Pomoc na krótką metę

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
szybkiepytanie
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, o 01:25

Pomoc na krótką metę

Post autor: szybkiepytanie » 29 cze 2020, o 01:42

Siemka, nie jestem tu nowa, ale założyłam nowe konto, bo mi zwyczajnie głupio. Wiem też, że pewnie duża część z was pomyśli, że jestem trollem, ale nie wpłynę na to i nie obchodzi mnie to. Przechodząc do sedna.

Od kilku lat z nikim nie byłam i zaczęło mi to przeszkadzać. Od razu zaznaczę, że nie mam na myśli związku ani bliższej relacji, lecz bliskości i kontaktów seksualnych. Od kilku miesięcy co jakiś czas nachodzi mnie myśl, żeby kupić chociaż godzinę u jakiejś pani. Sęk w tym, że kompletnie nie mam pojęcia jak się za to wziąć. Jak znaleźć odpowiednią osobę nie rozmawiając przy tym przez prywatny telefon. Znam roksę, ale nie potrafię tam znaleźć nikogo odpowiedniego. Nie wiem też czy istnieją jakieś tęczowe portale towarzyskie dla kobiet. Dopowiem nawet, że wolałabym kobietę, którą bardziej pociągają mężczyźni. Nie potrafię w kontakty międzyludzkie i przez niektóre problemy w nie otwieram swojej seksualnej strony przed nikim. Na dodatek nie całowałam się od liceum i nie mam na tym polu doświadczenia. Boję się wygłupić. Pytam poważnie. Czy którakolwiek z was tego próbowała? Zna kogoś kto mógłby mi pomóc?
szybkiepytanie
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, o 01:25

Re: Pomoc na krótką metę

Post autor: szybkiepytanie » 29 cze 2020, o 01:44

Wszystkie profile, które przeglądałam na roksie nie mają żadnej wzmianki, że kobiety są akceptowane.
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Pomoc na krótką metę

Post autor: AniaMac » 29 cze 2020, o 16:33

Też kiedyś o tym myślałam ale mechaniczny, sztuczny seks nie jest dla mnie. Zbyt się przywiązuję do kształtu czyjegoś ciała. Rozmienianiem się na drobne godzi w moje serce, które jest gotowe przyjąć tylko tą jedną kobietę, której dusza potrafi mówić. Czynienie z mojego domu w sercu burdelu nigdy mi się nie udawało. Nie będę nikomu płacić za chwilę złudzeń. Jakieś marne atrapy pocałunków. Zależy mi na ogniu i pasji. Na to jestem gotowa poczekać, choćbym i umrzeć miała samotnie. A Ciebie nie oceniam i życzę Ci powodzenia.
beautiful_world
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 5 sie 2014, o 15:48

Re: Pomoc na krótką metę

Post autor: beautiful_world » 29 cze 2020, o 22:40

Naprawdę chciałabyś korzystać z takich usług? :roll: Jeśli nie obrzydza Cię "lizanie się" z taką osobą, a przelotny seks jest dla Ciebie akceptowalny, to idź do klubu - najlepiej LGBT lub chociaż gay-friendly - i "wyhacz" jakąś dziewczynę. Duża część stałych bywalczyń z pewnością chętnie skosztuje młodej i niedoświadczonej. :roll: I mogę CIę zapewnić, że Twoje kulejące umiejętności całowania nie będą nikomu przeszkadzały. :lol:
@AniaMac mam tak samo jak Ty :wink: Mam nadzieję, że to zanuciłaś :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Pomoc na krótką metę

Post autor: gimmeeverything » 29 cze 2020, o 22:47

szybkiepytanie pisze:
29 cze 2020, o 01:42
Od kilku lat z nikim nie byłam i zaczęło mi to przeszkadzać. Od razu zaznaczę, że nie mam na myśli związku ani bliższej relacji, lecz bliskości i kontaktów seksualnych. Od kilku miesięcy co jakiś czas nachodzi mnie myśl, żeby kupić chociaż godzinę u jakiejś pani. Sęk w tym, że kompletnie nie mam pojęcia jak się za to wziąć. Jak znaleźć odpowiednią osobę nie rozmawiając przy tym przez prywatny telefon. Znam roksę, ale nie potrafię tam znaleźć nikogo odpowiedniego. Nie wiem też czy istnieją jakieś tęczowe portale towarzyskie dla kobiet. Dopowiem nawet, że wolałabym kobietę, którą bardziej pociągają mężczyźni. Nie potrafię w kontakty międzyludzkie i przez niektóre problemy w nie otwieram swojej seksualnej strony przed nikim. Na dodatek nie całowałam się od liceum i nie mam na tym polu doświadczenia. Boję się wygłupić. Pytam poważnie. Czy którakolwiek z was tego próbowała? Zna kogoś kto mógłby mi pomóc?

słońce - przy takim kryterium dyskrecji i takim poziomie desperacji zostają Ci jedynie wylotówki.





:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Pomoc na krótką metę

Post autor: AniaMac » 29 cze 2020, o 22:54

beautiful_world pisze:
29 cze 2020, o 22:40
Naprawdę chciałabyś korzystać z takich usług? :roll: Jeśli nie obrzydza Cię "lizanie się" z taką osobą, a przelotny seks jest dla Ciebie akceptowalny, to idź do klubu - najlepiej LGBT lub chociaż gay-friendly - i "wyhacz" jakąś dziewczynę. Duża część stałych bywalczyń z pewnością chętnie skosztuje młodej i niedoświadczonej. :roll: I mogę CIę zapewnić, że Twoje kulejące umiejętności całowania nie będą nikomu przeszkadzały. :lol:
@AniaMac mam tak samo jak Ty :wink: Mam nadzieję, że to zanuciłaś :wink:
Cholera, wydało się 🤭 podśpiewuję sobie w pracy jak nikt nie słyszy ale wszyscy patrzą 🙃💚😌😏
ODPOWIEDZ