Wybory prezydenckie 2020.

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: ImaSumak » 20 lis 2019, o 15:31

Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 20 lis 2019, o 21:01

Całkiem fajne przemówienie trzasnął Zandberg w parlamencie. Konkretnie wypunktował błędy rządów PIS. Mówił pewnie, bez zająknięcia, nie kluczył i nie snuł wydumanych historii. bardzo mi się podobało. Pokazał klasę. Byłby dobrym kandydatem na prezydenta. Ciekawe, czy Lewica wystawi jednego kandydata. Moim najlepszym kandydatem jest jednak Biedroń, bardziej mu ufam i jest dla mnie człowiekiem, którego posunięcia jestem w stanie przewidzieć. Zandberg ma zupełnie inną ścieżkę kariery, która przywiodła go tu gdzie jest teraz, niektórzy twierdzą nawet, że jest człowiekiem znikąd. Myślę, że środowisko polityczne, z którego się wywodzi powoduje, że Zandbergowi długo jeszcze nie zaufa duża część społeczeństwa polskiego. Ale to tylko spekulacje. Fakt, że Razem poszło do wyborów wspólnie z Wiosną i SLD świadczy o tym, że Zandberg wyciąga wnioski. Bardzo cieszę się na myśl o tym, że oto dojrzewa nam na scenie politycznej polityk z wizją lewicową, można rzec charyzmatyczny.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 20 lis 2019, o 22:07

ImaSumak pisze:
20 lis 2019, o 15:31
Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!
Popieram. 3 x TAK :)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 21 lis 2019, o 09:18

Dziś rano słyszałam wywiad z Gawkowskim w jakimś radiu. No i okazuje się, że Wiosna jest już ugadana z SLD-będzie rebranding. Zasmuciła mnie ta informacja, bo nie chciałam się znaleźć w jednym garnku z SLD. No nic. Czas pokaże co dalej. Razem natomiast idąc wspólnie z Wiosną i SLD do wyborów od razu zaznaczyło, że jest i będzie osobno. Też ciekawie. Trochę naiwnie sądziłam, że te trzy partie docelowo zjednoczą się na stałe i mój niesmak SLD złagodzi nieco Razem. Tak nie będzie. Sytuacja jest rozwojowa.
Poranny przegląd TT ujawnił, że obecnie na fali jest Zandberg, zdecydowanie wyprzedza Biedronia (2-7). Ot efekt jednego przemówienia :wink: Mam nadzieję, że Zandberg wykorzysta te dobre notowania i nie spocznie na laurach, bo to tylko wiatr w żagle a nie apanaże. Zobaczymy.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 21 lis 2019, o 21:48

Zandberg generalnie niegłupio gada. Wyróżnia się na tle innych. Nie ma samochodu, jeździ z rodziną komunikacją miejską :). Sensowny człowiek, ale polityka to bagno, oby pozostał sobą. Niewiele to pewnie da, ale trzymam za niego kciuki.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 22 lis 2019, o 10:15

she76 pisze:
21 lis 2019, o 21:48
Zandberg generalnie niegłupio gada. Wyróżnia się na tle innych. Nie ma samochodu, jeździ z rodziną komunikacją miejską :). Sensowny człowiek, ale polityka to bagno, oby pozostał sobą. Niewiele to pewnie da, ale trzymam za niego kciuki.
Mi nie wszystko pasuje co mówi, dlatego jestem ostrożna. Wczoraj też przeczytałam artykuł o Zandbergu na portalu liberte (zandbergizm nas nie zbawi). Warto zajrzeć, wyrabiając sobie opinię.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: ImaSumak » 22 lis 2019, o 11:57

marinnaWR pisze:
22 lis 2019, o 10:15
she76 pisze:
21 lis 2019, o 21:48
Zandberg generalnie niegłupio gada. Wyróżnia się na tle innych. Nie ma samochodu, jeździ z rodziną komunikacją miejską :). Sensowny człowiek, ale polityka to bagno, oby pozostał sobą. Niewiele to pewnie da, ale trzymam za niego kciuki.
Mi nie wszystko pasuje co mówi, dlatego jestem ostrożna. Wczoraj też przeczytałam artykuł o Zandbergu na portalu liberte (zandbergizm nas nie zbawi). Warto zajrzeć, wyrabiając sobie opinię.
Przeczytałam ten artykuł. Jestem bardzo zaskoczona w jakim oderwaniu od rzeczywistości żyje pan B. Lenkowski. Fakt ten powoduje, że plecie takie trochę dyrdymały, a straszy Zandbergiem, bo ewidentnie ma inną wizję polityczną, którą chcialby forsować.
Nie miałabym nic przeciwko konstruktywnej krytyce, gdyby miała ona swoje odbicie w rzeczywistości. Nie lubię naciągactwa.
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 22 lis 2019, o 16:33

ImaSumak pisze:
22 lis 2019, o 11:57
marinnaWR pisze:
22 lis 2019, o 10:15
she76 pisze:
21 lis 2019, o 21:48
Zandberg generalnie niegłupio gada. Wyróżnia się na tle innych. Nie ma samochodu, jeździ z rodziną komunikacją miejską :). Sensowny człowiek, ale polityka to bagno, oby pozostał sobą. Niewiele to pewnie da, ale trzymam za niego kciuki.
Mi nie wszystko pasuje co mówi, dlatego jestem ostrożna. Wczoraj też przeczytałam artykuł o Zandbergu na portalu liberte (zandbergizm nas nie zbawi). Warto zajrzeć, wyrabiając sobie opinię.
Przeczytałam ten artykuł. Jestem bardzo zaskoczona w jakim oderwaniu od rzeczywistości żyje pan B. Lenkowski. Fakt ten powoduje, że plecie takie trochę dyrdymały, a straszy Zandbergiem, bo ewidentnie ma inną wizję polityczną, którą chcialby forsować.
Nie miałabym nic przeciwko konstruktywnej krytyce, gdyby miała ona swoje odbicie w rzeczywistości. Nie lubię naciągactwa.
Jest przerysowany, zgodzę się. I racja, że przyjąwszy punkt widzenia autora można wpaść w kolejną pułapkę.Zatem ku przestrodze.Co do naciągania rzeczywistości, to specjalność polityki w ogóle. Każda z opcji chce nas przeciągnąć na swoją stronę, mniej lub bardziej subtelnie
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 22 lis 2019, o 17:17

Nie ma ludzi idealnych, a już na pewno nie w polityce. Ale dobrze, żeby polityk miał trochę ogłady i udzielał sensownych odpowiedzi i był świadomy tego co mówi i co robi. Mam nadzieję, że Zandberg taki jest, ale jak będzie zobaczymy. Kibicuję mu, ale też słucham, obserwuję i będę wyciągać wnioski.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: dobranocka14 » 22 lis 2019, o 19:34

she76 pisze:
22 lis 2019, o 17:17
Ale dobrze, żeby polityk miał trochę ogłady i udzielał sensownych odpowiedzi i był świadomy tego co mówi i co robi. Mam nadzieję, że Zandberg taki jest.
W zasadzie jak w konkursie na Miss ;)
Choć biorąc pod uwagę prerogatywy prezydenta to w sumie wystarczy :)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 23 lis 2019, o 13:25

Dobranocka14, biorąc pod uwagę, że poziom prezentowania się i wiarygodności polskich polityków sięgnął dna, to każda nawet drobna odmiana cieszy (przynajmniej mnie). :)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 23 lis 2019, o 19:32

she76 pisze:
23 lis 2019, o 13:25
Dobranocka14, biorąc pod uwagę, że poziom prezentowania się i wiarygodności polskich polityków sięgnął dna, to każda nawet drobna odmiana cieszy (przynajmniej mnie). :)
niestety nie jest to specjalność polskich polityków. Wiem, marna pociecha. Trzeba (warto) cieszyć się chwilą, kiedy w naszej ocenie sensownie mówią i są wiarygodni.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 23 lis 2019, o 20:46

marinnaWR pisze:
23 lis 2019, o 19:32
she76 pisze:
23 lis 2019, o 13:25
Dobranocka14, biorąc pod uwagę, że poziom prezentowania się i wiarygodności polskich polityków sięgnął dna, to każda nawet drobna odmiana cieszy (przynajmniej mnie). :)
niestety nie jest to specjalność polskich polityków. Wiem, marna pociecha. Trzeba (warto) cieszyć się chwilą, kiedy w naszej ocenie sensownie mówią i są wiarygodni.
Zbyt wcześnie, aby mówić o wiarygodności Zandberga. Na razie widzę w nim potencjał i mam nadzieję, że nie zawiedzie.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: nowa_ja123 » 24 lis 2019, o 22:16

ImaSumak pisze:
20 lis 2019, o 15:31
Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!

hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 24 lis 2019, o 22:29

nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:16
ImaSumak pisze:
20 lis 2019, o 15:31
Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!

hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: nowa_ja123 » 24 lis 2019, o 22:44

she76 pisze:
24 lis 2019, o 22:29
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:16
ImaSumak pisze:
20 lis 2019, o 15:31
Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!

hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów. Chyba jednak pomyliłaś portal ;)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 24 lis 2019, o 22:54

nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
she76 pisze:
24 lis 2019, o 22:29
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:16



hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów. Chyba jednak pomyliłaś portal ;)
Raczej Ty pomyliłaś temat :wink: . Poza tym "większość" to żaden argument. Brzmisz jak prawicowy polityk :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: ImaSumak » 25 lis 2019, o 00:05

nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
she76 pisze:
24 lis 2019, o 22:29
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:16



hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów. Chyba jednak pomyliłaś portal ;)
Czy możesz przedstawić dokładne wyniki swoich badań wraz z wyjaśnieniem na jakiej grupie kobiet oparłaś swe wyniki? :lol:

Coż, może się okazać, że osławione, polskie LGBT nie tylko gania nago po ulicach polskich miast i wsi, uprawia seks w miejscach publicznych oraz gwalci polskich, białych katolickich heteryków i demoralizuje dzieci plus polski kosciół katolicki (ofkors). :lol:

Obywatelko pamiętaj! Nikt ci nie każe wchodzić do działu debata. :roll:


Wracając do tematu:
A co sądzicie Panie o Kidawie- Błońskiej?
(Napiszę, że ładna, by pasowało do tematyki forum).
A tak poważnie: muszę się jeszcze w nią wsłuchać i poczytać o jej przeszłości, ale wydaje mi się na dzień dzisiejszy, że mogłabym w drugiej turze na nią zagłosować mimo, że jestem całkowitą przeciwniczką PO. Kwestia tylko jej światopoglądu i czy potrafiłaby być autonomiczna w stosunku do Platformy.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: ImaSumak » 25 lis 2019, o 00:14

W ramach bycia w temacie forum, chciałam tylko jeszcze dodać, że nie jestem bi i nie poszłabym ani z Zandbergiem ani Biedroniem do łóżka. Jako zaś, ze w poprzednim wpisie wypowiedziałam się na temat urody Kidawy- Błońskiej, co zabrzmiało dosć seksistowsko, choć mial to być żart, to dla równowagi chcialabym dodać, że z wyglądu ani Biedroń ani Zandberg mi się nie podobają, ale z dwojga złego wybrałabym tego drugiego, bo by mi pasował do szpilek.



Seks, cycki, promiskuityzm.
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: dobranocka14 » 25 lis 2019, o 11:25

nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów.
Zgadza się tylko jakie to ma znaczenieto dla tych, które chcą o polityce rozmawiać? Pyt. ret.
Poza tym polityka/ wybory akurat w dzisiejszej rzeczywistości, jak chyba nigdy dotąd, łączą się bardzo z sytuowaniem osób niehetronormatywnych w społeczeństwie.
W temacie - na dzień dzisiejszy to wybór między kandadetem lewicy lub ew. PO, zależy kto (jeśli będą) wygra prawybory.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: marinnaWR » 25 lis 2019, o 13:25

Nowa ja, lesbijka też człowiek :D więc nie zawsze musi się wpisać (Twój) w schemat :D
Co do Kidawy, to właśnie też nie wiem. Jeśli chodzi o wygląd, to też bym na nią zagłosowała :batman:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: malina_grey » 25 lis 2019, o 17:49

ImaSumak pisze:
25 lis 2019, o 00:05
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
she76 pisze:
24 lis 2019, o 22:29


Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów. Chyba jednak pomyliłaś portal ;)
Czy możesz przedstawić dokładne wyniki swoich badań wraz z wyjaśnieniem na jakiej grupie kobiet oparłaś swe wyniki? :lol:

Coż, może się okazać, że osławione, polskie LGBT nie tylko gania nago po ulicach polskich miast i wsi, uprawia seks w miejscach publicznych oraz gwalci polskich, białych katolickich heteryków i demoralizuje dzieci plus polski kosciół katolicki (ofkors). :lol:

Obywatelko pamiętaj! Nikt ci nie każe wchodzić do działu debata. :roll:


Wracając do tematu:
A co sądzicie Panie o Kidawie- Błońskiej?
(Napiszę, że ładna, by pasowało do tematyki forum).
A tak poważnie: muszę się jeszcze w nią wsłuchać i poczytać o jej przeszłości, ale wydaje mi się na dzień dzisiejszy, że mogłabym w drugiej turze na nią zagłosować mimo, że jestem całkowitą przeciwniczką PO. Kwestia tylko jej światopoglądu i czy potrafiłaby być autonomiczna w stosunku do Platformy.
A pamiętacie Panie początki kanclerz Merkel ? Wszyscy uważali, że będzie takim popychadłem albo podnóżkiem Kohla. A co wyszło ? Może z M.Kidawą Błońską byłoby podobnie ? No może choć ciut
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 25 lis 2019, o 21:02

malina_grey pisze:
25 lis 2019, o 17:49


A pamiętacie Panie początki kanclerz Merkel ? Wszyscy uważali, że będzie takim popychadłem albo podnóżkiem Kohla. A co wyszło ? Może z M.Kidawą Błońską byłoby podobnie ? No może choć ciut
Urodę Sofii Loren ma, a Zośka kobieta z charakterem, to może i nasza Małgosia pokaże pazura :)
A na poważnie, trochę lat już jest w tej polityce, ale tak naprawdę mało wiadomo jakie ma zdanie na wiele kwestii. Taka trochę Kobieta-Tajemnica (żeby pasowało do tego forum :) )
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: malina_grey » 26 lis 2019, o 00:28

dobranocka14 pisze:
25 lis 2019, o 11:25
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów.
Zgadza się tylko jakie to ma znaczenieto dla tych, które chcą o polityce rozmawiać? Pyt. ret.
Poza tym polityka/ wybory akurat w dzisiejszej rzeczywistości, jak chyba nigdy dotąd, łączą się bardzo z sytuowaniem osób niehetronormatywnych w społeczeństwie.
W temacie - na dzień dzisiejszy to wybór między kandadetem lewicy lub ew. PO, zależy kto (jeśli będą) wygra prawybory.
No niekoniecznie - jest jeszcze wystawiany Kosiniak
Kamysz z PSL ( ale mam nadzieję, źe będzie miał dalekie miejsce )
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: dobranocka14 » 26 lis 2019, o 07:42

malina_grey pisze:
26 lis 2019, o 00:28
dobranocka14 pisze:
25 lis 2019, o 11:25
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:44
Przykro mi ale zdecydowana większość tutaj kobiet jednak nie przyszła uzewnętrzniać swoich politycznych poglądów.
Zgadza się tylko jakie to ma znaczenieto dla tych, które chcą o polityce rozmawiać? Pyt. ret.
Poza tym polityka/ wybory akurat w dzisiejszej rzeczywistości, jak chyba nigdy dotąd, łączą się bardzo z sytuowaniem osób niehetronormatywnych w społeczeństwie.
W temacie - na dzień dzisiejszy to wybór między kandadetem lewicy lub ew. PO, zależy kto (jeśli będą) wygra prawybory.
No niekoniecznie - jest jeszcze wystawiany Kosiniak
Kamysz z PSL ( ale mam nadzieję, źe będzie miał dalekie miejsce )
Pisałam o swoich typach :) a na dzień dzisiejszy kandydata z PSL nie rozważam.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: Ella_Bronia » 28 lis 2019, o 16:49

she76 pisze:
24 lis 2019, o 22:29
nowa_ja123 pisze:
24 lis 2019, o 22:16
ImaSumak pisze:
20 lis 2019, o 15:31
Tak sobie leżę w domu uziemiona i nadrabiam zaległości. Z ogromnym zdziwieniem dla mnie samej muszę stwierdzić, że coraz bardziej podoba mi się Dziad Borowy Zandberg, ale to nie bez ogromnego wsparcia Lalusia Biedronia.
Cóż Biedroń zawiódł bardziej niż sobie byłam to wstanie wyobrazić, a niesmak jaki go otacza, odrzuca mnie od niego całkowicie. Zupełnie nie jest godny zaufania ani on, ani jego miłość własna. Fuj.
Jeśli lewica wystawi w wyborach Biedronia, to nie zagłosuję na niego. Mam nadzieję, że postawią na Zandberga. O tempora! O mores!

hmmm a co to ma wspólnego z tym portalem?
Jak to co? Rozmawiać można na każdy temat, po to są działy tematyczne. Niektóre kobiety mają szersze horyzonty i nie zawężają swojej wymiany myśli tylko do seksu, albo melodramatów związkowych.
Lubię to :-)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: dobranocka14 » 1 gru 2019, o 15:11

malina_grey pisze:
26 lis 2019, o 00:28
No niekoniecznie - jest jeszcze wystawiany Kosiniak
Kamysz z PSL
Idąc dalej tą drogą - wejdzie do gry Szymon Hołownia?
Kiedyś uważałam go za radykała, teraz za bardziej stonowanego katolickiego publicystę, z pewnością nie idącego pod rękę z Jędraszewskim & co.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: she76 » 1 gru 2019, o 19:06

dobranocka14 pisze:
1 gru 2019, o 15:11
malina_grey pisze:
26 lis 2019, o 00:28
No niekoniecznie - jest jeszcze wystawiany Kosiniak
Kamysz z PSL
Idąc dalej tą drogą - wejdzie do gry Szymon Hołownia?
Kiedyś uważałam go za radykała, teraz za bardziej stonowanego katolickiego publicystę, z pewnością nie idącego pod rękę z Jędraszewskim & co.
Oddałabym swój głos na Hołownię, ale nie wiem, czy ma szanse na wygraną. Przez wielu jest oceniany stereotypowo- bo wierzący, bo katolik, bo wziął się nie wiadomo skąd... A to naprawdę inteligentny człowiek, konkretny, pomagający innym( Fundacja Kasisi, hospicjum na Podlasiu itp.). "Odkryłam" go kilka lat temu i tylko zyskiwał w moich oczach. Ale nie wiem, czy ta śmierdząca polityka jest dla niego. Chociaż ,głupi nie jest, wie w co się pakuje.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: ImaSumak » 1 gru 2019, o 19:25

Tak to już jest, że by wziąć udział w takich wyborach trzeba mieć pieniądze. Bardzo dużo pieniędzy. To nie jest więc głosowanie na jakiegoś prezentera z Podlasia, który prosto z programu Mam talent postanowił się przenieść do pałacu prezydenckiego.
Takie kwiatki zdarzają się od czasu do czasu: a to biznesmen z Hameryki, a to ktoś z kabaretu, a to jakiś kiepski prawnik z Krakowa. Problem gdy taki ktoś wygrywa, bo wtedy już za późno by się przyjrzeć czyim długopisem jest.
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Wybory prezydenckie 2020.

Post autor: dobranocka14 » 1 gru 2019, o 20:14

No nic, zobaczymy czy wystartuje faktycznie, na co położy nacisk i kto za nim stoi. No i czy będzie liczącym się graczem.
ODPOWIEDZ