy coś). Całowalysmy się przez jakiś czas a potem zdobyłam się na odwagę żeby powiedzieć jej ze mi się podoba. Teraz żałuje ze to zrobiłam gdy nie byłyśmy w 100% trzeźwe. N się mocno zdziwiła i pytała się od kiedy a ja nie umiałam na to pytanie odpowiedzieć. Wtedy pomyślałam ze to nie był dobry pomysł jej teraz mówić i zaczelam gadać ze sama nie wiem czy w ogóle mi się podoba itd. Ona po krótkiej rozmowie powiedziała ze chciałaby spróbować seksu z dziewczyna. I tak się to potoczyło ze uprawiałyśmy seks oralny ale wyszlo ze tylko ja jej zrobiłam dobrze, nieważne juz czemu ale ona jest chętna żeby następnym razem mi zrobić. Potem gadałyśmy o tym co się stało i ona mówiła ze myśli ze jest hetero i czuje się trochę winna ze ja nie wiem jakiej jestem orientacji (?). Ale ze zawsze jej się wydawało ze jestem hetero. Gadalysmy o tym jeszcze trochę potem poszłyśmy spać następna noc tez była u mnie ale zachowywalysmy się jakby nic się nie stało, stosunki między nami tez się nie zmieniły.
Teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie. Mi i jej się bardzo podobało ale sama nie wiem. Raz wydaje mi się ze ona mi się podoba a raz nie, teraz już zupełnie nie wiem co czuje i strasznie mnie to męczy. Pojutrze znowu się widzimy może spróbuje poruszyć ten temat. Ale tak samo było z całowaniem się, też o tym nie gadałyśmy a się powtórzyło. Chciałabym żeby ona dawały mi jakieś jasne sygnały a nie sprzeczne. Chociaz nie ukrywam ze cieszę się ze się to stało..
Proszę was o odpowiedzi bo na prawdę dawno nie czułam się tak nie jasno.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: biedronca » 24 sie 2019, o 22:45

Ale co tu jest niejasnego? Ona powiedziała, że jest hetero i to już po stosunku. Upiłyście się, poeksperymentowałyście i wygląda na to, że dla niej to nie jest niczym więcej.
ania15335
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2019, o 20:11

Re: Podoba mi się moja przyjaciółka

Post autor: ania15335 » 24 sie 2019, o 23:11

Tylko, że gdy już była trzeźwa dała mi jasno do zrozumienia, że chce to powtórzyć. I to ona inicjuje to wszystko to jest dla mnie nie jasne.
ODPOWIEDZ