taka sprawa...

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: taka sprawa...

Post autor: gimmeeverything » 12 paź 2020, o 21:49

wojtek pisze:
12 paź 2020, o 16:18
i przed tą heteryczką już jakby się człowiek wyoutował, chociaż normalnie w innych okolicznościach wcale by tego nie zrobił. na spotkaniu widzisz kogoś, ujawniasz się, pokazujesz twarz. do tego wkładasz wysiłek, czas, pieniądze, żeby przybyć na spotkanie (inne miasto, nie moje), a tu ktoś cię do wiatru wystawia.

jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, że brak maseczki wiąże się z poważnymi konsekwencjami, to Wojtek Z Internetu jest tego dobitnym przykładem.






:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
andaluzja_ona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2019, o 00:30

Re: taka sprawa...

Post autor: andaluzja_ona » 13 paź 2020, o 18:14

wojtek, ile kasy za trollowanie, glupie tematy i glupie argumenty, czyli sztuczny tłoki szum placa ci administratorki KK? Sporo, skoro nie musisz pracowac tylko tu siedzisz non stop. Polec mnie, chetnie dorobię;)

Inna sprawa, slyszałam że wojtek to jeden z spamowych nickow addminstratorek. Slabe to
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: taka sprawa...

Post autor: osiol » 13 paź 2020, o 19:56

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
roshen
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2019, o 22:41

Re: taka sprawa...

Post autor: roshen » 13 paź 2020, o 22:27

Kobiety-kobietom - z tęczą w nazwie. To dość jednoznaczne. I oczywiście takie ma być. Zupełnie naturalnie można spodziewać się lesbijki po drugiej stronie, bez zbędnych pytań. Przecież m.in. od tego sa TAKIE portale. Jezeli ktoś tego nie rozumie, to chyba powinien założyc konto na innym portalu.
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: taka sprawa...

Post autor: Shuk » 13 paź 2020, o 22:48

Taka sprawa... tak łatwo ocenić ? A kto z nas wie jak było faktycznie na tym spotkaniu. Wypowiada się tylko jedna strona. Nie wnikam, ale tej drugiej stronie dobrze się tego nie czyta.
provide
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 28 lis 2015, o 22:43

Re: taka sprawa...

Post autor: provide » 14 paź 2020, o 10:38

Czułabym się oszukana i wkurzona. Zmarnowała mój czas, bo mogłabym wtedy poznawać kogoś kto ma podobne zamiary albo robić coś innego na co mam ochotę lub muszę zrobić.

I pojawia się pytanie: spotkała się z "ciekawości", czyli co? Zakłada, że lesbijki jakoś inaczej się zachowują niż kobiety hetero? No nie wiem, chodzą tyłem? Przyszła obejrzeć jakiś nietypowy eksponat? xd
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: taka sprawa...

Post autor: biedronca » 14 paź 2020, o 12:09

A może po prostu chciała pogadać. Może leżą jej na sercu sprawy związane z osobami LGBT+ i uznała, że tutaj znajdzie kogoś, kto myśli podobnie. Nie wydaje mi się, że trzeba koniecznie być otwartym na romans, żeby się z kimś spotkać.
Moim zdaniem to się ociera o traktowanie kobiety jak towaru w sklepie. Poszłaś kupić mąkę i jesteś oburzona, bo w paczce był cukier. Może trzeba było dziewczynę zapytać, czego ona oczekuje po spotkaniu. W końcu nawet gdyby była lesbijką, mogła szukać tylko nowych znajomych, niekoniecznie miłości.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: taka sprawa...

Post autor: Wenus_8005 » 14 paź 2020, o 14:53

provide pisze:
14 paź 2020, o 10:38
Czułabym się oszukana i wkurzona. Zmarnowała mój czas, bo mogłabym wtedy poznawać kogoś kto ma podobne zamiary albo robić coś innego na co mam ochotę lub muszę zrobić.

I pojawia się pytanie: spotkała się z "ciekawości", czyli co? Zakłada, że lesbijki jakoś inaczej się zachowują niż kobiety hetero? No nie wiem, chodzą tyłem? Przyszła obejrzeć jakiś nietypowy eksponat? xd
Może jestem mało doświadczoną w temacie umawiania spotkań z kk ale myślę, że takie sprawy ustala się w trakcie umawiania spotkania. Czy Wojtek poszła zupełnie w ciemno? Nie sądzę. Nie sądzę , żeby wogle było jakieś spotkanie o którym pisze. Tak mądra i elokwentna Wojtek poszła w ciemno na spotkanie z kimś o kim niczego nie wie, nie zna zamiarów i jeszcze naiwnie myśli, że skoro jest na tej grupie to jest lesbijką, że może pomijać takie pytania przed spotkaniem licząc , że dziewczyna będzie lesbijką :cool: To prowokacja Wojtka w jakimś celu ale chyba cel został osiągnięty bo Wojtek już milczy. :roll:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: taka sprawa...

Post autor: wojtek » 14 paź 2020, o 15:47

provide pisze:
14 paź 2020, o 10:38
I pojawia się pytanie: spotkała się z "ciekawości", czyli co? Zakłada, że lesbijki jakoś inaczej się zachowują niż kobiety hetero? No nie wiem, chodzą tyłem? Przyszła obejrzeć jakiś nietypowy eksponat? xd
doszłam do informacji że jest bardzo religijna i działa w organizacjach religijnych. nie zdziwiłabym się gdyby chciała mnie zaciągnąć na jakieś spotkania gdzie "leczy" się homoseksualistów. szczerze mówiąc to się wystraszyłam jak ją sprawdziłam na portalach społecznościowych już po spotkaniu. jakaś nawiedzona jest. pewnie chciała nawracać zbłąkane grzeszne dusze :roll:
w każdym razie tematu dalej nie ciągnę. to na pewno było moje ostatnie spotkanie z kimkolwiek poznanym w necie.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: taka sprawa...

Post autor: Wenus_8005 » 14 paź 2020, o 16:27

wojtek pisze:
14 paź 2020, o 15:47

doszłam do informacji że jest bardzo religijna i działa w organizacjach religijnych. nie zdziwiłabym się gdyby chciała mnie zaciągnąć na jakieś spotkania gdzie "leczy" się homoseksualistów. szczerze mówiąc to się wystraszyłam jak ją sprawdziłam na portalach społecznościowych już po spotkaniu. jakaś nawiedzona jest. pewnie chciała nawracać zbłąkane grzeszne dusze :roll:
w każdym razie tematu dalej nie ciągnę. to na pewno było moje ostatnie spotkanie z kimkolwiek poznanym w necie.
No to musiały być Wasze rozmowy ekscytujące, że zdecydowałaś się pojechać do niej do odległego miasta na spotkanie. Czy jednak spotykasz się z każdą, która Ci zaproponuje spotkanie ? :pilka:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: taka sprawa...

Post autor: goreka » 14 paź 2020, o 16:32

wojtek pisze:
14 paź 2020, o 15:47
provide pisze:
14 paź 2020, o 10:38
I pojawia się pytanie: spotkała się z "ciekawości", czyli co? Zakłada, że lesbijki jakoś inaczej się zachowują niż kobiety hetero? No nie wiem, chodzą tyłem? Przyszła obejrzeć jakiś nietypowy eksponat? xd
doszłam do informacji że jest bardzo religijna i działa w organizacjach religijnych. nie zdziwiłabym się gdyby chciała mnie zaciągnąć na jakieś spotkania gdzie "leczy" się homoseksualistów. szczerze mówiąc to się wystraszyłam jak ją sprawdziłam na portalach społecznościowych już po spotkaniu. jakaś nawiedzona jest. pewnie chciała nawracać zbłąkane grzeszne dusze :roll:
w każdym razie tematu dalej nie ciągnę. to na pewno było moje ostatnie spotkanie z kimkolwiek poznanym w necie.
Dobra kobieta. Zdrowie jest przecież najważniejsze :)
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: taka sprawa...

Post autor: Shuk » 14 paź 2020, o 19:15

Wojtek, daj namiar chętnie ja poznam
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: taka sprawa...

Post autor: wojtek » 14 paź 2020, o 20:31

Shuk pisze:
14 paź 2020, o 19:15
Wojtek, daj namiar chętnie ja poznam
nie moge, RODO
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: taka sprawa...

Post autor: neutrall » 14 paź 2020, o 20:41

wojtek pisze:
14 paź 2020, o 15:47
doszłam do informacji że jest bardzo religijna i działa w organizacjach religijnych. nie zdziwiłabym się gdyby chciała mnie zaciągnąć na jakieś spotkania gdzie "leczy" się homoseksualistów. szczerze mówiąc to się wystraszyłam jak ją sprawdziłam na portalach społecznościowych już po spotkaniu. jakaś nawiedzona jest. pewnie chciała nawracać zbłąkane grzeszne dusze :roll:
w każdym razie tematu dalej nie ciągnę. to na pewno było moje ostatnie spotkanie z kimkolwiek poznanym w necie.
W kraju gdzie z publicznych pieniędzy dotuje się kościół, organizacje działające przeciw LGBT, tu patrz. Fundusz Sprawiedliwości to wszystko jest możliwe. Sama wcale nie wykluczam że jest jakaś tajna komórka albo organizacja podlegająca pod jakieś ministerstwo, która zajmuje się czy to prowokacjami np takimi. https://queer.pl/news/203356/kph-podstawiona-wolontariuszka-probowala-wykrasc-dane-organizacji Tak samo na samym forum można spotkać dziwnych użytkowników albo użytkowniczki, z dosyć podejrzaną ciekawoscią i pytaniami, którzy koniec końców okazują się trolami. Tak samo nie wykluczam że powstały jakieś małe organizacje opłacane z publicznych pieniędzy, które zajmują się "nawracaniem" osób homoseksualnych na heteroseksualizm. Przykład do przeanalizowania chociażby w tym topiku https://kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=27152 Oczywiście że takie założenia to absurd i czysta abstrakcja ale w sumie takiego samego pokroju mamy obecną władze. Abstrakcyjną która ma absurdalne i abstrakcyjne pomysły rodem z PRL na roztrwanianie publicznych pieniędzy i toczenia wojny z wyimaginowanym wrogiem.
''Wolność to stan umysłu''
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: taka sprawa...

Post autor: dobranocka14 » 14 paź 2020, o 23:54

Naciągany ten temat.
lflorina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 8 kwie 2019, o 15:33

Re: taka sprawa...

Post autor: lflorina » 15 paź 2020, o 15:30

Wojtek, a dobra dupa była? :czerwononosyrenifer:
mogłas opić i wykorzystać, byłabys ciut na plus
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: taka sprawa...

Post autor: rozmaryn1 » 17 paź 2020, o 19:01

Trochę offtop, ale nurtuje mnie za każdym razem...
Wojtek, dlaczego "Wojtek"?

... a co do tematu, to po prostu dziewczynie się nudzi i szuka rozrywki. I znalazla.
ShiningNight
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2020, o 01:09

Re: taka sprawa...

Post autor: ShiningNight » 19 paź 2020, o 01:34

Jeśli szukałabym osoby, z którą mogłabym wejść w głębszą relację myślę, że zaczęłabym od zwykłego spotkania. Przecież nie wiadomo czy na żywo tak samo dobrze się pisze i rozmawia. Co ma do tego orientacja... takie kurczowe trzymanie się ram powoduje zamykanie się na relacje, różne, nie tylko miłosne. Może nie chciała nic złego, po prostu była ciekawa Twojej osoby, a nie Twojej "lesbijskości". Myślę, że takie rzeczy też warto na samym początku ustalić - po co się spotykamy? A nie - jakiej jesteś orientacji? Biseksualni i panseksualni przecież są otwarci na obie płcie. Zależy od osoby...
Blue44
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 21:21

Re: taka sprawa...

Post autor: Blue44 » 21 paź 2020, o 22:00

wojtek pisze:
11 paź 2020, o 20:29
spinaczka pisze:
11 paź 2020, o 20:24

Wiec olej laske i sprawa załatwiona. Zablokuj ją w telefonie i juz :)
ale to nie o to chodzi. mogę się jej pozbyć żaden problem. chodzi o oszustwo. oszukała mnie. to ona na takim portalu jak ten powinna mnie poinformować że nie jest lesbijką , a nie ja mam się dopytywać. bo to portal dla lesbijek, więc mam prawo zakładać że spotykam się z lesbijką, bez wcześniejszego ustalania tego.
Tak, jest to nieszczerość i masz prawo słusznie czuć się oszukaną.
PS
Niestety bardzo dużo nieuczciwych, zakłamanych hetero, mężatek, Bi w związkach z facetami, grasuje na tym portalu, szukając sobie ofiar wyłącznie w celu zabawy i urozmaicenia swojego beznadziejnie pustego życia...
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: taka sprawa...

Post autor: Shuk » 22 paź 2020, o 18:30

O a ile grasuje po ulicach! Swoją drogą, dobrze ktoś wymyślił z tym czerwonym kolorem dla całego kraju :cool:
ODPOWIEDZ