Akcja Nasza Sprawa, str. 3

Prasa: Będzie Marsz Równości w Poznaniu?
Kolejny marsz równości ma przemaszerować ulicami Poznania w listopadzie. Zieloni zapowiadają go już teraz, bo boją się, że prawica dojdzie do władzy i pokrzyżuje im plany. »


Dokumenty: Protokół Posiedzenia Sądu Okręgowego w Poznaniu z dnia 29 lipca 2005 »

Prasa: Homoseksualista czy nekrofil - jeden pies
Zrównanie homoseksualizmu z pedofilią, zoofilią i nekrofilią nie poniża homoseksualistów, bo taka jest powszechna opinia o homoseksualizmie - stwierdził poznański sąd. »


Dokumenty: Zażalenie na Postanowienie Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 20 maja 2005
Wnoszę o: 1) uchylenie postanowienia Sądu Rejonowego sygn. akt XXIII K 20/05 i uznanie oskarżonych winnmi zarzucanych im czynόw, ewentualnie przekazanie sprawy do ponownego rozpatrzenia 2) zwolnienie oskarżyciela prywatnego z kosztόw postępowania »


Dokumenty: Postanowienie Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 20 maja 2005
Sąd Rejonowy w Poznaniu (...) postanawia: 1. postępowanie umorzyć; 2. kosztami postępowania obciążyć w równej części każdego z oskarżycieli prywatnych »


Dokumenty: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z wnioskiem o ściganie
Działając jako osoba fizyczna, niniejszym informuję o popełnieniu przez Przemysława Alexandrowicza zatrudnionego w: ......................................... Poznań (adres zamieszkania nieznany), oraz Jacka Tomczaka, zamieszkałego: ............................ Poznań, przestępstwa pomówienia z art. 212 § 1 w zw. z art. 212 § 2 kk i na podstawie art.202 kpk wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie. Jednocześnie, zgodnie z art. 12 § 1 kpk i art. 212 § 1 kk wnoszę o rozpoczęcie ścigania Przemysława Aleksandrowicza i Jacka Tomczaka o w/w przestępstwo, jakiego dopuścili się na szkodę osób homoseksualnych w Polsce. »


Stanowisko w sprawie poznańskiego marszu środowisk homoseksualnych (PiS) »

Prasa: PiS porównuje osoby homoseksualne z nekrofilami i zoofilami
"Nie nekrofilii, zoofilii..." Nie chcę w Poznaniu manifestacji odmiennych orientacji seksualnych, tj. homoseksualizmu, pedofilii, nekrofilii czy zoofilii - powiedział dzisiaj przewodniczący rady tego miasta Przemysław Alexandrowicz (PiS). »


« poprzednie |1 | 2 | 3 |

Witaj, Zaloguj się

NAPISZ DO NAS

Masz uwagi, zauważyłaś błędy na tej stronie?
A może chciałabyś opublikować swój tekst?
- Napisz do nas!

FACEBOOK

Zapraszamy na nasz profil Facebook
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022