Kobiece strefy nagości, czyli polskie kino lesbijskie

Grażyna Szapołowska w objęciach Jadwigi Jankowskiej-Cieślak, seks w żeńskiej łaźni więziennej, perwersyjna gra dwóch piętnastolatek i miłosna obsesja Polki do ukrywanej przez nią Żydówki w Radomiu AD 1944. Co łączy nieliczne polskie filmy lesbijskie, i dlaczego jest ich tak mało?

więcej: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/877620,litwa-zalegalizuje-zwiazki-partnerskie.html
Data publikacji w portalu: 2015-06-19
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

basiamlca2015-06-27 20:28
Nie ma polskiego kina lesbijskiego. Te kilka wyżej wymienionych filmów w żaden sposób nie stanowi odrębnej kategorii w kinie polskim. To zaledwie pojedyncze sceny poza Innym spojrzeniem.

Prudencja2015-12-04 19:39
basiamlcarnteż tak uważam :-)

Prudencja2015-12-04 19:40
basiamlca - ja też tak uważam :-)

smaku2019-11-13 19:41
Filmy lesbijskie? Ciekawe... widząc nazwisko pani Szapołowskiej nie byłam pewna, czy to współczesne, aktualne coś? Nigdy nie było szans zobaczyć na golasa tej pani, a tu nagle na stare lata coś daję? Ciekawe, muszę poszukać. To podobnie, jak by się chciało zobaczyć panią Grażynę Torbicką, panią Loskę, inne znane kobiety - można sobie aż do śmierci całego świata tylko myśleć, ale nigdy nikt nie zobaczy, oprócz grabarzy może, ale też zależy, bo po śmierci też nie będą chciały być oglądane, więc coś wymyślą, żeby nikt ich nie oglądał, hmm... to nie proste zobaczyć kogoś na golasa, oczywiste, niewykonalne, a tu nagle mówią, że pani Szapołowska w jakimś filmie. To była "Lalka" Bolesława Prusa? Na pewno nigdy by nie pokazała cycków nikomu, nawet temu w filmie też, nikomu, oczywiste. Umarł i nie zobaczył, typowe, oczywiste. Musiałaby być wojna, żeby zdzierać ubrania i staniki przemocą, tylko po to, żeby móc zobaczyć raz na wieczność, hmm... wystarczy tylko raz, no ale jak? Hmm...


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2023