Zazdrość o mężczyzn

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Iva97

Zazdrość o mężczyzn

Post autor: Iva97 » 5 maja 2024, o 11:06

Cześć,
Postanowiłam napisać na forum, może nie jestem jedyna i znajdę tutaj wsparcie.
Nigdy nie byłam zazdrosna o inne kobiety ale o mężczyzn już tak. Odkąd pamiętam porównuję się do mężczyzn, czuję się od nich gorsza. Był okres w moim życiu kiedy w jakiś sposób chciałam im dorównać, upodabniałam się do mężczyzn nie tylko z wyglądu ale także dużo czytałam o tym co kobietom imponuje w mężczyznach i starałam się taka być.
Przez nieustanny lęk straciłam swoją szansę na naprawdę udany związek. Odrzuciłam cudowną kobietę tylko dlatego, że była biseksualna, nie byłam w stanie jej zaufać i poczuć się bezpiecznie.
Później poznałam kobietę, osobę poliamoryczną. Odkryłam, że nie przeszkadza mi kiedy spotyka się z innymi kobietami, czułam, że sama mogłabym być w związku z więcej niż jedną osobą ale pod warunkiem, że to by były tylko kobiety. nie wyszło nam, bo też była biseksualna i w jej życiu pojawił się mężczyzna, a tego nie mogłam zaakceptować, wróciły lęki, porównywanie się na każdym kroku.
Innym razem spotykałam się z lesbijką. Pech chciał, że bardzo lubiła penetrację, zawsze musiałyśmy używać wibratora. Przekonywała mnie, że to nie ma nic wspólnego z orientacją. Nie mogłam tego zaakceptować, pojawił się u mnie lęk, że brakuje jej penisa i szuka jakiegoś substytutu. Czułam się z tym okropnie i postanowiłam to zakończyć.
Aktualnie zapisałam się na terapię. Nienawidzę mężczyzn nie wiem dlaczego tak jest.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Re: Zazdrość o mężczyzn

Post autor: Clorocs » 5 maja 2024, o 20:07

Nie nienawidzę mężczyzn, nie bywam o nich zazdrosna, zapewniam, że nie czuje się od nich gorsza i być może pofolguje szczerością, uważam, że ewolucyjnie mężczyźni się zatrzymali, kobiety juz dawno ich wyprzedzily🤷‍♀️. Takze Twoje rozterki są mi zupełnie obce.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 5 maja 2024, o 20:19

Może warto popracować nad własną osobowością, szkoła, kursy, hobby, tak aby nabrać pewności siebie. Ja po cichu rozpaczam nad tymi wszystkimi kobietami, które poświeciły własne kariery zawodowe, wyksztalcenie dla rodziny.🤦‍♀️ I rozmyślam namiętnie o tym, gdzie byłyby dzisiaj, gdyby ich stosunek do spraw rodzinnych byl taki jak mezczyzn.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 5 maja 2024, o 21:40

Według Junga ,w każdym człowieku jest i Anima i Animus ,czyli energia męska ,aktywna i energia żeńska pasywna.Każdy człowiek decyduje którą część siebie chce rozwijać.
Butch -czylì męski typ lesbijki ,która staje się już jakimś reliktem przeszłości, to odpowiedź na potrzeby lesbijek z lat 60,70,80,90-tych .
Młode pokolenie wyzwolonych lesbijek chce aby wszystkie te Butch'e schowały się z powrotem do szafy i opuściły związkową scenę społeczności lgbt.
No bo skoro wszystko jest takie poprawne ,wywalczone i wyzwolone .Kobieta ma prawo być kobieca i kochać kobietę, ba ,nawet powinna taka być, inaczej nie wypada,inaczej jest niefajnie ,niezdrowo, źle.
Człowiek jest taką istotą ,że jest w stanie z wolnościowych i równościowych pragnień i dążeń, zrobić narzędzie ,które bedzie jarzmem i pręgierzem dla innych ,którzy nie myślą tak jak on.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 5 maja 2024, o 21:43

Wracając jednak do głównego wątku.
Powinnaś pójść na terapię I odkryć co się kryje za tą zadroscią .Co takiego wypierasz.Co Cię gryzie .
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 5 maja 2024, o 22:39

Daslibe pisze:
5 maja 2024, o 21:40
Butch -czylì męski typ lesbijki ,która staje się już jakimś reliktem przeszłości, to odpowiedź na potrzeby lesbijek z lat 60,70,80,90-tych .
Młode pokolenie wyzwolonych lesbijek chce aby wszystkie te Butch'e schowały się z powrotem do szafy i opuściły związkową scenę społeczności lgbt.
Nie zauważyłam ;)
Takich dziewczyn nadal jest wiele, tak samo jak zniewieściałych gejów.
Mam też wrażenie że jest jeszcze gorzej bo dochodzi do tego ta cała niebinarność i mówienie o sobie w formie bezosobowej , lub używając dowolnych końcówek. Coraz częściej na ulicy zastanawiam się czy to chłopak czy dziewczyna, nie umiem tego zrozumieć poza tym że jest to w wielu przypadkach moda na indywidualność , w innych pewnie brak akceptacji swojego homoseksualizmu.

Mam nadzieję że autorce uda się odnaleźć przyczynę na terapii właśnie, dobrze że szuka odpowiedzi.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 07:01

regena pisze:
5 maja 2024, o 22:39
Daslibe pisze:
5 maja 2024, o 21:40
Nie zauważyłam ;)
Takich dziewczyn nadal jest wiele, tak samo jak zniewieściałych gejów.
Mam też wrażenie że jest jeszcze gorzej bo dochodzi do tego ta cała niebinarność i mówienie o sobie w formie bezosobowej , lub używając dowolnych końcówek. Coraz częściej na ulicy zastanawiam się czy to chłopak czy dziewczyna, nie umiem tego zrozumieć poza tym że jest to w wielu przypadkach moda na indywidualność , w innych pewnie brak akceptacji swojego homoseksualizmu.

Mam nadzieję że autorce uda się odnaleźć przyczynę na terapii właśnie, dobrze że szuka odpowiedzi.
Może rzeczywiście, nie widzę tego ,powinnam chodzić częściej do klubów :)
Nie sądzę aby androgyniczność była wyrazem braku akceptacji swojego homoseksualizmu ,chęcią wyrażenia swojej indywidualności owszem ,może być.
Ja uważam, że może być zabawą ,swoistymi igraniem z Anima I Animusem w nas ,kolażem bodźców .
Byłam w związku ponad 15 lat z biseksualną kobietą ,która była kobietą przede wszystkim .
I z moich długoletnich doświadczeń związkowych wynika,że dwie energię czysto kobiece nie stworzą satysfakcjonującego związku.
Gdzieś po drodze trzeba będzie sięgnąć po tego Animusa w sobie ,żeby jakoś to się wszystko ,,kleiło " .
Gdybyśmy mieli patrzeć na Animusa ,jako część ludzkiej osobowości a nie reprezentacje mężczyzny .
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 6 maja 2024, o 08:30

W klubie byłam wieki temu, piszę z obserwacji ulic 3miasta ;)
Androgeniczne kobiety potrafią być atrakcyjne, i zazwyczaj jest to ich naturalny look.
Pisałam jednak o zmianie wyglądu, sposobu bycia, ubioru w bardzo przerysowanej formie. Tyczy się to obydwu płci Kobiety poruszające się jak mężczyźni, czasem wręcz niechlujny wygląd. Nawet jakby człowiekowi pozwolono mieć dowolność w ubiorze i stylu bycia od małego , to jednak pewne cechy kobiecości i męskości występują naturalnie. A tutaj całkowita chęć upodobnienia się do mężczyzn.
Geje też potrafią się odezwać damskim głosem , i chodzą jak kobiety , emanują przerysowanymi gestami. Taki trochę teatr, nie wiem tylko dla kogo :pilka:
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 11:03

A może związane jest to z testosteronem.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 11:20

Może niekoniecznie jest to ,,teatr,, jak napisałaś, w którym odgrywane są przerysowane role. Lesbijki podobno maja wogole podwyższony poziom testosteronu, w porównaniu do kobiet o orientacji hesteroseksualnej. Być może bardziej ,,meskie,, ten poziom mają jeszcze wyższy, a może podswiadomie/ swiadomie nie chcą wzbudzać niepotrzebnego zainteresowania płci przeciwnej, szczegolnie na płaszczyźnie seksualnej.
Słyszałam również opinię, iż przy partnerze/partnerce o cechach klasyfikowanych jako bardzo ,,meskie,,, kobieta może pozwolić sobie na własną kobiecość (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi) ,czy to co uznane jest jako cechy typowo kobiece. Być może jest to spowodowane poczuciem bezpieczeństwa, jakie zapewnia partner/partnerka.
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 6 maja 2024, o 11:49

Clorocs pisze:
6 maja 2024, o 11:20
Może niekoniecznie jest to ,,teatr,, jak napisałaś, w którym odgrywane są przerysowane role. Lesbijki podobno maja wogole podwyższony poziom testosteronu, w porównaniu do kobiet o orientacji hesteroseksualnej. Być może bardziej ,,meskie,, ten poziom mają jeszcze wyższy, a może podswiadomie/ swiadomie nie chcą wzbudzać niepotrzebnego zainteresowania płci przeciwnej, szczegolnie na płaszczyźnie seksualnej.
Słyszałam również opinię, iż przy partnerze/partnerce o cechach klasyfikowanych jako bardzo ,,meskie,,, kobieta może pozwolić sobie na własną kobiecość (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi) ,czy to co uznane jest jako cechy typowo kobiece. Być może jest to spowodowane poczuciem bezpieczeństwa, jakie zapewnia partner/partnerka.
Możliwe. Nie mnie oceniać jakie są powody, może są jakieś badania w tym temacie ;). Testosteron pewnie ma wpływ tak jak wspomniałaś, ale to przecież pewien procent z całości.

Pamiętam jak umówiłam się kiedyś z taką "kobietą". Pisałyśmy wcześniej więc wiedziała że szukam kobiecej dziewczyny. Przyszła taka butch że miałam ochotę schować się pod ziemię. Usiadłyśmy w pubie, ona zamówiła piwo a kelnerka zmieszana nie wiedziała jak się ma do Niej odnosić.
Wyszłam z tego spotkania po 10 minutach. Może zachowałam się niemiło ale byłam tak zmieszana i rozczarowana że nie miałam ochoty na wyjaśnienia. Po co udawać kobiecą kobietę podczas wymiany maili ?
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 12:26

Tutaj nastąpiło celowe wprowadzenie w błąd, więc to zupełnie inna historia.
Możemy rozpatrywać pewne kwestie z punktu widzenia nauki. Osoby niebinarne rozumiem lub staram się zrozumieć na płaszczyźnie teorii. Rozumiem, że są cechy, role społecznie przypisywane mężczyznom i kobietom. Czy chcesz, czy nie ,,wchodzimy,, w pewne role wszyscy, matki, żony, kochanki, męża, ojca, ucznia, nauczyciela, pracownika, czy szefa. Czy nie uważasz, że to wszystko to jednak wyuczone, narzucone przez setki lat role? Może podział na cechy, zachowania, role typowo kobiece/męskie to również podział sztucznie stworzony, w dużej mierze warunkowny gospodarką hormonalną, co oczywiście mam na uwadze. Na ile odgrywa tutaj rolę biologia, psychologia, a na ile sztuczny podział, na określenie tego co powszechnie uważane za zachowania, cechy ,,meskie,,, a typowo ,,kobiece,,? Znam lesbijki, które wykazują szereg cech uznanych za typowo męskie i potocznie rzecz ujmując są bardziej meskie, aniżeli niejeden człowiek uznany za mężczyznę przy porodzie. 🤷‍♀️Pozatym trzeba też miec na uwadze, że dla każdego ,,meskosc,, ,,kobiecość,, oznacza coś zupełnie innego, ale i zmienia się na przestrzeni czasu.
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 6 maja 2024, o 12:56

Tak oczywiście są role narzucone przez spoleczeństwo. Ale od lat kobiety i mężczyźni w Polsce mogą pracować gdzie chcą. Patriarchat nadal jest w wielu małych miasteczkach , ale jak ktoś chce się z tego wyrwać to może. "Wystarczy" się postawić, wyjechać i nie brać w tym udziału.

ps. nie widzę jakoś chętnych kobiet do pracy w kopalniach , czy na budowie . Jak bardzo by lewica nie lobbowała tego kierunku to predyspozycje fizyczne i psychiczne mamy inne. Nie da się zaprzeczyć że kobiety są słabsze fizycznie za to dużo lepsze w manualnych powtarzalnych lekkich pracach ( akurat naukowy artykuł czytałam o tym ) Różnimy się zarówno fizycznie jak i nasze mózgi inaczej pracują. O tym można poczytać w naukowych pismach.

Więc jak widzę grupę nastolatków i chłopak mówi o sobie "zrobiłam" " poszłam" to jednak uważam to za modę , jakieś zaburzenia, brak wzorców, chęć zwrócenia na siebie uwagi, Mamusię która wszystko za niego robiła , i obchodziła się jak z jajkiem. Bajki fantasy gdzie występowały bezosobowe postacie , życie w świecie wirtualnym : gry komputerowe.
My też jako dzieci odgrywaliśmy role bajkowych bohaterów jednak było to oddzielone od świata realnego. Dzisiaj lewica próbuje Nam wmówić, że jak dziecko czuje się muminkiem, niechaj nim będzie. Jak chce zmienić płeć w wieku 16 lat to oczywiście czemu nie.
Naprawdę mam obawę że rośnie nam zidiociałe społeczeństwo.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 15:09

Szczerze mówiąc obawiałabym się raczej słabych psychicznie, zakompleksionych mężczyzn, którzy swoją meskosc próbują udowodnić agresją, przemocą i wszystkim tym co w polskiej kulturze przyjęte za zachowania typowo ,,meskie,,. I tu zagwostka. Obraz typowego polskiego samca, to agresywny, nieprzyjemny, wulgarny typ, a im bardziej poniża i upokarza i im głośniejszy, tym rzekomo bardziej męski. Obraz mężczyzny Latynoskiego np. uznawanego najchetniej za wzorzec męskosci, to z kolei obraz mężczyzny niezwykle emocjonalnego, który nie wstydzi się okazywac swoich uczuć, uczony jest od najmłodszych lat, jak zadbać o partnerkę, potencjalną żonę. Od nastoletnich lat zgłębia wiedzę, dotyczącą funkcjonowania kobiecego ciała w domach publicznych. Stąd zapewne określenie ,,Latynoski kochanek,,. Prócz tego przyjęło sie, iz mężczyzna musi zadbać o byt rodziny, choćby mial pracować po 20 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu. Co kraj to obyczaj i inne wzorce kulturowe.
Zgadzam się z Tobą również, iż istnieją zdecydowane różnice w budowie fizycznej pomiedzy kobietą, a mężczyzną, chociaż nie zawsze. Nadmienię jednakże, iż kraje rozwijające się i rozwinięte, w którym dominuje sektor usług, odchodzą juz od przemysłu ciężkiego, w którym predyspozycje fizyczne mają ogromne znaczenie. Przemysl ten pozostawiony został dla krajow 3 świata. Sama rozumiesz, że w tak zmieniającej się rzeczywistosci, niewykształcony, mało ambitny, nieokrzesany, czesto dość prymitywny w obesciu chłop ma ogromne problemy ze swoją identyfikacją w zderzeniu z ogólnie przyjętym wzorcem.
I podobnie jak Ty, mam ogromne obawy przed tym, co nastąpi. Społeczeństwo jest rozleniwione i bardzo wygodne. A to co wzbudza największą konsternację to brak samodzielności, również w myśleniu i ambicji jakiejkolwiek. Więc, kiedy ktoś czuje się mężczyzną, choć fizycznie jest kobietą lub stosuje wymienne zaimki, ale jest inteligentny, oczytany, spostrzegawczy, zaradny, odpowiedzialny, posiada pewną dziecięca wrecz ciekawość świata I ludzi I gdy rozmowa, to niekonczaca się edukacja w sposobie spojrzenia na świat z zupełnie innej, czesto zaskakujacej perspektywy, to dla mnie może być nawet jednorożcem 😉.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 15:22

Od lat mowi się o kryzysie meskosci i kobiecości. Kobiety ambitne, inteligentne, wykształcone, z karierą zawodową do pozazdroszczenia, narzekają. Narzekają, ponieważ po tym jak ,,rozejrzały,, sie na rynku matrymonialnym, mają świadomość, iż będą musiały bardzo obniżyć swoje standardy. A to nie są kobiety, które zagonisz do kuchni i które przemilczą pewne sprawy.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 15:33

Pozatym, wiele kobiet nie decyduje się na pracę w typowo męskich zawodach, nie tylko ze względu na budowę ciała, ale na ewentualne zagrożenie molestowaniem seksualnym ze strony mężczyzn, co wcale nie jest takie rzadkie, jak się wydaje. Wyobraź sobie, w typowo męskim zawodzie, trafia się ,,królewna,,. Toż to zagrożenie dla ich meskosci.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 19:14

Clorocs pisze:
6 maja 2024, o 15:09
Więc, kiedy ktoś czuje się mężczyzną, choć fizycznie jest kobietą lub stosuje wymienne zaimki, ale jest inteligentny, oczytany, spostrzegawczy, zaradny, odpowiedzialny, posiada pewną dziecięca wrecz ciekawość świata I ludzi I gdy rozmowa, to niekonczaca się edukacja w sposobie spojrzenia na świat z zupełnie innej, czesto zaskakujacej perspektywy, to dla mnie może być nawet jednorożcem 😉.
Jezu jak Ty to pięknie napisałaś.❤️ukłony szacunku za otwarty umysł i naprawdę szerokie horyzonty myślowe.

Regena ,
z tego co piszesz wynika ,że Ciebie przeraża wogole każda innosc .
Mogę wywnioskować z tego ,że dopiero odkrywasz swoją seksaulnosc a każdy zetkniecie że świadkiem homoseksualnym jest dla Ciebie ogromnym szokiem .
Patrzysz na homoseksualistów tak jak wydaje ci się, na Ciebie by patrzono ,gdyby się okazało, że jednak mogłabyś uprawiać seks z kobietą.
Widzę, że jest Ci ciężko. Ale sam fakt ,że tu jesteś napawa nadzieją ,że szukasz jednak siebie .
Za tym co piszesz ,wbrew pozorom ,ukrywają się słowa innych ludzi ,którzy tak reagują na homoseksualizm i każdą innosć.Wyobrazam sobie jak musi być Ci ciężko, czując pociąg do kobiet ,w świecie pełnym takich słów i takich ocen ,które przed chwila sama zaprezentowałaś. Słów które ograniczają wolność, wyrażanie siebie ale i kobiecość, cofając się mocno do skansenu dziejów.
Widzę nie tylko to co piszesz ale widzę w tym Ciebie, kobietę z takim skłonnościami, w środowisku okropnych ,krzywdzących opinii i zacofanego myślenia.
Myślę, że będzie Ci ciężko zawalczyć o siebie.
Ale jesteś na Tym forum więc nadal walczysz .
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 19:20

,,światkiem homoseksualnym " -literowka :)
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 19:57

Ja to widzę troche inaczej .
Opowiem wam historie .
Miałam biseksualną kochankę ,jakoś takie mam do nich częściej, do tych biseksualistek:)
Otóż ona ,dała mi kiedyś cudowny wykład razem z pokazem.
Byłam na początku poszukiwania wyrazu siebie jako lesbijka ,więc spotkanie z nią Było dla mnie bardzo pouczające.
Otóż ona uważała ,że ,,meskosc " czy,, kobiecość " To czysty bodźcowy performance ,który sama stosowała zmieniając płcie z którymi się spotykała.
Powiedziała mi wprost :wybierz sobie ,,target Group " czyli ,,grupę docelowa " I docieraj swoim przekazem do osób które mają być Twoim odbiorcami.
W związku z tym ,że celowałam w biseksualne kobiety,stosowałam przekaz bodzcowy na które one reagowały.
Czyli Działał na nie :niski głos ,pewność siebie ,poczucie humoru ,silne ręce.Wszystkie atrybuty męskie, chociaż ja wolę nazywać je częściami animusa ,którego każdy w nas ma.Tak jak niektórych mężczyźni mają w sobie Anime .
System tyle lat działał przynosząc mi zadowalające owoce :przychylność przełożonych płci żeńskiej, ciekawe relacje z kobietami które dopiero odkrywały w sobie fascynację ta sama płcią.
Dodatkowo mi samej dawał siłę ,chronił moje miękkie wnętrze, dawał sprężystość, wyrazistość, pewność siebie .Tego swojego Animusa rozwijałam, umacnialam z dużymi korzyściami dla całego mojego życia.
Wiec dlaczego nie ?
Dlaczego nie ?
Dlaczego geje nie mogą rozwijać w sobie Animy ?
Bo Elektorat Pissu mowi ,że nie chce ?

:lol:
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 20:05

Regena napisała ,że przerysowane gesty niektórych gejów to taki troche teatr.

Otóż, moja droga:)
Uwodzenie to teatr i przedstawienie.

Artyści opanowali go do perfekcji .
Greta Garbo -w męskim garniturze ,nuciła niskim głosem najpiękniejsze francuskie piosenki .Działała na obie strony widowni i to był cudowny spektakl ,to była sztuka.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 20:44

A czy zauważyłaś, iż kobiety czesto nie wyglądające męsko, ale panujące nad emocjami, zdecydowane, pewne siebie, szczególnie w sytuacjach podwyższonego ryzyka, przyciągają plec piękną, szczególnie kobiety o orientacji heteroseksualnej dotychczas? Zauważ ile pojawia się komentarzy kobiet, niekoniecznie o orientacji homoseksualnej pod zupełnie fikcyjnymi tworami kinematografii, kobiet-lesbijek wykonujacych zawody uważane za typowo meskie lub/i posiadające takież cechy. Ileż tam platonicznych fascynacji i wyobrażeń.
Nie wiem jak to u Was wyglądało, ale w latach '90, w moim środowisku powtarzano wielokrotnie, iż grupa przyjaciółek, bez przyjaciela geja, to nie jest prawdziwa grupa🤷‍♀️. A im bardziej kobiecy, tym lepiej. Kto bardziej zrozumie kobiety, w kwestii mody, czy mężczyzn? Nie wiem co na to elektorat pis🤭
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 6 maja 2024, o 21:09

Daslibe pisze:
6 maja 2024, o 19:57

Wiec dlaczego nie ?
Dlaczego nie ?

Nie jestem wyborcą pisu , ale też nie jestem wyborcą lewicy która chciałaby nam wmówić że facet z jajami i penisem może wejść do damskiej szatni/toalety bo czuje się kobietą.
Albo chce korzystać z damskiej przebieralni bo ma takie widzi mi się , i dla niego płeć nie ma znaczenia. To że przy okazji 90% kobiet i dziewczynek będzie czuło się niezręcznie to już lewicy nie interesuje.
Jeżeli jakiś gej chce latać po mieście w kiecce i/lub szpilkach bo pragnie kogoś "uwieźć" to droga wolna. Nikt mu nie zabrania przecież pajacować. Zapewne też uwiedzie "hetero" chłopa co ma fantazję lecz się jeszcze wzbrania.

Podróżowałam kiedyś po Azji gdzie 3cia płeć wydawała mi się początkowo czymś normalnym, rodzajem wyboru i kultury. Po dłuższym pobycie w Kambodży i mieszkaniu w ich wioskach okazało się że 80% tej 3płci to dzieci które od małego były wychowywane tak przez rodziców aby przynosić kasę z prostytucji. Faszerowali ich hormonami bez nadzoru lekarzy itp. Taka kobieta z penisem więcej przyniesie do domu zarobku niż z normalnej pracy. Biedne skrzywdzone dzieci , bo nie miały nic do powiedzenia. A ile poszło w ich ślady z własnej woli bo im się opatrzyło , wydało naturalne lub z powodu biedy?
Obrzydliwe było i jest nadal przyzwolenie Państwa na ten proceder, ale wielu turystów jeździ tam tylko w tym celu więc interes się kręci.Pamiętam te 12 -14 letnie dziewczynki ze starymi dziadami legalnie na ulicach. Do wyboru do koloru: panie z penisami i cyckami , kobiety z rozciągniętymi narządami i dzieci. Wszystko można nie ma granic :?
Odkąd się o tym dowiedziałam inaczej patrzę na te turystyczne atrakcje i żal mi tych ludzi.

Nie można zaprzeczyć że ogólne przyzwolenie , wręcz namawianie nastolatków do bycia odmiennym i żonglowanie płcią odbije się potem tym ludziom czkawką. Będą wydawać na terapie właśnie żeby ogarnąć kim są.
Na koniec tylko napiszę że mój wpis nie ma nic wspólnego chociażby z transseksualizmem, tylko z modą , i propagowaniem głupich zachowań.

ps. Autorko trochę Ci zaśmieciłyśmy wątek.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 21:12

Przyjaciel gej to była rzeczywiście cudowna sprawa .
Mnie samą właśnie w tym świecie, lgbt ,raczkująca i zagubioną ,przyjęła właśnie cudowna gromadka gejów, którzy byli dodatkowo Drąg Queen .Ich ciepło, Otwartość i akceptacja, myślę, że uratowało niejedną zagubioną duszyczkę wchodząca do tego światka ,mierzącą się że swoją tożsamością .
To byli starsi ,doświadczeni mężczyźni ,którzy nie zgubili po drodze swojej wrażliwości.
Ich czas odkrywania siebie przypadał na lata 70-te,czyli trudne lata dla społeczności lgbt .
Dzielli się swoim doświadczeniem dając ogromne ciepło i troskę, po czym zakładali kiecki ,wchodzili na scenę i dawali takie show ,że czapki z głów.
Ich ,,przerysowanie " jak to Regena określiła, było dla mnie cudowne i egzotyczne.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 21:19

regena pisze:
6 maja 2024, o 21:09
Daslibe pisze:

Wiec dlaczego nie ?
Dlaczego nie ?

Nie jestem wyborcą pisu , ale też nie jestem wyborcą lewicy która chciałaby nam wmówić że facet z jajami i penisem może wejść do damskiej szatni/toalety bo czuje się kobietą.
Albo chce korzystać z damskiej przebieralni bo ma takie widzi mi się , i dla niego płeć nie ma znaczenia. To że przy okazji 90% kobiet i dziewczynek będzie czuło się niezręcznie to już lewicy nie interesuje.
Jeżeli jakiś gej chce latać po mieście w kiecce i/lub szpilkach bo pragnie kogoś "uwieźć" to droga wolna. Nikt mu nie zabrania przecież pajacować. Zapewne też uwiedzie "hetero" chłopa co ma fantazję lecz się jeszcze wzbrania.

Podróżowałam kiedyś po Azji gdzie 3cia płeć wydawała mi się początkowo czymś normalnym, rodzajem wyboru i kultury. Po dłuższym pobycie w Kambodży i mieszkaniu w ich wioskach okazało się że 80% tej 3płci to dzieci które od małego były wychowywane tak przez rodziców aby przynosić kasę z prostytucji. Faszerowali ich hormonami bez nadzoru lekarzy itp. Taka kobieta z penisem więcej przyniesie do domu zarobku niż z normalnej pracy. Biedne skrzywdzone dzieci , bo nie miały nic do powiedzenia. A ile poszło w ich ślady z własnej woli bo im się opatrzyło , wydało naturalne lub z powodu biedy?
Obrzydliwe było i jest nadal przyzwolenie Państwa na ten proceder, ale wielu turystów jeździ tam tylko w tym celu więc interes się kręci.Pamiętam te 12 -14 letnie dziewczynki ze starymi dziadami legalnie na ulicach. Do wyboru do koloru: panie z penisami i cyckami , kobiety z rozciągniętymi narządami i dzieci. Wszystko można nie ma granic :?
Odkąd się o tym dowiedziałam inaczej patrzę na te turystyczne atrakcje i żal mi tych ludzi.

Nie można zaprzeczyć że ogólne przyzwolenie , wręcz namawianie nastolatków do bycia odmiennym i żonglowanie płcią odbije się potem tym ludziom czkawką. Będą wydawać na terapie właśnie żeby ogarnąć kim są.
Na koniec tylko napiszę że mój wpis nie ma nic wspólnego chociażby z transseksualizmem, tylko z modą , i propagowaniem głupich zachowań.

Mówisz o propagowaniu głupich zachowan -brzmisz jak pisowiec-propagowanie ideologii gender :)
A homoseksualizm kojarzy ci się z prostytucja ?
Pisss ,jak nic :)
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 21:26

Przepraszam Piss mówił o propagowaniu ideologii Lgbt.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 6 maja 2024, o 21:36

regena pisze:
6 maja 2024, o 21:09
Daslibe pisze:

Wiec dlaczego nie ?
Dlaczego nie ?

Nie znoszę takiego języka jakiego Ty używasz.
Nie znoszę takiego postrzegania ludzi i okropnego zakrzywiania rzeczywistości.
Bełkotu starego klechy ,w ustach młodej kobiety.
Sprowadzania rozmowy o wartościowych ludziach do poziomu : ,,faceta z jajami " .
A na końcu pierdolenia ,już typowo pisowskiego o prostytucji i pedofilii .
To są takie klisze ,używane przez piss ,wiecznie i w kółko, że twój sposób myślenia u Twoje wypowiedzi pozwala mi bezbłędnie ustalić Twoje preferencje wyborcze.Tak długo, w ten sam sposób to było przedstawiane.
regena
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: regena » 6 maja 2024, o 22:48

No cóż nie jestem zupą pomidorowa ;)

Zabawne że nazwałaś mnie młodą kobietą, i jeszcze znasz moje preferencje polityczne. Jak człowiek się nie zgadza z lewackim podejściem do życia z ich mieszaniem płci jak popadnie , to napewno musi być za pisem albo jeszcze lepiej konfederacją.
Pudło Daslibe ;) ale Twoje interpretacje są Twoje i nijak się mają do rzeczywistości. Nie jestem też politykiem i nie musze pisać poprawnie politycznie. Napisałam natomiast że nie odnosi się to do osób transseksualnych tylko np. dewiantów , rozwiązłych seksualnie ,eksperymentujących lub też sorry głupich ;)
Podtrzymam swój punkt widzenia że człowiek się rodzi z konkretną płcią ( z wyjątkami wytłumaczalnymi medycznie )
A jeśli masz ochotę poznać historię chłopaka który za namową innych zmienił płeć to poszukaj „to tylko teoria” Łukasz Sakowski. Nie ze wszystkimi jego poglądami się zgadzam ale bardzo dobrze opisał jak wypierany przez niego homoseksualizm spowodował zmianę płci. Dzis też jest wyzywany przez wiele środowisk od prawaków, mimo że jest gejem po ponownej korekcji płci.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 6 maja 2024, o 23:52

Ile osob, tyle historii. Tutaj nie chodzi o propagowanie czegokolwiek, a o normalny, zwykły szacunek i prawo do godnego zycia, dla drugiego człowieka.🤷‍♀️ Napisze po raz kolejny. Jeśli w świetle prawa, człowiek uzyskał wiek uznany za dorosły, to analogicznie podejmujac jakiekolwiek decyzje, musi liczyć się z ich konsekwencjami. I przepraszam, że to napisze, ale osoby trzecie nie powinny zanadto się ingerować(pod warunkiem, że nie jest łamane prawo, oczywiscie).
To o czym napisałaś rowniez skłania do refleksji. W konsekwencji mam kilka pytań. Jeżeli przeprowadzono zabieg korekcji płci, to kto i na jakiej podstawie zezwolił na jego przeprowadzenie? Jeśli pooddano się operacji korekcji za namową znajomych(?), co brzmi absurdalnie, to na jakiej podstawie uzyskano pozwolenie od specjalistów? Ten proceder obnażyłby ogromną nieudolność i całkowity brak wiedzy oraz profesjonalizmu lekarzy ,,orzeczników,, 🤷‍♀️.
Wiesz, nie znam się na współczesnej młodzieży, ale za moich czasów nastolatkowie nie borykali się z problemami filozoficzno-egzystencjalnymi na taką skalę jak obecnie. Istniał bardzo prosty podział na lesbijki, gejów, transwestow i transeksualistow, o którym wiedzieli wyłącznie wtajemniczeni, bo same okreslenia były dla wielu tak samo egzotyczne, jak spotkanie geja 🤭. Pamiętam, że osoby starszej daty, wogole nie słyszały nigdy nawet, aby osoby tej samej płci uprawiały seks, nie mówiąc o tworzeniu trwałych związków. To była pełna egzotyka. Natomiast, zupełnie szczerze, o ile pamięć mnie nie myli , dla wielu duzo wazniejsze było by ,,być,, i doświadczać, aniżeli podejmować przeintelektualizowana polemikę, celem podjęcia próby określenia i nazywania własnych emocji.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 7 maja 2024, o 00:16

Każdy ma prawo do własnej opinii, jak i prawo do własnych decyzji i życia. 🤷‍♀️ Natomiast przepraszam, ale również odnoszę wrażenie, że Twoje posty są nieco napastliwe🙄. Podjęłyśmy dialog o niebinarnosci, a skończyło się na prostytucji, czy pedofili. Nie bardzo wiem, co ma jedno z drugim wspólnego. I uwaga taka. Młode kambodzanskie,,hybrydy,, częściej uwodzą mężczyzn, czy kobiety za pieniądze? Jaka jest Twoja opinia?
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 7 maja 2024, o 00:41

Clorocs pisze:
6 maja 2024, o 23:52
Natomiast, zupełnie szczerze, o ile pamięć mnie nie myli , dla wielu duzo wazniejsze było by ,,być,, i doświadczać, aniżeli podejmować przeintelektualizowana polemikę, celem podjęcia próby określenia i nazywania własnych emocji.
Pięknie napisane :)
ODPOWIEDZ