Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ama » 26 wrz 2019, o 21:13

Obrazek

Ha, ha, ha :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 1 paź 2019, o 14:26

Okazuje się, że prawdziwi Polacy są już nawet zagrożeni w lasach pod Kielcami. Najbardziej mi szkoda tego, co się opił:
https://wiadomosci.wp.pl/mafia-rumunski ... 804595329a
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 1 paź 2019, o 16:04

ImaSumak pisze:
1 paź 2019, o 14:26
Okazuje się, że prawdziwi Polacy są już nawet zagrożeni w lasach pod Kielcami. Najbardziej mi szkoda tego, co się opił:
https://wiadomosci.wp.pl/mafia-rumunski ... 804595329a
To coś na kształt opowieści o czarnej wołdze. Nikt nie widział a wszyscy się bali :)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 31 paź 2019, o 23:36

Obejrzałam jakieś pół jednego odcinka programu My way z Edytą Górniak. Pani Edyta, w obecności kamer, robi prawo jazdy. Przy tej okazji również z siebie idiotkę. Słodką ale jednak. Uwagi jakie wygłasza są tak żenujące, że zaczynam się zastanawiać jak przy takim poziomie infantylizmu można zrobić karierę w show biznesie.
marijjqa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 8 maja 2019, o 22:11

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: marijjqa » 1 lis 2019, o 11:24

Dobranocka . W tym kraju juz nic mnie nie zdziwi ;) mm wrazenie, ze coraz wiecej "gwiazd" lapie sie czegokolwiek byleby zarobic.. nie wazne czy to jest ponizej jakiegokolwiek poziomu...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 1 lis 2019, o 14:02

marijjqa pisze:
1 lis 2019, o 11:24
Dobranocka . W tym kraju juz nic mnie nie zdziwi ;) mm wrazenie, ze coraz wiecej "gwiazd" lapie sie czegokolwiek byleby zarobic.. nie wazne czy to jest ponizej jakiegokolwiek poziomu...
Kurcze nie wiem czy to tylko dla kasy, może ona jest lub przyjmuje pozę takiej niezdarnej kobietki - kokietki, którą panowie muszą otoczyć troską. Tekst o tankowaniu mnie powalił. Poszło w ten deseń, że będzie starała się jak najrzadziej tankować bo w kobiecych rękach to co coś, ta rura wpychana do dziury (czyt. wlewu paliwa) wygląda strasznie (czy jakoś tak) i ona nie wyobraża sobie żeby ktoś jej w takiej sytuacji mógł zdjęcie zrobić.
marijjqa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 8 maja 2019, o 22:11

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: marijjqa » 1 lis 2019, o 16:10

Nie ogladalam.. a no widzisz.. ja niecrozumiem takich kobiet.. zachowan itd.. niecwyobrazam sobie byc zalezna od kogos.. czy to z jezdzie.. czy w obowiazkach.. pracy czy czymkolwiek innym.. ale jakcwidac ile kobiet tyle zachowan ;)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 1 lis 2019, o 17:55

Nie jestem pewna czy aby takie zachowanie nie uchodzi właśnie za kobiece.
Iza7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 9 cze 2019, o 01:22

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Iza7 » 1 lis 2019, o 18:45

Oczywiście, że uchodzi.
Kobieta - nieporadna, potrzebująca pomocy/opiekuna/rycerza, słabsza = Mężczyzna - doceniony, czuje się potrzebny, silny.

Moja Mama zawsze wymalowana, wystrojona, dumna i elegancka - w domu potrafi zrobić wszystko (od naprawy kosiarki, przez zrobienie remontu, po wymianę opon - i wiele innych), na zewnątrz zmienia się nie do poznania.
Nigdy nie zatankowała sama paliwa. Wysiada, wygląda jak dziecko zagubione we mgle, nie wie do czego służy dystrybutor, ani gdzie ma wlew paliwa.
Ze sklepu zawsze wychodzi z kimś, kto zanosi Jej zakupy do samochodu - ewentualnie, kto przerzuci je z koszyka do bagażnika.
Zapytana przeze mnie dlaczego tak robi, odpowiedziała z szelmowskim usmiechem, że kompletnie nie wie o co mi chodzi ;)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 1 lis 2019, o 20:32

Ja tak nie umiem ale na stacji, jak jest obsługa, też nie tankuję sama bo pan bierze to w swoje ręce zanim wyjdę z auta. Zakupów natomiast nikt za mną nie nosi. Chyba nie wyglądam na zagubioną i bezsilną :)))
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Zaufacodnowa » 10 lis 2019, o 20:09

Chłopacy z mojej "kanciapy" przykleili mi na szafkę plakat z napisem" Jedyne co mi wychodzi, to drut że stanika" 😂😂Wesołe przywitanie po chorobowym😁
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 17 lis 2019, o 20:06

Straciłam głos prawie całkowicie, nie licząc jakiegoś piskliwego skrzypienia przy próbach porozumiemia się z ludzlością. Bardzo ciekawe doświadcsenie gdyby nie fakt, że trochę to komplikuje moje plany o zostaniu znaną, zagraniczną piosenkarką.
Niestety muszę iść do lekarza. :roll:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 21 lis 2019, o 14:16

Włączyłam Netflixa, by przejrzeć ofertę. Rzuciłam okiem na katalog tematyczny, a tam: komedie, thrillery, horrory, psychologiczne itd. aż tu nagle: dramaty telewizyjne o pracy.
Myślałam, że wystarczającym dramatem jest wstawanie w poniedziałek do pracy, czy w ogóle praca, dla dużej części ludzkości, ale żeby o tym jeszcze oglądać filmy? :shock:
No brawo! :lol:
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 21 lis 2019, o 14:46

Infirmacja, powiedziana i podtrzymana z całą stanowczością przez panią uprawiającą zawód przewodnika, że M. Polo odkrył Amerykę. Do tego wywód kto z Europy i dla Europy odkrył Chiny. Bywa.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 30 lis 2019, o 13:34

Wczoraj w Londynie był kolejny atak nożownika. Do walki z nim wyskoczyło dwóch gości. Jeden z gaśnicą, drugi z kłem narwala, którym to ciął napastnika w głowę.
Ten z kłem, to oczywiście Polak.
Cóż, husaria oraz ułańska fantazja nigdy nie zginie, póki my żyjemy. 8)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 12 gru 2019, o 17:56

Z wpisów na wp pod artykułem na temat 3 części "Kill Bill" Tarantino, bo zawsze sobie cenię przebłyski geniuszu:
Próbuję przetłumaczyć ten tytuł -Kill Bill- Zabijać rachunek, zabić rachunek. Język angielski jest tak prymitywny poprzez brak odmian. Z tego względu język polski jest na wyższym poziomie.
Amen.
Lubię kiedy kobieta...
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Zaufacodnowa » 13 gru 2019, o 17:17

Trzynastego wszystko zdarzyć się może
Trzynastego urny w każdym kolorze :pilka:
Jadę do dentysty 😎
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 18 gru 2019, o 19:06

Nadrabiam prasówkę z wczoraj, a tu okazuje się, że kościół katolicki już po dwóch tysiącach lat postanowił nie kryć przestępców i współpracować z organami ścigania.
To znaczy tak naprawdę, że to nie kosciół, tylko papież coś takiego wymyślił, wiec może się okazać, że jego minionów w ten przykaz nie będzie dotyczył. Zwłaszcza w Polsce.
Przyjdzie poczekać kolejny wiek na decyzję muzułmanów w tej sprawie.

Ponadto okazało się, że kierowca SOP, który wpadł w panikę wioząc A. Merkel, jest doświadczonym pirotechnikiem, wiec nie musi się znać na samochodach.

No i w Australii na plażę ocean wyrzucił jakieś zwierzę. Nikt nie wie co to jest, ale jest pewność, że może zabić. Jak to niemal każda istota na tym kontynencie. :)
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 20 gru 2019, o 15:53

Chyba kategoria zdziwiło (pozytywnie - w sensie, że jednak można)

Wypełniałam ankietę na jednym z portali/aplikacji podróżniczych i tam padło pytanie - "z jaką płcią się identyfikujesz". Biorąc pod uwagę, że niektóre potężne koncerny samochodowe zmieniają reklamę na rynek polski czy węgierski i chowają klienta homoseksualnego w szafie to pytanie z ankiety było takim sygnałem, że da się podejść normalnie i do klienta z Polski.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 29 gru 2019, o 19:38

Społeczeńatwo durnieje:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/slask-r ... ur/zpkzv4j
Kiedyś poszła informacja o spaleniu iluś egzemplarzy przez nadgorliwego księdza ale traktowałam to jako taki pojedynczy przypadek - swojego rodzaju egzotykę, bardziej śmieszną niż straszną. Okazuje się jednak, że robi się straszno.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 30 gru 2019, o 16:06

Taka ciekawostka:
nawet w dalekiej Brazylii jesteśmy znani z naszego umiłowania tradycji, wiary i homofobii.
Syn prezydenta Brazylii (tego homofoba do kwadratu, na którego, co ciekawe, głosowali również homoseksualiści) przeprasza Polskę (!) za nowy film Netflixa, wyprodukowany przez Brazylijczyków, pt. "Pierwsze kuszenie Chrystusa". Jezus jest w nim gejem a Maryja pali trawkę.

Filmu nie polecam - poziom żartów nie powala, mnie znudził, to nie "Żywot Brajana".
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 31 gru 2019, o 11:08

Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 7 sty 2020, o 21:57

Przeczytałam, że Krzyś Bosak "przygotowuje się do ślubu z prawnikiem z Ordo Luris". No i coś mi tu nie grało, ale potem doczytałam, że Krzyś uważa, że homoseksualiści mogą należeć do Konfederacji, pod warunkiem, że żyją w czystości.
No i wszystko jasne.

Poza tym ja też syfu nie znoszę.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Alpha » 10 sty 2020, o 12:21

Mnie w totalne osłupienie wprowadziła ostatnio pewna pani, z którą, o zgrozo, wdałam się w polityczną dyskusję. Pani owa, fanatyczna zwolenniczka Kaczyńskiego, stwierdziła że jest błogosławiony i jeśli zabraknie jego i jego wspaniałej partii a wróci "ten rudy kundel, który okradł Amber i uciekł do Niemiec" to..... uwaga : "czteroletnie dzieci będą zmuszane do onanizowania się" Po prostu padłam z wrażenia.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 12 sty 2020, o 22:30

Z cyklu ZSZOKOWAŁO
Dostałam od googla oś czasu - zestawienie mojego, nazwijmy to, towarzyskiego życia na przestrzeni ostatnich 5 lat. Gdzie byłam i ile razy (kraje, miasta, wioski), gdzie jadłam tu również iloś wizyt dla danej lokalizacji, co zwwiedziłam, ba - nawet w którym kinie byłam i ile razy.
Trochę to straszne, takie dokładne zestawienie zrobione nie przeze mnie...
Awatar użytkownika
AuroraAustralis
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 2 sty 2020, o 23:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: AuroraAustralis » 13 sty 2020, o 08:07

dobranocka14 pisze:
12 sty 2020, o 22:30
Z cyklu ZSZOKOWAŁO
Dostałam od googla oś czasu - zestawienie mojego, nazwijmy to, towarzyskiego życia na przestrzeni ostatnich 5 lat. Gdzie byłam i ile razy (kraje, miasta, wioski), gdzie jadłam tu również iloś wizyt dla danej lokalizacji, co zwwiedziłam, ba - nawet w którym kinie byłam i ile razy.
Trochę to straszne, takie dokładne zestawienie zrobione nie przeze mnie...
taak, wiedza o nas wszystko
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 17 sty 2020, o 15:57

Nieustająco zadziwiają ludzie, którzy w różnych grupach podróżniczych piszą, że planują zwiedzić X (tu nazwa miasta). W kolejnym zdaniu zaś pytają co w X warto zobaczyć.
I tak się zastanawiam jak można planować zwiedzanie jakiegoś miasta jak się nawet nie wie co tam jest do zwiedzenia.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 21 sty 2020, o 21:50

Do języka wprowadzony został nowy termin medyczny...
dzieci niezagnieżdżone :shock:
https://www.google.com/amp/s/natemat.pl ... ykoncepcji
ZagubionaBi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2020, o 23:31

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ZagubionaBi » 21 sty 2020, o 23:24

Obrazek
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: neutrall » 18 lut 2020, o 16:12

Z dziedziny rzeczy drobiazgowych....
Jakimś cudem naprawiły mi się przyciski touchpada, w używanym laptopie. Gdy go kupiłam po okazyjnej cenie ok 2 lata temu, okazało się że to właśnie nie działa. Po usilnej próbie naprawy. Rozkręcania czyszczenia, wgrywania sterów i wymianie całej płyty głównej, bo była z deka zalana czymś lepkim, w miejscu przycisków, to i tak nic to nie dało. Dałam za wygraną i przerzuciłam się na wygodniejsze działanie myszy bezprzewodowej. Więc dziś ta samonaprawa nie budzi jakiegoś wrażenia, bo i tak się przyzwyczaiłam do bezprzewodowej myszy, budzi tylko zdziwienie. Teraz to mam inną zagwozdkę, z bluetoochem, którego nie ma... Więc z używaniem bezprzewodowych słuchawek nici :roll: I chyba jedyna opcja jaka pozostała, to zamontownie poprzedniej płyty :roll: Bo ta obecna możliwe że nie ma modułu bluetooch.

Ehhhh nowe technologie jednak gmatwają człowieka coraz bardziej :roll:
''Wolność to stan umysłu''
ODPOWIEDZ