Impreza w klubie Papuga Kraków

woj. małopolskie, woj. lubelskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie
paniindia
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2015, o 21:39

Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: paniindia » 1 mar 2020, o 19:03

Czesc, wybieram się ze swoją dziewczyną do klubu Papuga w ten piątek czyli 6.03, dopiero teraz się zorientowalysmy, że jest nowy klub LGBT :lol:
Czy ktoś dołączy do nas? Zawsze to raźniej wyjść na fajkę czy popilnowac piwa:) I oczywiście porozmawiać jak radzicie sobie na tym świecie, o kotach, psach, kolorze nieba i zapachu trawy:)
My już dawno po 20 stce :p
Piszcie:)
Echolokacja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:23

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: Echolokacja » 11 mar 2020, o 17:01

paniindia pisze:
1 mar 2020, o 19:03
Czesc, wybieram się ze swoją dziewczyną do klubu Papuga w ten piątek czyli 6.03, dopiero teraz się zorientowalysmy, że jest nowy klub LGBT :lol:
Czy ktoś dołączy do nas? Zawsze to raźniej wyjść na fajkę czy popilnowac piwa:) I oczywiście porozmawiać jak radzicie sobie na tym świecie, o kotach, psach, kolorze nieba i zapachu trawy:)
My już dawno po 20 stce :p
Piszcie:)
Wiem, że termin imprezy minął :) W Papudze totalnie nie da się rozmawiać. Muzyka jest za głośna i panuje mega ścisk. Na pogaduchy przy piwie i fajce lepiej.wyskoczyć gdzieś na Kazimierz :)
Reality2
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, o 14:50

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: Reality2 » 12 lis 2020, o 21:34

A teraz gdzie spędzacie czas skoro wszystko zamknięte?
Jakieś pomysły możecie zapodać?
Bo ja naprawdę oszaleje w tej pandemii i z samotności zakupie sobie lalkę z Chin :cool:
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 729
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: acbc » 17 lis 2020, o 22:19

Reality2 pisze:
12 lis 2020, o 21:34
A teraz gdzie spędzacie czas skoro wszystko zamknięte?
Jakieś pomysły możecie zapodać?
Bo ja naprawdę oszaleje w tej pandemii i z samotności zakupie sobie lalkę z Chin :cool:
Teraz wszyscy w domach :-P. Co do Papugi to byłam raz ze znajomymi i rzeczywiście nie da się za bardzo rozmawiać. Lepiej iść do jakiejś knajpy i spokojnie usiąść. Z drugiej strony jak chcesz kogoś poznać to gdzie indziej?
kolorowalala
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 17:50

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: kolorowalala » 13 kwie 2021, o 17:53

znam tą knajpe i ogólnie fajna ale dla mnie zbyt głośna i zatłoczona :P Zanim wszystko pozamykali lubilismy wpadac do Skansenu Smaków (taka knajpa regionalna) rewelacyjne jedzenie, pierogi, zeberka a kapuscie, wszystko swojskie.. Ale mi tego brakuje :(
barieradzwieku
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2021, o 23:14

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: barieradzwieku » 13 kwie 2021, o 19:55

kolorowalala Skansen jest rewelacyjny! Deski i koryta pierwsza klasa, wszystko swojskie i aromatyczne. Tez je szczerze polecam :) teraz jest na facebooku konkurs, mozna wygrac koryto https://www.facebook.com/skansen.smakow ... 3192183921
musowocowy
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2018, o 18:12

Re: Impreza w klubie Papuga Kraków

Post autor: musowocowy » 13 kwie 2021, o 21:11

nie slyszalam o konkursie ale przyda sie :D lubimy takie żarełko dzieki :D
ODPOWIEDZ