Agroturystyka rainbow friendly

Cafe dla wszystkich
biala_ona
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Agroturystyka rainbow friendly

Post autor: biala_ona » 20 paź 2019, o 14:19

Witam , sytuacja przedstawia się tak że wraz z moją partnerką chcemy otworzyć Agroturystykę rainbow frendly , z dala od zgiełku miasta , wkoło las , woda , natura ... Jak myślicie jest na to zapotrzebowanie ? Ktoś z Was , waszych znajomych myślał kiedyś o takim miejscu ?? " Taki azyl do odpoczynku i rekreacji gdzie mogliby przyjeżdżać samotne lesbijki, geje, tęczowe pary i rodziny." .
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Agroturystyka rainbow friendly

Post autor: TuriRuri » 22 paź 2019, o 15:27

Osobiscie uwazam, ze to jest fajny pomysl nawet nie tylko na prywatne wyjazdy, ale nawet na zorganizowanie roznego rodzaju teczowych imprez :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Lu12
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2019, o 23:08

Re: Agroturystyka rainbow friendly

Post autor: Lu12 » 22 paź 2019, o 16:20

Skorzystałabym z takiej oferty wypoczynku. Jeśli akceptowane byłyby zwierzęta , tj mój mega przyjazny psiak .
Kiedy otwarcie agroturystycznego miejsca ? W jakim regionie Polski ? / miejsce jest też b ważne /
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Agroturystyka rainbow friendly

Post autor: MSigma » 23 paź 2019, o 00:12

Mi też się pomysł podoba, chciałabym tylko, żeby takie miejsce było naprawdę spokojnie i bezpieczne, bo zawsze jak gdzieś wyjeżdżamy, to zastanawiam się jacy będą właściciele miejsca, w którym się akurat zatrzymamy, czy nie będą homofobiczni
salsa69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 10 cze 2016, o 14:26

Re: Agroturystyka rainbow friendly

Post autor: salsa69 » 23 paź 2019, o 21:03

Super! Jaką lokalizację planujecie?
ODPOWIEDZ